Výsledky poháru KBL 2016

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973M402762903003003003003002066
2.Libor Konečný Kuřim1971M402532682722762702702631872
3.Jiří Huťka Brno1991Muži2542692692702692722661869
4.Jaroslav Kropáček Brno1970M402452612572622672682601820
5.Michal Blaha BT Velká Bíteš1985Muži2262592522572592572561766
6.Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská1989Muži272282276282282276-1670
7.Jiří Boháč BěhejBrno1954M601922182292292302482301576
8.Lukáš Sláma Brno1984Muži249-2622652622692641571
9.Lubomír Liška Kuřim1955M601592092102302282322281496
10.Luboš Prudek Kuřim1961M50218252251254257-2531485
11.Metoděj Polášek Kuřim1980Muži209241247253-2582571465
12.Radek Brázda Tatran Kohoutovice1967M40220247244246-2562471460
13.Alexandra Tomíšková Kuřim1982Ženy1491982002192192362191440
14.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí1973M40205240245252247-2461435
15.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976M40207-2252412342542381399
16.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983Muži263272290290--2761391
17.Luděk Borkovec Dolní Loučky1985Muži190226-2372352382321358
18.Renata Glierová SDH Doubravník1985Ženy193221232239236-2291350
19.Josef Kunc Orel Vyškov1960M50204212214232-2602151337
20.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999Dci+Jci252-260264-2902681334
21.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955M60167206216231232240-1292
22.Barbora Slámová Brno1981Ž35179215209228226-2161273
23.Jiří Nožka Dino sport Ivančice1963M50234260258261254--1267
24.Lucie Nedomová Lysice1985Ženy-246248258245267-1264
25.Michaela Foralová Brno1974Ž35161205206225224241-1262
26.Jan Fiedler AC Moravská Slavia1956M60-250246255250-2511252
27.Zbyněk Bednář Jamné1973M40219248250--2652541236
28.Petra Seberová AK Tišnov1979Ž35223253249-246-2421213
29.Oldřich Šperka Jedovnice1956M60-237239245243-2451209
30.Petr Škrob Kuřim1975M40213245240251248--1197
31.Lenka Sodomková AK Tišnov1982Ženy141195201210-2302131190
32.Jiří Sláma AutoMedia1960M50206-234242-2532501185
33.Ivana Ondroušková Blansko1970Ž45210244235240241--1170
34.Lenka Topinková AC Moravská Slavia1976Ž35177219231-251259-1137
35.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941M70133182197204213-2001129
36.Aleš Stráník Blansko1950M60178224-222-2472391110
37.Bořivoj Chromý Tišnov1953M60140-224236-2442331077
38.Daniela Vojtová AK Tišnov1969Ž45183214213--2352311076
39.Libor Boleček Libarča1985Muži260270267-276--1073
40.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica1985Muži259267265---2701061
41.Hana Kašová Barnex sport Brno1954Ž55-197205217223-2101052
42.Kateřina Smetanová AK Tišnov1975Ž35166210217224--2231040
43.Zdeněk Laštůvka Česká1989Muži225---2612642581008
44.Romana Machotová Kuřim1969Ž45145-204221220-2171007
45.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970Ž45229258--258-2591004
46.Petr Jančařík AAC Brno1968M40231249254256---990
47.Magda Janková Brno1980Ž35-236238249253--976
48.Monika Kuncová Orel Vyškov1999Dky+Jky123-193205-229197947
49.David Ševčík Tišnov1977Muži189---239252248928
50.Ladislav Čech Mokrá1973M40214238237---235924
51.Petr Novotný Kuřim1965M50208216---250234908
52.David Ondroušek Blansko1994Muži202239222234---897
53.Ivana Volavá www.fit-online.cz1964Ž45184211218226---839
54.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965Ž45-189203-218-212822
55.Jan Haberland Sokol Brno1942M70156202-220--218796
56.Josef Čuma Milonice1980Muži256264-269---789
57.Jan Opletal Biatlon Moravský kras1994Muži250266----265781
58.Petr Daniel Start Brno1971M40--255266256--777
59.Ctirad Fanfrdla Silůvky1974M40--242267268--777
60.Pavel Bortlík AK Tišnov1983Muži251----262262775
61.Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě1976M40243-263268---774
62.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov1968Ž45154-202207--205768
63.Petr Kazda Brno1970M40235-261-266--762
64.Nina Bartoňková Brno1990Ženy--241247252--740
65.Miluše Jurošková Orel Židenice 1958Ž55132183196-215--726
66.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia1982Ženy198---260266-724
67.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965M50-232243---240715
68.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia1975M40---223-249243715
69.Radek Kafka Žďár nad Sázavou1964M50-230-243--241714
70.Michael Nešpor Brno1991Muži--228250233--711
71.Tomáš Chaloupka Kuřim1982Muži-234236--237-707
72.Ivan Ochrymčuk AK Tišnov1950M60200242---246-688
73.Luboš Rezner Kuřim1965M50--219--245221685
74.Zdeněk Kalus Lelekovice1975M40----227231226684
75.Milan Daněk Horizont Blansko1962M50---216221-211648
76.Libor Novotný Kuřim1961M50-207212---220639
77.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966Ž45-196207---207610
78.Jana Škrobová Kuřim1971Ž45-191199-217--607
79.Robert Míč VSK Uni Brno1992Muži300300-----600
80.Otto Ónodi Elpis Klub1974M40158199----227584
81.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70-181192---194567
82.Vít Ryška VSK Univerzita Brno1975M40270---290--560
83.Jan Macura Horizont Blansko1972M40---272265--537
84.Martin Pohanka AC Track & Field Brno1973M40265-----272537
85.Michal Šenkýř Brno1983Muži---263--267530
86.Marek Voborný Křoví1989Muži----264261-525
87.Martin Jaskulka Kuřim1968M40134187198----519
88.Martin Macholan Velká Bíteš1988Muži-262----255517
89.Jiří Vemola Brno1977Muži242265-----507
90.Petr Hojač Start Brno1970M40---248255--503
91.Aleš Liška Lelekovice1978Muži----237251-488
92.Vilém Strakoš SK Fuga1969M40-235----244479
93.Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov1984Muži222254-----476
94.Jaroslav Kratochvíl Lelekovice1963M50-----239236475
95.Martina Širůčková Dolní Loučky1983Ženy-233226----459
96.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959M50211---240--451
97.Alena Ševčíková Tišnov1986Ženy----222-222444
98.Karel Stöger Brno1976M40-222221----443
99.Johana Kratochvílová Lelekovice2004Dky+Jky-----228214442
100.Ondřej Vacula AC Lelek1981Muži197---244--441
101.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice1962M50221-220----441
102.Jiří Brtník Orel Obřany1952M60194228-----422
103.Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina1972Ž35----214-198412
104.Martina Vacková Panteři Kuřim1975Ž35----207-196403
105.Stanislav Holeček Hare Kršna1955M60173217-----390
106.František Kovařík Břeclav1946M70151--214---365
107.Michal Moravec Kuřim1980Muži152--212---364
108.Martin Balák Bruslárna.cz1970M40157203-----360
109.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice1956M60144--213---357
110.Luděk Crhák J-Elita Brno1959M50153200-----353
111.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK1968M40139--208---347
112.Jiří Bubeník Orel Vyškov1944M70138194-----332
113.Pavel Brlica SK Žabovřesky1993Muži290------290
114.Lukáš Janků Pepe Bike1987Muži------290290
115.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská1977Muži------282282
116.Vlastimil Lysák Mikulov1986Muži--282----282
117.Pavel Musil Brno - Medlánky1975M40-----282-282
118.Daniel Hájek Atletika Polička1989Muži282------282
119.Michal Glier Doubravník1982Muži-276-----276
120.Ondřej Strnad Brno - Medlánky1980Muži----272--272
121.Tomáš Kroupa Miltom Team1987Muži--270----270
122.Aleš Konečný Orel Silůvky1997Dci+Jci269------269
123.Petr Karlík TriSki klub Blansko1982Muži------269269
124.Ondřej Šanca ČVK Brno1997Dci+Jci268------268
125.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967M40--268----268
126.Josef Šutera Atletika Polička1979Muži267------267
127.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team1990Muži--266----266
128.Pavel Franc SK Meteor1986Muži266------266
129.Martin Vintrlík Křepice1977Muži264------264
130.Pavel Kašpařík Orel Blažovice1975M40--264----264
131.Ivan Urbánek Brno1984Muži-263-----263
132.David Kříž Brno1987Muži-----263-263
133.Jan Kuchař Blansko1980Muži----263--263
134.Jaroslav Bárta Sobůlky1982Muži262------262
135.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice1987Muži261------261
136.Jan Šmída Drahanský sport team1999Dci+Jci------261261
137.Dalimil Fanfrdla Brno1973M40---260---260
138.Jiří Mikauš LelekBikers1987Muži--259----259
139.Zdeněk Kabrhel Tišnov1982Muži---259---259
140.Milan Adamec Orel Vyškov1977Muži258------258
141.Pavel Matoušek Brno1978Muži257------257
142.Luděk Strouhal AK Moravská Třebová1984Muži-257-----257
143.Petr Širůček Dolní Loučky1976M40--256----256
144.Rudolf Krajča rarecacti.com1965M50-256-----256
145.Pavel Halas Orel Šitbořice1999Dci+Jci255------255
146.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996Muži-255-----255
147.Ondřej Richter Kohoutovice1978Muži-----255-255
148.Ondřej Kelbl Alfa-helicopter Triatlon Team1988Muži--253----253
149.Filip Vrána Jundrov1976M40------252252
150.Miroslav Kačín Březina1979Muži-251-----251
151.Jitka Kalová Skol Brno1973Ž35----249--249
152.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983Muži------249249
153.Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč1987Muži248------248
154.František Mazuch BCK Relax Olešnice1990Muži247------247
155.Dušan Alman Brno1967M40246------246
156.Zdeněk Kozák Tišnov1982Muži---244---244
157.Igor Toman Vyškov1972M40244------244
158.Karel Zourek Bedřichovice1959M50-----243-243
159.Milan Strachoň Slavkov1950M60-243-----243
160.Radek Crha Vidonín1979Muži-----242-242
161.Klára Mirvaldová Mor. Slavia1993Ženy----242--242
162.Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto1972M40241------241
163.Petr Horák Orel Silůvky1976M40240------240
164.Jiří Hladký Orel Židenice1975M40239------239
165.Rostislav Huvar Orel Domanín1975M40238------238
166.Martinez de Artola Garcia Brno1978Muži----238--238
167.Mirloslav Hlavnička Lelekovice1968M40------237237
168.Martin Šerák Orel Obřany1978Muži237------237
169.Petr Meluzín Bílovice nad Svitavou1987Muži236------236
170.Radim Lána Kuřim1981Muži---235---235
171.Radim Černý Zbýšov1978Muži---233---233
172.David Životský Veverská Bitýška1982Muži--233----233
173.Pavla Horáčková AC Moravská Slavia1977Ž35-----233-233
174.Martin Štěpánek Popůvky1981Muži233------233
175.Alice Zachariášová Orel Židenice1987Ženy232------232
176.Alena Žákovská Horizont Blansko1962Ž45----231--231
177.Josef Jílek AK Moravská Třebová1989Muži-231-----231
178.Leopold Spáčil Novatop Lapierre1959M50230------230
179.Lenka Venerová Brno1986Ženy--230----230
180.Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška2000Dci+Jci-229-----229
181.Zsuzsanna Mandi Brno1983Ženy----229--229
182.Marek Lorenz Baláž Extreme Team1979Muži228------228
183.Tomáš Vojtíšek SC Testudo1973M40-227-----227
184.Romana Laštůvková Brno1992Ženy-----227-227
185.Ivana Jíchová AK Tišnov1968Ž45---227---227
186.Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice1960M50227------227
187.Jiří Foltýn Kuřim1981Muži--227----227
188.Jaroslav Mrkos Kuřim1950M60-----226-226
189.Dominik Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou2003Dci+Jci-225-----225
190.Martina Kalinová AK Tišnov1982Ženy------225225
191.Adéla Kočí Brno1997Dky+Jky----225--225
192.Filip Šolc SKI Žabiny1985Muži224------224
193.Petr Kopřiva Lipůvka1983Muži------224224
194.Eva Crháková J-Elita1989Ženy-223-----223
195.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--223----223
196.Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice1965M50-220-----220
197.Miloš Frýba Kontest Tišnov1955M60---218---218
198.Radek Štěpánek Orel Obřany1998Dci+Jci217------217
199.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949M60----216--216
200.Marek Dvořák Náměšť1974M40216------216
201.Ivana Proksová Kuřim1983Ženy---215---215
202.Martin Janík SK Meteor Brno1981Muži--215----215
203.Antonín Pavlas Přibyslav1956M60215------215
204.Petr Klobouk Kuřim1964M50-213-----213
205.Pavel Kupka Lukovany1975M40212------212
206.Heidi Kočí Brno1997Dky+Jky----212--212
207.Lucie Dvořáková Brno1998Dky+Jky----211--211
208.Martina Polášková Blansko1973Ž35---211---211
209.Ondřej Novotný bez oddílu1973M40--211----211
210.Martin Dvořák Brno1972M40----210--210
211.Hana Kočí Brno1971M40----209--209
212.Hana Hrabcová AK Tišnov1990Ženy------209209
213.Adéla Martínková Barnex sport Brno1980Ž35--208----208
214.Pavla Šanderová Brno1991Ženy----208--208
215.Sylva Veselá AK Tišnov1982Ženy------208208
216.Adriana Horňová Elite Sport Boskovice2000Dky+Jky-208-----208
217.Simona Nečasová Kuřim1969Ž45---206---206
218.Soňa Kappelová AK Tišnov1984Ženy------206206
219.Michaela Pařilová AK Tišnov1987Ženy------204204
220.Petr Augusta SVČ Miroslav1964M50-204-----204
221.Veronika Patzelová AK Tišnov1995Ženy------203203
222.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice1995Muži203------203
223.Martina Mrkvičková AK Tišnov1991Ženy------202202
224.Jiří Maršálek Brno1958M50-201-----201
225.Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno1987Ženy201------201
226.Michaela Kundrátová AK Tišnov1980Ž35------199199
227.Jan Jína AC Moravská Slavia1973M40199------199
228.Jakub Moravec Orel Orlice1999Dci+Jci196------196
229.Leona Doušková TJ Slovan Podlesí1974Ž35--195----195
230.Marcela Horká AK Tišnov1986Ženy------195195
231.Jan Mokrý KOB Moira Brno1966M50195------195
232.Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1970Ž45--194----194
233.Josef Zedník Kuřim2000Dci+Jci-193-----193
234.Helena Babáková Kuřim1965Ž45-192-----192
235.František Náplava Orel Domanín1979Muži191------191
236.Vladimír Cetkovský ARC Brno1945M70-190-----190
237.Leona Sodomková Brno1977Ž35-188-----188
238.Tomáš Cikrle Synthon Blansko1973M40188------188
239.Ladislav Šimerle Brno1976M40187------187
240.Jitka Mahelová Atletic Třebíč1962Ž45186------186
241.Pavlína Mrůzková Uni Brno1970Ž45-186-----186
242.Jan Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou1964M50-185-----185
243.Petr Šenkýř Orel Silůvky1974M40185------185
244.Martina Ježová Brno1975Ž35-184-----184
245.Vendula Klepalová Perun Team Blansko1998Dky+Jky182------182
246.Martin Beran Tišnov1982Muži181------181
247.Alena Mašková AK Tišnov1975Ž35180------180
248.Veronika Kaldová Blansko1997Dky+Jky176------176
249.Zdeněk Bartoš www.cemba.cz1962M50175------175
250.František Nechvátal Orel Knežice1953M60174------174
251.Lubomír Šlancar ZŠ Nikolčice1953M60172------172
252.Michal Tříska Orel Domanín1979Muži171------171
253.Ivan Zerzánek Brno1975M40170------170
254.Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí1971M40169------169
255.Martin Ryšánek Čebín1979Muži168------168
256.Martin Kotlík Kuřim1985Muži165------165
257.Robert Seehofner Brno1960M50164------164
258.Dana Skřivánková Orel Vyškov1967Ž45163------163
259.Renata Suchánková Orel Židenice1974Ž35162------162
260.Lenka Tomanová Orel Vyškov1976Ž35160------160
261.Zuzana Zdařilová Orel Židenice1983Ženy155------155
262.Vendula Dudová Orel Vyškov1976Ž35150------150
263.Klára Hladká Orel Židenice1978Ž35148------148
264.Šárka Kraisová Orel Vyškov1976Ž35147------147
265.Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec1953M60146------146
266.Michal Ocásek Krnov1988Muži143------143
267.Dagmar Dvořáčková Brno1950Ž55142------142
268.Blanka Fabriková Brno1960Ž55137------137
269.Naďa Obrátilová Brno1966Ž45136------136
270.Regina Mokrá Brno1968Ž45135------135
271.Jiří Marek Orel Vysoké Mýto1943M70131------131
272.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice1939M70130------130
273.Petr Klepal Perun Team Blansko1966M50129------129
274.Eva Zejdová Orel Obřany1983Ženy128------128
275.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč1957M50127------127
276.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov1953Ž55126------126
277.Markéta Macková Orel Kuřim1987Ženy125------125
278.František Čefelín Orel Kuřim1983Muži124------124
279.Marie Crháková J-Elita Brno1993Ženy122------122
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Monika Kuncová Orel Vyškov199982-10090-9090452
2.Johana Kratochvílová Lelekovice2004-----82100182
3.Adéla Kočí Brno1997----100--100
4.Vendula Klepalová Perun Team Blansko1998100------100
5.Adriana Horňová Elite Sport Boskovice2000-100-----100
6.Heidi Kočí Brno1997----90--90
7.Veronika Kaldová Blansko199790------90
8.Lucie Dvořáková Brno1998----82--82
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lucie Nedomová Lysice1985-10010010082100-482
2.Renata Glierová SDH Doubravník19857676828272-100416
3.Alexandra Tomíšková Kuřim198270726876688276376
4.Lenka Sodomková AK Tišnov198269706970-7672357
5.Lucie Vaculová AC Moravská Slavia198282---11090-282
6.Nina Bartoňková Brno1990--909090--270
7.Martina Širůčková Dolní Loučky1983-9072----162
8.Alena Ševčíková Tišnov1986----69-82151
9.Alice Zachariášová Orel Židenice1987110------110
10.Martina Kalinová AK Tišnov1982------9090
11.Lucie Lamprechtová SK Meteor Brno198790------90
12.Eva Crháková J-Elita1989-82-----82
13.Lenka Venerová Brno1986--76----76
14.Klára Mirvaldová Mor. Slavia1993----76--76
15.Ivana Proksová Kuřim1983---72---72
16.Romana Laštůvková Brno1992-----72-72
17.Zuzana Zdařilová Orel Židenice198372------72
18.Zsuzsanna Mandi Brno1983----70--70
19.Hana Hrabcová AK Tišnov1990------7070
20.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1994--70----70
21.Sylva Veselá AK Tišnov1982------6969
22.Soňa Kappelová AK Tišnov1984------6868
23.Eva Zejdová Orel Obřany198368------68
24.Pavla Šanderová Brno1991----67--67
25.Michaela Pařilová AK Tišnov1987------6767
26.Markéta Macková Orel Kuřim198767------67
27.Veronika Patzelová AK Tišnov1995------6666
28.Marie Crháková J-Elita Brno199366------66
29.Martina Mrkvičková AK Tišnov1991------6565
30.Marcela Horká AK Tišnov1986------6464
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petra Seberová AK Tišnov1979100100100-76-100476
2.Lenka Topinková AC Moravská Slavia1976768282-90100-430
3.Barbora Slámová Brno19818276729072-82402
4.Kateřina Smetanová AK Tišnov197572727676--90386
5.Michaela Foralová Brno1974697069827090-381
6.Magda Janková Brno1980-9090100100--380
7.Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina1972----69-72141
8.Martina Vacková Panteři Kuřim1975----68-70138
9.Alena Mašková AK Tišnov197590------90
10.Pavla Horáčková AC Moravská Slavia1977-----82-82
11.Jitka Kalová Skol Brno1973----82--82
12.Michaela Kundrátová AK Tišnov1980------7676
13.Martina Polášková Blansko1973---72---72
14.Adéla Martínková Barnex sport Brno1980--70----70
15.Renata Suchánková Orel Židenice197470------70
16.Leona Sodomková Brno1977-69-----69
17.Martina Ježová Brno1975-68-----68
18.Leona Doušková TJ Slovan Podlesí1974--68----68
19.Lenka Tomanová Orel Vyškov197668------68
20.Vendula Dudová Orel Vyškov197667------67
21.Klára Hladká Orel Židenice197866------66
22.Šárka Kraisová Orel Vyškov197665------65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Ivana Ondroušková Blansko1970909010010090--470
2.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970110110--110-110440
3.Daniela Vojtová AK Tišnov1969728282--10090426
4.Romana Machotová Kuřim196968-727676-82374
5.Ivana Volavá www.fit-online.cz196476769082---324
6.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965-6870-72-76286
7.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov196869-6972--70280
8.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966-7276---72220
9.Jana Škrobová Kuřim1971-6968-70--207
10.Ivana Jíchová AK Tišnov1968---90---90
11.Alena Žákovská Horizont Blansko1962----82--82
12.Jitka Mahelová Atletic Třebíč196282------82
13.Simona Nečasová Kuřim1969---70---70
14.Dana Skřivánková Orel Vyškov196770------70
15.Helena Babáková Kuřim1965-70-----70
16.Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1970--67----67
17.Pavlína Mrůzková Uni Brno1970-67-----67
18.Naďa Obrátilová Brno196667------67
19.Regina Mokrá Brno196866------66
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Hana Kašová Barnex sport Brno1954-100100100100-100500
2.Miluše Jurošková Orel Židenice 1958829090-90--352
3.Dagmar Dvořáčková Brno1950100------100
4.Blanka Fabriková Brno196090------90
5.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov195376------76
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jaroslav Říha Orel Kuřim199976-100100-100100476
2.Ondřej Jahoda Jiskra V.Bitýška2000-100-----100
3.Aleš Konečný Orel Silůvky1997100------100
4.Jan Šmída Drahanský sport team1999------9090
5.Ondřej Šanca ČVK Brno199790------90
6.Dominik Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou2003-90-----90
7.Josef Zedník Kuřim2000-82-----82
8.Pavel Halas Orel Šitbořice199982------82
9.Radek Štěpánek Orel Obřany199872------72
10.Jakub Moravec Orel Orlice199970------70
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská198976908290100100-462
2.Lukáš Koudelka AK Drnovice19836876100100--82426
3.Jiří Huťka Brno199160707282769069390
4.Lukáš Sláma Brno198457-6772698267357
5.Michal Blaha BT Velká Bíteš198549636468676763329
6.Metoděj Polášek Kuřim198045586367-6864320
7.Luděk Borkovec Dolní Loučky19854054-64626259301
8.Libor Boleček Libarča1985657270-90--297
9.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica1985646968---76277
10.Zdeněk Laštůvka Česká198948---687665257
11.David Ševčík Tišnov197739---656560229
12.David Ondroušek Blansko199443575862---220
13.Robert Míč VSK Uni Brno1992100110-----210
14.Josef Čuma Milonice19806166-76---203
15.Pavel Bortlík AK Tišnov198359----7066195
16.Jan Opletal Biatlon Moravský kras19945868----68194
17.Michael Nešpor Brno1991--606661--187
18.Tomáš Chaloupka Kuřim1982-5662--61-179
19.Marek Voborný Křoví1989----7269-141
20.Michal Šenkýř Brno1983---70--70140
21.Aleš Liška Lelekovice1978----6364-127
22.Martin Macholan Velká Bíteš1988-64----62126
23.Jiří Vemola Brno19775467-----121
24.Ondřej Vacula AC Lelek198142---66--108
25.Ondřej Plechatý RunSport team Křižínkov19844660-----106
26.Lukáš Janků Pepe Bike1987------100100
27.Michal Moravec Kuřim198034--60---94
28.Vlastimil Lysák Mikulov1986--90----90
29.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská1977------9090
30.Pavel Brlica SK Žabovřesky199390------90
31.Daniel Hájek Atletika Polička198982------82
32.Ondřej Strnad Brno - Medlánky1980----82--82
33.Michal Glier Doubravník1982-82-----82
34.Tomáš Kroupa Miltom Team1987--76----76
35.David Kříž Brno1987-----72-72
36.Petr Karlík TriSki klub Blansko1982------7272
37.Josef Šutera Atletika Polička197972------72
38.Pavel Franc SK Meteor198670------70
39.Jan Kuchař Blansko1980----70--70
40.Martin Vintrlík Křepice197769------69
41.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team1990--69----69
42.Zdeněk Kabrhel Tišnov1982---69---69
43.Jaroslav Bárta Sobůlky198267------67
44.Ondřej Richter Kohoutovice1978-----66-66
45.Jiří Mikauš LelekBikers1987--66----66
46.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel Židenice198766------66
47.Ivan Urbánek Brno1984-65-----65
48.Ondřej Kelbl Alfa-helicopter Triatlon Team1988--65----65
49.Zdeněk Kozák Tišnov1982---65---65
50.Martinez de Artola Garcia Brno1978----64--64
51.Radek Crha Vidonín1979-----63-63
52.Milan Adamec Orel Vyškov197763------63
53.Radim Lána Kuřim1981---63---63
54.Pavel Matoušek Brno197862------62
55.Luděk Strouhal AK Moravská Třebová1984-62-----62
56.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996-61-----61
57.Martin Šafář TJ Slovan Podlesí1983------6161
58.David Životský Veverská Bitýška1982--61----61
59.Radim Černý Zbýšov1978---61---61
60.Jiří Foltýn Kuřim1981--59----59
61.Miroslav Kačín Březina1979-59-----59
62.Petr Kopřiva Lipůvka1983------5858
63.Martin Janík SK Meteor Brno1981--57----57
64.Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč198756------56
65.Josef Jílek AK Moravská Třebová1989-55-----55
66.František Mazuch BCK Relax Olešnice199055------55
67.Martin Šerák Orel Obřany197853------53
68.Petr Meluzín Bílovice nad Svitavou198752------52
69.Martin Štěpánek Popůvky198151------51
70.Marek Lorenz Baláž Extreme Team197950------50
71.Filip Šolc SKI Žabiny198547------47
72.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel Židenice199544------44
73.František Náplava Orel Domanín197941------41
74.Martin Beran Tišnov198238------38
75.Michal Tříska Orel Domanín197937------37
76.Martin Ryšánek Čebín197936------36
77.Martin Kotlík Kuřim198535------35
78.Michal Ocásek Krnov198833------33
79.František Čefelín Orel Kuřim198332------32
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973100100100100110100110520
2.Libor Konečný Kuřim197176909090828282434
3.Jaroslav Kropáček Brno197070826969727676376
4.Zbyněk Bednář Jamné1973607265--7272341
5.Radek Brázda Tatran Kohoutovice196761706363-7069335
6.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí19735468646665-68331
7.Jaroslav Kundrát AK Tišnov197655-5962646965319
8.Petr Škrob Kuřim19755769616566--318
9.Petr Jančařík AAC Brno196862766667---271
10.Ladislav Čech Mokrá1973586760---63248
11.Petr Dlouhý TJ Nové Město na Moravě197668-7276---216
12.Ctirad Fanfrdla Silůvky1974--627276--210
13.Petr Daniel Start Brno1971--677068--205
14.Petr Kazda Brno197063-70-70--203
15.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia1975---61-6866195
16.Zdeněk Kalus Lelekovice1975----636761191
17.Vít Ryška VSK Univerzita Brno197590---90--180
18.Martin Pohanka AC Track & Field Brno197382-----90172
19.Otto Ónodi Elpis Klub19744762----62171
20.Martin Jaskulka Kuřim1968446156----161
21.Jan Macura Horizont Blansko1972---8269--151
22.Vilém Strakoš SK Fuga1969-66----67133
23.Petr Hojač Start Brno1970---6467--131
24.Karel Stöger Brno1976-6458----122
25.Martin Balák Bruslárna.cz19704663-----109
26.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK196845--60---105
27.Pavel Musil Brno - Medlánky1975-----90-90
28.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967--82----82
29.Pavel Kašpařík Orel Blažovice1975--76----76
30.Dušan Alman Brno196772------72
31.Filip Vrána Jundrov1976------7070
32.Igor Toman Vyškov197269------69
33.Petr Širůček Dolní Loučky1976--68----68
34.Dalimil Fanfrdla Brno1973---68---68
35.Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto197267------67
36.Petr Horák Orel Silůvky197666------66
37.Jiří Hladký Orel Židenice197565------65
38.Tomáš Vojtíšek SC Testudo1973-65-----65
39.Mirloslav Hlavnička Lelekovice1968------6464
40.Rostislav Huvar Orel Domanín197564------64
41.Martin Dvořák Brno1972----62--62
42.Hana Kočí Brno1971----61--61
43.Marek Dvořák Náměšť197459------59
44.Ondřej Novotný bez oddílu1973--57----57
45.Pavel Kupka Lukovany197556------56
46.Jan Jína AC Moravská Slavia197353------53
47.Tomáš Cikrle Synthon Blansko197352------52
48.Ladislav Šimerle Brno197651------51
49.Petr Šenkýř Orel Silůvky197450------50
50.Ivan Zerzánek Brno197549------49
51.Karel Dočkal TJ Slovan Podlesí197148------48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jiří Nožka Dino sport Ivančice196310010010010090--490
2.Luboš Prudek Kuřim196172829090100-100462
3.Jiří Sláma AutoMedia196068-7676-9090400
4.Josef Kunc Orel Vyškov196067676972-10067375
5.Petr Novotný Kuřim19656969---8270290
6.Radek Kafka Žďár nad Sázavou1964-72-82--82236
7.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965-7682---76234
8.Luboš Rezner Kuřim1965--70--7669215
9.Milan Daněk Horizont Blansko1962---7076-66212
10.Libor Novotný Kuřim1961-6668---68202
11.Miroslav Fabrik Brno Bystrc195970---82--152
12.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice196276-72----148
13.Jaroslav Kratochvíl Lelekovice1963-----7072142
14.Luděk Crhák J-Elita Brno19596363-----126
15.Rudolf Krajča rarecacti.com1965-90-----90
16.Leopold Spáčil Novatop Lapierre195990------90
17.Jaroslav Scherrer Orel Moravské Budějovice196082------82
18.Karel Zourek Bedřichovice1959-----72-72
19.Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice1965-70-----70
20.Petr Klobouk Kuřim1964-68-----68
21.Jan Mokrý KOB Moira Brno196666------66
22.Zdeněk Bartoš www.cemba.cz196265------65
23.Petr Augusta SVČ Miroslav1964-65-----65
24.Jiří Maršálek Brno1958-64-----64
25.Robert Seehofner Brno196064------64
26.Petr Klepal Perun Team Blansko196662------62
27.Jan Pokorný SRK Rychnov nad Kněžnou1964-62-----62
28.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč195761------61
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Fiedler AC Moravská Slavia1956-100100100100-100500
2.Oldřich Šperka Jedovnice1956-76909090-90436
3.Jiří Boháč BěhejBrno1954766982707610072406
4.Aleš Stráník Blansko19507270-69-9082383
5.Bořivoj Chromý Tišnov195363-7682-7676373
6.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955676672768272-369
7.Lubomír Liška Kuřim195566677072727070354
8.Ivan Ochrymčuk AK Tišnov19509082---82-254
9.Jiří Brtník Orel Obřany19528272-----154
10.Stanislav Holeček Hare Kršna19556968-----137
11.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice195664--67---131
12.Antonín Pavlas Přibyslav1956100------100
13.Milan Strachoň Slavkov1950-90-----90
14.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949----70--70
15.František Nechvátal Orel Knežice195370------70
16.Jaroslav Mrkos Kuřim1950-----69-69
17.Lubomír Šlancar ZŠ Nikolčice195368------68
18.Miloš Frýba Kontest Tišnov1955---68---68
19.Pavel Sedláček Orel Starý Lískovec195365------65
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941767610082100-90448
2.Jan Haberland Sokol Brno1942100100-100--100400
3.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941-7290---82244
4.František Kovařík Břeclav194690--90---180
5.Jiří Bubeník Orel Vyškov19448290-----172
6.Vladimír Cetkovský ARC Brno1945-82-----82
7.Jiří Marek Orel Vysoké Mýto194372------72
8.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice193970------70