Výsledky poháru KBL 2016

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M402762903003003003003002066
2.Libor Konečný KuřimKuřim1971M402532682722762702702631872
3.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži2542692692702692722661869
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M402452612572622672682601820
5.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš1985Muži2262592522572592572561766
6.Tomáš Večeřa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1989Muži272282276282282276-1670
7.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M601922182292292302482301576
8.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži249-2622652622692641571
9.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M601592092102302282322281496
10.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50218252251254257-2531485
11.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980Muži209241247253-2582571465
12.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967M40220247244246-2562471460
13.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ženy1491982002192192362191440
14.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40205240245252247-2461435
15.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976M40207-2252412342542381399
16.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983Muži263272290290--2761391
17.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985Muži190226-2372352382321358
18.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985Ženy193221232239236-2291350
19.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M50204212214232-2602151337
20.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999Dci+Jci252-260264-2902681334
21.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M60167206216231232240-1292
22.Barbora Slámová BrnoBrno1981Ž35179215209228226-2161273
23.Jiří Nožka Dino sport IvančiceDino sport Ivančice1963M50234260258261254--1267
24.Lucie Nedomová LysiceLysice1985Ženy-246248258245267-1264
25.Michaela Foralová BrnoBrno1974Ž35161205206225224241-1262
26.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M60-250246255250-2511252
27.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M40219248250--2652541236
28.Petra Seberová AK TišnovAK Tišnov1979Ž35223253249-246-2421213
29.Oldřich Šperka JedovniceJedovnice1956M60-237239245243-2451209
30.Petr Škrob KuřimKuřim1975M40213245240251248--1197
31.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov1982Ženy141195201210-2302131190
32.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M50206-234242-2532501185
33.Ivana Ondroušková BlanskoBlansko1970Ž45210244235240241--1170
34.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976Ž35177219231-251259-1137
35.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70133182197204213-2001129
36.Aleš Stráník BlanskoBlansko1950M60178224-222-2472391110
37.Bořivoj Chromý TišnovTišnov1953M60140-224236-2442331077
38.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969Ž45183214213--2352311076
39.Libor Boleček LibarčaLibarča1985Muži260270267-276--1073
40.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985Muži259267265---2701061
41.Hana Kašová Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1954Ž55-197205217223-2101052
42.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž35166210217224--2231040
43.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži225---2612642581008
44.Romana Machotová KuřimKuřim1969Ž45145-204221220-2171007
45.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970Ž45229258--258-2591004
46.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968M40231249254256---990
47.Magda Janková BrnoBrno1980Ž35-236238249253--976
48.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov1999Dky+Jky123-193205-229197947
49.David Ševčík TišnovTišnov1977Muži189---239252248928
50.Ladislav Čech MokráMokrá1973M40214238237---235924
51.Petr Novotný KuřimKuřim1965M50208216---250234908
52.David Ondroušek BlanskoBlansko1994Muži202239222234---897
53.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž45184211218226---839
54.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž45-189203-218-212822
55.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942M70156202-220--218796
56.Josef Čuma MiloniceMilonice1980Muži256264-269---789
57.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994Muži250266----265781
58.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971M40--255266256--777
59.Ctirad Fanfrdla SilůvkySilůvky1974M40--242267268--777
60.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983Muži251----262262775
61.Petr Dlouhý TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě1976M40243-263268---774
62.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45154-202207--205768
63.Petr Kazda BrnoBrno1970M40235-261-266--762
64.Nina Bartoňková BrnoBrno1990Ženy--241247252--740
65.Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958Ž55132183196-215--726
66.Lucie Vaculová RunRun1982Ženy198---260266-724
67.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M50-232243---240715
68.Pavel Hověžák AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1975M40---223-249243715
69.Radek Kafka Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1964M50-230-243--241714
70.Michael Nešpor BrnoBrno1991Muži--228250233--711
71.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982Muži-234236--237-707
72.Ivan Ochrymčuk AK TišnovAK Tišnov1950M60200242---246-688
73.Luboš Rezner KuřimKuřim1965M50--219--245221685
74.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975M40----227231226684
75.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M50---216221-211648
76.Libor Novotný KuřimKuřim1961M50-207212---220639
77.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž45-196207---207610
78.Jana Škrobová KuřimKuřim1971Ž45-191199-217--607
79.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži300300-----600
80.Otto Ónodi Elpis KlubElpis Klub1974M40158199----227584
81.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70-181192---194567
82.Vít Ryška VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno1975M40270---290--560
83.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M40---272265--537
84.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M40265-----272537
85.Michal Šenkýř BrnoBrno1983Muži---263--267530
86.Marek Voborný KřovíKřoví1989Muži----264261-525
87.Martin Jaskulka KuřimKuřim1968M40134187198----519
88.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988Muži-262----255517
89.Jiří Vemola BrnoBrno1977Muži242265-----507
90.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970M40---248255--503
91.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978Muži----237251-488
92.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M40-235----244479
93.Ondřej Plechatý RunSport team KřižínkovRunSport team Křižínkov1984Muži222254-----476
94.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50-----239236475
95.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983Ženy-233226----459
96.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M50211---240--451
97.Alena Ševčíková TišnovTišnov1986Ženy----222-222444
98.Karel Stöger BrnoBrno1976M40-222221----443
99.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Dky+Jky-----228214442
100.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži197---244--441
101.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenicefit-online.cz & Orel Židenice1962M50221-220----441
102.Jiří Brtník Orel ObřanyOrel Obřany1952M60194228-----422
103.Kateřina Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina1972Ž35----214-198412
104.Martina Vacková Panteři KuřimPanteři Kuřim1975Ž35----207-196403
105.Stanislav Holeček Hare KršnaHare Kršna1955M60173217-----390
106.František Kovařík BřeclavBřeclav1946M70151--214---365
107.Michal Moravec KuřimKuřim1980Muži152--212---364
108.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz1970M40157203-----360
109.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M60144--213---357
110.Luděk Crhák J-Elita BrnoJ-Elita Brno1959M50153200-----353
111.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968M40139--208---347
112.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70138194-----332
113.Pavel Brlica SK ŽabovřeskySK Žabovřesky1993Muži290------290
114.Lukáš Janků Pepe BikePepe Bike1987Muži------290290
115.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1977Muži------282282
116.Vlastimil Lysák MikulovMikulov1986Muži--282----282
117.Pavel Musil Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1975M40-----282-282
118.Daniel Hájek Atletika PoličkaAtletika Polička1989Muži282------282
119.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži-276-----276
120.Ondřej Strnad Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1980Muži----272--272
121.Tomáš Kroupa Miltom TeamMiltom Team1987Muži--270----270
122.Aleš Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky1997Dci+Jci269------269
123.Petr Karlík TriSki klub BlanskoTriSki klub Blansko1982Muži------269269
124.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno1997Dci+Jci268------268
125.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M40--268----268
126.Josef Šutera Atletika PoličkaAtletika Polička1979Muži267------267
127.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon TeamAlfa-helicopter Triatlon Team1990Muži--266----266
128.Pavel Franc SK MeteorSK Meteor1986Muži266------266
129.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977Muži264------264
130.Pavel Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice1975M40--264----264
131.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži-263-----263
132.David Kříž BrnoBrno1987Muži-----263-263
133.Jan Kuchař BlanskoBlansko1980Muži----263--263
134.Jaroslav Bárta SobůlkySobůlky1982Muži262------262
135.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice1987Muži261------261
136.Jan Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team1999Dci+Jci------261261
137.Dalimil Fanfrdla BrnoBrno1973M40---260---260
138.Jiří Mikauš LelekBikersLelekBikers1987Muži--259----259
139.Zdeněk Kabrhel TišnovTišnov1982Muži---259---259
140.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov1977Muži258------258
141.Pavel Matoušek BrnoBrno1978Muži257------257
142.Luděk Strouhal AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová1984Muži-257-----257
143.Petr Širůček Dolní LoučkyDolní Loučky1976M40--256----256
144.Rudolf Krajča rarecacti.comrarecacti.com1965M50-256-----256
145.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1999Dci+Jci255------255
146.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996Muži-255-----255
147.Ondřej Richter KohoutoviceKohoutovice1978Muži-----255-255
148.Ondřej Kelbl Alfa-helicopter Triatlon TeamAlfa-helicopter Triatlon Team1988Muži--253----253
149.Filip Vrána JundrovJundrov1976M40------252252
150.Miroslav Kačín BřezinaBřezina1979Muži-251-----251
151.Jitka Kalová Skol BrnoSkol Brno1973Ž35----249--249
152.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983Muži------249249
153.Vojtěch Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1987Muži248------248
154.František Mazuch BCK Relax OlešniceBCK Relax Olešnice1990Muži247------247
155.Dušan Alman BrnoBrno1967M40246------246
156.Zdeněk Kozák TišnovTišnov1982Muži---244---244
157.Igor Toman VyškovVyškov1972M40244------244
158.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M50-----243-243
159.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M60-243-----243
160.Radek Crha VidonínVidonín1979Muži-----242-242
161.Klára Mirvaldová Mor. SlaviaMor. Slavia1993Ženy----242--242
162.Jiří Zachař Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto1972M40241------241
163.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky1976M40240------240
164.Jiří Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice1975M40239------239
165.Rostislav Huvar Orel DomanínOrel Domanín1975M40238------238
166.Martinez de Artola Garcia BrnoBrno1978Muži----238--238
167.Mirloslav Hlavnička LelekoviceLelekovice1968M40------237237
168.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany1978Muži237------237
169.Petr Meluzín Bílovice nad SvitavouBílovice nad Svitavou1987Muži236------236
170.Radim Lána KuřimKuřim1981Muži---235---235
171.Radim Černý ZbýšovZbýšov1978Muži---233---233
172.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982Muži--233----233
173.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž35-----233-233
174.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team1981Muži233------233
175.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice1987Ženy232------232
176.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko1962Ž45----231--231
177.Josef Jílek AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová1989Muži-231-----231
178.Leopold Spáčil Novatop LapierreNovatop Lapierre1959M50230------230
179.Lenka Venerová BrnoBrno1986Ženy--230----230
180.Ondřej Jahoda Jiskra V.BitýškaJiskra V.Bitýška2000Dci+Jci-229-----229
181.Zsuzsanna Mandi BrnoBrno1983Ženy----229--229
182.Marek Lorenz Baláž Extreme TeamBaláž Extreme Team1979Muži228------228
183.Tomáš Vojtíšek SC TestudoSC Testudo1973M40-227-----227
184.Romana Laštůvková BrnoBrno1992Ženy-----227-227
185.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45---227---227
186.Jaroslav Scherrer Orel Moravské BudějoviceOrel Moravské Budějovice1960M50227------227
187.Jiří Foltýn KuřimKuřim1981Muži--227----227
188.Jaroslav Mrkos KuřimKuřim1950M60-----226-226
189.Dominik Pokorný SRK Rychnov nad KněžnouSRK Rychnov nad Kněžnou2003Dci+Jci-225-----225
190.Martina Kalinová AK TišnovAK Tišnov1982Ženy------225225
191.Adéla Kočí BrnoBrno1997Dky+Jky----225--225
192.Filip Šolc SKI ŽabinySKI Žabiny1985Muži224------224
193.Petr Kopřiva LipůvkaLipůvka1983Muži------224224
194.Eva Crháková J-ElitaJ-Elita1989Ženy-223-----223
195.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994Ženy--223----223
196.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice1965M50-220-----220
197.Miloš Frýba Kontest TišnovKontest Tišnov1955M60---218---218
198.Radek Štěpánek Orel ObřanyOrel Obřany1998Dci+Jci217------217
199.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949M60----216--216
200.Marek Dvořák NáměšťNáměšť1974M40216------216
201.Ivana Proksová KuřimKuřim1983Ženy---215---215
202.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981Muži--215----215
203.Antonín Pavlas PřibyslavPřibyslav1956M60215------215
204.Petr Klobouk KuřimKuřim1964M50-213-----213
205.Pavel Kupka LukovanyLukovany1975M40212------212
206.Heidi Kočí BrnoBrno1997Dky+Jky----212--212
207.Lucie Dvořáková BrnoBrno1998Dky+Jky----211--211
208.Martina Polášková BlanskoBlansko1973Ž35---211---211
209.Ondřej Novotný bez oddílubez oddílu1973M40--211----211
210.Martin Dvořák BrnoBrno1972M40----210--210
211.Hana Kočí BrnoBrno1971Ž45----209--209
212.Hana Hrabcová AK TišnovAK Tišnov1990Ženy------209209
213.Adéla Martínková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1980Ž35--208----208
214.Pavla Šanderová BrnoBrno1991Ženy----208--208
215.Sylva Veselá AK TišnovAK Tišnov1982Ženy------208208
216.Adriana Horňová Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2000Dky+Jky-208-----208
217.Simona Nečasová KuřimKuřim1969Ž45---206---206
218.Soňa Kappelová AK TišnovAK Tišnov1984Ženy------206206
219.Michaela Pařilová AK TišnovAK Tišnov1987Ženy------204204
220.Petr Augusta SVČ MiroslavSVČ Miroslav1964M50-204-----204
221.Veronika Patzelová AK TišnovAK Tišnov1995Ženy------203203
222.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel ŽideniceVSK Uni Brno - Orel Židenice1995Muži203------203
223.Martina Mrkvičková AK TišnovAK Tišnov1991Ženy------202202
224.Jiří Maršálek BrnoBrno1958M50-201-----201
225.Lucie Lamprechtová SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1987Ženy201------201
226.Michaela Kundrátová AK TišnovAK Tišnov1980Ž35------199199
227.Jan Jína AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1973M40199------199
228.Jakub Moravec Orel OrliceOrel Orlice1999Dci+Jci196------196
229.Leona Doušková TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1974Ž35--195----195
230.Marcela Horká AK TišnovAK Tišnov1986Ženy------195195
231.Jan Mokrý KOB Moira BrnoKOB Moira Brno1966M50195------195
232.Dana Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1970Ž45--194----194
233.Josef Zedník KuřimKuřim2000Dci+Jci-193-----193
234.Helena Babáková KuřimKuřim1965Ž45-192-----192
235.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín1979Muži191------191
236.Vladimír Cetkovský ARC BrnoARC Brno1945M70-190-----190
237.Leona Sodomková BrnoBrno1977Ž35-188-----188
238.Tomáš Cikrle Synthon BlanskoSynthon Blansko1973M40188------188
239.Ladislav Šimerle BrnoBrno1976M40187------187
240.Jitka Mahelová Atletic TřebíčAtletic Třebíč1962Ž45186------186
241.Pavlína Mrůzková Uni BrnoUni Brno1970Ž45-186-----186
242.Jan Pokorný SRK Rychnov nad KněžnouSRK Rychnov nad Kněžnou1964M50-185-----185
243.Petr Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky1974M40185------185
244.Martina Ježová BrnoBrno1975Ž35-184-----184
245.Vendula Klepalová Perun Team BlanskoPerun Team Blansko1998Dky+Jky182------182
246.Martin Beran TišnovTišnov1982Muži181------181
247.Alena Mašková AK TišnovAK Tišnov1975Ž35180------180
248.Veronika Kaldová BlanskoBlansko1997Dky+Jky176------176
249.Zdeněk Bartoš www.cemba.czwww.cemba.cz1962M50175------175
250.František Nechvátal Orel KnežiceOrel Knežice1953M60174------174
251.Lubomír Šlancar ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice1953M60172------172
252.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín1979Muži171------171
253.Ivan Zerzánek BrnoBrno1975M40170------170
254.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971M40169------169
255.Martin Ryšánek ČebínČebín1979Muži168------168
256.Martin Kotlík KuřimKuřim1985Muži165------165
257.Robert Seehofner BrnoBrno1960M50164------164
258.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov1967Ž45163------163
259.Renata Suchánková Orel ŽideniceOrel Židenice1974Ž35162------162
260.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35160------160
261.Zuzana Zdařilová Orel ŽideniceOrel Židenice1983Ženy155------155
262.Vendula Dudová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35150------150
263.Klára Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice1978Ž35148------148
264.Šárka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž35147------147
265.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M60146------146
266.Michal Ocásek KrnovKrnov1988Muži143------143
267.Dagmar Dvořáčková BrnoBrno1950Ž55142------142
268.Blanka Fabriková BrnoBrno1960Ž55137------137
269.Naďa Obrátilová BrnoBrno1966Ž45136------136
270.Regina Mokrá BrnoBrno1968Ž45135------135
271.Jiří Marek Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto1943M70131------131
272.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M70130------130
273.Petr Klepal Perun Team BlanskoPerun Team Blansko1966M50129------129
274.Eva Zejdová Orel ObřanyOrel Obřany1983Ženy128------128
275.Vladimír Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1957M50127------127
276.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov1953Ž55126------126
277.Markéta Macková Orel KuřimOrel Kuřim1987Ženy125------125
278.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim1983Muži124------124
279.Marie Crháková J-Elita BrnoJ-Elita Brno1993Ženy122------122
Dorostenky a juniorky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Monika Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov199982-10090-9090452
2.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004-----82100182
3.Vendula Klepalová Perun Team BlanskoPerun Team Blansko1998100------100
4.Adriana Horňová Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2000-100-----100
5.Adéla Kočí BrnoBrno1997----100--100
6.Heidi Kočí BrnoBrno1997----90--90
7.Veronika Kaldová BlanskoBlansko199790------90
8.Lucie Dvořáková BrnoBrno1998----82--82
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lucie Nedomová LysiceLysice1985-10010010082100-482
2.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník19857676828272-100416
3.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim198270726876688276376
4.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov198269706970-7672357
5.Lucie Vaculová RunRun198282---11090-282
6.Nina Bartoňková BrnoBrno1990--909090--270
7.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983-9072----162
8.Alena Ševčíková TišnovTišnov1986----69-82151
9.Alice Zachariášová Orel ŽideniceOrel Židenice1987110------110
10.Lucie Lamprechtová SK Meteor BrnoSK Meteor Brno198790------90
11.Martina Kalinová AK TišnovAK Tišnov1982------9090
12.Eva Crháková J-ElitaJ-Elita1989-82-----82
13.Lenka Venerová BrnoBrno1986--76----76
14.Klára Mirvaldová Mor. SlaviaMor. Slavia1993----76--76
15.Romana Laštůvková BrnoBrno1992-----72-72
16.Zuzana Zdařilová Orel ŽideniceOrel Židenice198372------72
17.Ivana Proksová KuřimKuřim1983---72---72
18.Zsuzsanna Mandi BrnoBrno1983----70--70
19.Hana Hrabcová AK TišnovAK Tišnov1990------7070
20.Dita Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1994--70----70
21.Sylva Veselá AK TišnovAK Tišnov1982------6969
22.Eva Zejdová Orel ObřanyOrel Obřany198368------68
23.Soňa Kappelová AK TišnovAK Tišnov1984------6868
24.Markéta Macková Orel KuřimOrel Kuřim198767------67
25.Pavla Šanderová BrnoBrno1991----67--67
26.Michaela Pařilová AK TišnovAK Tišnov1987------6767
27.Marie Crháková J-Elita BrnoJ-Elita Brno199366------66
28.Veronika Patzelová AK TišnovAK Tišnov1995------6666
29.Martina Mrkvičková AK TišnovAK Tišnov1991------6565
30.Marcela Horká AK TišnovAK Tišnov1986------6464
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petra Seberová AK TišnovAK Tišnov1979100100100-76-100476
2.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976768282-90100-430
3.Barbora Slámová BrnoBrno19818276729072-82402
4.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov197572727676--90386
5.Michaela Foralová BrnoBrno1974697069827090-381
6.Magda Janková BrnoBrno1980-9090100100--380
7.Kateřina Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina1972----69-72141
8.Martina Vacková Panteři KuřimPanteři Kuřim1975----68-70138
9.Alena Mašková AK TišnovAK Tišnov197590------90
10.Jitka Kalová Skol BrnoSkol Brno1973----82--82
11.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977-----82-82
12.Michaela Kundrátová AK TišnovAK Tišnov1980------7676
13.Martina Polášková BlanskoBlansko1973---72---72
14.Renata Suchánková Orel ŽideniceOrel Židenice197470------70
15.Adéla Martínková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1980--70----70
16.Leona Sodomková BrnoBrno1977-69-----69
17.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov197668------68
18.Martina Ježová BrnoBrno1975-68-----68
19.Leona Doušková TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1974--68----68
20.Vendula Dudová Orel VyškovOrel Vyškov197667------67
21.Klára Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice197866------66
22.Šárka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov197665------65
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Ivana Ondroušková BlanskoBlansko1970909010010090--470
2.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970110110--110-110440
3.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969728282--10090426
4.Romana Machotová KuřimKuřim196968-727676-82374
5.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz196476769082---324
6.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965-6870-72-76286
7.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov196869-6972--70280
8.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966-7276---72220
9.Jana Škrobová KuřimKuřim1971-6968-70--207
10.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968---90---90
11.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko1962----82--82
12.Jitka Mahelová Atletic TřebíčAtletic Třebíč196282------82
13.Helena Babáková KuřimKuřim1965-70-----70
14.Simona Nečasová KuřimKuřim1969---70---70
15.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov196770------70
16.Hana Kočí BrnoBrno1971----69--69
17.Naďa Obrátilová BrnoBrno196667------67
18.Dana Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1970--67----67
19.Pavlína Mrůzková Uni BrnoUni Brno1970-67-----67
20.Regina Mokrá BrnoBrno196866------66
Ženy 55 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Hana Kašová Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1954-100100100100-100500
2.Miluše Jurošková Orel Židenice Orel Židenice 1958829090-90--352
3.Dagmar Dvořáčková BrnoBrno1950100------100
4.Blanka Fabriková BrnoBrno196090------90
5.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov195376------76
Dorostenci a junioři
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim199976-100100-100100476
2.Ondřej Jahoda Jiskra V.BitýškaJiskra V.Bitýška2000-100-----100
3.Aleš Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky1997100------100
4.Jan Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team1999------9090
5.Ondřej Šanca ČVK BrnoČVK Brno199790------90
6.Dominik Pokorný SRK Rychnov nad KněžnouSRK Rychnov nad Kněžnou2003-90-----90
7.Josef Zedník KuřimKuřim2000-82-----82
8.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice199982------82
9.Radek Štěpánek Orel ObřanyOrel Obřany199872------72
10.Jakub Moravec Orel OrliceOrel Orlice199970------70
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Večeřa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská198976908290100100-462
2.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice19836876100100--82426
3.Jiří Huťka BrnoBrno199160707282769069390
4.Lukáš Sláma BrnoBrno198457-6772698267357
5.Michal Blaha BT Velká BítešBT Velká Bíteš198549636468676763329
6.Metoděj Polášek KuřimKuřim198045586367-6864320
7.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky19854054-64626259301
8.Libor Boleček LibarčaLibarča1985657270-90--297
9.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985646968---76277
10.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská198948---687665257
11.David Ševčík TišnovTišnov197739---656560229
12.David Ondroušek BlanskoBlansko199443575862---220
13.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992100110-----210
14.Josef Čuma MiloniceMilonice19806166-76---203
15.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov198359----7066195
16.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras19945868----68194
17.Michael Nešpor BrnoBrno1991--606661--187
18.Tomáš Chaloupka KuřimKuřim1982-5662--61-179
19.Marek Voborný KřovíKřoví1989----7269-141
20.Michal Šenkýř BrnoBrno1983---70--70140
21.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978----6364-127
22.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988-64----62126
23.Jiří Vemola BrnoBrno19775467-----121
24.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek198142---66--108
25.Ondřej Plechatý RunSport team KřižínkovRunSport team Křižínkov19844660-----106
26.Lukáš Janků Pepe BikePepe Bike1987------100100
27.Michal Moravec KuřimKuřim198034--60---94
28.Vlastimil Lysák MikulovMikulov1986--90----90
29.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1977------9090
30.Pavel Brlica SK ŽabovřeskySK Žabovřesky199390------90
31.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982-82-----82
32.Daniel Hájek Atletika PoličkaAtletika Polička198982------82
33.Ondřej Strnad Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1980----82--82
34.Tomáš Kroupa Miltom TeamMiltom Team1987--76----76
35.David Kříž BrnoBrno1987-----72-72
36.Petr Karlík TriSki klub BlanskoTriSki klub Blansko1982------7272
37.Josef Šutera Atletika PoličkaAtletika Polička197972------72
38.Jan Kuchař BlanskoBlansko1980----70--70
39.Pavel Franc SK MeteorSK Meteor198670------70
40.Martin Vintrlík KřepiceKřepice197769------69
41.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon TeamAlfa-helicopter Triatlon Team1990--69----69
42.Zdeněk Kabrhel TišnovTišnov1982---69---69
43.Jaroslav Bárta SobůlkySobůlky198267------67
44.Stanislav Juránek ml.Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice198766------66
45.Ondřej Richter KohoutoviceKohoutovice1978-----66-66
46.Jiří Mikauš LelekBikersLelekBikers1987--66----66
47.Ondřej Kelbl Alfa-helicopter Triatlon TeamAlfa-helicopter Triatlon Team1988--65----65
48.Zdeněk Kozák TišnovTišnov1982---65---65
49.Ivan Urbánek BrnoBrno1984-65-----65
50.Martinez de Artola Garcia BrnoBrno1978----64--64
51.Radim Lána KuřimKuřim1981---63---63
52.Radek Crha VidonínVidonín1979-----63-63
53.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov197763------63
54.Luděk Strouhal AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová1984-62-----62
55.Pavel Matoušek BrnoBrno197862------62
56.David Životský Veverská BitýškaVeverská Bitýška1982--61----61
57.Martin Šafář TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1983------6161
58.Radim Černý ZbýšovZbýšov1978---61---61
59.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996-61-----61
60.Jiří Foltýn KuřimKuřim1981--59----59
61.Miroslav Kačín BřezinaBřezina1979-59-----59
62.Petr Kopřiva LipůvkaLipůvka1983------5858
63.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981--57----57
64.Vojtěch Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč198756------56
65.Josef Jílek AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová1989-55-----55
66.František Mazuch BCK Relax OlešniceBCK Relax Olešnice199055------55
67.Martin Šerák Orel ObřanyOrel Obřany197853------53
68.Petr Meluzín Bílovice nad SvitavouBílovice nad Svitavou198752------52
69.Martin Štěpánek ENDEKA BASSTA teamENDEKA BASSTA team198151------51
70.Marek Lorenz Baláž Extreme TeamBaláž Extreme Team197950------50
71.Filip Šolc SKI ŽabinySKI Žabiny198547------47
72.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel ŽideniceVSK Uni Brno - Orel Židenice199544------44
73.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín197941------41
74.Martin Beran TišnovTišnov198238------38
75.Michal Tříska Orel DomanínOrel Domanín197937------37
76.Martin Ryšánek ČebínČebín197936------36
77.Martin Kotlík KuřimKuřim198535------35
78.Michal Ocásek KrnovKrnov198833------33
79.František Čefelín Orel KuřimOrel Kuřim198332------32
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973100100100100110100110520
2.Libor Konečný KuřimKuřim197176909090828282434
3.Jaroslav Kropáček BrnoBrno197070826969727676376
4.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973607265--7272341
5.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice196761706363-7069335
6.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí19735468646665-68331
7.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov197655-5962646965319
8.Petr Škrob KuřimKuřim19755769616566--318
9.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 196862766667---271
10.Ladislav Čech MokráMokrá1973586760---63248
11.Petr Dlouhý TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě197668-7276---216
12.Ctirad Fanfrdla SilůvkySilůvky1974--627276--210
13.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971--677068--205
14.Petr Kazda BrnoBrno197063-70-70--203
15.Pavel Hověžák AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1975---61-6866195
16.Zdeněk Kalus LelekoviceLelekovice1975----636761191
17.Vít Ryška VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno197590---90--180
18.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno197382-----90172
19.Otto Ónodi Elpis KlubElpis Klub19744762----62171
20.Martin Jaskulka KuřimKuřim1968446156----161
21.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972---8269--151
22.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969-66----67133
23.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970---6467--131
24.Karel Stöger BrnoBrno1976-6458----122
25.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz19704663-----109
26.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK196845--60---105
27.Pavel Musil Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1975-----90-90
28.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967--82----82
29.Pavel Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice1975--76----76
30.Dušan Alman BrnoBrno196772------72
31.Filip Vrána JundrovJundrov1976------7070
32.Igor Toman VyškovVyškov197269------69
33.Petr Širůček Dolní LoučkyDolní Loučky1976--68----68
34.Dalimil Fanfrdla BrnoBrno1973---68---68
35.Jiří Zachař Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto197267------67
36.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky197666------66
37.Tomáš Vojtíšek SC TestudoSC Testudo1973-65-----65
38.Jiří Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice197565------65
39.Mirloslav Hlavnička LelekoviceLelekovice1968------6464
40.Rostislav Huvar Orel DomanínOrel Domanín197564------64
41.Martin Dvořák BrnoBrno1972----62--62
42.Marek Dvořák NáměšťNáměšť197459------59
43.Ondřej Novotný bez oddílubez oddílu1973--57----57
44.Pavel Kupka LukovanyLukovany197556------56
45.Jan Jína AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197353------53
46.Tomáš Cikrle Synthon BlanskoSynthon Blansko197352------52
47.Ladislav Šimerle BrnoBrno197651------51
48.Petr Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky197450------50
49.Ivan Zerzánek BrnoBrno197549------49
50.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí197148------48
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jiří Nožka Dino sport IvančiceDino sport Ivančice196310010010010090--490
2.Luboš Prudek KuřimKuřim196172829090100-100462
3.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky196068-7676-9090400
4.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov196067676972-10067375
5.Petr Novotný KuřimKuřim19656969---8270290
6.Radek Kafka Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1964-72-82--82236
7.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965-7682---76234
8.Luboš Rezner KuřimKuřim1965--70--7669215
9.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962---7076-66212
10.Libor Novotný KuřimKuřim1961-6668---68202
11.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc195970---82--152
12.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenicefit-online.cz & Orel Židenice196276-72----148
13.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963-----7072142
14.Luděk Crhák J-Elita BrnoJ-Elita Brno19596363-----126
15.Rudolf Krajča rarecacti.comrarecacti.com1965-90-----90
16.Leopold Spáčil Novatop LapierreNovatop Lapierre195990------90
17.Jaroslav Scherrer Orel Moravské BudějoviceOrel Moravské Budějovice196082------82
18.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959-----72-72
19.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice1965-70-----70
20.Petr Klobouk KuřimKuřim1964-68-----68
21.Jan Mokrý KOB Moira BrnoKOB Moira Brno196666------66
22.Zdeněk Bartoš www.cemba.czwww.cemba.cz196265------65
23.Petr Augusta SVČ MiroslavSVČ Miroslav1964-65-----65
24.Jiří Maršálek BrnoBrno1958-64-----64
25.Robert Seehofner BrnoBrno196064------64
26.Petr Klepal Perun Team BlanskoPerun Team Blansko196662------62
27.Jan Pokorný SRK Rychnov nad KněžnouSRK Rychnov nad Kněžnou1964-62-----62
28.Vladimír Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč195761------61
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956-100100100100-100500
2.Oldřich Šperka JedovniceJedovnice1956-76909090-90436
3.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954766982707610072406
4.Aleš Stráník BlanskoBlansko19507270-69-9082383
5.Bořivoj Chromý TišnovTišnov195363-7682-7676373
6.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955676672768272-369
7.Lubomír Liška KuřimKuřim195566677072727070354
8.Ivan Ochrymčuk AK TišnovAK Tišnov19509082---82-254
9.Jiří Brtník Orel ObřanyOrel Obřany19528272-----154
10.Stanislav Holeček Hare KršnaHare Kršna19556968-----137
11.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec195664--67---131
12.Antonín Pavlas PřibyslavPřibyslav1956100------100
13.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950-90-----90
14.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949----70--70
15.František Nechvátal Orel KnežiceOrel Knežice195370------70
16.Jaroslav Mrkos KuřimKuřim1950-----69-69
17.Lubomír Šlancar ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice195368------68
18.Miloš Frýba Kontest TišnovKontest Tišnov1955---68---68
19.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195365------65
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941767610082100-90448
2.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942100100-100--100400
3.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941-7290---82244
4.František Kovařík BřeclavBřeclav194690--90---180
5.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov19448290-----172
6.Vladimír Cetkovský ARC BrnoARC Brno1945-82-----82
7.Jiří Marek Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto194372------72
8.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193970------70