Výsledky poháru KBL 2015

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983Muži93937896101101101663
2.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži76898792939495626
3.Tomáš Večeřa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1989Muži989595101105110-604
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M4071867179909186574
5.Libor Konečný KuřimKuřim1971M408390-95969596555
6.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M5065747676878076534
7.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40-101101110110-105527
8.Josef Čuma MiloniceMilonice1980Muži7881-91948985518
9.Jaroslav Jurča :-):-)1962M50798485-899383513
10.Petr Škrob KuřimKuřim1975M4038545166787665428
11.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1977Muži75888486-92-425
12.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice1970Ž455965697083-78424
13.Petra Seberová AK TišnovAK Tišnov1979Ž35646867-808156416
14.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M4045-5275848571412
15.Jiří Nožka Dino sport IvančiceDino sport Ivančice1963M50-76828088-84410
16.Lucie Nedomová LysiceLysice1985Ženy-626072657873410
17.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M50566159-747766393
18.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967M4043695673-7477392
19.Karel Halouzka JavorníkyJavorníky1973M406672778291--388
20.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976Muži28443961647044350
21.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989Muži-50547885711339
22.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M50-59616975-69333
23.Nina Bartoňková BrnoBrno1990Ženy--4667817564333
24.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M6030492953666937333
25.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971M4049587085--70332
26.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999Muži82828383---330
27.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60747018-7383-318
28.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980Muži21-3862706461316
29.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži638381--72-299
30.Magda Janková BrnoBrno1980Ž35687566-4539-293
31.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968M40-677277--75291
32.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969M40525757-71-54291
33.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M403955486876--286
34.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1967M4088-91--105-284
35.Pavel Musil Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1975M40--94--8898280
36.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras1994Muži328073---94279
37.Aleš Stráník BlanskoBlansko1950M6022284241495838278
38.Pavel Hověžák AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1975M4073--9395--261
39.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970M4051645881---254
40.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M6036534765--52253
41.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969Ž456302546635625251
42.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž351292450575127239
43.Ctirad Fanfrdla SilůvkySilůvky1974M40--4590-87-222
44.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M60-192648595218222
45.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40-636242-54-221
46.Jiří Petr DiadoraDiadora1979Muži105-110----215
47.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M50415117-68-36213
48.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž4513352758-5722212
49.Ondřej Novotný KOB Moira BrnoKOB Moira Brno1992Muži-98105----203
50.Josef Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov1978Muži96--105---201
51.Lucie Kyjovská KuřimKuřim1991Ženy1238325562--199
52.Tomáš Kroupa Miltom TeamMiltom Team1987Muži--9898---196
53.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M409596-----191
54.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž453--51584930191
55.Jana Smržová HB KuřimHB Kuřim1982Ženy--3154-5550190
56.Juraj Plekanec Dianetika BrnoDianetika Brno1974M40----9296-188
57.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M6015273457-53-186
58.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979Muži89-----93182
59.Martin Vintrlík KřepiceKřepice1977Muži91-90----181
60.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica1985Muži85-----91176
61.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov1983Muži8787-----174
62.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice1972M4037---72-63172
63.Michael Nešpor BrnoBrno1991Muži---88--82170
64.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M403548---84-167
65.Tomáš Cikrle Synthon BlanskoSynthon Blansko1973M40264037--60-163
66.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978Muži--44--6751162
67.Martin Jaskulka KuřimKuřim1968M40124-39443816162
68.Romana Machotová KuřimKuřim1969Ž45115-45464014161
69.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M4070--87--13157
70.Ivan Veškrna BrnoBrno1983Muži7779-----156
71.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderůKlub běžeckých outsiderů1953M601643264-29-154
72.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942M70120-4761-19148
73.Petr Širůček Dolní LoučkyDolní Loučky1976Muži--7474---148
74.Jiří Brtník Orel ObřanyOrel Obřany1952M60-37--67-42146
75.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45---435447-144
76.Radek Kafka Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1964M50-----7962141
77.Tereza Procházková Orel OřechovOrel Ořechov1990Ženy6078-----138
78.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz1970M401-195952--131
79.Daniel Kovařík HK Babí lom KuřimHK Babí lom Kuřim1975M4046--84---130
80.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980Muži-6068----128
81.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965Ž45-6133747-13116
82.Jiří Čípa BystréBystré1985Muži------110110
83.Pavel Brlica SK ŽabovřeskySK Žabovřesky1993Muži-110-----110
84.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno1992Muži110------110
85.Vladimír Šilhan Originál JežekOriginál Ježek1957M50-----6246108
86.Jana Radkovská Báječné ženy v běhuBáječné ženy v běhu1972Ž35113293736-107
87.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ženy15--5050-106
88.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice1965M50-42---63-105
89.Daniel Hájek Atletika PoličkaAtletika Polička1989Muži-105-----105
90.Vlastimil Lysák MikulovMikulov1986Muži101------101
91.Josef Weis OlešniceOlešnice1974M40-----98-98
92.Miroslav Klíma BrnoBrno1975M40----98--98
93.Zbyněk Pospíchal BrnoBrno1986Muži--96----96
94.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži94------94
95.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1977Muži-94-----94
96.Jaroslav Bárta SobůlkySobůlky1982Muži--93----93
97.Petr Jeřábek AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1993Muži92------92
98.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži------9292
99.Peter Ceniga Žíznivé zebričkyŽíznivé zebričky1990Muži-92-----92
100.David Čermák HustopečeHustopeče1976Muži--92----92
101.Ivan Zerzánek BrnoBrno1975M40----56-3591
102.Ondřej Strnad Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1980Muži-91-----91
103.Rudolf Krajča rarecacti.comrarecacti.com1965M50-----90-90
104.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov1977Muži90------90
105.Jiří Mikauš LelekBikersLelekBikers1987Muži------9090
106.Pavel Horák AHA VyškovAHA Vyškov1961M50--89----89
107.Michal Šenkýř BrnoBrno1983Muži---89---89
108.Frederic Hermansen NorwayNorway1990Muži------8989
109.Felix Donat GermanyGermany1992Muži------8888
110.Luboš Rezner KuřimKuřim1965M50--23--65-88
111.Petr Stehlík BrnoBrno1989Muži--88----88
112.Ivana Ondroušková BlanskoBlansko1970Ž45--49---3988
113.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M5023-64----87
114.František Kolínek AK PernáAK Perná1956M50------8787
115.Libor Novotný KuřimKuřim1961M509----463186
116.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon TeamAlfa-helicopter Triatlon Team1990Muži--86----86
117.Ronald Barták KuřimKuřim1965M50-----86-86
118.Eva Janoušková Slavíková BrnoBrno1985Ženy173435----86
119.David Kuneš TišnovTišnov1974M40----86--86
120.Pavel Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice1975M4086------86
121.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M40-85-----85
122.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983Ženy--3649---85
123.Vojtěch Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1987Muži84------84
124.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986Ženy-----82-82
125.Tomáš Novák KuřimKuřim1988Muži----82--82
126.Jiří Zachař Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto1972M4081------81
127.Paul Lemaitre FranceFrance1993Muži------8181
128.Leopold Spáčil Novatop LapierreNovatop Lapierre1959M50------8080
129.Michal Mikuš TišnovTišnov1976Muži3347-----80
130.Kateřina Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina1972Ž35----4037380
131.Filip Šolc SKI ŽabinySKI Žabiny1985Muži80------80
132.Libor Zouhar BrnoBrno1985Muži--80----80
133.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950M60--79----79
134.Yoan Le Ferec FranceFrance1992Muži------7979
135.Bronislav Walek Hrádek ve SlezskuHrádek ve Slezsku1957M50----79--79
136.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50-----453378
137.Jitka Kalová Skol BrnoSkol Brno1973Ž35----77--77
138.Ladislav Tylich RFF BrnoRFF Brno1992Muži-77-----77
139.Radim Číž VUT BrnoVUT Brno1974M40--75----75
140.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988Muži------7474
141.František Mazuch BCK Relax OlešniceBCK Relax Olešnice1990Muži-----73-73
142.Eva Skřičková BrnoBrno1992Ženy-73-----73
143.Jiří Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice1975M4072------72
144.Jan Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team1999Muži------7272
145.Martina Vacková Panteři KuřimPanteři Kuřim1975Ž351---3833-72
146.Libor Šťasta KuřimKuřim1966M40---71---71
147.Zdenko Tichý BrnoBrno1982Muži-71-----71
148.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenicefit-online.cz & Orel Židenice1962M5069------69
149.Michal Marek Velká BítešVelká Bíteš1987Muži----69--69
150.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996Muži------6868
151.Jana Škrobová KuřimKuřim1971Ž3519---431568
152.Jan Tichý ČeskoČesko1992Muži------6767
153.Hana Vejrostová LukovanyLukovany1983Ženy67------67
154.Martin Kučera HavířovHavířov1987Muži-66-----66
155.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M50-----66-66
156.Josef Jílek AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová1989Muži--65----65
157.Rostislav Křivánek NížkoviceNížkovice1993Muži---63---63
158.Jiří Urbánek Slávia LiberecSlávia Liberec1987Muži--63----63
159.Dorota Anderlová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1978Ž3562------62
160.Pavel Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany1989Muži61------61
161.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000Muži-----61-61
162.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž451--38--2160
163.Veronika Jebáčková LažánkyLažánky1992Ženy---60---60
164.Pavel Hledík KuřimKuřim1969M40----60--60
165.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M50------6060
166.Vlado Matoušek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1969M40-----59-59
167.Ivan Ochrymčuk AK TišnovAK Tišnov1950M60------5959
168.Petr Bedan SpešovSpešov1973M40------5858
169.Tereza Eliášková Orel ŽideniceOrel Židenice1995Ženy58------58
170.Thomas Lotton FranceFrance1994Muži------5757
171.Aleš Paus Orel HraniceOrel Hranice1978Muži57------57
172.Jakub Poloprudský RFF BrnoRFF Brno1994Muži-56-----56
173.Jan Kučera BrnoBrno1990Muži---56---56
174.Marek Lorenc MěnínMěnín1987Muži------5555
175.Rudolf Kalaš BoskoviceBoskovice1971M4055------55
176.Petra Achten BrnoBrno1975Ž35----55--55
177.Jan Pivec BrnoBrno1981Muži--55----55
178.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1999Muži54------54
179.Dita Hrubešová SynthonSynthon1970Ž451---53--54
180.Martin Růžička MikulovMikulov1973M40--53----53
181.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany1966M4053------53
182.Hana Kolínková AK PernáAK Perná1974Ž35------5353
183.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981Muži---52---52
184.Jan Studený ŘíčanyŘíčany1983Muži-52-----52
185.Monika Hýblová Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1999Ženy1-8--42-51
186.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš1965M50----51--51
187.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži50------50
188.Lukáš Maňásek YSOFTYSOFT1980Muži--50----50
189.David Ondroušek BlanskoBlansko1994Muži------4949
190.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981Muži------4848
191.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998Muži48------48
192.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš1992Ženy----48--48
193.Ondřej Frybort BrnoBrno1994Muži-----48-48
194.Robert Jahoda BrnoBrno1974M40------4747
195.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968M40----42-547
196.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M701-6-39-147
197.Bronislav Fojtík American FlyersAmerican Flyers1980Muži47------47
198.Jan Sklenář TišnovTišnov1988Muži-46-----46
199.Jan Klusoň LelekoviceLelekovice1979Muži------4545
200.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M70112---31145
201.Jitka Zwienerová AK TišnovAK Tišnov1995Ženy-45-----45
202.Hana Petrůjová BrnoBrno1984Ženy44------44
203.Jitka Stibalová ČeskáČeská1974Ž35---44---44
204.Jaroslav Smrčka ŠtěchoviceŠtěchovice1986Muži-----44-44
205.Jana Němečková KuřimKuřim1976Ž35----43--43
206.Petr Novotný KuřimKuřim1965M50------4343
207.Martin Nedvěd BlanskoBlansko1983Muži--43----43
208.Jakub Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1997Muži42------42
209.Barbora Jurová BrnoBrno1981Ženy------4141
210.Tereza Palačková KuřimKuřim1988Ženy----41--41
211.Ivo Zejda AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M50-----41-41
212.Pavel Rajmic VUT BrnoVUT Brno1978Muži--41----41
213.Renata Prokešová BrnoBrno1974Ž35-41-----41
214.Pavel Vališ HalačovceHalačovce1978Muži---40---40
215.Tomáš Koudelka BěhejBrno.comBěhejBrno.com1970M40832-----40
216.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim1979Muži40------40
217.Miroslav Březa KohoutoviceKohoutovice1959M50--40----40
218.Vít Jakubec Silvini MadshusSilvini Madshus1977Muži------4040
219.Richard Křivánek Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2006Muži---40---40
220.Filip Hromčík BrnoBrno1991Muži-39-----39
221.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim1999Ženy-3-34---37
222.Kateřina Novotná BrnoBrno1986Ženy---36---36
223.Eva Šimonovská BrnoBrno1979Ž35-36-----36
224.Romana Laštůvková BrnoBrno1992Ženy-----34236
225.Lenka Vejrostová BrnoBrno1985Ženy-----35-35
226.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M50---35---35
227.David Ševčík TišnovTišnov1977Muži------3434
228.Bohuslav Pustina Šneci BělečŠneci Běleč1954M601--33---34
229.Martin Tomek Velká BítešVelká Bíteš1989Muži34------34
230.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko1962Ž45-33-----33
231.Jana Ocelová BrnoBrno1984Ženy--33----33
232.Aleš Vejrosta BrnoBrno1947M60-----32-32
233.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985Muži------3232
234.Martin Bárta Moravské KníniceMoravské Knínice1990Muži-31-----31
235.Robert Juzek SvatoslavSvatoslav1989Muži31------31
236.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000Ženy31------31
237.Otto Ónodi Elpis KlubElpis Klub1974M4017----2331
238.Anna Justová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2002Ženy---31---31
239.Jaroslav Mrkos KuřimKuřim1950M60-----30-30
240.Kamila Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1997Ženy--30----30
241.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004Muži------2929
242.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M701139---629
243.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1970M4029------29
244.Zdeněk Beránek PrahaPraha1978Muži--28----28
245.Zdeněk Sadecký NedvědiceNedvědice1962M50---28---28
246.Markéta Mazlová AHA VyškovAHA Vyškov1976Ž35------2828
247.Radmila Jeníčková BitýškaBitýška1956Ž45---27---27
248.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice1951M6027------27
249.Vincent Anton Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1995Muži------2626
250.Zdenka Koudelková BehejBrno.comBehejBrno.com1974Ž35-26-----26
251.Martin Beneš BrnoBrno1976Muži25------25
252.Silvie Sára Moravské KníniceMoravské Knínice1986Ženy-25-----25
253.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky1977Ž3524------24
254.Petr Jakub Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1995Muži------2424
255.Martin Ryšánek ČebínČebín1979Muži-23-----23
256.Kateřina Praisová OstravaOstrava1992Ženy-22-----22
257.Adéla Kočí BrnoBrno1997Ženy--22----22
258.Petr Hála AK TišnovAK Tišnov1966M40--21----21
259.Pavel Stibal ČeskáČeská1973M40-21-----21
260.Barbora Lukšíková BrnoBrno1986Ženy--20----20
261.Aleš Drlík AK TišnovAK Tišnov1972M40------2020
262.Ondřej Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany1988Muži20------20
263.Jan Harsa RosiceRosice1988Muži19------19
264.Dana Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1970Ž45--14---418
265.Dana Skřičková BrnoBrno1967Ž45-18-----18
266.Vilma Podmelová Cyklo Lasl BrnoCyklo Lasl Brno1962Ž45-17-----17
267.Petr Šmíd HruškyHrušky1980Muži------1717
268.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997Ženy-16-----16
269.Hana Kašová Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1954Ž45--16----16
270.Adéla Martínková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1980Ž35--15----15
271.Alena Mašková AK TišnovAK Tišnov1975Ž3514------14
272.Alžběta Sedláčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1978Ž35-14-----14
273.Blanka Fabriková BrnoBrno1960Ž451-11----12
274.Vladimír Cetkovský ARC BrnoARC Brno1945M70--12----12
275.Martin Míček Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1995Muži------1212
276.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno1949M60110-----11
277.Petr Kopták RosiceRosice1979Muži11------11
278.Simona Nečasová KuřimKuřim1969Ž451-10----11
279.Miroslav Kuchta Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1991Muži------1111
280.Julie Horynová Moravské KníniceMoravské Knínice1984Ženy-11-----11
281.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov1982Ženy------1010
282.Jiří Musil SvatoslavSvatoslav1990Muži10------10
283.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž35------99
284.Lenka Drlíková AK TišnovAK Tišnov1979Ž35------88
285.Zdeněk Záděra BrnoBrno1986Muži-8-----8
286.Radek Šnepfenberk TišnovTišnov1974M40------77
287.Lenka Effenbergerová BrnoBrno1983Ženy--7----7
288.Jana Čermáková Zahrada 11Zahrada 111980Ž357------7
289.Gabriela Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice1999Ženy5------5
290.Heidi Kočí BrnoBrno1997Ženy--5----5
291.Leona Doušková TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1974Ž35--4----4
292.Ivana Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž354------4
293.Petra Pikulová AK KuřimAK Kuřim1999Ženy-4-----4
294.Jan Dzurek BrnoBrno1986Muži-2-----2
295.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov1967Ž452------2
296.Vendula Dudová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž351------1
297.Zdenka Klimešová KuřimKuřim1963Ž451------1
298.Vladimír Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1957M501------1
299.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M501------1
300.Jan Charvát Triatlon klub BrnoTriatlon klub Brno1947M60-1-----1
301.Martina Kessnerová Orel ObřanyOrel Obřany1976Ž351------1
302.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany1972Ž351------1
303.Kamila Paulíková Orel ObřanyOrel Obřany1997Ženy1------1
304.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov1953Ž451------1
305.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž451------1
306.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M701------1
307.Jiří Marek Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto1943M701------1
308.Klára Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice1978Ž351------1
309.Hana Tovaryšová Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1961Ž451------1
310.Šárka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž351------1
311.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž351------1
312.Eliška Limburská Orel ObřanyOrel Obřany1999Ženy1------1
313.Kateřina Tichá Orel ObřanyOrel Obřany1999Ženy1------1
314.Hana Fučíková Orel ObřanyOrel Obřany1967Ž451------1
315.Zarina Suvonova RFF BrnoRFF Brno1992Ženy------11
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lucie Nedomová LysiceLysice1985-314040353540190
2.Nina Bartoňková BrnoBrno1990--3535403135176
3.Lucie Kyjovská KuřimKuřim19912426252831--134
4.Jana Smržová HB KuřimHB Kuřim1982--2426-2831109
5.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim19822120--2826-95
6.Eva Janoušková Slavíková BrnoBrno1985252528----78
7.Tereza Procházková Orel OřechovOrel Ořechov19903540-----75
8.Monika Hýblová Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna199922-20--25-67
9.Martina Širůčková Dolní LoučkyDolní Loučky1983--3125---56
10.Romana Laštůvková BrnoBrno1992-----232548
11.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim1999-18-23---41
12.Hana Vejrostová LukovanyLukovany198340------40
13.Lucie Johaníková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia1986-----40-40
14.Eva Skřičková BrnoBrno1992-35-----35
15.Tereza Eliášková Orel ŽideniceOrel Židenice199531------31
16.Veronika Jebáčková LažánkyLažánky1992---31---31
17.Barbora Jurová BrnoBrno1981------2828
18.Hana Petrůjová BrnoBrno198428------28
19.Jitka Zwienerová AK TišnovAK Tišnov1995-28-----28
20.Lenka Sodomková AK TišnovAK Tišnov1982------2626
21.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200026------26
22.Jana Ocelová BrnoBrno1984--26----26
23.Alžběta Blahová Velká BítešVelká Bíteš1992----26--26
24.Tereza Palačková KuřimKuřim1988----25--25
25.Lenka Vejrostová BrnoBrno1985-----24-24
26.Zarina Suvonova RFF BrnoRFF Brno1992------2424
27.Silvie Sára Moravské KníniceMoravské Knínice1986-24-----24
28.Kateřina Novotná BrnoBrno1986---24---24
29.Gabriela Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice199923------23
30.Kateřina Praisová OstravaOstrava1992-23-----23
31.Kamila Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1997--23----23
32.Anna Justová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2002---22---22
33.Adéla Kočí BrnoBrno1997--22----22
34.Markéta Mrůzková Kometa BrnoKometa Brno1997-22-----22
35.Julie Horynová Moravské KníniceMoravské Knínice1984-21-----21
36.Barbora Lukšíková BrnoBrno1986--21----21
37.Kamila Paulíková Orel ObřanyOrel Obřany199720------20
38.Lenka Effenbergerová BrnoBrno1983--19----19
39.Petra Pikulová AK KuřimAK Kuřim1999-19-----19
40.Eliška Limburská Orel ObřanyOrel Obřany199919------19
41.Kateřina Tichá Orel ObřanyOrel Obřany199918------18
42.Heidi Kočí BrnoBrno1997--18----18
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petra Seberová AK TišnovAK Tišnov1979353545-404040200
2.Magda Janková BrnoBrno1980454540-2628-184
3.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov197523263140313528165
4.Jana Radkovská Báječné ženy v běhuBáječné ženy v běhu1972172225312225-125
5.Jana Škrobová KuřimKuřim19712123---3126101
6.Kateřina Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina1972----24262373
7.Martina Vacková Panteři KuřimPanteři Kuřim197515---2324-62
8.Jitka Kalová Skol BrnoSkol Brno1973----35--35
9.Hana Kolínková AK PernáAK Perná1974------3535
10.Jitka Stibalová ČeskáČeská1974---35---35
11.Markéta Mazlová AHA VyškovAHA Vyškov1976------3131
12.Dorota Anderlová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197831------31
13.Renata Prokešová BrnoBrno1974-31-----31
14.Adéla Martínková Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1980--28----28
15.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky197728------28
16.Eva Šimonovská BrnoBrno1979-28-----28
17.Petra Achten BrnoBrno1975----28--28
18.Leona Doušková TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1974--26----26
19.Alena Mašková AK TišnovAK Tišnov197526------26
20.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977------2525
21.Jana Čermáková Zahrada 11Zahrada 11198025------25
22.Zdenka Koudelková BehejBrno.comBehejBrno.com1974-25-----25
23.Jana Němečková KuřimKuřim1976----25--25
24.Lenka Drlíková AK TišnovAK Tišnov1979------2424
25.Alžběta Sedláčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1978-24-----24
26.Ivana Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov197424------24
27.Lenka Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov197622------22
28.Vendula Dudová Orel VyškovOrel Vyškov197620------20
29.Šárka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov197619------19
30.Klára Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice197818------18
31.Martina Kessnerová Orel ObřanyOrel Obřany197616------16
32.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany197214------14
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel ŽideniceAAC Brno - Orel Židenice19704545454545-45225
2.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz196435353135-4026176
3.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov196931282828353528157
4.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov196828--31313131152
5.Romana Machotová KuřimKuřim19692224-26242624124
6.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka BrnoOrel Židenice - Střelka Brno1965-23242325-23118
7.Jindřiška Vrzalová AK TišnovAK Tišnov1968---252828-81
8.Ivana Ondroušková BlanskoBlansko1970--40---4080
9.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice196625--24--2574
10.Dita Hrubešová SynthonSynthon197024---26--50
11.Dana Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1970--25---2247
12.Blanka Fabriková BrnoBrno196019-23----42
13.Simona Nečasová KuřimKuřim196918-22----40
14.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko1962-31-----31
15.Hana Kašová Barnex sport BrnoBarnex sport Brno1954--26----26
16.Dana Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov196726------26
17.Dana Skřičková BrnoBrno1967-26-----26
18.Vilma Podmelová Cyklo Lasl BrnoCyklo Lasl Brno1962-25-----25
19.Zdenka Klimešová KuřimKuřim196323------23
20.Radmila Jeníčková BitýškaBitýška1956---22---22
21.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov196321------21
22.Hana Tovaryšová Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice196120------20
23.Milena Hrozová LRS Orel VyškovLRS Orel Vyškov195317------17
24.Hana Fučíková Orel ObřanyOrel Obřany196716------16
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Večeřa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1989282826354040-171
2.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice198324251528353535158
3.Jiří Huťka BrnoBrno199112222125283131137
4.Josef Čuma MiloniceMilonice19801417-24312620118
5.Lukáš Kocur Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice197711211921-28-100
6.Jiří Petr DiadoraDiadora197940-45----85
7.Zdeněk Laštůvka ČeskáČeská1989-88192623184
8.Metoděj Polášek KuřimKuřim19801-21624191273
9.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim199916181820---72
10.Ivan Urbánek BrnoBrno1984101917--24-70
11.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976153152222569
12.Ondřej Novotný KOB Moira BrnoKOB Moira Brno1992-3135----66
13.Josef Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov197826--40---66
14.Tomáš Kroupa Miltom TeamMiltom Team1987--3131---62
15.Jan Opletal Biatlon Moravský krasBiatlon Moravský kras199411613---2858
16.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov197920-----2646
17.Robert Míč VSK Uni BrnoVSK Uni Brno199245------45
18.Jiří Čípa BystréBystré1985------4545
19.Martin Vintrlík KřepiceKřepice197722-23----45
20.Pavel Brlica SK ŽabovřeskySK Žabovřesky1993-45-----45
21.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK IcaOrel Blučina - SK Ica198518-----2442
22.Michael Nešpor BrnoBrno1991---22--1941
23.Pavel Bortlík AK TišnovAK Tišnov19831920-----39
24.Daniel Hájek Atletika PoličkaAtletika Polička1989-35-----35
25.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978--6--20935
26.Petr Širůček Dolní LoučkyDolní Loučky1976--1418---32
27.Vlastimil Lysák MikulovMikulov198631------31
28.Zbyněk Pospíchal BrnoBrno1986--28----28
29.Ivan Veškrna BrnoBrno19831315-----28
30.Stanislav Široký AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1977-26-----26
31.Jaroslav Bárta SobůlkySobůlky1982--25----25
32.Tomáš Novák KuřimKuřim1988----25--25
33.František Mazuch BCK Relax OlešniceBCK Relax Olešnice1990-----25-25
34.Michal Glier DoubravníkDoubravník198225------25
35.Lukáš Sláma BrnoBrno1984------2525
36.David Čermák HustopečeHustopeče1976--24----24
37.Peter Ceniga Žíznivé zebričkyŽíznivé zebričky1990-24-----24
38.Jiří Mikauš LelekBikersLelekBikers1987------2323
39.Ondřej Strnad Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1980-23-----23
40.Petr Jeřábek AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia199323------23
41.Michal Šenkýř BrnoBrno1983---23---23
42.Michal Marek Velká BítešVelká Bíteš1987----23--23
43.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-1112----23
44.Petr Stehlík BrnoBrno1989--22----22
45.Frederic Hermansen NorwayNorway1990------2222
46.Milan Adamec Orel VyškovOrel Vyškov197721------21
47.Felix Donat GermanyGermany1992------2121
48.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon TeamAlfa-helicopter Triatlon Team1990--20----20
49.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000-----18-18
50.Paul Lemaitre FranceFrance1993------1818
51.Vojtěch Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč198717------17
52.Rostislav Křivánek NížkoviceNížkovice1993---17---17
53.Ondřej Frybort BrnoBrno1994-----17-17
54.Yoan Le Ferec FranceFrance1992------1717
55.Libor Zouhar BrnoBrno1985--16----16
56.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988------1616
57.Jaroslav Smrčka ŠtěchoviceŠtěchovice1986-----16-16
58.Filip Šolc SKI ŽabinySKI Žabiny198515------15
59.Jan Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team1999------1515
60.Jan Kučera BrnoBrno1990---14---14
61.Ondřej Genco Biatlon OrlováBiatlon Orlová1996------1414
62.Ladislav Tylich RFF BrnoRFF Brno1992-14-----14
63.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981---13---13
64.Zdenko Tichý BrnoBrno1982-13-----13
65.Jan Tichý ČeskoČesko1992------1313
66.Pavel Vališ HalačovceHalačovce1978---12---12
67.Martin Kučera HavířovHavířov1987-12-----12
68.Josef Jílek AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová1989--11----11
69.Richard Křivánek Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2006---11---11
70.Thomas Lotton FranceFrance1994------1111
71.Marek Lorenc MěnínMěnín1987------1010
72.Jiří Urbánek Slávia LiberecSlávia Liberec1987--10----10
73.Jakub Poloprudský RFF BrnoRFF Brno1994-10-----10
74.Jan Pivec BrnoBrno1981--9----9
75.Jan Studený ŘíčanyŘíčany1983-9-----9
76.Pavel Ondrušek Orel ObřanyOrel Obřany19899------9
77.Michal Mikuš TišnovTišnov197617-----8
78.Aleš Paus Orel HraniceOrel Hranice19788------8
79.David Ondroušek BlanskoBlansko1994------88
80.Lukáš Maňásek YSOFTYSOFT1980--7----7
81.Ondřej Vacula AC LelekAC Lelek1981------77
82.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice19997------7
83.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany19916------6
84.Jan Klusoň LelekoviceLelekovice1979------66
85.Jan Sklenář TišnovTišnov1988-6-----6
86.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč19985------5
87.Martin Nedvěd BlanskoBlansko1983--5----5
88.Pavel Rajmic VUT BrnoVUT Brno1978--4----4
89.Vít Jakubec Silvini MadshusSilvini Madshus1977------44
90.Bronislav Fojtík American FlyersAmerican Flyers19804------4
91.Filip Hromčík BrnoBrno1991-4-----4
92.Jakub Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice19973------3
93.David Ševčík TišnovTišnov1977------33
94.Martin Bárta Moravské KníniceMoravské Knínice1990-3-----3
95.Pavel Sádlík Orel KuřimOrel Kuřim19792------2
96.Luděk Borkovec Dolní LoučkyDolní Loučky1985------22
97.Martin Ryšánek ČebínČebín1979-2-----2
98.Petr Šmíd HruškyHrušky1980------11
99.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004------11
100.Petr Kopták RosiceRosice19791------1
101.Jiří Musil SvatoslavSvatoslav19901------1
102.Petr Jakub Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1995------11
103.Martin Míček Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1995------11
104.Vincent Anton Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1995------11
105.Zdeněk Beránek PrahaPraha1978--1----1
106.Miroslav Kuchta Masarykova UniverzitaMasarykova Univerzita1991------11
107.Martin Beneš BrnoBrno19761------1
108.Ondřej Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany19881------1
109.Jan Harsa RosiceRosice19881------1
110.Zdeněk Záděra BrnoBrno1986-1-----1
111.Jan Dzurek BrnoBrno1986-1-----1
112.Robert Juzek SvatoslavSvatoslav19891------1
113.Martin Tomek Velká BítešVelká Bíteš19891------1
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973-45404040-40205
2.Libor Konečný KuřimKuřim19712831-35312831156
3.Jaroslav Kropáček BrnoBrno197023282421242628130
4.Karel Halouzka JavorníkyJavorníky19732125282325--122
5.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice196713241918-2026107
6.Petr Daniel Start BrnoStart Brno197116202325--23107
7.Jiří Hýbl Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna196735-31--40-106
8.Zbyněk Bednář JamnéJamné197314-1719222324105
9.Petr Škrob KuřimKuřim19751117161521212297
10.Pavel Musil Brno - MedlánkyBrno - Medlánky1975--35--253595
11.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969181920-18-1994
12.Petr Jančařík Orel Židenice - AAC Brno Orel Židenice - AAC Brno 1968-232520--2593
13.Pavel Hověžák AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197525--3128--84
14.Petr Hojač Start BrnoStart Brno197017222122---82
15.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice19731218151620--81
16.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno19734040-----80
17.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973-212213-17-73
18.Martin Jaskulka KuřimKuřim1968413-1214161469
19.Ctirad Fanfrdla SilůvkySilůvky1974--1428-24-66
20.Juraj Plekanec Dianetika BrnoDianetika Brno1974----2631-57
21.Tomáš Cikrle Synthon BlanskoSynthon Blansko197371513--19-54
22.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice197210---19-2150
23.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov197322--26---48
24.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969916---22-47
25.Martin Balák Bruslárna.czBruslárna.cz19705-111415--45
26.Daniel Kovařík HK Babí lom KuřimHK Babí lom Kuřim197515--24---39
27.Miroslav Klíma BrnoBrno1975----35--35
28.Josef Weis OlešniceOlešnice1974-----35-35
29.Ivan Zerzánek BrnoBrno1975----16-1733
30.Pavel Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice197531------31
31.Otto Ónodi Elpis KlubElpis Klub1974311----1630
32.Jiří Zachař Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto197226------26
33.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972-26-----26
34.Radim Číž VUT BrnoVUT Brno1974--26----26
35.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTKArtaban Moravia JTK1968----13-1225
36.Jiří Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice197524------24
37.David Kuneš TišnovTišnov1974----23--23
38.Rudolf Kalaš BoskoviceBoskovice197120------20
39.Tomáš Koudelka BěhejBrno.comBěhejBrno.com1970614-----20
40.Petr Bedan SpešovSpešov1973------2020
41.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany196619------19
42.Robert Jahoda BrnoBrno1974------1818
43.Martin Růžička MikulovMikulov1973--18----18
44.Vlado Matoušek Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1969-----18-18
45.Libor Šťasta KuřimKuřim1966---17---17
46.Pavel Hledík KuřimKuřim1969----17--17
47.Aleš Drlík AK TišnovAK Tišnov1972------1515
48.Radek Šnepfenberk TišnovTišnov1974------1313
49.Pavel Stibal ČeskáČeská1973-12-----12
50.Petr Hála AK TišnovAK Tišnov1966--12----12
51.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč19708------8
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jaroslav Jurča :-):-)1962404035-404031195
2.Jiří Nožka Dino sport IvančiceDino sport Ivančice1963-35314035-35176
3.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia195631312835312826156
4.Luboš Prudek KuřimKuřim1961-26253126-25133
5.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965282824-252524130
6.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960262521-24-19115
7.Libor Novotný KuřimKuřim196124----201761
8.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc195925-26----51
9.Radek Kafka Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1964-----262349
10.Roman Kresta Zetor Brno & Orel ŽideniceZetor Brno & Orel Židenice1965-24---22-46
11.Pavel Horák AHA VyškovAHA Vyškov1961--45----45
12.Luboš Rezner KuřimKuřim1965--22--23-45
13.Vladimír Šilhan Originál JežekOriginál Ježek1957-----212142
14.František Kolínek AK PernáAK Perná1956------4040
15.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963-----191837
16.Rudolf Krajča rarecacti.comrarecacti.com1965-----35-35
17.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenicefit-online.cz & Orel Židenice196235------35
18.Ronald Barták KuřimKuřim1965-----31-31
19.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962---28---28
20.Leopold Spáčil Novatop LapierreNovatop Lapierre1959------2828
21.Bronislav Walek Hrádek ve SlezskuHrádek ve Slezsku1957----28--28
22.Zdeněk Sadecký NedvědiceNedvědice1962---26---26
23.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959-----24-24
24.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec195623------23
25.Miroslav Březa KohoutoviceKohoutovice1959--23----23
26.Martin Blaha Velká BítešVelká Bíteš1965----23--23
27.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960------2222
28.Vladimír Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč195722------22
29.Petr Novotný KuřimKuřim1965------2020
30.Ivo Zejda AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956-----18-18
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955454524-4040-194
2.Milan Strachoň SlavkovSlavkov195035353540--35180
3.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno195431312628313526156
4.Aleš Stráník BlanskoBlansko195026253125263128142
5.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz195524242831-28-135
6.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderůKlub běžeckých outsiderů195325282335-23-134
7.Lubomír Liška KuřimKuřim1955-232526282625130
8.Jiří Brtník Orel ObřanyOrel Obřany1952-26--35-3192
9.Bohuslav Pustina Šneci BělečŠneci Běleč195422--24---46
10.Mojmír Vážanský Arktida BrnoArktida Brno19492322-----45
11.Svatopluk Kudlička Orel VyškovOrel Vyškov1950--45----45
12.Ivan Ochrymčuk AK TišnovAK Tišnov1950------4040
13.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice195128------28
14.Aleš Vejrosta BrnoBrno1947-----25-25
15.Jaroslav Mrkos KuřimKuřim1950-----24-24
16.Jan Charvát Triatlon klub BrnoTriatlon klub Brno1947-21-----21
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno19424040-4040-40200
2.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944313535---35136
3.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov19413531---4028134
4.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice194125-31-35-31122
5.Vladimír Cetkovský ARC BrnoARC Brno1945--40----40
6.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193928------28
7.Jiří Marek Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto194326------26