Výsledky poháru KBL 2015

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Lukáš Koudelka AK Drnovice1983Muži93937896101101101663
2.Jiří Huťka Brno1991Muži76898792939495626
3.Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská1989Muži989595101105110-604
4.Jaroslav Kropáček Brno1970M4071867179909186574
5.Libor Konečný Kuřim1971M408390-95969596555
6.Jan Fiedler AC Moravská Slavia1956M5065747676878076534
7.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973M40-101101110110-105527
8.Josef Čuma Milonice1980Muži7881-91948985518
9.Jaroslav Jurča :-)1962M50798485-899383513
10.Petr Škrob Kuřim1975M4038545166787665428
11.Lukáš Kocur Orel Šitbořice1977Muži75888486-92-425
12.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice1970Ž455965697083-78424
13.Petra Seberová AK Tišnov1979Ž35646867-808156416
14.Zbyněk Bednář Jamné1973M4045-5275848571412
15.Jiří Nožka Dino sport Ivančice1963M50-76828088-84410
16.Lucie Nedomová Lysice1985Ženy-626072657873410
17.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965M50566159-747766393
18.Radek Brázda Tatran Kohoutovice1967M4043695673-7477392
19.Karel Halouzka Javorníky1973M406672778291--388
20.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976Muži28443961647044350
21.Zdeněk Laštůvka Česká1989Muži-50547885711339
22.Luboš Prudek Kuřim1961M50-59616975-69333
23.Nina Bartoňková Brno1990Ženy--4667817564333
24.Jiří Boháč BěhejBrno1954M6030492953666937333
25.Petr Daniel Start Brno1971M4049587085--70332
26.Jaroslav Říha Orel Kuřim1999Muži82828383---330
27.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M60747018-7383-318
28.Metoděj Polášek Kuřim1980Muži21-3862706461316
29.Ivan Urbánek Brno1984Muži638381--72-299
30.Magda Janková Brno1980Ž35687566-4539-293
31.Petr Jančařík AAC Brno1968M40-677277--75291
32.Petr Janek Orel Židenice1969M40525757-71-54291
33.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice1973M403955486876--286
34.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna1967M4088-91--105-284
35.Pavel Musil Brno - Medlánky1975M40--94--8898280
36.Jan Opletal Biatlon Moravský kras1994Muži328073---94279
37.Aleš Stráník Blansko1950M6022284241495838278
38.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia1975M4073--9395--261
39.Petr Hojač Start Brno1970M4051645881---254
40.Milan Strachoň Slavkov1950M6036534765--52253
41.Daniela Vojtová AK Tišnov1969Ž456302546635625251
42.Kateřina Smetanová AK Tišnov1975Ž351292450575127239
43.Ctirad Fanfrdla Silůvky1974M40--4590-87-222
44.Lubomír Liška Kuřim1955M60-192648595218222
45.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí1973M40-636242-54-221
46.Jiří Petr Diadora1979Muži105-110----215
47.Josef Kunc Orel Vyškov1960M50415117-68-36213
48.Ivana Volavá www.fit-online.cz1964Ž4513352758-5722212
49.Ondřej Novotný KOB Moira Brno1992Muži-98105----203
50.Josef Cacek Caca tým Tišnov1978Muži96--105---201
51.Lucie Kyjovská Kuřim1991Ženy1238325562--199
52.Tomáš Kroupa Miltom Team1987Muži--9898---196
53.Martin Pohanka AC Track & Field Brno1973M409596-----191
54.Ivana Jíchová AK Tišnov1968Ž453--51584930191
55.Jana Smržová HB Kuřim1982Ženy--3154-5550190
56.Juraj Plekanec Dianetika Brno1974M40----9296-188
57.Vladimír Volavý www.fit-online.cz1955M6015273457-53-186
58.Ondřej Doležal AK Tišnov1979Muži89-----93182
59.Martin Vintrlík Křepice1977Muži91-90----181
60.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica1985Muži85-----91176
61.Pavel Bortlík AK Tišnov1983Muži8787-----174
62.Jan Koutný AK Drnovice1972M4037---72-63172
63.Michael Nešpor Brno1991Muži---88--82170
64.Vilém Strakoš SK Fuga1969M403548---84-167
65.Tomáš Cikrle Synthon Blansko1973M40264037--60-163
66.Aleš Liška Lelekovice1978Muži--44--6751162
67.Martin Jaskulka Kuřim1968M40124-39443816162
68.Romana Machotová Kuřim1969Ž45115-45464014161
69.Petr Halas Orel Vyškov1973M4070--87--13157
70.Ivan Veškrna Brno1983Muži7779-----156
71.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů1953M601643264-29-154
72.Jan Haberland Sokol Brno1942M70120-4761-19148
73.Petr Širůček Dolní Loučky1976Muži--7474---148
74.Jiří Brtník Orel Obřany1952M60-37--67-42146
75.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov1968Ž45---435447-144
76.Radek Kafka Žďár nad Sázavou1964M50-----7962141
77.Tereza Procházková Orel Ořechov1990Ženy6078-----138
78.Martin Balák Bruslárna.cz1970M401-195952--131
79.Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim1975M4046--84---130
80.Dalibor Uhlíř AT&T1980Muži-6068----128
81.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965Ž45-6133747-13116
82.Jiří Čípa Bystré1985Muži------110110
83.Pavel Brlica SK Žabovřesky1993Muži-110-----110
84.Robert Míč VSK Uni Brno1992Muži110------110
85.Vladimír Šilhan Originál Ježek1957M50-----6246108
86.Jana Radkovská Báječné ženy v běhu1972Ž35113293736-107
87.Alexandra Tomíšková Kuřim1982Ženy15--5050-106
88.Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice1965M50-42---63-105
89.Daniel Hájek Atletika Polička1989Muži-105-----105
90.Vlastimil Lysák Mikulov1986Muži101------101
91.Josef Weis Olešnice1974M40-----98-98
92.Miroslav Klíma Brno1975M40----98--98
93.Zbyněk Pospíchal Brno1986Muži--96----96
94.Michal Glier Doubravník1982Muži94------94
95.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská1977Muži-94-----94
96.Jaroslav Bárta Sobůlky1982Muži--93----93
97.Petr Jeřábek AC Moravská Slavia1993Muži92------92
98.Lukáš Sláma Brno1984Muži------9292
99.Peter Ceniga Žíznivé zebričky1990Muži-92-----92
100.David Čermák Hustopeče1976Muži--92----92
101.Ivan Zerzánek Brno1975M40----56-3591
102.Ondřej Strnad Brno - Medlánky1980Muži-91-----91
103.Rudolf Krajča rarecacti.com1965M50-----90-90
104.Milan Adamec Orel Vyškov1977Muži90------90
105.Jiří Mikauš LelekBikers1987Muži------9090
106.Pavel Horák AHA Vyškov1961M50--89----89
107.Michal Šenkýř Brno1983Muži---89---89
108.Frederic Hermansen Norway1990Muži------8989
109.Felix Donat Germany1992Muži------8888
110.Luboš Rezner Kuřim1965M50--23--65-88
111.Petr Stehlík Brno1989Muži--88----88
112.Ivana Ondroušková Blansko1970Ž45--49---3988
113.Miroslav Fabrik Brno Bystrc1959M5023-64----87
114.František Kolínek AK Perná1956M50------8787
115.Libor Novotný Kuřim1961M509----463186
116.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team1990Muži--86----86
117.Ronald Barták Kuřim1965M50-----86-86
118.Eva Janoušková Slavíková Brno1985Ženy173435----86
119.David Kuneš Tišnov1974M40----86--86
120.Pavel Kašpařík Orel Blažovice1975M4086------86
121.Jan Macura Horizont Blansko1972M40-85-----85
122.Martina Širůčková Dolní Loučky1983Ženy--3649---85
123.Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč1987Muži84------84
124.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia1986Ženy-----82-82
125.Tomáš Novák Kuřim1988Muži----82--82
126.Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto1972M4081------81
127.Paul Lemaitre France1993Muži------8181
128.Leopold Spáčil Novatop Lapierre1959M50------8080
129.Michal Mikuš Tišnov1976Muži3347-----80
130.Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina1972Ž35----4037380
131.Filip Šolc SKI Žabiny1985Muži80------80
132.Libor Zouhar Brno1985Muži--80----80
133.Svatopluk Kudlička LRS Vyškov1950M60--79----79
134.Yoan Le Ferec France1992Muži------7979
135.Bronislav Walek Hrádek ve Slezsku1957M50----79--79
136.Jaroslav Kratochvíl Lelekovice1963M50-----453378
137.Jitka Kalová Skol Brno1973Ž35----77--77
138.Ladislav Tylich RFF Brno1992Muži-77-----77
139.Radim Číž VUT Brno1974M40--75----75
140.Martin Macholan Velká Bíteš1988Muži------7474
141.František Mazuch BCK Relax Olešnice1990Muži-----73-73
142.Eva Skřičková Brno1992Ženy-73-----73
143.Jiří Hladký Orel Židenice1975M4072------72
144.Jan Šmída Drahanský sport team1999Muži------7272
145.Martina Vacková Panteři Kuřim1975Ž351---3833-72
146.Libor Šťasta Kuřim1966M40---71---71
147.Zdenko Tichý Brno1982Muži-71-----71
148.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice1962M5069------69
149.Michal Marek Velká Bíteš1987Muži----69--69
150.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996Muži------6868
151.Jana Škrobová Kuřim1971Ž3519---431568
152.Jan Tichý Česko1992Muži------6767
153.Hana Vejrostová Lukovany1983Ženy67------67
154.Martin Kučera Havířov1987Muži-66-----66
155.Karel Zourek Bedřichovice1959M50-----66-66
156.Josef Jílek AK Moravská Třebová1989Muži--65----65
157.Rostislav Křivánek Nížkovice1993Muži---63---63
158.Jiří Urbánek Slávia Liberec1987Muži--63----63
159.Dorota Anderlová AC Moravská Slavia1978Ž3562------62
160.Pavel Ondrušek Orel Obřany1989Muži61------61
161.Ondřej Škrob Kuřim2000Muži-----61-61
162.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice1966Ž451--38--2160
163.Veronika Jebáčková Lažánky1992Ženy---60---60
164.Pavel Hledík Kuřim1969M40----60--60
165.Jiří Sláma AutoMedia1960M50------6060
166.Vlado Matoušek Žďár nad Sázavou1969M40-----59-59
167.Ivan Ochrymčuk AK Tišnov1950M60------5959
168.Petr Bedan Spešov1973M40------5858
169.Tereza Eliášková Orel Židenice1995Ženy58------58
170.Thomas Lotton France1994Muži------5757
171.Aleš Paus Orel Hranice1978Muži57------57
172.Jakub Poloprudský RFF Brno1994Muži-56-----56
173.Jan Kučera Brno1990Muži---56---56
174.Marek Lorenc Měnín1987Muži------5555
175.Rudolf Kalaš Boskovice1971M4055------55
176.Petra Achten Brno1975Ž35----55--55
177.Jan Pivec Brno1981Muži--55----55
178.Pavel Halas Orel Šitbořice1999Muži54------54
179.Dita Hrubešová Synthon1970Ž451---53--54
180.Martin Růžička Mikulov1973M40--53----53
181.Ivo Mika Orel Obřany1966M4053------53
182.Hana Müllerová AK Drnovice1974Ž35------5353
183.Martin Janík SK Meteor Brno1981Muži---52---52
184.Jan Studený Říčany1983Muži-52-----52
185.Monika Hýblová Hrušovany u Brna1999Ženy1-8--42-51
186.Martin Blaha Velká Bíteš1965M50----51--51
187.Jaroslav Hronek Orel Obřany1991Muži50------50
188.Lukáš Maňásek YSOFT1980Muži--50----50
189.David Ondroušek Blansko1994Muži------4949
190.Ondřej Vacula AC Lelek1981Muži------4848
191.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč1998Muži48------48
192.Alžběta Blahová Velká Bíteš1992Ženy----48--48
193.Ondřej Frybort Brno1994Muži-----48-48
194.Robert Jahoda Brno1974M40------4747
195.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK1968M40----42-547
196.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M701-6-39-147
197.Bronislav Fojtík American Flyers1980Muži47------47
198.Jan Sklenář Tišnov1988Muži-46-----46
199.Jan Klusoň Lelekovice1979Muži------4545
200.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov1941M70112---31145
201.Jitka Zwienerová AK Tišnov1995Ženy-45-----45
202.Hana Petrůjová Brno1984Ženy44------44
203.Jitka Stibalová Česká1974Ž35---44---44
204.Jaroslav Smrčka Štěchovice1986Muži-----44-44
205.Jana Němečková Kuřim1976Ž35----43--43
206.Petr Novotný Kuřim1965M50------4343
207.Martin Nedvěd Blansko1983Muži--43----43
208.Jakub Slavík Orel Šitbořice1997Muži42------42
209.Barbora Jurová Brno1981Ženy------4141
210.Tereza Palačková Kuřim1988Ženy----41--41
211.Ivo Zejda AC Moravská Slavia1956M50-----41-41
212.Pavel Rajmic VUT Brno1978Muži--41----41
213.Renata Prokešová Brno1974Ž35-41-----41
214.Pavel Vališ Halačovce1978Muži---40---40
215.Tomáš Koudelka BěhejBrno.com1970M40832-----40
216.Pavel Sádlík Orel Kuřim1979Muži40------40
217.Miroslav Březa Kohoutovice1959M50--40----40
218.Vít Jakubec Silvini Madshus1977Muži------4040
219.Richard Křivánek Elite Sport Boskovice2006Muži---40---40
220.Filip Hromčík Brno1991Muži-39-----39
221.Tereza Stibalová AK Kuřim1999Ženy-3-34---37
222.Kateřina Novotná Brno1986Ženy---36---36
223.Eva Šimonovská Brno1979Ž35-36-----36
224.Romana Laštůvková Brno1992Ženy-----34236
225.Lenka Vejrostová Brno1985Ženy-----35-35
226.Milan Daněk Horizont Blansko1962M50---35---35
227.David Ševčík Tišnov1977Muži------3434
228.Bohuslav Pustina Šneci Běleč1954M601--33---34
229.Martin Tomek Velká Bíteš1989Muži34------34
230.Alena Žákovská Horizont Blansko1962Ž45-33-----33
231.Jana Ocelová Brno1984Ženy--33----33
232.Aleš Vejrosta Brno1947M60-----32-32
233.Luděk Borkovec Dolní Loučky1985Muži------3232
234.Martin Bárta Moravské Knínice1990Muži-31-----31
235.Robert Juzek Svatoslav1989Muži31------31
236.Lucie Filipová Orel Pozořice2000Ženy31------31
237.Otto Ónodi Elpis Klub1974M4017----2331
238.Anna Justová Plavecký klub Kuřim2002Ženy---31---31
239.Jaroslav Mrkos Kuřim1950M60-----30-30
240.Kamila Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1997Ženy--30----30
241.Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko2004Muži------2929
242.Jiří Bubeník Orel Vyškov1944M701139---629
243.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč1970M4029------29
244.Zdeněk Beránek Praha1978Muži--28----28
245.Zdeněk Sadecký Nedvědice1962M50---28---28
246.Markéta Mazlová AHA Vyškov1976Ž35------2828
247.Radmila Jeníčková Bitýška1956Ž45---27---27
248.Albín Hanák Orel Židenice1951M6027------27
249.Vincent Anton Masarykova Univerzita1995Muži------2626
250.Zdenka Koudelková BehejBrno.com1974Ž35-26-----26
251.Martin Beneš Brno1976Muži25------25
252.Silvie Sára Moravské Knínice1986Ženy-25-----25
253.Šárka Horáková Orel Silůvky1977Ž3524------24
254.Petr Jakub Masarykova Univerzita1995Muži------2424
255.Martin Ryšánek Čebín1979Muži-23-----23
256.Kateřina Praisová Ostrava1992Ženy-22-----22
257.Adéla Kočí Brno1997Ženy--22----22
258.Petr Hála AK Tišnov1966M40--21----21
259.Pavel Stibal Česká1973M40-21-----21
260.Barbora Lukšíková Brno1986Ženy--20----20
261.Aleš Drlík AK Tišnov1972M40------2020
262.Ondřej Sedláček Orel Žatčany1988Muži20------20
263.Jan Harsa Rosice1988Muži19------19
264.Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1970Ž45--14---418
265.Dana Skřičková Brno1967Ž45-18-----18
266.Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno1962Ž45-17-----17
267.Petr Šmíd Hrušky1980Muži------1717
268.Markéta Mrůzková Kometa Brno1997Ženy-16-----16
269.Hana Kašová Barnex sport Brno1954Ž45--16----16
270.Adéla Martínková Barnex sport Brno1980Ž35--15----15
271.Alena Mašková AK Tišnov1975Ž3514------14
272.Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia1978Ž35-14-----14
273.Blanka Fabriková Brno1960Ž451-11----12
274.Vladimír Cetkovský ARC Brno1945M70--12----12
275.Martin Míček Masarykova Univerzita1995Muži------1212
276.Mojmír Vážanský Arktida Brno1949M60110-----11
277.Petr Kopták Rosice1979Muži11------11
278.Simona Nečasová Kuřim1969Ž451-10----11
279.Miroslav Kuchta Masarykova Univerzita1991Muži------1111
280.Julie Horynová Moravské Knínice1984Ženy-11-----11
281.Lenka Sodomková AK Tišnov1982Ženy------1010
282.Jiří Musil Svatoslav1990Muži10------10
283.Pavla Horáčková AC Moravská Slavia1977Ž35------99
284.Lenka Drlíková AK Tišnov1979Ž35------88
285.Zdeněk Záděra Brno1986Muži-8-----8
286.Radek Šnepfenberk Tišnov1974M40------77
287.Lenka Effenbergerová Brno1983Ženy--7----7
288.Jana Čermáková Zahrada 111980Ž357------7
289.Gabriela Kolegarová Orel Židenice1999Ženy5------5
290.Heidi Kočí Brno1997Ženy--5----5
291.Leona Doušková TJ Slovan Podlesí1974Ž35--4----4
292.Ivana Škařoupková Orel Vyškov1974Ž354------4
293.Petra Pikulová AK Kuřim1999Ženy-4-----4
294.Jan Dzurek Brno1986Muži-2-----2
295.Dana Skřivánková Orel Vyškov1967Ž452------2
296.Vendula Dudová Orel Vyškov1976Ž351------1
297.Zdenka Klimešová Kuřim1963Ž451------1
298.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč1957M501------1
299.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice1956M501------1
300.Jan Charvát Triatlon klub Brno1947M60-1-----1
301.Martina Kessnerová Orel Obřany1976Ž351------1
302.Renata Miková Orel Obřany1972Ž351------1
303.Kamila Paulíková Orel Obřany1997Ženy1------1
304.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov1953Ž451------1
305.Anna Málková Orel Vyškov1963Ž451------1
306.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice1939M701------1
307.Jiří Marek Orel Vysoké Mýto1943M701------1
308.Klára Hladká Orel Židenice1978Ž351------1
309.Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice1961Ž451------1
310.Šárka Kraisová Orel Vyškov1976Ž351------1
311.Lenka Tomanová Orel Vyškov1976Ž351------1
312.Eliška Limburská Orel Obřany1999Ženy1------1
313.Kateřina Tichá Orel Obřany1999Ženy1------1
314.Hana Fučíková Orel Obřany1967Ž451------1
315.Zarina Suvonova RFF Brno1992Ženy------11
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lucie Nedomová Lysice1985-314040353540190
2.Nina Bartoňková Brno1990--3535403135176
3.Lucie Kyjovská Kuřim19912426252831--134
4.Jana Smržová HB Kuřim1982--2426-2831109
5.Alexandra Tomíšková Kuřim19822120--2826-95
6.Eva Janoušková Slavíková Brno1985252528----78
7.Tereza Procházková Orel Ořechov19903540-----75
8.Monika Hýblová Hrušovany u Brna199922-20--25-67
9.Martina Širůčková Dolní Loučky1983--3125---56
10.Romana Laštůvková Brno1992-----232548
11.Tereza Stibalová AK Kuřim1999-18-23---41
12.Hana Vejrostová Lukovany198340------40
13.Lucie Johaníková AC Moravská Slávia1986-----40-40
14.Eva Skřičková Brno1992-35-----35
15.Tereza Eliášková Orel Židenice199531------31
16.Veronika Jebáčková Lažánky1992---31---31
17.Barbora Jurová Brno1981------2828
18.Hana Petrůjová Brno198428------28
19.Jitka Zwienerová AK Tišnov1995-28-----28
20.Lenka Sodomková AK Tišnov1982------2626
21.Lucie Filipová Orel Pozořice200026------26
22.Jana Ocelová Brno1984--26----26
23.Alžběta Blahová Velká Bíteš1992----26--26
24.Tereza Palačková Kuřim1988----25--25
25.Lenka Vejrostová Brno1985-----24-24
26.Zarina Suvonova RFF Brno1992------2424
27.Silvie Sára Moravské Knínice1986-24-----24
28.Kateřina Novotná Brno1986---24---24
29.Gabriela Kolegarová Orel Židenice199923------23
30.Kateřina Praisová Ostrava1992-23-----23
31.Kamila Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1997--23----23
32.Anna Justová Plavecký klub Kuřim2002---22---22
33.Adéla Kočí Brno1997--22----22
34.Markéta Mrůzková Kometa Brno1997-22-----22
35.Julie Horynová Moravské Knínice1984-21-----21
36.Barbora Lukšíková Brno1986--21----21
37.Kamila Paulíková Orel Obřany199720------20
38.Lenka Effenbergerová Brno1983--19----19
39.Petra Pikulová AK Kuřim1999-19-----19
40.Eliška Limburská Orel Obřany199919------19
41.Kateřina Tichá Orel Obřany199918------18
42.Heidi Kočí Brno1997--18----18
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petra Seberová AK Tišnov1979353545-404040200
2.Magda Janková Brno1980454540-2628-184
3.Kateřina Smetanová AK Tišnov197523263140313528165
4.Jana Radkovská Báječné ženy v běhu1972172225312225-125
5.Jana Škrobová Kuřim19712123---3126101
6.Kateřina Krejčiříková Svatá Kateřina1972----24262373
7.Martina Vacková Panteři Kuřim197515---2324-62
8.Jitka Kalová Skol Brno1973----35--35
9.Hana Müllerová AK Drnovice1974------3535
10.Jitka Stibalová Česká1974---35---35
11.Markéta Mazlová AHA Vyškov1976------3131
12.Dorota Anderlová AC Moravská Slavia197831------31
13.Renata Prokešová Brno1974-31-----31
14.Adéla Martínková Barnex sport Brno1980--28----28
15.Šárka Horáková Orel Silůvky197728------28
16.Eva Šimonovská Brno1979-28-----28
17.Petra Achten Brno1975----28--28
18.Leona Doušková TJ Slovan Podlesí1974--26----26
19.Alena Mašková AK Tišnov197526------26
20.Pavla Horáčková AC Moravská Slavia1977------2525
21.Jana Čermáková Zahrada 11198025------25
22.Zdenka Koudelková BehejBrno.com1974-25-----25
23.Jana Němečková Kuřim1976----25--25
24.Lenka Drlíková AK Tišnov1979------2424
25.Alžběta Sedláčková AC Moravská Slavia1978-24-----24
26.Ivana Škařoupková Orel Vyškov197424------24
27.Lenka Tomanová Orel Vyškov197622------22
28.Vendula Dudová Orel Vyškov197620------20
29.Šárka Kraisová Orel Vyškov197619------19
30.Klára Hladká Orel Židenice197818------18
31.Martina Kessnerová Orel Obřany197616------16
32.Renata Miková Orel Obřany197214------14
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lenka Jančaříková AAC Brno - Orel Židenice19704545454545-45225
2.Ivana Volavá www.fit-online.cz196435353135-4026176
3.Daniela Vojtová AK Tišnov196931282828353528157
4.Ivana Jíchová AK Tišnov196828--31313131152
5.Romana Machotová Kuřim19692224-26242624124
6.Jana Hořínková Orel Židenice - Střelka Brno1965-23242325-23118
7.Jindřiška Vrzalová AK Tišnov1968---252828-81
8.Ivana Ondroušková Blansko1970--40---4080
9.Lenka Slabáková AK Olymp Brno & Orel Židenice196625--24--2574
10.Dita Hrubešová Synthon197024---26--50
11.Dana Kumprechtová TJ Slovan Podlesí1970--25---2247
12.Blanka Fabriková Brno196019-23----42
13.Simona Nečasová Kuřim196918-22----40
14.Alena Žákovská Horizont Blansko1962-31-----31
15.Hana Kašová Barnex sport Brno1954--26----26
16.Dana Skřivánková Orel Vyškov196726------26
17.Dana Skřičková Brno1967-26-----26
18.Vilma Podmelová Cyklo Lasl Brno1962-25-----25
19.Zdenka Klimešová Kuřim196323------23
20.Radmila Jeníčková Bitýška1956---22---22
21.Anna Málková Orel Vyškov196321------21
22.Hana Tovaryšová Orel Horní Moštěnice196120------20
23.Milena Hrozová LRS Orel Vyškov195317------17
24.Hana Fučíková Orel Obřany196716------16
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Večeřa AK Blansko Dvorská1989282826354040-171
2.Lukáš Koudelka AK Drnovice198324251528353535158
3.Jiří Huťka Brno199112222125283131137
4.Josef Čuma Milonice19801417-24312620118
5.Lukáš Kocur Orel Šitbořice197711211921-28-100
6.Jiří Petr Diadora197940-45----85
7.Zdeněk Laštůvka Česká1989-88192623184
8.Metoděj Polášek Kuřim19801-21624191273
9.Jaroslav Říha Orel Kuřim199916181820---72
10.Ivan Urbánek Brno1984101917--24-70
11.Jaroslav Kundrát AK Tišnov1976153152222569
12.Ondřej Novotný KOB Moira Brno1992-3135----66
13.Josef Cacek Caca tým Tišnov197826--40---66
14.Tomáš Kroupa Miltom Team1987--3131---62
15.Jan Opletal Biatlon Moravský kras199411613---2858
16.Ondřej Doležal AK Tišnov197920-----2646
17.Pavel Brlica SK Žabovřesky1993-45-----45
18.Robert Míč VSK Uni Brno199245------45
19.Jiří Čípa Bystré1985------4545
20.Martin Vintrlík Křepice197722-23----45
21.Zdeněk Hochman Orel Blučina - SK Ica198518-----2442
22.Michael Nešpor Brno1991---22--1941
23.Pavel Bortlík AK Tišnov19831920-----39
24.Aleš Liška Lelekovice1978--6--20935
25.Daniel Hájek Atletika Polička1989-35-----35
26.Petr Širůček Dolní Loučky1976--1418---32
27.Vlastimil Lysák Mikulov198631------31
28.Zbyněk Pospíchal Brno1986--28----28
29.Ivan Veškrna Brno19831315-----28
30.Stanislav Široký AK Blansko Dvorská1977-26-----26
31.Tomáš Novák Kuřim1988----25--25
32.František Mazuch BCK Relax Olešnice1990-----25-25
33.Michal Glier Doubravník198225------25
34.Lukáš Sláma Brno1984------2525
35.Jaroslav Bárta Sobůlky1982--25----25
36.Peter Ceniga Žíznivé zebričky1990-24-----24
37.David Čermák Hustopeče1976--24----24
38.Michal Marek Velká Bíteš1987----23--23
39.Dalibor Uhlíř AT&T1980-1112----23
40.Jiří Mikauš LelekBikers1987------2323
41.Ondřej Strnad Brno - Medlánky1980-23-----23
42.Petr Jeřábek AC Moravská Slavia199323------23
43.Michal Šenkýř Brno1983---23---23
44.Frederic Hermansen Norway1990------2222
45.Petr Stehlík Brno1989--22----22
46.Felix Donat Germany1992------2121
47.Milan Adamec Orel Vyškov197721------21
48.Filip Maleňák Alfa-helicopter Triatlon Team1990--20----20
49.Paul Lemaitre France1993------1818
50.Ondřej Škrob Kuřim2000-----18-18
51.Ondřej Frybort Brno1994-----17-17
52.Yoan Le Ferec France1992------1717
53.Vojtěch Plíva Orel Dolní Dobrouč198717------17
54.Rostislav Křivánek Nížkovice1993---17---17
55.Jaroslav Smrčka Štěchovice1986-----16-16
56.Libor Zouhar Brno1985--16----16
57.Martin Macholan Velká Bíteš1988------1616
58.Jan Šmída Drahanský sport team1999------1515
59.Filip Šolc SKI Žabiny198515------15
60.Ondřej Genco Biatlon Orlová1996------1414
61.Ladislav Tylich RFF Brno1992-14-----14
62.Jan Kučera Brno1990---14---14
63.Zdenko Tichý Brno1982-13-----13
64.Jan Tichý Česko1992------1313
65.Martin Janík SK Meteor Brno1981---13---13
66.Martin Kučera Havířov1987-12-----12
67.Pavel Vališ Halačovce1978---12---12
68.Thomas Lotton France1994------1111
69.Josef Jílek AK Moravská Třebová1989--11----11
70.Richard Křivánek Elite Sport Boskovice2006---11---11
71.Jiří Urbánek Slávia Liberec1987--10----10
72.Marek Lorenc Měnín1987------1010
73.Jakub Poloprudský RFF Brno1994-10-----10
74.Jan Studený Říčany1983-9-----9
75.Jan Pivec Brno1981--9----9
76.Pavel Ondrušek Orel Obřany19899------9
77.David Ondroušek Blansko1994------88
78.Aleš Paus Orel Hranice19788------8
79.Michal Mikuš Tišnov197617-----8
80.Lukáš Maňásek YSOFT1980--7----7
81.Ondřej Vacula AC Lelek1981------77
82.Pavel Halas Orel Šitbořice19997------7
83.Jaroslav Hronek Orel Obřany19916------6
84.Jan Klusoň Lelekovice1979------66
85.Jan Sklenář Tišnov1988-6-----6
86.Martin Nedvěd Blansko1983--5----5
87.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč19985------5
88.Filip Hromčík Brno1991-4-----4
89.Vít Jakubec Silvini Madshus1977------44
90.Pavel Rajmic VUT Brno1978--4----4
91.Bronislav Fojtík American Flyers19804------4
92.Martin Bárta Moravské Knínice1990-3-----3
93.Jakub Slavík Orel Šitbořice19973------3
94.David Ševčík Tišnov1977------33
95.Martin Ryšánek Čebín1979-2-----2
96.Pavel Sádlík Orel Kuřim19792------2
97.Luděk Borkovec Dolní Loučky1985------22
98.Jan Harsa Rosice19881------1
99.Zdeněk Záděra Brno1986-1-----1
100.Jan Dzurek Brno1986-1-----1
101.Robert Juzek Svatoslav19891------1
102.Martin Tomek Velká Bíteš19891------1
103.Petr Šmíd Hrušky1980------11
104.Tomáš Komárek ACT Lerak Blansko2004------11
105.Petr Jakub Masarykova Univerzita1995------11
106.Petr Kopták Rosice19791------1
107.Martin Míček Masarykova Univerzita1995------11
108.Vincent Anton Masarykova Univerzita1995------11
109.Jiří Musil Svatoslav19901------1
110.Miroslav Kuchta Masarykova Univerzita1991------11
111.Zdeněk Beránek Praha1978--1----1
112.Martin Beneš Brno19761------1
113.Ondřej Sedláček Orel Žatčany19881------1
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan Podlesí1973-45404040-40205
2.Libor Konečný Kuřim19712831-35312831156
3.Jaroslav Kropáček Brno197023282421242628130
4.Karel Halouzka Javorníky19732125282325--122
5.Radek Brázda Tatran Kohoutovice196713241918-2026107
6.Petr Daniel Start Brno197116202325--23107
7.Jiří Hýbl Hrušovany u Brna196735-31--40-106
8.Zbyněk Bednář Jamné197314-1719222324105
9.Petr Škrob Kuřim19751117161521212297
10.Pavel Musil Brno - Medlánky1975--35--253595
11.Petr Janek Orel Židenice1969181920-18-1994
12.Petr Jančařík AAC Brno1968-232520--2593
13.Pavel Hověžák AC Moravská Slavia197525--3128--84
14.Petr Hojač Start Brno197017222122---82
15.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel Židenice19731218151620--81
16.Martin Pohanka AC Track & Field Brno19734040-----80
17.Aleš Sikora TJ Slovan Podlesí1973-212213-17-73
18.Martin Jaskulka Kuřim1968413-1214161469
19.Ctirad Fanfrdla Silůvky1974--1428-24-66
20.Juraj Plekanec Dianetika Brno1974----2631-57
21.Tomáš Cikrle Synthon Blansko197371513--19-54
22.Jan Koutný AK Drnovice197210---19-2150
23.Petr Halas Orel Vyškov197322--26---48
24.Vilém Strakoš SK Fuga1969916---22-47
25.Martin Balák Bruslárna.cz19705-111415--45
26.Daniel Kovařík HK Babí lom Kuřim197515--24---39
27.Miroslav Klíma Brno1975----35--35
28.Josef Weis Olešnice1974-----35-35
29.Ivan Zerzánek Brno1975----16-1733
30.Pavel Kašpařík Orel Blažovice197531------31
31.Otto Ónodi Elpis Klub1974311----1630
32.Radim Číž VUT Brno1974--26----26
33.Jiří Zachař Orel Vysoké Mýto197226------26
34.Jan Macura Horizont Blansko1972-26-----26
35.Jaromír Jícha Artaban Moravia JTK1968----13-1225
36.Jiří Hladký Orel Židenice197524------24
37.David Kuneš Tišnov1974----23--23
38.Petr Bedan Spešov1973------2020
39.Rudolf Kalaš Boskovice197120------20
40.Tomáš Koudelka BěhejBrno.com1970614-----20
41.Ivo Mika Orel Obřany196619------19
42.Martin Růžička Mikulov1973--18----18
43.Vlado Matoušek Žďár nad Sázavou1969-----18-18
44.Robert Jahoda Brno1974------1818
45.Pavel Hledík Kuřim1969----17--17
46.Libor Šťasta Kuřim1966---17---17
47.Aleš Drlík AK Tišnov1972------1515
48.Radek Šnepfenberk Tišnov1974------1313
49.Pavel Stibal Česká1973-12-----12
50.Petr Hála AK Tišnov1966--12----12
51.Pavel Dušek Orel Dolní Dobrouč19708------8
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jaroslav Jurča :-)1962404035-404031195
2.Jiří Nožka Dino sport Ivančice1963-35314035-35176
3.Jan Fiedler AC Moravská Slavia195631312835312826156
4.Luboš Prudek Kuřim1961-26253126-25133
5.Alexandr Mrůzek Uni Brno1965282824-252524130
6.Josef Kunc Orel Vyškov1960262521-24-19115
7.Libor Novotný Kuřim196124----201761
8.Miroslav Fabrik Brno Bystrc195925-26----51
9.Radek Kafka Žďár nad Sázavou1964-----262349
10.Roman Kresta Zetor Brno & Orel Židenice1965-24---22-46
11.Luboš Rezner Kuřim1965--22--23-45
12.Pavel Horák AHA Vyškov1961--45----45
13.Vladimír Šilhan Originál Ježek1957-----212142
14.František Kolínek AK Perná1956------4040
15.Jaroslav Kratochvíl Lelekovice1963-----191837
16.Rudolf Krajča rarecacti.com1965-----35-35
17.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenice196235------35
18.Ronald Barták Kuřim1965-----31-31
19.Leopold Spáčil Novatop Lapierre1959------2828
20.Bronislav Walek Hrádek ve Slezsku1957----28--28
21.Milan Daněk Horizont Blansko1962---28---28
22.Zdeněk Sadecký Nedvědice1962---26---26
23.Karel Zourek Bedřichovice1959-----24-24
24.Miroslav Březa Kohoutovice1959--23----23
25.Martin Blaha Velká Bíteš1965----23--23
26.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Židenice195623------23
27.Vladimír Plíva Orel Dolní Dobrouč195722------22
28.Jiří Sláma AutoMedia1960------2222
29.Petr Novotný Kuřim1965------2020
30.Ivo Zejda AC Moravská Slavia1956-----18-18
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel Židenice1955454524-4040-194
2.Milan Strachoň Slavkov195035353540--35180
3.Jiří Boháč BěhejBrno195431312628313526156
4.Aleš Stráník Blansko195026253125263128142
5.Vladimír Volavý www.fit-online.cz195524242831-28-135
6.Jaroslav Kaše Klub běžeckých outsiderů195325282335-23-134
7.Lubomír Liška Kuřim1955-232526282625130
8.Jiří Brtník Orel Obřany1952-26--35-3192
9.Bohuslav Pustina Šneci Běleč195422--24---46
10.Mojmír Vážanský Arktida Brno19492322-----45
11.Svatopluk Kudlička LRS Vyškov1950--45----45
12.Ivan Ochrymčuk AK Tišnov1950------4040
13.Albín Hanák Orel Židenice195128------28
14.Aleš Vejrosta Brno1947-----25-25
15.Jaroslav Mrkos Kuřim1950-----24-24
16.Jan Charvát Triatlon klub Brno1947-21-----21
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Haberland Sokol Brno19424040-4040-40200
2.Jiří Bubeník Orel Vyškov1944313535---35136
3.Václav Maixner Orel Čebín a AK Tišnov19413531---4028134
4.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel Židenice194125-31-35-31122
5.Vladimír Cetkovský ARC Brno1945--40----40
6.Jindřich Tomíšek Orel Horní Moštěnice193928------28
7.Jiří Marek Orel Vysoké Mýto194326------26