Výsledky poháru KBL 2014

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M4011098110110110110110758
2.Tomáš Večeřa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1989Muži105110989510110192702
3.Karel Halouzka JavorníkyJavorníky1973M40768576849210585603
4.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983Muži-9596981059891583
5.Jaroslav Kropáček BrnoBrno1970M4071818082868376559
6.Pavel Hověžák AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1975Muži-908586949389537
7.Libor Konečný KuřimKuřim1971M4074928993-9693537
8.Ivan Veškrna BrnoBrno1983Muži79939287-9590536
9.Leopold Spáčil Novatop LapierreNovatop Lapierre1959M50-918889939079530
10.Jaroslav Jurča :-):-)1962M50-828176879486506
11.Lucie Nedomová LysiceLysice1985Ženy57586875788673495
12.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973M40-698374808769462
13.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky1976Muži919493-98-74450
14.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980Muži33546261828061433
15.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenicefit-online.cz & Orel Židenice1962M505451868185-70427
16.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M50--9180898978427
17.Pavel Polák Team NutriliteTeam Nutrilite1981Muži7088878591--421
18.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1976Ž3550767569-8563418
19.Ivan Urbánek BrnoBrno1984Muži473798895-77416
20.Tereza Procházková Orel OřechovOrel Ořechov1990Ženy66867377-88-390
21.Lukáš Pazourek BrnoBrno1986Muži326263677974-377
22.Luboš Prudek KuřimKuřim1961M505278747184--359
23.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz1955M5019414949746343338
24.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950M60-48-63817958329
25.Aleš Stráník BlanskoBlansko1950M6041445964-6453325
26.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga1969M405371--777248321
27.Zbyněk Bednář JamnéJamné1973M4055656666--66318
28.Jiří Brtník Orel ObřanyOrel Obřany1952M6043575456-6838316
29.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960M50--5542758457313
30.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky1977Ž35566660--7351306
31.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice1967M406179--83-75298
32.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno1973M4095-101101---297
33.Petr Škrob KuřimKuřim1975Muži36506965-77-297
34.Lucie Novotná BrnoBrno1975Ž35173650-766746292
35.Josef Gabriel BrnoBrno1982Muži144044607358-289
36.Marek Polák BrnoBrno1973M409396----95284
37.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964Ž45--4750717141280
38.Lucie Kyjovská KuřimKuřim1991Ženy--4352706047272
39.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno1965M404874---8265269
40.František Kolínek AK PernáAK Perná1956M5077---96-96269
41.Martin Jaskulka KuřimKuřim1968M407293637605432255
42.Petr Hojač Start BrnoStart Brno1970M4030677879---254
43.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976Muži--3443697037253
44.Marcel Smetana Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1996Muži--8283--82247
45.Luboš Rezner KuřimKuřim1965M40-2840416665-240
46.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959M50407567---55237
47.Bohuslav Pustina Šneci BělečŠneci Běleč1954M601183027655230223
48.David Kuneš TišnovTišnov1974M406070---92-222
49.Kamil Pulicar MK SeitlMK Seitl1991Muži-105105----210
50.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno1954M6023425248--35200
51.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1971M402756-57--60200
52.Michal Glier DoubravníkDoubravník1982Muži98101-----199
53.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice1969M4059-6573---197
54.Romana Machotová KuřimKuřim1969Ž451112232564429195
55.Richard Němec BlanskoBlansko1969M40---94--94188
56.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983Muži--9490---184
57.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice1966Ž45230383658-18182
58.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko1972M4084--92---176
59.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969Ž45---34635325175
60.Lukáš Sláma BrnoBrno1984Muži81-----88169
61.Ondřej Novotný bez oddílubez oddílu1973M40--32-6769-168
62.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968Ž45---30574831166
63.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov1941M703263722-5024162
64.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982Ženy1823245446-156
65.Petr Daniel Start BrnoStart Brno1971M403947-70---156
66.Hana Vejrostová LukovanyLukovany1983Ženy6884-----152
67.Tomáš Bär ŘíčanyŘíčany1978Muži--424464--150
68.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978Muži-3956---54149
69.Jiří Voneš Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1989Muži---4661-40147
70.Petr Novotný KuřimKuřim1965M40-61---78-139
71.Magda Janková BrnoBrno1980Ženy--7168---139
72.David Ondroušek BlanskoBlansko1994Muži-6870----138
73.Jan Charvát Triatlon klub BrnoTriatlon klub Brno1947M601621-524212134
74.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko1962M5010253933--27134
75.Tomáš Votýpka AK KuřimAK Kuřim1998Muži44----81-125
76.Simona Nečasová KuřimKuřim1969Ž451-262655-17125
77.Martin Nedvěd BlanskoBlansko1983Muži-6357----120
78.Robert Juzek SvatoslavSvatoslav1989Muži---2990--119
79.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava1979Muži46-----71117
80.Oldřich Šperka JedovniceJedovnice1956M50--5858---116
81.Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhuBáječné ženy v běhu1994Ženy11341-59--114
82.David Prokeš Báječná menšinaBáječná menšina1971M40-60-54---114
83.Radek Kafka Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1964M50--61---52113
84.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000Muži---51-62-113
85.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany1966M4049-----64113
86.Alice Votýpková KuřimKuřim1971Ž3511524--4921110
87.Renata Prokešová BrnoBrno1974Ž35843-55---106
88.Daniel Rubič New BalanceNew Balance1985Muži------105105
89.Ondřej Novotný KOB Moira BrnoKOB Moira Brno1992Muži---105---105
90.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963M50-----5944103
91.Vladimír Cetkovský ARC BrnoARC Brno1945M60---4062--102
92.Václav Strnad InkosportInkosport1983Muži------101101
93.Ondřej Rosa VSK Uni Brno a Orel ŽideniceVSK Uni Brno a Orel Židenice1988Muži101------101
94.Roman Goldschmidt AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1973M40------9898
95.Martin Moravec Orel OrliceOrel Orlice1984Muži96------96
96.Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1992Muži---96---96
97.Pavel Přikryl Šneci BělečŠneci Běleč1972M401233338---95
98.Lukáš Mohelský Coach IvanaCoach Ivana1984Muži--95----95
99.Adam Dvořáček Track & Field BrnoTrack & Field Brno1996Muži94------94
100.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim1997Muži92------92
101.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955M50-----91-91
102.Radek Parnica KuřimKuřim1977Muži---91---91
103.Filip Vrága AK Asics KroměřížAK Asics Kroměříž1988Muži--90----90
104.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 11990Muži90------90
105.Adriana Slaníková AK HodonínAK Hodonín1993Ženy-89-----89
106.Petr Orlich Fort SMC Ústí nad OrlicíFort SMC Ústí nad Orlicí1961M5089------89
107.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel ŽideniceVSK Uni Brno - Orel Židenice1995Muži88------88
108.Martin Bárta Moravské KníniceMoravské Knínice1990Muži-35-53---88
109.Rudolf Krajča rarecacti.comrarecacti.com1965M40----88--88
110.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979Muži------8787
111.Mirek Hloušek BrnoBrno1979Muži87------87
112.Petra Korcinová KuřimKuřim1977Ž3593345----87
113.Antonín Vávra Mizuno TeamMizuno Team1959M50-87-----87
114.Ondřej Plechatý RunSport team KřižínkovRunSport team Křižínkov1984Muži86------86
115.Václav Vávra ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice1998Muži85------85
116.Zdeněk Vrága AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1958M50--84----84
117.Ivana Ondroušková BlanskoBlansko1970Ž3513251----84
118.Jiří Urbánek Slávia LiberecSlávia Liberec1987Muži------8484
119.Jaroslav Fiodor NapajedlaNapajedla1984Muži-83-----83
120.Martin Palásek Lotrando BrnoLotrando Brno1977Muži------8383
121.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno1942M701831----3483
122.Vojtěch Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1987Muži83------83
123.Pavel Matoušek BrnoBrno1978Muži82------82
124.Jiří Huťka BrnoBrno1991Muži------8181
125.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník1985Ženy3545-----80
126.Jaroslav Trávníček DrnoviceDrnovice1964M50-80-----80
127.Josef Čuma MiloniceMilonice1980Muži------8080
128.Josef Siegel AC ChoceňAC Choceň1986Muži80------80
129.Jiří Zachař Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto1972M4078------78
130.Daniel Kovařík HK Babí lom KuřimHK Babí lom Kuřim1975Muži---78---78
131.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980Muži-77-----77
132.Miroslav Barták Mokrá HorákovMokrá Horákov1967M40--77----77
133.Vít Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1995Muži-----76-76
134.Dita Hrubešová SynthonSynthon1970Ž35-----562076
135.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975Ž35-----472875
136.Jaroslav Scherrer Orel Moravské BudějoviceOrel Moravské Budějovice1960M5075------75
137.Petr Vintera VyškovVyškov1975Muži73------73
138.Martin Tomek Velká BítešVelká Bíteš1989Muži----72--72
139.Juraj Kožiak KuničkyKuničky1974M40--72----72
140.Silvie Divišová AK DrnoviceAK Drnovice1975Ž35-72-----72
141.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988Muži------7272
142.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977Ž35-----571572
143.Karel Kuben Orel ObřanyOrel Obřany1976Muži72------72
144.Radka Prívarová KKM ČadcaKKM Čadca1979Ž35---72---72
145.Marcel Dučák PopradPoprad1986Muži69------69
146.Libor Novotný KuřimKuřim1961M502246-----68
147.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973M40------6868
148.František Kubíček Relax Dobré PoleRelax Dobré Pole1946M60----68--68
149.Vojtěch Dvořáček SvitavySvitavy1998Muži67------67
150.Jitka Zwienerová AK TišnovAK Tišnov1995Ženy21-46----67
151.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960M50------6767
152.Pavel Špaček AK TišnovAK Tišnov1974M40-----66-66
153.Michael Lapčík BrnoBrno1988Muži65------65
154.Lubomír Liška KuřimKuřim1955M501----451965
155.Marek Rinka KravařeKravaře1976Muži-64-----64
156.Kateřina Doubková AK PernáAK Perná1972Ž3564------64
157.Bořivoj Chromý TišnovTišnov1953M60--64----64
158.Aleš Paus Orel HraniceOrel Hranice1978Muži63------63
159.Marek Rampula MalhostoviceMalhostovice1973M4062------62
160.Pavel Bracek NedvědiceNedvědice1973M40---62---62
161.Jiří Brumovský BrnoBrno1987Muži------6262
162.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959M50-----61-61
163.Eva Pluháčková AC SenetářovAC Senetářov1987Ženy2534-----59
164.Ivan Januška ŠanovŠanov1958M50-59-----59
165.Eva Bukovjanová InkosportInkosport1986Ženy------5959
166.Zuzana Nehybová BrnoBrno1975Ž35---59---59
167.Antonín Smolík Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna1963M5058------58
168.Marek Hladný BrnoBrno1972M40------5656
169.Pavla Všetečková MotojournalMotojournal1975Ž35-55-----55
170.Kamila Svobodová Relax Fit Team BlanskoRelax Fit Team Blansko1971Ž35-----55-55
171.Blanka Fabriková BrnoBrno1960Ž4511228---1455
172.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec1956M50122-31---54
173.Tomáš Cikrle Synthon BlanskoSynthon Blansko1973M40--53----53
174.Radvan Midáš Křup BrnoKřup Brno1967M40-53-----53
175.Marcela Káčová AK TišnovAK Tišnov1974Ž35----53--53
176.Luboš Sikora Brno-LíšeňBrno-Líšeň1977Muži-52-----52
177.Helena Soldánová RousínovRousínov1972Ž35-----51-51
178.Petr Haresta BlanskoBlansko1986Muži51------51
179.Michal Klimeš SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1985Muži------5050
180.Pavel Galík BrnoBrno1961M50------4949
181.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice1951M60-49-----49
182.Petr Zelenák Chorvátský GrobChorvátský Grob1972M40--48----48
183.Hana Petrůjová BrnoBrno1984Ženy47------47
184.Martin Kotlík KuřimKuřim1985Muži---47---47
185.Zdenka Klimešová KuřimKuřim1963Ž4511431----46
186.Petr Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1971M4045------45
187.Raddy Divis LelekoviceLelekovice1968M40------4545
188.Marek Novohradský HK Babí Lom KuřimHK Babí Lom Kuřim1975Muži---45---45
189.Ivo Zejda AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956M50-----43-43
190.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany1991Muži42------42
191.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944M70-16----2642
192.Lucie Lamprechtová SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1987Ženy------4242
193.Aleš Vejrosta BrnoBrno1947M60-----41-41
194.Jaroslav Mrkos KuřimKuřim1950M60-----40-40
195.Jiří Maršálek BrnoBrno1958M50---39---39
196.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981Muži------3939
197.Jiří Skoták SC RáječkoSC Ráječko1964M50-38-----38
198.Zdeněk Pluháček AC SenetářovAC Senetářov1985Muži38------38
199.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998Muži37------37
200.Ivan Varmuža LiberecLiberec1961M50-37-----37
201.Ondřej Teplý KuřimKuřim1995Muži------3636
202.Petra Koumalová JinačoviceJinačovice1982Ženy---35---35
203.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941M70-1025----35
204.Jana Škrobová KuřimKuřim1971Ž35--35----35
205.Václav Vávra HrušovanyHrušovany1971M4034------34
206.Petr Hála AK TišnovAK Tišnov1966M40------3333
207.Vlastimil Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1964M5031------31
208.Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhuBáječné ženy v běhu1975Ž35--29----29
209.Bohuslav Čáp Orel Hradec KrálovéOrel Hradec Králové1951M6029------29
210.Diana Bartošková SvatoslavSvatoslav1993Ženy---28---28
211.Petr Vávra ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2000Muži28------28
212.Martina Vacková Panteři KuřimPanteři Kuřim1975Ž3514-23---28
213.Tomáš Plánka BrnoBrno1983Muži--27----27
214.Vilma Podmelová Cyklo Lasl BrnoCyklo Lasl Brno1962Ž45-27-----27
215.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko1962Ž4526------26
216.Ivana Huvarová KuřimKuřim1960Ž45---25---25
217.Jana Klinecká HlinskoHlinsko1981Ženy24------24
218.Alžběta Sedláčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1978Ž35-24-----24
219.Steve Georges BrnoBrno1973M40------2323
220.Kateřina Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina1972Ž35------2222
221.Šárka Poláková HO LemraHO Lemra1973Ž35121-----22
222.Kateřina Pospíšilová BrnoBrno1974Ž35-20-----20
223.Anna Vávrová HrušovanyHrušovany1972Ž3520------20
224.Jana Kalová AP BrnoAP Brno1966Ž45-19-----19
225.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1987Ženy-17-----17
226.Šárka Galíková BrnoBrno1966Ž45------1616
227.Barbora Jakubcová BrnoBrno1981Ženy16------16
228.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná1972M4015------15
229.Jiří Ošmera LelekoviceLelekovice1974M40------1313
230.Libor Kalčík Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice1993Muži13------13
231.Zdeněk Hurt KuřimKuřim1976Muži12------12
232.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov1973M4011------11
233.Ladislav Varga BrnoBrno1984Muži-9-----9
234.Zdeněk Poruba BrnoBrno1989Muži-7-----7
235.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov1963Ž456------6
236.Ivana Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov1974Ž355------5
237.David Kudera RosiceRosice1990Muži-5-----5
238.Dana Dočkalová JavorníkyJavorníky1965Ž451------1
239.Adéla Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998Ženy1------1
240.Jaroslav Bělka VyškovVyškov1952M601------1
241.Vladimír Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1957M501------1
242.Anežka Matyášová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1997Ženy1------1
243.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice1939M701------1
244.Jiří Marek Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto1943M701------1
245.Leoš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany1957M501------1
246.Lenka Fojtová Orel ObřanyOrel Obřany1979Ž351------1
247.Kateřina Škvařilová Orel LomniceOrel Lomnice1979Ž351------1
248.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice1953M601------1
249.Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz.Orel Žďár nad Sáz.1940M701------1
250.Veronika Formanková HlinskoHlinsko1976Ž351------1
251.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany1972Ž351------1
252.Vendula Dudová Orel VyškovOrel Vyškov1976Ž351------1
253.Andrea Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1977Ž351------1
254.Martina Kessnerová Orel ObřanyOrel Obřany1976Ž351------1
Ženy do 34 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tereza Procházková Orel OřechovOrel Ořechov199040354040-40-195
2.Lucie Nedomová LysiceLysice198536283135403540186
3.Lucie Kyjovská KuřimKuřim1991--2628353131151
4.Alexandra Tomíšková KuřimKuřim1982182224242828-126
5.Kateřina Vašíčková Báječné ženy v běhuBáječné ženy v běhu1994212325-31--100
6.Hana Vejrostová LukovanyLukovany19834531-----76
7.Magda Janková BrnoBrno1980--3531---66
8.Renata Glierová SDH DoubravníkSDH Doubravník19852626-----52
9.Jitka Zwienerová AK TišnovAK Tišnov199523-28----51
10.Eva Pluháčková AC SenetářovAC Senetářov19872525-----50
11.Adriana Slaníková AK HodonínAK Hodonín1993-45-----45
12.Eva Bukovjanová InkosportInkosport1986------3535
13.Hana Petrůjová BrnoBrno198433------33
14.Lucie Lamprechtová SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1987------2828
15.Petra Koumalová JinačoviceJinačovice1982---26---26
16.Diana Bartošková SvatoslavSvatoslav1993---25---25
17.Jana Klinecká HlinskoHlinsko198124------24
18.Barbora Šimonová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1987-24-----24
19.Barbora Jakubcová BrnoBrno198122------22
20.Anežka Matyášová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč199720------20
21.Adéla Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč199819------19
Ženy 35 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Lenka Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia197636404040-4040200
2.Šárka Horáková Orel SilůvkyOrel Silůvky1977403135--3535176
3.Lucie Novotná BrnoBrno1975262528-403131156
4.Alice Votýpková KuřimKuřim1971171923--2325107
5.Renata Prokešová BrnoBrno19742426-28---78
6.Ivana Ondroušková BlanskoBlansko1970222331----76
7.Petra Korcinová KuřimKuřim1977252426----75
8.Martina Vacková Panteři KuřimPanteři Kuřim19751318-26---57
9.Pavla Horáčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1977-----282351
10.Kateřina Smetanová AK TišnovAK Tišnov1975-----222850
11.Dita Hrubešová SynthonSynthon1970-----262450
12.Kateřina Doubková AK PernáAK Perná197245------45
13.Radka Prívarová KKM ČadcaKKM Čadca1979---45---45
14.Šárka Poláková HO LemraHO Lemra19731921-----40
15.Silvie Divišová AK DrnoviceAK Drnovice1975-35-----35
16.Marcela Káčová AK TišnovAK Tišnov1974----35--35
17.Zuzana Nehybová BrnoBrno1975---31---31
18.Pavla Všetečková MotojournalMotojournal1975-28-----28
19.Anna Vávrová HrušovanyHrušovany197228------28
20.Kateřina Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina1972------2626
21.Jana Škrobová KuřimKuřim1971--25----25
22.Kamila Svobodová Relax Fit Team BlanskoRelax Fit Team Blansko1971-----25-25
23.Kateřina Hospodářová Báječné ženy v běhuBáječné ženy v běhu1975--24----24
24.Helena Soldánová RousínovRousínov1972-----24-24
25.Ivana Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov197423------23
26.Alžběta Sedláčková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1978-22-----22
27.Kateřina Škvařilová Orel LomniceOrel Lomnice197921------21
28.Veronika Formanková HlinskoHlinsko197620------20
29.Kateřina Pospíšilová BrnoBrno1974-20-----20
30.Andrea Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197718------18
31.Vendula Dudová Orel VyškovOrel Vyškov197616------16
32.Lenka Fojtová Orel ObřanyOrel Obřany197915------15
33.Martina Kessnerová Orel ObřanyOrel Obřany197614------14
34.Renata Miková Orel ObřanyOrel Obřany197212------12
Ženy 45 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Ivana Volavá www.fit-online.czwww.fit-online.cz1964--4040404540205
2.Lenka Slabáková AC Mor. Slávie & Orel ŽideniceAC Mor. Slávie & Orel Židenice19663640353531-26177
3.Romana Machotová KuřimKuřim196929252528262831142
4.Simona Nečasová KuřimKuřim196930-262525-25131
5.Daniela Vojtová AK TišnovAK Tišnov1969---31353528129
6.Ivana Jíchová AK TišnovAK Tišnov1968---26283135120
7.Blanka Fabriková BrnoBrno1960282628---23105
8.Zdenka Klimešová KuřimKuřim1963312831----90
9.Alena Žákovská Horizont BlanskoHorizont Blansko196245------45
10.Anna Málková Orel VyškovOrel Vyškov196340------40
11.Vilma Podmelová Cyklo Lasl BrnoCyklo Lasl Brno1962-35-----35
12.Dana Dočkalová JavorníkyJavorníky196533------33
13.Jana Kalová AP BrnoAP Brno1966-31-----31
14.Ivana Huvarová KuřimKuřim1960---24---24
15.Šárka Galíková BrnoBrno1966------2424
Muži do 39 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Večeřa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská198945403528354031195
2.Lukáš Koudelka AK DrnoviceAK Drnovice1983-283135403528169
3.Ivan Veškrna BrnoBrno198314252423-3126129
4.Petr Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky1976292625-31-16127
5.Pavel Hověžák AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1975-242122262825125
6.Ivan Urbánek BrnoBrno1984120192428-17108
7.Pavel Polák Team NutriliteTeam Nutrilite19811123222125--102
8.Metoděj Polášek KuřimKuřim1980115151623251294
9.Lukáš Pazourek BrnoBrno198611616182221-93
10.Josef Gabriel BrnoBrno198211212152118-78
11.Kamil Pulicar MK SeitlMK Seitl1991-3540----75
12.Petr Škrob KuřimKuřim19751131717-24-72
13.Michal Glier DoubravníkDoubravník19823631-----67
14.Jaroslav Kundrát AK TišnovAK Tišnov1976--1081920764
15.Marcel Smetana Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1996--2020--2060
16.Martin Růžička LipůvkaLipůvka1983--2625---51
17.Ondřej Rosa VSK Uni Brno a Orel ŽideniceVSK Uni Brno a Orel Židenice198840------40
18.Daniel Rubič New BalanceNew Balance1985------4040
19.Lukáš Sláma BrnoBrno198416-----2440
20.Ondřej Novotný KOB Moira BrnoKOB Moira Brno1992---40---40
21.Tomáš Bär ŘíčanyŘíčany1978--11918--38
22.David Ondroušek BlanskoBlansko1994-1918----37
23.Jiří Voneš Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1989---1117-937
24.Václav Strnad InkosportInkosport1983------3535
25.Aleš Liška LelekoviceLelekovice1978-1113---1135
26.Martin Moravec Orel OrliceOrel Orlice198433------33
27.Ondřej Škrob KuřimKuřim2000---13-19-32
28.Martin Nedvěd BlanskoBlansko1983-1714----31
29.Vojtěch Bárta TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí1992---31---31
30.Robert Juzek SvatoslavSvatoslav1989---724--31
31.Adam Dvořáček Track & Field BrnoTrack & Field Brno199631------31
32.Ondřej Nováček Orel KuřimOrel Kuřim199730------30
33.Tomáš Votýpka AK KuřimAK Kuřim19984----26-30
34.Lukáš Mohelský Coach IvanaCoach Ivana1984--28----28
35.Štěpán Juránek Orel Brno 1Orel Brno 1199028------28
36.Josef Nehybka VSK Uni Brno - Orel ŽideniceVSK Uni Brno - Orel Židenice199527------27
37.Radek Parnica KuřimKuřim1977---26---26
38.Mirek Hloušek BrnoBrno197926------26
39.Ondřej Plechatý RunSport team KřižínkovRunSport team Křižínkov198425------25
40.Václav Vávra ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice199824------24
41.Martin Bárta Moravské KníniceMoravské Knínice1990-10-14---24
42.Filip Vrága AK Asics KroměřížAK Asics Kroměříž1988--23----23
43.Ondřej Doležal AK TišnovAK Tišnov1979------2323
44.Vít Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1995-----23-23
45.Jiří Urbánek Slávia LiberecSlávia Liberec1987------2222
46.Jaroslav Fiodor NapajedlaNapajedla1984-22-----22
47.Martin Palásek Lotrando BrnoLotrando Brno1977------2121
48.Dalibor Uhlíř AT&TAT&T1980-21-----21
49.Martin Tomek Velká BítešVelká Bíteš1989----20--20
50.Daniel Kovařík HK Babí lom KuřimHK Babí lom Kuřim1975---19---19
51.Jiří Huťka BrnoBrno1991------1919
52.Pavel Juřica MK Seitl OstravaMK Seitl Ostrava19795-----1419
53.Marek Rinka KravařeKravaře1976-18-----18
54.Vojtěch Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč198718------18
55.Josef Čuma MiloniceMilonice1980------1818
56.Pavel Matoušek BrnoBrno197817------17
57.Martin Macholan Velká BítešVelká Bíteš1988------1515
58.Josef Siegel AC ChoceňAC Choceň198615------15
59.Luboš Sikora Brno-LíšeňBrno-Líšeň1977-14-----14
60.Jiří Brumovský BrnoBrno1987------1313
61.Petr Vintera VyškovVyškov197513------13
62.Karel Kuben Orel ObřanyOrel Obřany197612------12
63.Martin Kotlík KuřimKuřim1985---12---12
64.Marek Novohradský HK Babí Lom KuřimHK Babí Lom Kuřim1975---10---10
65.Michal Klimeš SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1985------1010
66.Marcel Dučák PopradPoprad198610------10
67.Tomáš Plánka BrnoBrno1983--9----9
68.Vojtěch Dvořáček SvitavySvitavy19989------9
69.Ladislav Varga BrnoBrno1984-9-----9
70.Martin Janík SK Meteor BrnoSK Meteor Brno1981------88
71.Michael Lapčík BrnoBrno19888------8
72.Zdeněk Poruba BrnoBrno1989-8-----8
73.Aleš Paus Orel HraniceOrel Hranice19787------7
74.David Kudera RosiceRosice1990-7-----7
75.Ondřej Teplý KuřimKuřim1995------66
76.Petr Haresta BlanskoBlansko19866------6
77.Jaroslav Hronek Orel ObřanyOrel Obřany19913------3
78.Zdeněk Pluháček AC SenetářovAC Senetářov19852------2
79.Pavel Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč19981------1
80.Zdeněk Hurt KuřimKuřim19761------1
81.Petr Vávra ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice20001------1
82.Libor Kalčík Uni Brno Orel ŽideniceUni Brno Orel Židenice19931------1
Muži 40 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí197345454545404040220
2.Karel Halouzka JavorníkyJavorníky197325282325353525148
3.Libor Konečný KuřimKuřim197124313128-3126147
4.Jaroslav Kropáček BrnoBrno197023262624282524129
5.Aleš Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1973-212822252622123
6.Martin Pohanka AC Track & Field BrnoAC Track & Field Brno197340-4040---120
7.Marek Polák BrnoBrno19733635----31102
8.Vilém Strakoš SK FugaSK Fuga19691723--242215101
9.Zbyněk Bednář JamnéJamné197318192119--2097
10.Radek Brázda Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice19672125--26-2395
11.Luboš Rezner KuřimKuřim1965-1217152219-85
12.Alexandr Mrůzek Uni BrnoUni Brno19651524---241982
13.Martin Jaskulka KuřimKuřim1968713161321181281
14.Petr Hojač Start BrnoStart Brno197011202523---79
15.David Kuneš TišnovTišnov19742022---28-70
16.Petr Janek Orel ŽideniceOrel Židenice196919-2021---60
17.Karel Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí19711016-17--1760
18.Jan Macura Horizont BlanskoHorizont Blansko197233--26---59
19.Richard Němec BlanskoBlansko1969---31--2859
20.Ondřej Novotný bez oddílubez oddílu1973--14-2321-58
21.Petr Daniel Start BrnoStart Brno19711314-20---47
22.Pavel Přikryl Šneci BělečŠneci Běleč19726111514---46
23.Petr Novotný KuřimKuřim1965-18---23-41
24.Roman Goldschmidt AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1973------3535
25.Ivo Mika Orel ObřanyOrel Obřany196616-----1834
26.David Prokeš Báječná menšinaBáječná menšina1971-17-16---33
27.Rudolf Krajča rarecacti.comrarecacti.com1965----31--31
28.Jiří Zachař Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto197226------26
29.Miroslav Barták Mokrá HorákovMokrá Horákov1967--24----24
30.Marek Rampula MalhostoviceMalhostovice197322------22
31.Juraj Kožiak KuničkyKuničky1974--22----22
32.Pavel Pohanka Lotrando Brno & Orel ŽideniceLotrando Brno & Orel Židenice1973------2121
33.Pavel Špaček AK TišnovAK Tišnov1974-----20-20
34.Tomáš Cikrle Synthon BlanskoSynthon Blansko1973--19----19
35.Petr Zelenák Chorvátský GrobChorvátský Grob1972--18----18
36.Pavel Bracek NedvědiceNedvědice1973---18---18
37.Marek Hladný BrnoBrno1972------1616
38.Radvan Midáš Křup BrnoKřup Brno1967-15-----15
39.Raddy Divis LelekoviceLelekovice1968------1414
40.Petr Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč197114------14
41.Petr Hála AK TišnovAK Tišnov1966------1313
42.Václav Vávra HrušovanyHrušovany197112------12
43.Steve Georges BrnoBrno1973------1111
44.Jiří Ošmera LelekoviceLelekovice1974------1010
45.Jiří Mihola Orel Brno LesnáOrel Brno Lesná19729------9
46.Petr Halas Orel VyškovOrel Vyškov19738------8
Muži 50 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Leopold Spáčil Novatop LapierreNovatop Lapierre1959-403540353131181
2.Jaroslav Jurča :-):-)1962-312628284035162
3.Jan Fiedler AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956--4031312828158
4.Martin Skyba fit-online.cz & Orel Židenicefit-online.cz & Orel Židenice19623123313526-26149
5.Luboš Prudek KuřimKuřim19613026252625--132
6.František Kolínek AK PernáAK Perná195640---45-40125
7.Josef Kunc Orel VyškovOrel Vyškov1960--2123242624118
8.Vladimír Volavý www.fit-online.czwww.fit-online.cz195521212024232519114
9.Milan Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko196220181921--1896
10.Miroslav Fabrik Brno BystrcBrno Bystrc1959242524---2396
11.Lubomír Liška KuřimKuřim195518----221757
12.Stanislav Juránek Uni Brno Orel Starý LískovecUni Brno Orel Starý Lískovec19561917-20---56
13.Oldřich Šperka JedovniceJedovnice1956--2225---47
14.Radek Kafka Žďár nad SázavouŽďár nad Sázavou1964--23---2245
15.Petr Orlich Fort SMC Ústí nad OrlicíFort SMC Ústí nad Orlicí196145------45
16.Libor Novotný KuřimKuřim19612222-----44
17.Jaroslav Kratochvíl LelekoviceLelekovice1963-----232043
18.Jaroslav Scherrer Orel Moravské BudějoviceOrel Moravské Budějovice196036------36
19.Miroslav Nosek AC Mor. Slavia & Orel ŽideniceAC Mor. Slavia & Orel Židenice1955-----35-35
20.Antonín Vávra Mizuno TeamMizuno Team1959-35-----35
21.Antonín Smolík Hrušovany u BrnaHrušovany u Brna196333------33
22.Zdeněk Vrága AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1958--28----28
23.Jaroslav Trávníček DrnoviceDrnovice1964-28-----28
24.Jiří Sláma MedlánkyMedlánky1960------2525
25.Ivan Januška ŠanovŠanov1958-24-----24
26.Karel Zourek BedřichoviceBedřichovice1959-----24-24
27.Vlastimil Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč196423------23
28.Jiří Maršálek BrnoBrno1958---22---22
29.Pavel Galík BrnoBrno1961------2121
30.Ivo Zejda AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia1956-----21-21
31.Jiří Skoták SC RáječkoSC Ráječko1964-20-----20
32.Ivan Varmuža LiberecLiberec1961-19-----19
33.Vladimír Plíva Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč195717------17
34.Leoš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany195716------16
Muži 60 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Milan Strachoň SlavkovSlavkov1950-31-35404040186
2.Jiří Brtník Orel ObřanyOrel Obřany195245403131-3531182
3.Aleš Stráník BlanskoBlansko195040283540-3135181
4.Jiří Boháč BěhejBrnoBěhejBrno195428262828--28138
5.Bohuslav Pustina Šneci BělečŠneci Běleč195425252625312826136
6.Jan Charvát Triatlon klub BrnoTriatlon klub Brno1947242425-262625126
7.Vladimír Cetkovský ARC BrnoARC Brno1945---2628--54
8.Bořivoj Chromý TišnovTišnov1953--40----40
9.Bohuslav Čáp Orel Hradec KrálovéOrel Hradec Králové195136------36
10.Albín Hanák Orel ŽideniceOrel Židenice1951-35-----35
11.František Kubíček Relax Dobré PoleRelax Dobré Pole1946----35--35
12.Pavel Sedláček Orel ŽideniceOrel Židenice195326------26
13.Aleš Vejrosta BrnoBrno1947-----25-25
14.Jaroslav Mrkos KuřimKuřim1950-----24-24
15.Jaroslav Bělka VyškovVyškov195223------23
Muži 70 +
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Václav Maixner Orel Čebín a AK TišnovOrel Čebín a AK Tišnov194140404540-4031205
2.Jan Haberland Sokol BrnoSokol Brno19424545----40130
3.Jiří Bubeník Orel VyškovOrel Vyškov1944-36----3571
4.Josef Holý AC Moravská Slavia - Orel ŽideniceAC Moravská Slavia - Orel Židenice1941-2835----63
5.Jiří Marek Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto194336------36
6.Jindřich Tomíšek Orel Horní MoštěniceOrel Horní Moštěnice193933------33
7.Alois Bradáč Orel Žďár nad Sáz.Orel Žďár nad Sáz.194026------26