Výsledky poháru KBL 2022 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345Body
1.Ellen Ondrušková AK TišnovAK Tišnov2009MlŽky1009010090253633
2.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D8269696776363
3.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka H6767656272333
4.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011Přípravka H76-907690332
5.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009MlŽci100100--100300
6.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka H10082--100282
7.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Přípravka D68686666-268
8.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Minipřípravka D90-6364-217
9.Fabio Beattie Orel ŽideniceOrel Židenice2013Minipřípravka H100---100200
10.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016Školka D68-5859-185
11.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011Přípravka D100---82182
12.Nela Musilová StřeliceStřelice2015Školka D100---76176
13.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice2015Školka H76---100176
14.Daniel Švrčina Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2014Minipřípravka H70---90160
15.Valerie Chalupníková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2010MlŽky160----160
16.Irena Brázdilová JinačoviceJinačovice2008StŽky---6590155
17.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka D63---90153
18.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007StŽci--8270-152
19.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky82---70152
20.Natálie Langová LetoviceLetovice2016Školka D---6190151
21.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009MlŽky--7672-148
22.Karolína Jančaříková Orel Židenice, VSK Uni BrnoOrel Židenice, VSK Uni Brno2008StŽky7076---146
23.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010MlŽky76---69145
24.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Minipřípravka D72-72--144
25.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H69---72141
26.Jan Peřina KuřimKuřim2016Školka H65---76141
27.Nela Dudková Orel KuřimOrel Kuřim2013Minipřípravka D59---82141
28.Denisa Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2010MlŽky-7068--138
29.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D---6869137
30.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010MlŽci--6769-136
31.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky66---66132
32.Pavel Voráč Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2015Školka H100----100
33.Nikol Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice2013Minipřípravka D100----100
34.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007StŽky100----100
35.Lenka Filková AK KuřimAK Kuřim2007StŽky----100100
36.Adéla Valášková BrnoBrno2015Školka D----100100
37.Adam Ospalý AK KuřimAK Kuřim2008StŽci---100-100
38.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013Minipřípravka D----100100
39.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka H90----90
40.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Minipřípravka H90----90
41.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice2015Školka D90----90
42.Pavel Zahradníček Orel VyškovOrel Vyškov2012Přípravka H90----90
43.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007StŽci90----90
44.Vojtěch Korgo Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2009MlŽci90----90
45.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov2012Přípravka D90----90
46.Jan Zahradníček Orel Židenice/SKP KometaOrel Židenice/SKP Kometa2015Školka H----9090
47.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka H82----82
48.Antonín Horák AK KuřimAK Kuřim2008StŽci---82-82
49.Adam Janda KuřimKuřim2016Školka H82----82
50.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010MlŽci82----82
51.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016Školka D----8282
52.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka D82----82
53.Dan Lána KuřimKuřim2013Minipřípravka H----8282
54.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka D82----82
55.Josef Grec Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka H82----82
56.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009MlŽci----8282
57.Adam Johaník KuřimKuřim2015Školka H----8282
58.Barbora Doležalová AK KuřimAK Kuřim2008StŽky----8282
59.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín2007StŽci82----82
60.Lukáš Lošan Orel DomanínOrel Domanín2013Minipřípravka H76----76
61.Josef Hladiš Orel DomanínOrel Domanín2007StŽci76----76
62.Filip Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí2009MlŽci76----76
63.Nina Novotná KuřimKuřim2014Minipřípravka D----7676
64.Klára Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice2017Školka D76----76
65.Hana Němcová KuřimKuřim2010MlŽky----7676
66.Kateřina Voráčová Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2013Minipřípravka D76----76
67.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013Minipřípravka H----7676
68.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D76----76
69.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015Školka D----7272
70.Jakub Svoboda Orel Brno 1Orel Brno 12015Školka H72----72
71.Šimon Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2012Přípravka H72----72
72.Pavlína Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007StŽky72----72
73.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka H72----72
74.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010MlŽci72----72
75.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015Školka H----7272
76.Denisa Furchová TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice2009MlŽky72----72
77.Helena Janková Ski ŽabinySki Žabiny2016Školka D72----72
78.Veronika Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2011Přípravka D72----72
79.Josef Dufek Gymnázium BystřiceGymnázium Bystřice2010MlŽci-72---72
80.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim2010MlŽci----7272
81.Marek Říčka FC KuřimFC Kuřim2011Přípravka H70----70
82.Maria a Ševčíková VysočanyVysočany2011Přípravka D----7070
83.Bára Kopecká Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2013Minipřípravka D70----70
84.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Přípravka H--70--70
85.Štěpán Ševčík VysočanyVysočany2014Minipřípravka H----7070
86.Ludmila Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2016Školka D70----70
87.Karel Jelínek KuřimKuřim2017Školka H----7070
88.Adéla Přikrylová FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO2010MlŽky70----70
89.Nela Johaníková KuřimKuřim2017Školka D----7070
90.Šimon Hladiš Orel DomanínOrel Domanín2010MlŽci70----70
91.Vojtěch Degl AK KuřimAK Kuřim2015Školka H70----70
92.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka D70----70
93.Michelle Šestáková TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice2008StŽky69----69
94.Amélie zahra Bartíková FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO2010MlŽky69----69
95.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D69----69
96.Ondřej Pirochta KuřimKuřim2014Minipřípravka H----6969
97.Aneta Dudková Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka D69----69
98.Matyáš Košut KuřimKuřim2015Školka H----6969
99.Tomáš Morávek BrnoBrno2009MlŽci69----69
100.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka H69----69
101.Amálie Koláčková KuřimKuřim2017Školka D----6969
102.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov2010MlŽci69----69
103.Eva Zahradníčková Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka D69----69
104.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Minipřípravka H69----69
105.Tomáš Trejtnar JinačoviceJinačovice2016Školka H68----68
106.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Minipřípravka H68----68
107.Kateřina Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2010MlŽky----6868
108.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice2007StŽci68----68
109.Anna Rudolecká Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010MlŽky68----68
110.Rozálie Bojanovská Čtyři dvoryČtyři dvory2018Školka D----6868
111.Matyáš Koutný KuřimKuřim2012Přípravka H68----68
112.Vojtěch Novák VyškovVyškov2012Přípravka H----6868
113.Štěpánka Mašová Atletika BlanskoAtletika Blansko2013Minipřípravka D68----68
114.Oskar Jura BrnoBrno2017Školka H----6868
115.Štěpán Náplava Orel DomanínOrel Domanín2010MlŽci68----68
116.Tereza Lošanová Orel DomanínOrel Domanín2011Přípravka D68----68
117.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019Školka D----6767
118.Josef Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů2010MlŽci67----67
119.Amálie Nováková VyškovVyškov2013Minipřípravka D----6767
120.Václav Kučera. FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H67----67
121.Matteo Issever Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2015Školka H67----67
122.Karolína Kopečná AK KuřimAK Kuřim2007StŽky67----67
123.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2009MlŽky67----67
124.Alžběta Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2015Školka D67----67
125.Daniel Číž KuřimKuřim2017Školka H----6767
126.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009MlŽky----6767
127.Simona Samková Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka D67----67
128.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019Školka H----6666
129.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009MlŽci-66---66
130.Andrea Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D66----66
131.Albert Vlach 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2015Školka H66----66
132.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010MlŽci66----66
133.Marie Valová Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů2007StŽky66----66
134.Jan Přikryl FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO2013Minipřípravka H66----66
135.Anna Burešová Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí2015Školka D66----66
136.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2013Minipřípravka D66----66
137.Rostislav Roth FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H66----66
138.Radim Příborský Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2012Přípravka H65----65
139.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009MlŽky65----65
140.Antonín Šimáček Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2013Minipřípravka H65----65
141.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka D65----65
142.Tomáš Pokorný BrnoBrno2016Školka H-65---65
143.David Lang LetoviceLetovice2018Školka H----6565
144.Nikol Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov2012Přípravka D65----65
145.Paulina Satlawa AK KuřimAK Kuřim2013Minipřípravka D65----65
146.Aneta Bůránová Orel DomanínOrel Domanín2009MlŽky64----64
147.Anežka Strachoňová Slavkov u BrnaSlavkov u Brna2015Školka D64----64
148.Marek Otoupalík Sokol KuřimSokol Kuřim2017Školka H----6464
149.Eliška Cole Orel VyškovOrel Vyškov2013Minipřípravka D64----64
150.Jindřich Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice2017Školka H64----64
151.Tobiáš Němec Fenix sport BlanskoFenix sport Blansko2014Minipřípravka H64----64
152.Leonard Boudjaoui KuřimKuřim2013Minipřípravka H--64--64
153.David Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka H64----64
154.Jan Bojanovský Čtyři dvoryČtyři dvory2020Školka H----6363
155.Šimon Pok Orel Brno 1Orel Brno 12016Školka H63----63
156.Magdalena Horáková LelekoviceLelekovice2011Přípravka D---63-63
157.Tomáš Kašpar Orel Brno 1Orel Brno 12011Přípravka H63----63
158.Marek Petříček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Minipřípravka H63----63
159.Viktorie Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov2009MlŽky63----63
160.Kateřina Deglová Moravské KniniceMoravské Kninice2017Školka D63----63
161.Matyáš Trejtnar JinačoviceJinačovice2013Minipřípravka H62----62
162.Terezie Nečasová AK LD BlanskoAK LD Blansko2013Minipřípravka D62----62
163.Petr Hrádek TišnovTišnov2018Školka H----6262
164.Jakub Koutný KuřimKuřim2016Školka H62----62
165.Petr Zajíček Orel DomanínOrel Domanín2011Přípravka H62----62
166.Nelly Belžíková KuřimKuřim2009MlŽky--62--62
167.Hanna Satlawa DrásovDrásov2016Školka D62----62
168.Ondřej Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice2013Minipřípravka H61----61
169.Pablo Rivero BrnoBrno2019Školka H----6161
170.Jůlie Bůranová Orel DomanínOrel Domanín2014Minipřípravka D61----61
171.Adam Strachoň Slavkov u BrnaSlavkov u Brna2017Školka H61----61
172.Vít Zadák 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2011Přípravka H61----61
173.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D61----61
174.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka H60----60
175.Kristýna Brázdilová JinačoviceJinačovice2016Školka D---60-60
176.Tobiáš Jurča Orel DomanínOrel Domanín2013Minipřípravka H60----60
177.Tereza Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2018Školka D60----60
178.Aneta Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov2014Minipřípravka D60----60
179.František Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2011Přípravka H60----60
180.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany2018Školka D59----59
181.Vítek Satlawa DrásovDrásov2011Přípravka H59----59
182.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Minipřípravka H59----59
183.Lucie Svobodová AK KuřimAK Kuřim2014Minipřípravka D--59--59
184.Petr Sedláček KuřimKuřim2017Školka H59----59
185.Tadeáš Absolon --2012Přípravka H58----58
186.Tobiáš Absolon --2013Minipřípravka H58----58
187.Kateřina Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2019Školka D58----58
188.Josef Absolon --2017Školka H58----58
189.Jindřich Křepelka LipůvkaLipůvka2019Školka H57----57
190.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina2018Školka D57----57
191.Adam Kubuš MoravanyMoravany2014Minipřípravka H57----57
192.Klára Coufalová BrnoBrno2017Školka D--57--57
193.Martin Vlach BrnoBrno2018Školka H56----56
194.Antonín Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim2013Minipřípravka H56----56
195.Terezie Poková Orel Brno 1Orel Brno 12018Školka D56----56
196.Jan Coufal BrnoBrno2019Školka H--56--56
197.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2020Školka D55----55
198.Alois Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů2018Školka H55----55
199.Jan Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí2018Školka H54----54
200.Vít Macek Orel KuřimOrel Kuřim2018Školka H53----53
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice201668-10082-250
2.Natálie Langová LetoviceLetovice2016---10090190
3.Nela Musilová StřeliceStřelice2015100---76176
4.Adéla Valášková BrnoBrno2015----100100
5.Kristýna Brázdilová JinačoviceJinačovice2016---90-90
6.Klára Coufalová BrnoBrno2017--90--90
7.Štěpánka Danišiková Orel-ŽideniceOrel-Židenice201590----90
8.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016----8282
9.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov201682----82
10.Klára Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice201776----76
11.Nikola Slámová SK Trops BrnoSK Trops Brno2015----7272
12.Helena Janková Ski ŽabinySki Žabiny201672----72
13.Ludmila Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice201670----70
14.Nela Johaníková KuřimKuřim2017----7070
15.Aneta Dudková Orel KuřimOrel Kuřim201569----69
16.Amálie Koláčková KuřimKuřim2017----6969
17.Rozálie Bojanovská Čtyři dvoryČtyři dvory2018----6868
18.Alžběta Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny201567----67
19.Adélka Kučerová KuřimKuřim2019----6767
20.Anna Burešová Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí201566----66
21.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim201565----65
22.Anežka Strachoňová Slavkov u BrnaSlavkov u Brna201564----64
23.Kateřina Deglová Moravské KniniceMoravské Kninice201763----63
24.Hanna Satlawa DrásovDrásov201662----62
25.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany201761----61
26.Tereza Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201860----60
27.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany201859----59
28.Kateřina Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice201958----58
29.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina201857----57
30.Terezie Poková Orel Brno 1Orel Brno 1201856----56
31.Marie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany202055----55
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201390-90100-280
2.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice201372-110--182
3.Dagmar Polášková AK KuřimAK Kuřim201463---90153
4.Nela Dudková Orel KuřimOrel Kuřim201359---82141
5.Nikol Spoustová Orel ŽideniceOrel Židenice2013100----100
6.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013----100100
7.Amálie Nováková VyškovVyškov2013----100100
8.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201382----82
9.Lucie Svobodová AK KuřimAK Kuřim2014--82--82
10.Kateřina Voráčová Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko201376----76
11.Nina Novotná KuřimKuřim2014----7676
12.Bára Kopecká Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice201370----70
13.Eva Zahradníčková Orel VyškovOrel Vyškov201469----69
14.Štěpánka Mašová Atletika BlanskoAtletika Blansko201368----68
15.Simona Samková Orel VyškovOrel Vyškov201367----67
16.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny201366----66
17.Paulina Satlawa AK KuřimAK Kuřim201365----65
18.Eliška Cole Orel VyškovOrel Vyškov201364----64
19.Terezie Nečasová AK LD BlanskoAK LD Blansko201362----62
20.Jůlie Bůranová Orel DomanínOrel Domanín201461----61
21.Aneta Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov201460----60
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012821001009090462
2.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011100909082-362
3.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011100---100200
4.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012---10076176
5.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov201290----90
6.Maria a Ševčíková VysočanyVysočany2011----8282
7.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov201176----76
8.Magdalena Horáková LelekoviceLelekovice2011---76-76
9.Veronika Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201172----72
10.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim201270----70
11.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201169----69
12.Tereza Lošanová Orel DomanínOrel Domanín201168----68
13.Andrea Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov201166----66
14.Nikol Skřivánková Orel VyškovOrel Vyškov201265----65
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Ellen Ondrušková AK TišnovAK Tišnov2009100110100100100510
2.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009--9090-180
3.Denisa Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2010-9082--172
4.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim201082---82164
5.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko201076---76152
6.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim201066---69135
7.Valerie Chalupníková 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM201090----90
8.Hana Němcová KuřimKuřim2010----9090
9.Nelly Belžíková KuřimKuřim2009--76--76
10.Denisa Furchová TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice200972----72
11.Kateřina Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2010----7272
12.Adéla Přikrylová FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO201070----70
13.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009----7070
14.Amélie zahra Bartíková FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO201069----69
15.Anna Rudolecká Orel ŽatčanyOrel Žatčany201068----68
16.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice200967----67
17.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa200965----65
18.Aneta Bůránová Orel DomanínOrel Domanín200964----64
19.Viktorie Zemanová Orel VyškovOrel Vyškov200963----63
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Irena Brázdilová JinačoviceJinačovice2008---10090190
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice, VSK Uni BrnoOrel Židenice, VSK Uni Brno200882100---182
3.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007110----110
4.Lenka Filková AK KuřimAK Kuřim2007----100100
5.Pavlína Dobešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200790----90
6.Barbora Doležalová AK KuřimAK Kuřim2008----8282
7.Michelle Šestáková TJ Sokol Přísnotice/ZŠ PohořeliceTJ Sokol Přísnotice/ZŠ Pohořelice200876----76
8.Karolína Kopečná AK KuřimAK Kuřim200772----72
9.Marie Valová Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů200770----70
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Michael Přidal Orel ŽideniceOrel Židenice201576---100176
2.Jan Peřina KuřimKuřim201665---76141
3.Pavel Voráč Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2015100----100
4.Jan Coufal BrnoBrno2019--100--100
5.Tomáš Pokorný BrnoBrno2016-100---100
6.Jan Zahradníček Orel Židenice/SKP KometaOrel Židenice/SKP Kometa2015----9090
7.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201590----90
8.Adam Johaník KuřimKuřim2015----8282
9.Adam Janda KuřimKuřim201682----82
10.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015----7272
11.Jakub Svoboda Orel Brno 1Orel Brno 1201572----72
12.Vojtěch Degl AK KuřimAK Kuřim201570----70
13.Karel Jelínek KuřimKuřim2017----7070
14.Matyáš Košut KuřimKuřim2015----6969
15.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201569----69
16.Oskar Jura BrnoBrno2017----6868
17.Tomáš Trejtnar JinačoviceJinačovice201668----68
18.Daniel Číž KuřimKuřim2017----6767
19.Matteo Issever Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201567----67
20.Albert Vlach 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM201566----66
21.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019----6666
22.David Lang LetoviceLetovice2018----6565
23.Jindřich Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice201764----64
24.Marek Otoupalík Sokol KuřimSokol Kuřim2017----6464
25.Jan Bojanovský Čtyři dvoryČtyři dvory2020----6363
26.Šimon Pok Orel Brno 1Orel Brno 1201663----63
27.Petr Hrádek TišnovTišnov2018----6262
28.Jakub Koutný KuřimKuřim201662----62
29.Adam Strachoň Slavkov u BrnaSlavkov u Brna201761----61
30.Pablo Rivero BrnoBrno2019----6161
31.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim201560----60
32.Petr Sedláček KuřimKuřim201759----59
33.Josef Absolon --201758----58
34.Jindřich Křepelka LipůvkaLipůvka201957----57
35.Martin Vlach BrnoBrno201856----56
36.Alois Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů201855----55
37.Jan Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí201854----54
38.Vít Macek Orel KuřimOrel Kuřim201853----53
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim20146710010010072439
2.Fabio Beattie Orel ŽideniceOrel Židenice2013100---100200
3.Daniel Švrčina Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201470---90160
4.Leonard Boudjaoui KuřimKuřim2013--90--90
5.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201390----90
6.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov201482----82
7.Dan Lána KuřimKuřim2013----8282
8.Lukáš Lošan Orel DomanínOrel Domanín201376----76
9.Šimon Sláma SK Trops BrnoSK Trops Brno2013----7676
10.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201372----72
11.Štěpán Ševčík VysočanyVysočany2014----7070
12.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201369----69
13.Ondřej Pirochta KuřimKuřim2014----6969
14.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201368----68
15.Jan Přikryl FÉNIX SPORT BLANSKOFÉNIX SPORT BLANSKO201366----66
16.Antonín Šimáček Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201365----65
17.Tobiáš Němec Fenix sport BlanskoFenix sport Blansko201464----64
18.Marek Petříček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201363----63
19.Matyáš Trejtnar JinačoviceJinačovice201362----62
20.Ondřej Kobzík OREL ŽideniceOREL Židenice201361----61
21.Tobiáš Jurča Orel DomanínOrel Domanín201360----60
22.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim201359----59
23.Tobiáš Absolon --201358----58
24.Adam Kubuš MoravanyMoravany201457----57
25.Antonín Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201356----56
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko201176-10010090366
2.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012110100--100310
3.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim201269---82151
4.Pavel Zahradníček Orel VyškovOrel Vyškov2012100----100
5.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011--90--90
6.Josef Grec Orel VyškovOrel Vyškov201182----82
7.Vojtěch Novák VyškovVyškov2012----7676
8.Šimon Bernard Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice201272----72
9.Marek Říčka FC KuřimFC Kuřim201170----70
10.Matyáš Koutný KuřimKuřim201268----68
11.Václav Kučera. FC KuřimFC Kuřim201267----67
12.Rostislav Roth FC KuřimFC Kuřim201266----66
13.Radim Příborský Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201265----65
14.David Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov201164----64
15.Tomáš Kašpar Orel Brno 1Orel Brno 1201163----63
16.Petr Zajíček Orel DomanínOrel Domanín201162----62
17.Vít Zadák 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM201161----61
18.František Réman Fotbalová školička KuřimFotbalová školička Kuřim201160----60
19.Vítek Satlawa DrásovDrásov201159----59
20.Tadeáš Absolon --201258----58
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009110110--110330
2.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010--100100-200
3.Tomáš Morávek BrnoBrno2009100----100
4.Vojtěch Korgo Fénix Sport BlanskoFénix Sport Blansko2009100----100
5.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201092----92
6.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009----9090
7.Josef Dufek Gymnázium BystřiceGymnázium Bystřice2010-90---90
8.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009-82---82
9.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim2010----8282
10.Filip Bureš Orel Ústí nad OrlicíOrel Ústí nad Orlicí200976----76
11.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201072----72
12.Šimon Hladiš Orel DomanínOrel Domanín201070----70
13.Adam Doležal Orel VyškovOrel Vyškov201069----69
14.Štěpán Náplava Orel DomanínOrel Domanín201068----68
15.Josef Vala Orel Devět KřížůOrel Devět Křížů201067----67
16.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201066----66
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007--10082-182
2.Adam Ospalý AK KuřimAK Kuřim2008---100-100
3.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007100----100
4.Antonín Horák AK KuřimAK Kuřim2008---90-90
5.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín200790----90
6.Josef Hladiš Orel DomanínOrel Domanín200782----82
7.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice200776----76