Výsledky poháru KBL 2021 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12345Body
1.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D70100689065393
2.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka H90100-10090380
3.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014Školka H65100656957356
4.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011Přípravka H82-1009072344
5.Matouš Jakubec KuřimKuřim2014Školka H-82828262308
6.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009MlŽci100--100100300
7.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Minipřípravka D678267-56272
8.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim2006StŽci-264---264
9.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016Školka D626863-53246
10.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010Přípravka H76-9076-242
11.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Minipřípravka D-76-7667219
12.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007StŽci69-7267-208
13.Kateřina Novotná Lodní sporty BrnoLodní sporty Brno2008MlŽky63-6664-193
14.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010Přípravka D68--6658192
15.Jan Maletych Bučovice/NelipenoBučovice/Nelipeno2014Školka H--646855187
16.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009MlŽky---8269151
17.Nikola Slámová BrnoBrno2015Školka D-82-67-149
18.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Přípravka H-82--63145
19.Šimon Sláma BrnoBrno2013Minipřípravka H-72-70-142
20.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D---7264136
21.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009MlŽky-69--59128
22.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko2009MlŽky---6261123
23.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Přípravka D64---54118
24.Matěj Mazánek 2B WINNER TEAM2B WINNER TEAM2010Přípravka H-100---100
25.Veronika Přidalová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2011Přípravka D-100---100
26.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014Školka D-100---100
27.Lucas Duba 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2006StŽci-100---100
28.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D-90---90
29.Hana Němcová KuřimKuřim2010Přípravka D-90---90
30.Filip Doležal AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka H-90---90
31.Michael Přidal Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2015Školka H-90---90
32.Nina Novotná KuřimKuřim2014Školka D-90---90
33.Vít Hověžák KuřimKuřim2012Minipřípravka H-90---90
34.Pavla Krchová AK TišnovAK Tišnov2011Přípravka D-82---82
35.Fabio Beattie SKP Kometa BrnoSKP Kometa Brno2013Minipřípravka H-82---82
36.Ellen Ondrušková DrásovDrásov2009MlŽky-82---82
37.Denis Ellinger Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.2007StŽci----8282
38.Aneta Bednářová AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D-76---76
39.Matěj Škoutný KuřimKuřim2012Minipřípravka H-76---76
40.Šimon Ellinger Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.2009MlŽci----7676
41.Lenka Filková AK KuřimAK Kuřim2007StŽky-76---76
42.Aneta Dudková Orel jednota KuřimOrel jednota Kuřim2015Školka D-76---76
43.Matyáš Gazárek --2015Školka H-76---76
44.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka H-76---76
45.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009MlŽky--76--76
46.Tereza Tušlová BrnoBrno2010Přípravka D72----72
47.Josef Antoš KuřimKuřim2014Školka H-72---72
48.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D---72-72
49.David Řehoř KuřimKuřim2010Přípravka H-72---72
50.Kristýna Kubová KuřimKuřim2010Přípravka D-72---72
51.Barbora Bednářová AK KuřimAK Kuřim2013Minipřípravka D-72---72
52.Vilém Krch AK TišnovAK Tišnov2009MlŽci-72---72
53.Helena Janková BrnoBrno2016Školka D-72---72
54.Petr Hověžák KuřimKuřim2010Přípravka H-70---70
55.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2013Minipřípravka D-70---70
56.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015Školka H-70---70
57.Jan Antoš KuřimKuřim2012Minipřípravka H-70---70
58.Nela Otoupalíková Sokol KuřimSokol Kuřim2015Školka D-70---70
59.Rozálie Hájková AK KuřimAK Kuřim2009MlŽky----7070
60.Jaroslav Jůza --2011Přípravka H--70--70
61.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D---70-70
62.Dominika Křížová --2010Přípravka D-70---70
63.Daniel Němec KuřimKuřim2009MlŽci-70---70
64.Alžběta Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2015Školka D-69---69
65.Vojtěch Novák VyškovVyškov2012Minipřípravka H-69---69
66.Miroslav Jůza --2011Přípravka H--69--69
67.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Přípravka D-69---69
68.Adam Koudelka AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010Přípravka H---69-69
69.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015Školka H-69---69
70.Jan Peřina KuřimKuřim2016Školka H-68---68
71.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010Přípravka D----6868
72.Zuzana Jandáková AKLD BlanskoAKLD Blansko2009MlŽky---68-68
73.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009MlŽky-68---68
74.Jakub Zdeněk KuřimKuřim2015Školka H-67---67
75.Veronika Šimková KuřimKuřim2009MlŽky-67---67
76.Veronika Benešová Veverská BítýškaVeverská Bítýška2015Školka D-67---67
77.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019Školka H---66-66
78.Karolína Jančaříková Uni BrnoUni Brno2008MlŽky----6666
79.Štěpánka Filipová KuřimKuřim2009MlŽky-66---66
80.Leona Kazdová KuřimKuřim2017Školka D-66---66
81.Matyáš Košut KuřimKuřim2015Školka H-66---66
82.Adam Ospalý AK KuřimAK Kuřim2008MlŽci66----66
83.Barbora Doležalová AK KuřimAK Kuřim2008MlŽky-65---65
84.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D---65-65
85.Lucie Kytnerová --2018Školka D-65---65
86.Petr Kytner KuřimKuřim2016Školka H-65---65
87.Marek Lipavský KuřimKuřim2015Školka H-64---64
88.Adéla Procházková KuřimKuřim2009MlŽky-64---64
89.Marek Otoupalík Sokol KuřimSokol Kuřim2017Školka H-63---63
90.Patricie Dvořáková KuřimKuřim2009MlŽky-63---63
91.Łucja Luky AKLD BlanskoAKLD Blansko2011Přípravka D---63-63
92.Filip Košut KuřimKuřim2017Školka H-62---62
93.Daniel Číž KuřimKuřim2017Školka H-61---61
94.Lucie Lucie šmídová AdamovAdamov2010Přípravka D---61-61
95.Kryštof Tomíšek KuřimKuřim2018Školka H-60---60
96.Lada Babíčková AK BlanskoAK Blansko2011Přípravka D----6060
97.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská2019Školka H-59---59
98.Petr Hrádek TišnovTišnov2018Školka H-58---58
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice201610068100-100368
2.Nikola Slámová BrnoBrno2015-82-100-182
3.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014-100---100
4.Nina Novotná KuřimKuřim2014-90---90
5.Aneta Dudková Orel jednota KuřimOrel jednota Kuřim2015-76---76
6.Helena Janková BrnoBrno2016-72---72
7.Nela Otoupalíková Sokol KuřimSokol Kuřim2015-70---70
8.Alžběta Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2015-69---69
9.Veronika Benešová Veverská BítýškaVeverská Bítýška2015-67---67
10.Leona Kazdová KuřimKuřim2017-66---66
11.Lucie Kytnerová --2018-65---65
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim201210010010010090490
2.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013908290-82344
3.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013-76-90100266
4.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012-90---90
5.Alena Brázdilová AK KuřimAK Kuřim2012---82-82
6.Barbora Bednářová AK KuřimAK Kuřim2013-72---72
7.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2013-70---70
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia201090--8276248
2.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010---10090190
3.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim201182---72154
4.Veronika Přidalová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2011-100---100
5.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010----100100
6.Tereza Tušlová BrnoBrno2010100----100
7.Hana Němcová KuřimKuřim2010-90---90
8.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010---90-90
9.Pavla Krchová AK TišnovAK Tišnov2011-82---82
10.Lada Babíčková AK BlanskoAK Blansko2011----8282
11.Aneta Bednářová AK KuřimAK Kuřim2010-76---76
12.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010---76-76
13.Łucja Luky AKLD BlanskoAKLD Blansko2011---72-72
14.Kristýna Kubová KuřimKuřim2010-72---72
15.Dominika Křížová --2010-70---70
16.Lucie Lucie šmídová AdamovAdamov2010---70-70
17.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010-69---69
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Kateřina Novotná Lodní sporty BrnoLodní sporty Brno2008100-9082-272
2.Kateřina Rybová Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2009---10090190
3.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009-90--72162
4.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko2009---7676152
5.Ellen Ondrušková DrásovDrásov2009-100---100
6.Rozálie Hájková AK KuřimAK Kuřim2009----100100
7.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009--100--100
8.Zuzana Jandáková AKLD BlanskoAKLD Blansko2009---90-90
9.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009-82---82
10.Karolína Jančaříková Uni BrnoUni Brno2008----8282
11.Veronika Šimková KuřimKuřim2009-76---76
12.Štěpánka Filipová KuřimKuřim2009-72---72
13.Barbora Doležalová AK KuřimAK Kuřim2008-70---70
14.Adéla Procházková KuřimKuřim2009-69---69
15.Patricie Dvořáková KuřimKuřim2009-68---68
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Lenka Filková AK KuřimAK Kuřim2007-100---100
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Jakub Nedoma AK KuřimAK Kuřim2014100100909090470
2.Matouš Jakubec KuřimKuřim2014-82100100100382
3.Jan Maletych Bučovice/NelipenoBučovice/Nelipeno2014--828282246
4.Michael Přidal Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2015-90---90
5.Matyáš Gazárek --2015-76---76
6.Benedikt Polášek KuřimKuřim2019---76-76
7.Josef Antoš KuřimKuřim2014-72---72
8.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015-70---70
9.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015-69---69
10.Jan Peřina KuřimKuřim2016-68---68
11.Jakub Zdeněk KuřimKuřim2015-67---67
12.Matyáš Košut KuřimKuřim2015-66---66
13.Petr Kytner KuřimKuřim2016-65---65
14.Marek Lipavský KuřimKuřim2015-64---64
15.Marek Otoupalík Sokol KuřimSokol Kuřim2017-63---63
16.Filip Košut KuřimKuřim2017-62---62
17.Daniel Číž KuřimKuřim2017-61---61
18.Kryštof Tomíšek KuřimKuřim2018-60---60
19.Tomáš Laštůvka ČeskáČeská2019-59---59
20.Petr Hrádek TišnovTišnov2018-58---58
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012100110-100110420
2.Šimon Sláma BrnoBrno2013-72-90-162
3.Vít Hověžák KuřimKuřim2012-90---90
4.Fabio Beattie SKP Kometa BrnoSKP Kometa Brno2013-82---82
5.Matěj Škoutný KuřimKuřim2012-76---76
6.Jan Antoš KuřimKuřim2012-70---70
7.Vojtěch Novák VyškovVyškov2012-69---69
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Filip Ryba Atletický klub Ludvíka Daňka BlanskoAtletický klub Ludvíka Daňka Blansko2011100-100100100400
2.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov201090-9090-270
3.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011-82--90172
4.Matěj Mazánek 2B WINNER TEAM2B WINNER TEAM2010-100---100
5.Filip Doležal AK KuřimAK Kuřim2010-90---90
6.Adam Koudelka AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010---82-82
7.Jaroslav Jůza --2011--82--82
8.Miroslav Jůza --2011--76--76
9.Vítek Lána AK KuřimAK Kuřim2010-76---76
10.David Řehoř KuřimKuřim2010-72---72
11.Petr Hověžák KuřimKuřim2010-70---70
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009110--100110320
2.Vilém Krch AK TišnovAK Tišnov2009-100---100
3.Šimon Ellinger Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.2009----9090
4.Daniel Němec KuřimKuřim2009-90---90
5.Adam Ospalý AK KuřimAK Kuřim200890----90
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007100-100100-300
2.Lucas Duba 2BWINNER TEAM2BWINNER TEAM2006-110---110
3.Denis Ellinger Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.Atletický klub Ludvíka Daňka Blansko, z.s.2007----100100
4.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim2006-90---90