Výsledky poháru KBL 2020 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.12Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005StŽci100100200
2.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Minipřípravka H100100200
3.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007MlŽky10090190
4.Veronika Přidalová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2011Minipřípravka D90100190
5.Dominik Hollý KuřimKuřim2013Školka H82100182
6.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010Přípravka D8290172
7.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007MlŽci9082172
8.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Školka D9076166
9.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009Přípravka D9076166
10.Eliška Poláková Orel ŽideniceOrel Židenice2011Minipřípravka D7682158
11.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2008MlŽky8272154
12.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice2014Školka H6976145
13.Jan Jelínek KuřimKuřim2012Minipřípravka H7667143
14.Tereza Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2007MlŽky7269141
15.Lucie Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2010Přípravka D7268140
16.Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2015Školka H6672138
17.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014Školka D6870138
18.Marika Chodurová BrnoBrno2014Školka D7068138
19.Nela Dudková Orel Jednota KuřimOrel Jednota Kuřim2013Školka D6569134
20.Michael Přidal Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2015Školka H7062132
21.Helena Janková BrnoBrno2016Školka D6665131
22.Hynek Chodur BrnoBrno2016Školka H5863121
23.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Školka D100-100
24.Samuel Klasa SKP KometaSKP Kometa2010Přípravka H-100100
25.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H100-100
26.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013Školka H100-100
27.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007MlŽci-100100
28.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D100-100
29.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D100-100
30.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013Školka D-100100
31.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Školka H90-90
32.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka H90-90
33.Michaela Kalvodová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006StŽky90-90
34.Pavlína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013Školka D-9090
35.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013Školka H-9090
36.Tomáš Bořil AK KuřimAK Kuřim2006StŽci-9090
37.Vít Hověžák KuřimKuřim2012Minipřípravka H-9090
38.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Přípravka H90-90
39.Emma Arrufí VSK Universita BrnoVSK Universita Brno2011Minipřípravka D-9090
40.Ondřej Novotný BrnoBrno2006StŽci-8282
41.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Přípravka H-8282
42.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014Školka H-8282
43.Adéla Sumcová KuřimKuřim2013Školka D-8282
44.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Školka D82-82
45.Richard Sivý KuřimKuřim2012Minipřípravka H-8282
46.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D82-82
47.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010Přípravka H82-82
48.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2011Minipřípravka H82-82
49.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Školka H76-76
50.Alexandra Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2013Školka D76-76
51.Aneta Buránová Orel DomanínOrel Domanín2009Přípravka D76-76
52.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2009Přípravka H76-76
53.Lucie Heřmanová **2007MlŽky-7676
54.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D-7676
55.Petr Strakoš KuřimKuřim2012Minipřípravka H-7676
56.Ondřej Hůrka Orel PodolíOrel Podolí2008MlŽci76-76
57.Vojtěch Šťastný AK TišnovAK Tišnov2012Minipřípravka H-7272
58.Tomáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice2012Minipřípravka H72-72
59.Matěj Oškrdal KuřimKuřim2009Přípravka H72-72
60.Alžběta Vítová AP PolešoviceAP Polešovice2014Školka D72-72
61.Karolína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013Školka D-7272
62.Michal Říha AK KuřimAK Kuřim2013Školka H72-72
63.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany2012Minipřípravka D72-72
64.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Minipřípravka D-7272
65.Jakub Heřman Sokol Bílovice nad SvitavouSokol Bílovice nad Svitavou2009Přípravka H-7272
66.Jiří Gebauer ACT LerakACT Lerak2012Minipřípravka H-7070
67.Dominik Poláček ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2008MlŽci-7070
68.Dominika Kroupová Orel ObřanyOrel Obřany2010Přípravka D70-70
69.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D-7070
70.Adam Lernbecher ŠebrovŠebrov2014Školka H-7070
71.Daniel Beroun BrnoBrno2009Přípravka H70-70
72.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D70-70
73.Max Štulpa Orel ObřanyOrel Obřany2012Minipřípravka H70-70
74.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín2007MlŽci70-70
75.David Zeman TišnovTišnov2010Přípravka H-7070
76.Lukáš Čejda Orel PodolíOrel Podolí2007MlŽci69-69
77.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2009Přípravka D69-69
78.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín2009Přípravka H69-69
79.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012Minipřípravka H-6969
80.Tobiáš Smrž TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2014Školka H-6969
81.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov2012Minipřípravka D69-69
82.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2014Školka D69-69
83.Hana Němcová KuřimKuřim2010Přípravka D-6969
84.Matěj Žufníček KuřimKuřim2012Minipřípravka H-6868
85.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008MlŽci68-68
86.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015Školka H-6868
87.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽci-6868
88.Lukáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice2014Školka H68-68
89.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka D68-68
90.Simona Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2011Minipřípravka D68-68
91.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010Přípravka H68-68
92.Matěj Hůrka Orel PodolíOrel Podolí2007MlŽci67-67
93.Kateřina Novotná KP Basket BrnoKP Basket Brno2008MlŽky-6767
94.Tomáš Žufníček KuřimKuřim2014Školka H-6767
95.Barbora Kunovská BrnoBrno2010Přípravka D-6767
96.Žofie Šimonová KuřimKuřim2014Školka D-6767
97.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H67-67
98.Kryštof Hort KuřimKuřim2014Školka H67-67
99.Karolína Pavlíková Orel VyškovOrel Vyškov2012Minipřípravka D67-67
100.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2014Školka D67-67
101.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka D67-67
102.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Minipřípravka D66-66
103.Jan Peřina KuřimKuřim2016Školka H-6666
104.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2007MlŽci66-66
105.Vendula Novotná KuřimKuřim2015Školka D-6666
106.Laura Petrželková PodlesíPodlesí2010Přípravka D-6666
107.Jakub Žufníček KuřimKuřim2008MlŽci-6666
108.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Přípravka D-6565
109.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Školka H65-65
110.Daniel Vacula --2015Školka H-6565
111.Aneta Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Minipřípravka D65-65
112.Amálie Novotná --2016Školka D-6464
113.Dominika Křížová --2010Přípravka D-6464
114.Jakub Portl KuřimKuřim2013Školka H-6464
115.Anežka Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2014Školka D64-64
116.Anna Pavelková BrnoBrno2016Školka D64-64
117.Šimon Polák SKP KometaSKP Kometa2014Školka H64-64
118.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Školka H63-63
119.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka D63-63
120.Nina Novotná KuřimKuřim2014Školka D-6363
121.Pavel Hoffmann KuřimKuřim2010Přípravka H-6363
122.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka H62-62
123.Vilemína Štulpová Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka D62-62
124.Valeria Hedbávná Atrakce PohodaAtrakce Pohoda2015Školka D-6262
125.Patricie Dvořáková KuřimKuřim2009Přípravka D-6262
126.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka D61-61
127.Jakub Malý KuřimKuřim2016Školka H-6161
128.Nela Otoupalíková Sokol KuřimSokol Kuřim2015Školka D-6161
129.Max Toman BrnoBrno2014Školka H61-61
130.Petr Hověžák KuřimKuřim2010Přípravka H-6161
131.Stela Záděrová Orel SilůvkyOrel Silůvky2016Školka D60-60
132.Václav Novotný KuřimKuřim2017Školka H-6060
133.Karolina Vaculova --2017Školka D-6060
134.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka H60-60
135.Petr Kytner KuřimKuřim2016Školka H-5959
136.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016Školka D59-59
137.Lukáš Polák SKP KometaSKP Kometa2016Školka H59-59
138.Simona Chlupova KuřimKuřim2015Školka D-5959
139.Ondřej Votava KuřimKuřim2016Školka H-5858
140.Eliška Prachárová AK KuřimAK Kuřim2017Školka D-5858
141.Simona Říhová AK KuřimAK Kuřim2016Školka D58-58
142.David Kotlík --2015Školka H-5757
143.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka H57-57
144.Anabel Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2017Školka D57-57
145.Miriam Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2016Školka D56-56
146.David Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2016Školka H-5656
147.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D55-55
148.Ondřej Portl KuřimKuřim2016Školka H-5555
149.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany2018Školka D54-54
150.Vojtěch Votava KuřimKuřim2014Školka H-5454
151.Jakub Sumec KuřimKuřim2016Školka H-5353
152.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina2018Školka D53-53
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice20139076166
2.Dagmar Polášková KuřimKuřim20146870138
3.Marika Chodurová BrnoBrno20147068138
4.Nela Dudková Orel Jednota KuřimOrel Jednota Kuřim20136569134
5.Helena Janková BrnoBrno20166665131
6.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013110-110
7.Anna Pavelková BrnoBrno2016100-100
8.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013-100100
9.Pavlína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013-9090
10.Adéla Sumcová KuřimKuřim2013-8282
11.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201382-82
12.Alexandra Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno201376-76
13.Karolína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013-7272
14.Alžběta Vítová AP PolešoviceAP Polešovice201472-72
15.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201469-69
16.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov201467-67
17.Žofie Šimonová KuřimKuřim2014-6767
18.Vendula Novotná KuřimKuřim2015-6666
19.Amálie Novotná --2016-6464
20.Anežka Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201464-64
21.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201563-63
22.Nina Novotná KuřimKuřim2014-6363
23.Vilemína Štulpová Orel ObřanyOrel Obřany201562-62
24.Valeria Hedbávná Atrakce PohodaAtrakce Pohoda2015-6262
25.Nela Otoupalíková Sokol KuřimSokol Kuřim2015-6161
26.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov201661-61
27.Stela Záděrová Orel SilůvkyOrel Silůvky201660-60
28.Karolina Vaculova --2017-6060
29.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice201659-59
30.Simona Chlupova KuřimKuřim2015-5959
31.Simona Říhová AK KuřimAK Kuřim201658-58
32.Eliška Prachárová AK KuřimAK Kuřim2017-5858
33.Anabel Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov201757-57
34.Miriam Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201656-56
35.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany201755-55
36.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany201854-54
37.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina201853-53
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Veronika Přidalová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2011100100200
2.Eliška Poláková Orel ŽideniceOrel Židenice20117682158
3.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011110-110
4.Emma Arrufí VSK Universita BrnoVSK Universita Brno2011-9090
5.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim201282-82
6.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012-7676
7.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011-7272
8.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany201272-72
9.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201170-70
10.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012-7070
11.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov201269-69
12.Simona Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno201168-68
13.Karolína Pavlíková Orel VyškovOrel Vyškov201267-67
14.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201266-66
15.Aneta Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201265-65
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko201082100182
2.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20099090180
3.Lucie Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20107276148
4.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009100-100
5.Hana Němcová KuřimKuřim2010-8282
6.Aneta Buránová Orel DomanínOrel Domanín200976-76
7.Barbora Kunovská BrnoBrno2010-7272
8.Dominika Kroupová Orel ObřanyOrel Obřany201070-70
9.Laura Petrželková PodlesíPodlesí2010-7070
10.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010-6969
11.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200969-69
12.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov200968-68
13.Dominika Křížová --2010-6868
14.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany200967-67
15.Patricie Dvořáková KuřimKuřim2009-6767
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007100100200
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno20089082172
3.Tereza Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20078276158
4.Lucie Heřmanová **2007-9090
5.Kateřina Novotná KP Basket BrnoKP Basket Brno2008-7272
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Michaela Kalvodová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006100-100
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Dominik Hollý KuřimKuřim201382100182
2.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice20146976145
3.Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20156672138
4.Michael Přidal Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20157062132
5.Hynek Chodur BrnoBrno20165863121
6.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013100-100
7.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013-9090
8.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201390-90
9.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014-8282
10.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201376-76
11.Michal Říha AK KuřimAK Kuřim201372-72
12.Adam Lernbecher ŠebrovŠebrov2014-7070
13.Tobiáš Smrž TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2014-6969
14.Lukáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice201468-68
15.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015-6868
16.Tomáš Žufníček KuřimKuřim2014-6767
17.Kryštof Hort KuřimKuřim201467-67
18.Jan Peřina KuřimKuřim2016-6666
19.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim201365-65
20.Daniel Vacula --2015-6565
21.Šimon Polák SKP KometaSKP Kometa201464-64
22.Jakub Portl KuřimKuřim2013-6464
23.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201363-63
24.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201562-62
25.Max Toman BrnoBrno201461-61
26.Jakub Malý KuřimKuřim2016-6161
27.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201560-60
28.Václav Novotný KuřimKuřim2017-6060
29.Petr Kytner KuřimKuřim2016-5959
30.Lukáš Polák SKP KometaSKP Kometa201659-59
31.Ondřej Votava KuřimKuřim2016-5858
32.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim201557-57
33.David Kotlík --2015-5757
34.David Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2016-5656
35.Ondřej Portl KuřimKuřim2016-5555
36.Vojtěch Votava KuřimKuřim2014-5454
37.Jakub Sumec KuřimKuřim2016-5353
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011100100200
2.Jan Jelínek KuřimKuřim20127667143
3.Vít Hověžák KuřimKuřim2012-9090
4.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201190-90
5.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201182-82
6.Richard Sivý KuřimKuřim2012-8282
7.Petr Strakoš KuřimKuřim2012-7676
8.Tomáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice201272-72
9.Vojtěch Šťastný AK TišnovAK Tišnov2012-7272
10.Max Štulpa Orel ObřanyOrel Obřany201270-70
11.Jiří Gebauer ACT LerakACT Lerak2012-7070
12.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012-6969
13.Matěj Žufníček KuřimKuřim2012-6868
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009110-110
2.Samuel Klasa SKP KometaSKP Kometa2010-100100
3.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009-9090
4.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201090-90
5.Jakub Heřman Sokol Bílovice nad SvitavouSokol Bílovice nad Svitavou2009-8282
6.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201082-82
7.David Zeman TišnovTišnov2010-7676
8.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200976-76
9.Pavel Hoffmann KuřimKuřim2010-7272
10.Matěj Oškrdal KuřimKuřim200972-72
11.Petr Hověžák KuřimKuřim2010-7070
12.Daniel Beroun BrnoBrno200970-70
13.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín200969-69
14.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201068-68
15.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200967-67
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim200710090190
2.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007-110110
3.Ondřej Hůrka Orel PodolíOrel Podolí200890-90
4.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín200782-82
5.Dominik Poláček ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2008-8282
6.Lukáš Čejda Orel PodolíOrel Podolí200776-76
7.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007-7676
8.Jakub Žufníček KuřimKuřim2008-7272
9.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200872-72
10.Matěj Hůrka Orel PodolíOrel Podolí200770-70
11.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200769-69
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005100100200
2.Tomáš Bořil AK KuřimAK Kuřim2006-9090
3.Ondřej Novotný BrnoBrno2006-8282