Výsledky poháru KBL 2020 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.123Body
1.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007MlŽky1009090280
2.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Minipřípravka H10010069269
3.Veronika Přidalová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2011Minipřípravka D9010068258
4.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007MlŽci908276248
5.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010Přípravka D829070242
6.Dominik Hollý KuřimKuřim2013Školka H8210060242
7.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009Přípravka D907663229
8.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice2014Školka H697659204
9.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005StŽci100100-200
10.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H100-100200
11.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014Školka D687056194
12.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D100-82182
13.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Školka D9076-166
14.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Školka D100-65165
15.Eliška Poláková Orel ŽideniceOrel Židenice2011Minipřípravka D7682-158
16.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2008MlŽky8272-154
17.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D82-64146
18.Jan Jelínek KuřimKuřim2012Minipřípravka H7667-143
19.Petr Strakoš KuřimKuřim2012Minipřípravka H-7666142
20.Tereza Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2007MlŽky7269-141
21.Lucie Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2010Přípravka D7268-140
22.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Přípravka H-8258140
23.Marika Chodurová BrnoBrno2014Školka D7068-138
24.Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2015Školka H6672-138
25.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽci-6867135
26.Nela Dudková Orel Jednota KuřimOrel Jednota Kuřim2013Školka D6569-134
27.Michal Říha AK KuřimAK Kuřim2013Školka H72-62134
28.Michael Přidal Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2015Školka H7062-132
29.Helena Janková BrnoBrno2016Školka D6665-131
30.Barbora Kunovská BrnoBrno2010Přípravka D-6761128
31.Adam Lernbecher ŠebrovŠebrov2014Školka H-7055125
32.Jan Peřina KuřimKuřim2016Školka H-6657123
33.Hynek Chodur BrnoBrno2016Školka H5863-121
34.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D100--100
35.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013Školka D-100-100
36.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013Školka H100--100
37.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007MlŽci-100-100
38.Samuel Klasa SKP KometaSKP Kometa2010Přípravka H-100-100
39.Vít Hověžák KuřimKuřim2012Minipřípravka H-90-90
40.Emma Arrufí VSK Universita BrnoVSK Universita Brno2011Minipřípravka D-90-90
41.Pavlína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013Školka D-90-90
42.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Přípravka H90--90
43.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Školka H90--90
44.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka H90--90
45.Michaela Kalvodová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006StŽky90--90
46.Tomáš Bořil AK KuřimAK Kuřim2006StŽci-90-90
47.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013Školka H-90-90
48.Ondřej Novotný BrnoBrno2006StŽci-82-82
49.Richard Sivý KuřimKuřim2012Minipřípravka H-82-82
50.Adéla Sumcová KuřimKuřim2013Školka D-82-82
51.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010Přípravka H82--82
52.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2011Minipřípravka H82--82
53.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Školka D82--82
54.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014Školka H-82-82
55.Ondřej Hůrka Orel PodolíOrel Podolí2008MlŽci76--76
56.Lucie Heřmanová **2007MlŽky-76-76
57.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D-76-76
58.Aneta Buránová Orel DomanínOrel Domanín2009Přípravka D76--76
59.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Školka H76--76
60.Alexandra Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2013Školka D76--76
61.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2009Přípravka H76--76
62.Vojtěch Šťastný AK TišnovAK Tišnov2012Minipřípravka H-72-72
63.Karolína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013Školka D-72-72
64.Matěj Oškrdal KuřimKuřim2009Přípravka H72--72
65.Alžběta Vítová AP PolešoviceAP Polešovice2014Školka D72--72
66.Tomáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice2012Minipřípravka H72--72
67.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010Přípravka H--7272
68.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany2012Minipřípravka D72--72
69.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Minipřípravka D-72-72
70.Jakub Heřman Sokol Bílovice nad SvitavouSokol Bílovice nad Svitavou2009Přípravka H-72-72
71.Dominika Kroupová Orel ObřanyOrel Obřany2010Přípravka D70--70
72.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D-70-70
73.Max Štulpa Orel ObřanyOrel Obřany2012Minipřípravka H70--70
74.Daniel Beroun BrnoBrno2009Přípravka H70--70
75.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín2007MlŽci70--70
76.Jiří Gebauer ACT LerakACT Lerak2012Minipřípravka H-70-70
77.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D70--70
78.David Zeman TišnovTišnov2010Přípravka H-70-70
79.Dominik Poláček ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2008MlŽci-70-70
80.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2009Přípravka D69--69
81.Tobiáš Smrž TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2014Školka H-69-69
82.Hana Němcová KuřimKuřim2010Přípravka D-69-69
83.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín2009Přípravka H69--69
84.Lukáš Čejda Orel PodolíOrel Podolí2007MlŽci69--69
85.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012Minipřípravka H-69-69
86.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2014Školka D69--69
87.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov2012Minipřípravka D69--69
88.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008MlŽci68--68
89.Lukáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice2014Školka H68--68
90.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015Školka H-68-68
91.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka D68--68
92.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010Přípravka H68--68
93.Matěj Žufníček KuřimKuřim2012Minipřípravka H-68-68
94.Simona Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2011Minipřípravka D68--68
95.Matěj Hůrka Orel PodolíOrel Podolí2007MlŽci67--67
96.Žofie Šimonová KuřimKuřim2014Školka D-67-67
97.Karolína Pavlíková Orel VyškovOrel Vyškov2012Minipřípravka D67--67
98.Tomáš Žufníček KuřimKuřim2014Školka H-67-67
99.Kateřina Novotná KP Basket BrnoKP Basket Brno2008MlŽky-67-67
100.Kryštof Hort KuřimKuřim2014Školka H67--67
101.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka D67--67
102.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2014Školka D67--67
103.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H67--67
104.Vendula Novotná KuřimKuřim2015Školka D-66-66
105.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Minipřípravka D66--66
106.Jakub Žufníček KuřimKuřim2008MlŽci-66-66
107.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2007MlŽci66--66
108.Laura Petrželková PodlesíPodlesí2010Přípravka D-66-66
109.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Školka H65--65
110.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Přípravka D-65-65
111.Daniel Vacula --2015Školka H-65-65
112.Aneta Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Minipřípravka D65--65
113.Dominika Křížová --2010Přípravka D-64-64
114.Amálie Novotná --2016Školka D-64-64
115.Jakub Portl KuřimKuřim2013Školka H-64-64
116.Anna Pavelková BrnoBrno2016Školka D64--64
117.Šimon Polák SKP KometaSKP Kometa2014Školka H64--64
118.Anežka Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2014Školka D64--64
119.Pavel Hoffmann KuřimKuřim2010Přípravka H-63-63
120.Nina Novotná KuřimKuřim2014Školka D-63-63
121.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka D63--63
122.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Školka H63--63
123.Patricie Dvořáková KuřimKuřim2009Přípravka D-62-62
124.Valeria Hedbávná Atrakce PohodaAtrakce Pohoda2015Školka D-62-62
125.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka H62--62
126.Vilemína Štulpová Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka D62--62
127.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka D61--61
128.Max Toman BrnoBrno2014Školka H61--61
129.Jakub Malý KuřimKuřim2016Školka H-61-61
130.Petr Hověžák KuřimKuřim2010Přípravka H-61-61
131.Nela Otoupalíková Sokol KuřimSokol Kuřim2015Školka D-61-61
132.Karolina Vaculova --2017Školka D-60-60
133.Stela Záděrová Orel SilůvkyOrel Silůvky2016Školka D60--60
134.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka H60--60
135.Václav Novotný KuřimKuřim2017Školka H-60-60
136.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016Školka D59--59
137.Simona Chlupova KuřimKuřim2015Školka D-59-59
138.Lukáš Polák SKP KometaSKP Kometa2016Školka H59--59
139.Petr Kytner KuřimKuřim2016Školka H-59-59
140.Eliška Prachárová AK KuřimAK Kuřim2017Školka D-58-58
141.Simona Říhová AK KuřimAK Kuřim2016Školka D58--58
142.Ondřej Votava KuřimKuřim2016Školka H-58-58
143.Anabel Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2017Školka D57--57
144.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka H57--57
145.David Kotlík --2015Školka H-57-57
146.Miriam Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2016Školka D56--56
147.David Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2016Školka H-56-56
148.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D55--55
149.Ondřej Portl KuřimKuřim2016Školka H-55-55
150.Vojtěch Votava KuřimKuřim2014Školka H-54-54
151.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany2018Školka D54--54
152.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina2018Školka D53--53
153.Jakub Sumec KuřimKuřim2016Školka H-53-53
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014687090228
2.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013110-110220
3.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice20139076-166
4.Marika Chodurová BrnoBrno20147068-138
5.Nela Dudková Orel Jednota KuřimOrel Jednota Kuřim20136569-134
6.Helena Janková BrnoBrno20166665-131
7.Zuzana Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2013-100-100
8.Anna Pavelková BrnoBrno2016100--100
9.Pavlína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013-90-90
10.Adéla Sumcová KuřimKuřim2013-82-82
11.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov201382--82
12.Alexandra Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno201376--76
13.Karolína Poláčková ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2013-72-72
14.Alžběta Vítová AP PolešoviceAP Polešovice201472--72
15.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201469--69
16.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov201467--67
17.Žofie Šimonová KuřimKuřim2014-67-67
18.Vendula Novotná KuřimKuřim2015-66-66
19.Anežka Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201464--64
20.Amálie Novotná --2016-64-64
21.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201563--63
22.Nina Novotná KuřimKuřim2014-63-63
23.Valeria Hedbávná Atrakce PohodaAtrakce Pohoda2015-62-62
24.Vilemína Štulpová Orel ObřanyOrel Obřany201562--62
25.Nela Otoupalíková Sokol KuřimSokol Kuřim2015-61-61
26.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov201661--61
27.Karolina Vaculova --2017-60-60
28.Stela Záděrová Orel SilůvkyOrel Silůvky201660--60
29.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice201659--59
30.Simona Chlupova KuřimKuřim2015-59-59
31.Simona Říhová AK KuřimAK Kuřim201658--58
32.Eliška Prachárová AK KuřimAK Kuřim2017-58-58
33.Anabel Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov201757--57
34.Miriam Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec201656--56
35.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany201755--55
36.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany201854--54
37.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina201853--53
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Veronika Přidalová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2011100100100300
2.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim201282-90172
3.Eliška Poláková Orel ŽideniceOrel Židenice20117682-158
4.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011110--110
5.Emma Arrufí VSK Universita BrnoVSK Universita Brno2011-90-90
6.Hana Vlčková AK KuřimAK Kuřim2012-76-76
7.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011-72-72
8.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany201272--72
9.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201170--70
10.Monika Pachlopníková AK KuřimAK Kuřim2012-70-70
11.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov201269--69
12.Simona Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno201168--68
13.Karolína Pavlíková Orel VyškovOrel Vyškov201267--67
14.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201266--66
15.Aneta Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201265--65
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko20108210090272
2.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009909082262
3.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009100-100200
4.Barbora Kunovská BrnoBrno2010-7276148
5.Lucie Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20107276-148
6.Hana Němcová KuřimKuřim2010-82-82
7.Aneta Buránová Orel DomanínOrel Domanín200976--76
8.Dominika Kroupová Orel ObřanyOrel Obřany201070--70
9.Laura Petrželková PodlesíPodlesí2010-70-70
10.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010-69-69
11.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200969--69
12.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov200968--68
13.Dominika Křížová --2010-68-68
14.Patricie Dvořáková KuřimKuřim2009-67-67
15.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany200967--67
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007100100110310
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno20089082-172
3.Tereza Zahradníčková Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20078276-158
4.Lucie Heřmanová **2007-90-90
5.Kateřina Novotná KP Basket BrnoKP Basket Brno2008-72-72
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Michaela Kalvodová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006100--100
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Dominik Hollý KuřimKuřim20138210090272
2.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice2014697682227
3.Michal Říha AK KuřimAK Kuřim201372-100172
4.Jan Peřina KuřimKuřim2016-6676142
5.Adam Lernbecher ŠebrovŠebrov2014-7072142
6.Jan Zahradníček Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20156672-138
7.Michael Přidal Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20157062-132
8.Hynek Chodur BrnoBrno20165863-121
9.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013100--100
10.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201390--90
11.Jan Bořil AK KuřimAK Kuřim2013-90-90
12.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014-82-82
13.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201376--76
14.Tobiáš Smrž TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2014-69-69
15.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015-68-68
16.Lukáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice201468--68
17.Kryštof Hort KuřimKuřim201467--67
18.Tomáš Žufníček KuřimKuřim2014-67-67
19.Daniel Vacula --2015-65-65
20.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim201365--65
21.Jakub Portl KuřimKuřim2013-64-64
22.Šimon Polák SKP KometaSKP Kometa201464--64
23.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201363--63
24.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201562--62
25.Max Toman BrnoBrno201461--61
26.Jakub Malý KuřimKuřim2016-61-61
27.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany201560--60
28.Václav Novotný KuřimKuřim2017-60-60
29.Lukáš Polák SKP KometaSKP Kometa201659--59
30.Petr Kytner KuřimKuřim2016-59-59
31.Ondřej Votava KuřimKuřim2016-58-58
32.David Kotlík --2015-57-57
33.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim201557--57
34.David Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2016-56-56
35.Ondřej Portl KuřimKuřim2016-55-55
36.Vojtěch Votava KuřimKuřim2014-54-54
37.Jakub Sumec KuřimKuřim2016-53-53
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011100100110310
2.Petr Strakoš KuřimKuřim2012-7690166
3.Jan Jelínek KuřimKuřim20127667-143
4.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201190--90
5.Vít Hověžák KuřimKuřim2012-90-90
6.Richard Sivý KuřimKuřim2012-82-82
7.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201182--82
8.Tomáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice201272--72
9.Vojtěch Šťastný AK TišnovAK Tišnov2012-72-72
10.Max Štulpa Orel ObřanyOrel Obřany201270--70
11.Jiří Gebauer ACT LerakACT Lerak2012-70-70
12.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012-69-69
13.Matěj Žufníček KuřimKuřim2012-68-68
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009110-100210
2.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009-9082172
3.Samuel Klasa SKP KometaSKP Kometa2010-100-100
4.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010--9090
5.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201090--90
6.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201082--82
7.Jakub Heřman Sokol Bílovice nad SvitavouSokol Bílovice nad Svitavou2009-82-82
8.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200976--76
9.David Zeman TišnovTišnov2010-76-76
10.Pavel Hoffmann KuřimKuřim2010-72-72
11.Matěj Oškrdal KuřimKuřim200972--72
12.Petr Hověžák KuřimKuřim2010-70-70
13.Daniel Beroun BrnoBrno200970--70
14.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín200969--69
15.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201068--68
16.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200967--67
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim200710090100290
2.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007-7690166
3.Michal Kunovský AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2007-110-110
4.Ondřej Hůrka Orel PodolíOrel Podolí200890--90
5.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín200782--82
6.Dominik Poláček ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2008-82-82
7.Lukáš Čejda Orel PodolíOrel Podolí200776--76
8.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200872--72
9.Jakub Žufníček KuřimKuřim2008-72-72
10.Matěj Hůrka Orel PodolíOrel Podolí200770--70
11.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200769--69
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005100100-200
2.Tomáš Bořil AK KuřimAK Kuřim2006-90-90
3.Ondřej Novotný BrnoBrno2006-82-82