Výsledky poháru KBL 2020 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1Body
1.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007MlŽky100100
2.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D100100
3.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D100100
4.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013Školka H100100
5.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Minipřípravka H100100
6.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H100100
7.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Školka D100100
8.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005StŽci100100
9.Michaela Kalvodová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006StŽky9090
10.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka H9090
11.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Školka H9090
12.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007MlŽci9090
13.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice2013Školka D9090
14.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011Minipřípravka D9090
15.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009Přípravka D9090
16.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Přípravka H9090
17.Dominik Hollý KuřimKuřim2013Školka H8282
18.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010Přípravka D8282
19.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Minipřípravka D8282
20.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010Přípravka H8282
21.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2008MlŽky8282
22.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov2013Školka D8282
23.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2011Minipřípravka H8282
24.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Školka H7676
25.Jan Jelínek KuřimKuřim2012Minipřípravka H7676
26.Ondřej Hůrka Orel PodolíOrel Podolí2008MlŽci7676
27.Aneta Buránová Orel DomanínOrel Domanín2009Přípravka D7676
28.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2009Přípravka H7676
29.Eliška Poláková Orel ŽideniceOrel Židenice2011Minipřípravka D7676
30.Alexandra Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2013Školka D7676
31.Matěj Oškrdal KuřimKuřim2009Přípravka H7272
32.Tereza Zahradníčková SKO Kometa BrnoSKO Kometa Brno2007MlŽky7272
33.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany2012Minipřípravka D7272
34.Alžběta Vítová AP PolešoviceAP Polešovice2014Školka D7272
35.Michal Říha AK KuřimAK Kuřim2013Školka H7272
36.Tomáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice2012Minipřípravka H7272
37.Lucie Zahradníčková Orel ŽideniceOrel Židenice2010Přípravka D7272
38.Marika Chodurová BrnoBrno2014Školka D7070
39.Michael Přidal SKP KometaSKP Kometa2015Školka H7070
40.Max Štulpa Orel ObřanyOrel Obřany2012Minipřípravka H7070
41.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D7070
42.Daniel Beroun BrnoBrno2009Přípravka H7070
43.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín2007MlŽci7070
44.Dominika Kroupová Orel ObřanyOrel Obřany2010Přípravka D7070
45.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2009Přípravka D6969
46.Lukáš Čejda Orel PodolíOrel Podolí2007MlŽci6969
47.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov2012Minipřípravka D6969
48.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice2014Školka H6969
49.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2014Školka D6969
50.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín2009Přípravka H6969
51.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014Školka D6868
52.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka D6868
53.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008MlŽci6868
54.Lukáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice2014Školka H6868
55.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010Přípravka H6868
56.Simona Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2011Minipřípravka D6868
57.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H6767
58.Karolína Pavlíková Orel VyškovOrel Vyškov2012Minipřípravka D6767
59.Matěj Hůrka Orel PodolíOrel Podolí2007MlŽci6767
60.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2014Školka D6767
61.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka D6767
62.Kryštof Hort KuřimKuřim2014Školka H6767
63.Helena Janková BrnoBrno2016Školka D6666
64.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2007MlŽci6666
65.Jan Zahradníček Orel ŽideniceOrel Židenice2015Školka H6666
66.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Minipřípravka D6666
67.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Školka H6565
68.Nela Dudková KuřimKuřim2013Školka D6565
69.Aneta Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Minipřípravka D6565
70.Anna Pavelková BrnoBrno2016Školka D6464
71.Anežka Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2014Školka D6464
72.Šimon Polák SKP KometaSKP Kometa2014Školka H6464
73.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2013Školka H6363
74.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka D6363
75.Vilemína Štulpová Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka D6262
76.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka H6262
77.Max Toman BrnoBrno2014Školka H6161
78.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka D6161
79.Stela Záděrová Orel SilůvkyOrel Silůvky2016Školka D6060
80.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany2015Školka H6060
81.Lukáš Polák SKP KometaSKP Kometa2016Školka H5959
82.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016Školka D5959
83.Simona Říhová AK KuřimAK Kuřim2016Školka D5858
84.Hynek Chodur BrnoBrno2016Školka H5858
85.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka H5757
86.Anabel Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2017Školka D5757
87.Miriam Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec2016Školka D5656
88.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany2017Školka D5555
89.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany2018Školka D5454
90.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina2018Školka D5353
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013110110
2.Anna Pavelková BrnoBrno2016100100
3.Rebeka Kamenická Orel ŽideniceOrel Židenice20139090
4.Lucie Doležalová Orel VyškovOrel Vyškov20138282
5.Alexandra Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno20137676
6.Alžběta Vítová AP PolešoviceAP Polešovice20147272
7.Marika Chodurová BrnoBrno20147070
8.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20146969
9.Dagmar Polášková KuřimKuřim20146868
10.Veronika Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov20146767
11.Helena Janková BrnoBrno20166666
12.Nela Dudková KuřimKuřim20136565
13.Anežka Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec20146464
14.Natálie Budínská Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20156363
15.Vilemína Štulpová Orel ObřanyOrel Obřany20156262
16.Johana Grec Orel VyškovOrel Vyškov20166161
17.Stela Záděrová Orel SilůvkyOrel Silůvky20166060
18.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice20165959
19.Simona Říhová AK KuřimAK Kuřim20165858
20.Anabel Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov20175757
21.Miriam Juránková Orel Starý LískovecOrel Starý Lískovec20165656
22.Klaudie Ondrušková Orel ObřanyOrel Obřany20175555
23.Eliška Pivková Orel ObřanyOrel Obřany20185454
24.Štěpánka Hochmanová Orel BlučinaOrel Blučina20185353
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Ester Vlachová Orel VyškovOrel Vyškov2011110110
2.Veronika Přidalová Orel ŽideniceOrel Židenice2011100100
3.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim20128282
4.Eliška Poláková Orel ŽideniceOrel Židenice20117676
5.Eliška Burianová Orel ObřanyOrel Obřany20127272
6.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov20117070
7.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov20126969
8.Simona Václavíková VSK Uni BrnoVSK Uni Brno20116868
9.Karolína Pavlíková Orel VyškovOrel Vyškov20126767
10.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20126666
11.Aneta Schwarzerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20126565
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009100100
2.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa20099090
3.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko20108282
4.Aneta Buránová Orel DomanínOrel Domanín20097676
5.Lucie Zahradníčková Orel ŽideniceOrel Židenice20107272
6.Dominika Kroupová Orel ObřanyOrel Obřany20107070
7.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20096969
8.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov20096868
9.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany20096767
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007100100
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno20089090
3.Tereza Zahradníčková SKO Kometa BrnoSKO Kometa Brno20078282
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Michaela Kalvodová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006100100
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013100100
2.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany20139090
3.Dominik Hollý KuřimKuřim20138282
4.Jan Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč20137676
5.Michal Říha AK KuřimAK Kuřim20137272
6.Michael Přidal SKP KometaSKP Kometa20157070
7.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice20146969
8.Lukáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice20146868
9.Kryštof Hort KuřimKuřim20146767
10.Jan Zahradníček Orel ŽideniceOrel Židenice20156666
11.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim20136565
12.Šimon Polák SKP KometaSKP Kometa20146464
13.Vojtěch Pivko Orel ObřanyOrel Obřany20136363
14.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20156262
15.Max Toman BrnoBrno20146161
16.Jakub Pivko Orel ObřanyOrel Obřany20156060
17.Lukáš Polák SKP KometaSKP Kometa20165959
18.Hynek Chodur BrnoBrno20165858
19.Antonín Macek Orel KuřimOrel Kuřim20155757
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011100100
2.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov20119090
3.Tomáš Budínský Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20118282
4.Jan Jelínek KuřimKuřim20127676
5.Tomáš Grela Orel ŽideniceOrel Židenice20127272
6.Max Štulpa Orel ObřanyOrel Obřany20127070
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009110110
2.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice20109090
3.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč20108282
4.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč20097676
5.Matěj Oškrdal KuřimKuřim20097272
6.Daniel Beroun BrnoBrno20097070
7.František Náplava Orel DomanínOrel Domanín20096969
8.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany20106868
9.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany20096767
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007100100
2.Ondřej Hůrka Orel PodolíOrel Podolí20089090
3.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín20078282
4.Lukáš Čejda Orel PodolíOrel Podolí20077676
5.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice20087272
6.Matěj Hůrka Orel PodolíOrel Podolí20077070
7.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany20076969
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005100100