Výsledky poháru KBL 2019 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.123Body
1.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009Přípravka H1009082272
2.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005StŽci8210090272
3.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D1006769236
4.Pavla Polášková AK Kuřim2009Přípravka D767270218
5.Magda Kundrátová AK Tišnov2004StŽky766368207
6.Jakub Marek AK Tišnov2006MlŽci686967204
7.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010Minipřípravka D765760193
8.Gabriel Provazník Orel Vyškov2007MlŽci666158185
9.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010Minipřípravka D675256175
10.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko2005StŽci72-100172
11.Stela Tomanová Orel Vyškov2007MlŽky9076-166
12.Dan Pohanka AK Kuřim2012Školka H90-76166
13.Klára Drimlová Sokol Kuřim2011Minipřípravka D684646160
14.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Minipřípravka D9056-146
15.Kateřina Rybová Lipůvka2009Přípravka D82-61143
16.Filip Ryba Lipůvka2011Minipřípravka H66-62128
17.Natálie Mazálková AK Tišnov2007MlŽky-6264126
18.Matěj Tajovský AK Kuřim2004StŽci-6065125
19.Hana Uhlířová Orel Židenice2011Minipřípravka D6653-119
20.Eliška Poučová Vyškov2009Přípravka D-5559114
21.Anežka Poučová Vyškov2011Minipřípravka D-5454108
22.David Šenkýř Orel Silůvky2013Školka H100--100
23.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011Minipřípravka D100--100
24.Sára Šťastná Orel Židenice2006MlŽky100--100
25.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Minipřípravka H100--100
26.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012Školka D100--100
27.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004StŽci100--100
28.Marek Mazálek AK Tišnov2010Minipřípravka H-514899
29.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008Přípravka D-494796
30.Adam Šťastný VSK Uni Brno2010Minipřípravka H90--90
31.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská2005StŽci90--90
32.Sabina Nedomová AK Kuřim2012Školka D90--90
33.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská2008Přípravka H90--90
34.Ema Králová AK Blansko Dvorská2008Přípravka D90--90
35.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim2010Minipřípravka H82--82
36.Filip Němec Kuřim2006MlŽci82--82
37.Petr Strakoš Kuřim2012Školka H82--82
38.Markéta Hanáková Orel Vyškov2012Školka D82--82
39.Jakub Rozkošný KB Blansko2009Přípravka H-82-82
40.Aleš Rádek Orel Brno 12009Přípravka H82--82
41.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy2010Minipřípravka D82--82
42.Filip Křížek Orel Vyškov2006MlŽci76--76
43.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská2012Školka D76--76
44.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská2008Přípravka H76--76
45.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč2010Minipřípravka H76--76
46.Jiří Luska Orel Vyškov2014Školka H76--76
47.Dušan Lát AK Blansko Dvorská2007MlŽci72--72
48.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč2009Přípravka H72--72
49.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko2010Minipřípravka D72--72
50.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč2013Školka H72--72
51.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská2012Školka D72--72
52.Vítek Lána Kuřim2010Minipřípravka H72--72
53.Vojtěch Lachman Dolní Loučky2009Přípravka H--7272
54.Monika Trojancová Orel Vyškov2008Přípravka D72--72
55.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy2012Školka D70--70
56.Jakub Sedláček Orel Žatčany2013Školka H70--70
57.Tomáš Hítra Kometa Brno2011Minipřípravka H70--70
58.Šárka Filková Orel Žatčany2009Přípravka D70--70
59.Tereza Šťastná AK Kuřim2010Minipřípravka D70--70
60.Eliška Široká AK Blansko Dvorská2004StŽky70--70
61.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Přípravka H-70-70
62.Marek Mezník AK Kuřim2009Přípravka H70--70
63.Filip Šimonovský AK Kuřim2006MlŽci70--70
64.Eliška Matušková Orel Žatčany2012Školka D69--69
65.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská2007MlŽci69--69
66.Matěj Janošík Orel Brno 12013Školka H69--69
67.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská2009Přípravka D69--69
68.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka D69--69
69.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice2004StŽky69--69
70.Daniel Němec Kuřim2009Přípravka H69--69
71.Vojtěch Tuza Orel Židenice2011Minipřípravka H69--69
72.Tereza Havlíčková Orel Vyškov2004StŽky68--68
73.Dan Lána Kuřim2013Školka H68--68
74.Klára Tuzová Orel Židenice2009Přípravka D68--68
75.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice2012Školka D68--68
76.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007MlŽky-68-68
77.Jakub Ryba Orel Žatčany2009Přípravka H68--68
78.Jiří Janošík Orel Brno 12010Minipřípravka H68--68
79.Jakub Nedoma Moravské Knínice2014Školka H67--67
80.Kryštof Pevný Orel Vyškov2007MlŽci67--67
81.Tomáš Rohovský Orel Silůvky2005StŽci67--67
82.Anna Chaloupková AK Kuřim2009Přípravka D67--67
83.Simona Kacetlová Těchov2014Školka D67--67
84.Michal Rádek Orel Brno 12011Minipřípravka H67--67
85.Martin Dostál SK Kotlářka2008Přípravka H--6666
86.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice2015Školka H66--66
87.Daniel Holacký Holasice2004StŽci-66-66
88.Karolína Malá AK Blansko Dvorská2009Přípravka D66--66
89.Dagmar Polášková Kuřim2014Školka D66--66
90.Lukáš Hollý Kuřim2009Přípravka H-65-65
91.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H65--65
92.Adéla Staňková Orel Jiříkovice2014Školka D65--65
93.Natálie Sedláčková Orel Žatčany2010Minipřípravka D65--65
94.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská2007MlŽci65--65
95.Magdalena Halámková Čebín2011Minipřípravka D64--64
96.Kateřina Rybová Orel Žatčany2006MlŽky64--64
97.Anna Heczková Slávia Liberec2006MlŽky-64-64
98.Dominik Černý Orel Vyškov2011Minipřípravka H64--64
99.Anežka Nováčková Orel Kuřim2015Školka D64--64
100.Veronika Alanová Orel Vyškov2011Minipřípravka D63--63
101.Josef Gretz Orel Vyškov2011Minipřípravka H--6363
102.Václav Sedláček Orel Žatčany2010Minipřípravka H63--63
103.Štěpánka Severová Orel Žatčany2006MlŽky63--63
104.Kateřina Matušková Orel Žatčany2014Školka D63--63
105.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H62--62
106.Anežka Bialoboková AK Kuřim2010Minipřípravka D62--62
107.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská2010Minipřípravka D61--61
108.Klára Rozkošná KB Blansko2007MlŽky-59-59
109.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012Školka H-58-58
110.Rafael Provazník Orel Vyškov2010Minipřípravka H--5757
111.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010Minipřípravka D--5555
112.Anna Pudelková AC Moravská Slavia2013Školka D--5353
113.Matěj Prokeš Brno Bystrc2012Školka H--5151
114.Anežka Janáčková O1062013Školka D-48-48
115.Kristýna Komárková Česká2012Školka D-45-45
116.Johana Gretz Orel Vyškov2016Školka D--4343
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012110--110
2.Anežka Janáčková O1062013-100-100
3.Sabina Nedomová AK Kuřim2012100--100
4.Anna Pudelková AC Moravská Slavia2013--100100
5.Markéta Hanáková Orel Vyškov201292--92
6.Johana Gretz Orel Vyškov2016--9090
7.Kristýna Komárková Česká2012-90-90
8.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská201276--76
9.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská201272--72
10.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy201270--70
11.Eliška Matušková Orel Žatčany201269--69
12.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice201268--68
13.Simona Kacetlová Těchov201467--67
14.Dagmar Polášková Kuřim201466--66
15.Adéla Staňková Orel Jiříkovice201465--65
16.Anežka Nováčková Orel Kuřim201564--64
17.Kateřina Matušková Orel Žatčany201463--63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim201076100100276
2.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010677290229
3.Klára Drimlová Sokol Kuřim2011687072210
4.Maja Tomanová Orel Vyškov20109090-180
5.Anežka Poučová Vyškov2011-8276158
6.Hana Uhlířová Orel Židenice20116676-142
7.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011100--100
8.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010--8282
9.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy201082--82
10.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko201072--72
11.Tereza Šťastná AK Kuřim201070--70
12.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská201169--69
13.Natálie Sedláčková Orel Žatčany201065--65
14.Magdalena Halámková Čebín201164--64
15.Veronika Alanová Orel Vyškov201163--63
16.Anežka Bialoboková AK Kuřim201062--62
17.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská201061--61
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno20081009090280
2.Pavla Polášková AK Kuřim200976100100276
3.Kateřina Rybová Lipůvka200982-82164
4.Eliška Poučová Vyškov2009-8276158
5.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008-7672148
6.Ema Králová AK Blansko Dvorská200890--90
7.Monika Trojancová Orel Vyškov200872--72
8.Šárka Filková Orel Žatčany200970--70
9.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská200969--69
10.Klára Tuzová Orel Židenice200968--68
11.Anna Chaloupková AK Kuřim200967--67
12.Karolína Malá AK Blansko Dvorská200966--66
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Stela Tomanová Orel Vyškov200790110-200
2.Natálie Mazálková AK Tišnov2007-76100176
3.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007-100-100
4.Sára Šťastná Orel Židenice2006100--100
5.Anna Heczková Slávia Liberec2006-92-92
6.Kateřina Rybová Orel Žatčany200682--82
7.Štěpánka Severová Orel Žatčany200676--76
8.Klára Rozkošná KB Blansko2007-72-72
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Magda Kundrátová AK Tišnov2004100100100300
2.Eliška Široká AK Blansko Dvorská200490--90
3.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice200482--82
4.Tereza Havlíčková Orel Vyškov200476--76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Dan Pohanka AK Kuřim2012100-110210
2.David Šenkýř Orel Silůvky2013110--110
3.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012-110-110
4.Petr Strakoš Kuřim201292--92
5.Matěj Prokeš Brno Bystrc2012--9090
6.Jiří Luska Orel Vyškov201476--76
7.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč201372--72
8.Jakub Sedláček Orel Žatčany201370--70
9.Matěj Janošík Orel Brno 1201369--69
10.Dan Lána Kuřim201368--68
11.Jakub Nedoma Moravské Knínice201467--67
12.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice201566--66
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Marek Mazálek AK Tišnov2010-10076176
2.Filip Ryba Lipůvka201166-90156
3.Hynek Halas Orel Šitbořice2010110--110
4.Josef Gretz Orel Vyškov2011--100100
5.Adam Šťastný VSK Uni Brno201090--90
6.Rafael Provazník Orel Vyškov2010--8282
7.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim201082--82
8.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč201076--76
9.Vítek Lána Kuřim201072--72
10.Tomáš Hítra Kometa Brno201170--70
11.Vojtěch Tuza Orel Židenice201169--69
12.Jiří Janošík Orel Brno 1201068--68
13.Michal Rádek Orel Brno 1201167--67
14.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská201165--65
15.Dominik Černý Orel Vyškov201164--64
16.Václav Sedláček Orel Žatčany201063--63
17.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská201162--62
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009100110100310
2.Jakub Rozkošný KB Blansko2009-100-100
3.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská200890--90
4.Vojtěch Lachman Dolní Loučky2009--9090
5.Aleš Rádek Orel Brno 1200982--82
6.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009-82-82
7.Martin Dostál SK Kotlářka2008--8282
8.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská200876--76
9.Lukáš Hollý Kuřim2009-76-76
10.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč200972--72
11.Marek Mezník AK Kuřim200970--70
12.Daniel Němec Kuřim200969--69
13.Jakub Ryba Orel Žatčany200968--68
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Jakub Marek AK Tišnov200670100100270
2.Gabriel Provazník Orel Vyškov2007689090248
3.Filip Němec Kuřim2006100--100
4.Filip Křížek Orel Vyškov200690--90
5.Dušan Lát AK Blansko Dvorská200782--82
6.Filip Šimonovský AK Kuřim200676--76
7.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská200772--72
8.Kryštof Pevný Orel Vyškov200769--69
9.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská200767--67
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník123Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno20058211090282
2.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko200576-100176
3.Matěj Tajovský AK Kuřim2004-8282164
4.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004100--100
5.Daniel Holacký Holasice2004-90-90
6.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská200590--90
7.Tomáš Rohovský Orel Silůvky200572--72