Výsledky poháru KBL 2019 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.12345Body
1.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009Přípravka H10090829090452
2.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005StŽci8210090100-372
3.Pavla Polášková AK Kuřim2009Přípravka D7672707676370
4.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko2005StŽci72-10090100362
5.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010Minipřípravka D7657609065348
6.Gabriel Provazník Orel Vyškov2007MlŽci6661587069324
7.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D100676982-318
8.Klára Drimlová Sokol Kuřim2011Minipřípravka D6846467259291
9.Matěj Tajovský AK Kuřim2004StŽci-60658282289
10.Jakub Marek AK Tišnov2006MlŽci686967-68272
11.Stela Tomanová Orel Vyškov2007MlŽky9076--72238
12.Dan Pohanka AK Kuřim2012Školka H90-76-70236
13.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010Minipřípravka D675256-58233
14.Kateřina Rybová Lipůvka2009Přípravka D82-61-66209
15.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Minipřípravka D9056--62208
16.Magda Kundrátová AK Tišnov2004StŽky766368--207
17.Rafael Provazník Orel Vyškov2010Minipřípravka H--577267196
18.Anna Pudelková AC Moravská Slavia2013Školka D--538257192
19.Filip Ryba Lipůvka2011Minipřípravka H66-62-63191
20.Natálie Mazálková AK Tišnov2007MlŽky-6264-64190
21.Anežka Poučová Vyškov2011Minipřípravka D-545476-184
22.Eliška Poučová Vyškov2009Přípravka D-555967-181
23.Marek Mazálek AK Tišnov2010Minipřípravka H-5148-60159
24.Petr Strakoš Kuřim2012Školka H82--76-158
25.Vítek Lána Kuřim2010Minipřípravka H72--82-154
26.Sabina Nedomová AK Kuřim2012Školka D90---61151
27.Matěj Prokeš SKP Kometa2012Školka H--5190-141
28.Tomáš Hítra Kometa Brno2011Minipřípravka H70--69-139
29.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP Kometa2011Minipřípravka H69--70-139
30.Dagmar Polášková Kuřim2014Školka D66--72-138
31.Klára Tuzová Orel Židenice2009Přípravka D68--69-137
32.Anna Chaloupková AK Kuřim2009Přípravka D67--66-133
33.Dominik Černý Orel Vyškov2011Minipřípravka H64--68-132
34.Hana Uhlířová Orel Židenice2011Minipřípravka D6653---119
35.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012Školka D100----100
36.Ondřej Slezák Slavkov2008Přípravka H---100-100
37.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004StŽci100----100
38.Sára Šťastná Orel Židenice2006MlŽky100----100
39.Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko2010Minipřípravka D---100-100
40.Magdalena Bravencová AK Kuřim2012Školka D---100-100
41.Ondřej Machovský AK Tišnov2012Školka H---100-100
42.David Šenkýř Orel Silůvky2013Školka H100----100
43.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Minipřípravka H100----100
44.Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko2007MlŽky---100-100
45.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011Minipřípravka D100----100
46.Filip Doležal AK Kuřim2010Minipřípravka H---100-100
47.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008Přípravka D-4947--96
48.Filip Šeptun Kuřim2010Minipřípravka H---90-90
49.Ema Králová AK Blansko Dvorská2008Přípravka D90----90
50.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská2008Přípravka H90----90
51.Markéta Španělová Kuřim2012Školka D---90-90
52.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská2005StŽci90----90
53.Adam Šťastný VSK Uni Brno2010Minipřípravka H90----90
54.Šimon Tajovský AK Kuřim2007MlŽci---90-90
55.Markéta Hanáková Orel Vyškov2012Školka D82----82
56.Eliška Fučíková AK Kuřim2006MlŽky---82-82
57.Jakub Rozkošný KB Blansko2009Přípravka H-82---82
58.Aleš Rádek Orel Brno 12009Přípravka H82----82
59.Pavla Krchová AK Tišnov2011Minipřípravka D---82-82
60.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy2010Minipřípravka D82----82
61.Richard Sivý Kuřim2012Školka H---82-82
62.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim2010Minipřípravka H82----82
63.Filip Němec Kuřim2006MlŽci82----82
64.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská2008Přípravka H76----76
65.Jiří Luska Orel Vyškov2014Školka H76----76
66.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč2010Minipřípravka H76----76
67.Robin Janíček Kuřim2010Minipřípravka H---76-76
68.Filip Křížek Orel Vyškov2006MlŽci76----76
69.Aneta Seberová AK Tišnov2007MlŽky---76-76
70.Dita Dvořáková Kuřim2012Školka D---76-76
71.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská2012Školka D76----76
72.Matýsek Dobroucký Kuřim2013Školka H---72-72
73.Dušan Lát AK Blansko Dvorská2007MlŽci72----72
74.David Špička AK Kuřim2009Přípravka H---72-72
75.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč2009Přípravka H72----72
76.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč2013Školka H72----72
77.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko2010Minipřípravka D72----72
78.Vojtěch Lachman Dolní Loučky2009Přípravka H--72--72
79.Monika Trojancová Orel Vyškov2008Přípravka D72----72
80.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská2012Školka D72----72
81.Andrea Žáková AK Kuřim2007MlŽky---72-72
82.Klárka Dobroucká Kuřim2015Školka D---70-70
83.Filip Šimonovský AK Kuřim2006MlŽci70----70
84.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy2012Školka D70----70
85.Marek Mezník AK Kuřim2009Přípravka H70----70
86.Šárka Filková Orel Žatčany2009Přípravka D70----70
87.Eliška Široká AK Blansko Dvorská2004StŽky70----70
88.Václav Kučera SK Žabovřesky2012Školka H---70-70
89.Martin Janíček Kuřim2008Přípravka H---70-70
90.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Přípravka H-70---70
91.Jakub Sedláček Orel Žatčany2013Školka H70----70
92.Tereza Šťastná AK Kuřim2010Minipřípravka D70----70
93.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská2009Přípravka D69----69
94.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka D69----69
95.Hynek Vermouzek Kuřim2014Školka H---69-69
96.Matěj Janošík Orel Brno 12013Školka H69----69
97.Eliška Špičková AK Kuřim2016Školka D---69-69
98.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská2007MlŽci69----69
99.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice2004StŽky69----69
100.Eliška Matušková Orel Žatčany2012Školka D69----69
101.Ondřej Hronek Kuřim2007MlŽci---69-69
102.Daniel Němec Kuřim2009Přípravka H69----69
103.Tereza Havlíčková Orel Vyškov2004StŽky68----68
104.Helena Janková Brno2016Školka D---68-68
105.Matěj Hrádek Tišnov2015Školka H---68-68
106.Jonáš Jedlička AK Kuřim2007MlŽci---68-68
107.Richard Vacek Kuřim2009Přípravka H---68-68
108.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007MlŽky-68---68
109.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice2012Školka D68----68
110.Jakub Ryba Orel Žatčany2009Přípravka H68----68
111.Dan Lána Kuřim2013Školka H68----68
112.Jiří Janošík Orel Brno 12010Minipřípravka H68----68
113.Hynek Kučera SK Žabovřesky2014Školka H---67-67
114.Simona Kacetlová Těchov2014Školka D67----67
115.Eliška Pudelková Želešice2016Školka D---67-67
116.Daniel Schwarz Kuřim2011Minipřípravka H---67-67
117.Kryštof Pevný Orel Vyškov2007MlŽci67----67
118.Tomáš Rohovský Orel Silůvky2005StŽci67----67
119.Jakub Nedoma Moravské Knínice2014Školka H67----67
120.Michal Rádek Orel Brno 12011Minipřípravka H67----67
121.Martin Dostál SK Kotlářka2008Přípravka H--66--66
122.Gabriela Janíčková Kuřim2016Školka D---66-66
123.Karolína Malá AK Blansko Dvorská2009Přípravka D66----66
124.Daniel Holacký Holasice2004StŽci-66---66
125.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice2015Školka H66----66
126.Samuel Schwarz Kuřim2015Školka H---66-66
127.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská2007MlŽci65----65
128.Adéla Staňková Orel Jiříkovice2014Školka D65----65
129.Natálie Sedláčková Orel Žatčany2010Minipřípravka D65----65
130.Vilém Krch AK Tišnov2009Přípravka H---65-65
131.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H65----65
132.Lukáš Hollý Kuřim2009Přípravka H-65---65
133.Štěpán Chaloupka Kuřim2009Přípravka H---64-64
134.Anežka Nováčková Orel Kuřim2015Školka D64----64
135.Kateřina Rybová Orel Žatčany2006MlŽky64----64
136.Magdalena Halámková Čebín2011Minipřípravka D64----64
137.Anna Heczková Slávia Liberec2006MlŽky-64---64
138.Martin Hronek Kuřim2009Přípravka H---63-63
139.Štěpánka Severová Orel Žatčany2006MlŽky63----63
140.Veronika Alanová Orel Vyškov2011Minipřípravka D63----63
141.Kateřina Matušková Orel Žatčany2014Školka D63----63
142.Václav Sedláček Orel Žatčany2010Minipřípravka H63----63
143.Josef Gretz Orel Vyškov2011Minipřípravka H--63--63
144.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H62----62
145.Anežka Bialoboková AK Kuřim2010Minipřípravka D62----62
146.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská2010Minipřípravka D61----61
147.Klára Rozkošná KB Blansko2007MlŽky-59---59
148.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012Školka H-58---58
149.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010Minipřípravka D--55--55
150.Anežka Janáčková O1062013Školka D-48---48
151.Kristýna Komárková Česká2012Školka D-45---45
152.Johana Gretz Orel Vyškov2016Školka D--43--43
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Anna Pudelková AC Moravská Slavia2013--10082100282
2.Sabina Nedomová AK Kuřim2012100---110210
3.Dagmar Polášková Kuřim201466--72-138
4.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012110----110
5.Magdalena Bravencová AK Kuřim2012---100-100
6.Anežka Janáčková O1062013-100---100
7.Markéta Hanáková Orel Vyškov201292----92
8.Markéta Španělová Kuřim2012---90-90
9.Johana Gretz Orel Vyškov2016--90--90
10.Kristýna Komárková Česká2012-90---90
11.Dita Dvořáková Kuřim2012---76-76
12.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská201276----76
13.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská201272----72
14.Klárka Dobroucká Kuřim2015---70-70
15.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy201270----70
16.Eliška Špičková AK Kuřim2016---69-69
17.Eliška Matušková Orel Žatčany201269----69
18.Helena Janková Brno2016---68-68
19.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice201268----68
20.Eliška Pudelková Želešice2016---67-67
21.Simona Kacetlová Těchov201467----67
22.Gabriela Janíčková Kuřim2016---66-66
23.Adéla Staňková Orel Jiříkovice201465----65
24.Anežka Nováčková Orel Kuřim201564----64
25.Kateřina Matušková Orel Žatčany201463----63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim20107610010090100466
2.Klára Drimlová Sokol Kuřim20116870727282364
3.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010677290-76305
4.Maja Tomanová Orel Vyškov20109090--90270
5.Anežka Poučová Vyškov2011-827676-234
6.Hana Uhlířová Orel Židenice20116676---142
7.Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko2010---100-100
8.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011100----100
9.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010--82--82
10.Pavla Krchová AK Tišnov2011---82-82
11.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy201082----82
12.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko201072----72
13.Tereza Šťastná AK Kuřim201070----70
14.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská201169----69
15.Natálie Sedláčková Orel Žatčany201065----65
16.Magdalena Halámková Čebín201164----64
17.Veronika Alanová Orel Vyškov201163----63
18.Anežka Bialoboková AK Kuřim201062----62
19.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská201061----61
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Pavla Polášková AK Kuřim20097610010090100466
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno20081009090110-390
3.Kateřina Rybová Lipůvka200982-82-90254
4.Eliška Poučová Vyškov2009-827676-234
5.Klára Tuzová Orel Židenice200968--82-150
6.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008-7672--148
7.Anna Chaloupková AK Kuřim200967--72-139
8.Ema Králová AK Blansko Dvorská200890----90
9.Monika Trojancová Orel Vyškov200872----72
10.Šárka Filková Orel Žatčany200970----70
11.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská200969----69
12.Karolína Malá AK Blansko Dvorská200966----66
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Stela Tomanová Orel Vyškov200790110--100300
2.Natálie Mazálková AK Tišnov2007-76100-90266
3.Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko2007---110-110
4.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007-100---100
5.Sára Šťastná Orel Židenice2006100----100
6.Anna Heczková Slávia Liberec2006-92---92
7.Eliška Fučíková AK Kuřim2006---90-90
8.Kateřina Rybová Orel Žatčany200682----82
9.Aneta Seberová AK Tišnov2007---82-82
10.Štěpánka Severová Orel Žatčany200676----76
11.Andrea Žáková AK Kuřim2007---76-76
12.Klára Rozkošná KB Blansko2007-72---72
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Magda Kundrátová AK Tišnov2004100100100--300
2.Eliška Široká AK Blansko Dvorská200490----90
3.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice200482----82
4.Tereza Havlíčková Orel Vyškov200476----76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Dan Pohanka AK Kuřim2012100-110-110320
2.Matěj Prokeš SKP Kometa2012--9090-180
3.Petr Strakoš Kuřim201292--76-168
4.David Šenkýř Orel Silůvky2013110----110
5.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012-110---110
6.Ondřej Machovský AK Tišnov2012---100-100
7.Richard Sivý Kuřim2012---82-82
8.Jiří Luska Orel Vyškov201476----76
9.Matýsek Dobroucký Kuřim2013---72-72
10.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč201372----72
11.Jakub Sedláček Orel Žatčany201370----70
12.Václav Kučera SK Žabovřesky2012---70-70
13.Hynek Vermouzek Kuřim2014---69-69
14.Matěj Janošík Orel Brno 1201369----69
15.Dan Lána Kuřim201368----68
16.Matěj Hrádek Tišnov2015---68-68
17.Jakub Nedoma Moravské Knínice201467----67
18.Hynek Kučera SK Žabovřesky2014---67-67
19.Samuel Schwarz Kuřim2015---66-66
20.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice201566----66
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Marek Mazálek AK Tišnov2010-10076-82258
2.Rafael Provazník Orel Vyškov2010--8272100254
3.Filip Ryba Lipůvka201166-90-90246
4.Vítek Lána Kuřim201072--82-154
5.Tomáš Hítra Kometa Brno201170--69-139
6.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP Kometa201169--70-139
7.Dominik Černý Orel Vyškov201164--68-132
8.Filip Doležal AK Kuřim2010---110-110
9.Hynek Halas Orel Šitbořice2010110----110
10.Josef Gretz Orel Vyškov2011--100--100
11.Adam Šťastný VSK Uni Brno201090----90
12.Filip Šeptun Kuřim2010---90-90
13.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim201082----82
14.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč201076----76
15.Robin Janíček Kuřim2010---76-76
16.Jiří Janošík Orel Brno 1201068----68
17.Daniel Schwarz Kuřim2011---67-67
18.Michal Rádek Orel Brno 1201167----67
19.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská201165----65
20.Václav Sedláček Orel Žatčany201063----63
21.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská201162----62
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009100110100100100510
2.Ondřej Slezák Slavkov2008---110-110
3.Jakub Rozkošný KB Blansko2009-100---100
4.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská200890----90
5.Vojtěch Lachman Dolní Loučky2009--90--90
6.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009-82---82
7.David Špička AK Kuřim2009---82-82
8.Martin Dostál SK Kotlářka2008--82--82
9.Aleš Rádek Orel Brno 1200982----82
10.Martin Janíček Kuřim2008---76-76
11.Lukáš Hollý Kuřim2009-76---76
12.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská200876----76
13.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč200972----72
14.Richard Vacek Kuřim2009---72-72
15.Marek Mezník AK Kuřim200970----70
16.Vilém Krch AK Tišnov2009---70-70
17.Štěpán Chaloupka Kuřim2009---69-69
18.Daniel Němec Kuřim200969----69
19.Martin Hronek Kuřim2009---68-68
20.Jakub Ryba Orel Žatčany200968----68
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Gabriel Provazník Orel Vyškov200768909090100438
2.Jakub Marek AK Tišnov200670100100-90360
3.Filip Němec Kuřim2006100----100
4.Šimon Tajovský AK Kuřim2007---100-100
5.Filip Křížek Orel Vyškov200690----90
6.Dušan Lát AK Blansko Dvorská200782----82
7.Ondřej Hronek Kuřim2007---82-82
8.Jonáš Jedlička AK Kuřim2007---76-76
9.Filip Šimonovský AK Kuřim200676----76
10.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská200772----72
11.Kryštof Pevný Orel Vyškov200769----69
12.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská200767----67
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník12345Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno20058211090110-392
2.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko200576-10090100366
3.Matěj Tajovský AK Kuřim2004-82828290336
4.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004100----100
5.Daniel Holacký Holasice2004-90---90
6.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská200590----90
7.Tomáš Rohovský Orel Silůvky200572----72