Výsledky poháru KBL 2019 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H100908290908276610
2.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2005StŽci72-1009010010082544
3.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D76727076767069509
4.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D76576090657259479
5.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽci66615870696663453
6.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Minipřípravka D68464672595951401
7.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006MlŽci686967-686258392
8.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D100676982--68386
9.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005StŽci8210090100---372
10.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004StŽci-60658282-66355
11.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2010Minipřípravka D675256-586049342
12.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010Minipřípravka H--5772677667339
13.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012Školka H90-76-70100-336
14.Kateřina Rybová LipůvkaLipůvka2009Přípravka D82-61-666361333
15.Filip Ryba LipůvkaLipůvka2011Minipřípravka H66-62-637060321
16.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013Školka D--5382576155308
17.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007MlŽky---100-9090280
18.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012Školka D90---616454269
19.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007MlŽky-6264-64-62252
20.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010Minipřípravka D---100-8264246
21.Vítek Lána KuřimKuřim2010Minipřípravka H72--82-90-244
22.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽky9076--72--238
23.Petr Strakoš KuřimKuřim2012Školka H82--76-69-227
24.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010Minipřípravka H-5148-60-53212
25.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2010Minipřípravka D9056--62--208
26.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004StŽky766368----207
27.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa2011Minipřípravka H69--70--65204
28.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D67--66-61-194
29.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014Školka D66--72-56-194
30.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa2009Přípravka D68--69--48185
31.Anežka Poučová VyškovVyškov2011Minipřípravka D-545476---184
32.Eliška Poučová VyškovVyškov2009Přípravka D-555967---181
33.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010Minipřípravka D--55--6257174
34.Magdalena Bravencová AK KuřimAK Kuřim2012Školka D---100-63-163
35.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007MlŽci---90--72162
36.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012Školka H--5190---141
37.Tomáš Hítra Kometa BrnoKometa Brno2011Minipřípravka H70--69---139
38.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka H64--68---132
39.Hana Uhlířová Orel ŽideniceOrel Židenice2011Minipřípravka D6653-----119
40.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov2012Školka D100------100
41.Ondřej Slezák SlavkovSlavkov2008Přípravka H---100---100
42.Nella Marešová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2011Minipřípravka D100------100
43.Filip Doležal AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka H---100---100
44.Adam Nečas AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004StŽci100------100
45.Ondřej Machovský AK TišnovAK Tišnov2012Školka H---100---100
46.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Minipřípravka H100------100
47.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006MlŽky100------100
48.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004StŽci------100100
49.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013Školka H100------100
50.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D-4947----96
51.Markéta Španělová KuřimKuřim2012Školka D---90---90
52.Hynek Škvařil AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2008Přípravka H90------90
53.Adam Šťastný VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2010Minipřípravka H90------90
54.Kryštof Kroupa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2005StŽci90------90
55.Ema Králová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2008Přípravka D90------90
56.Filip Šeptun KuřimKuřim2010Minipřípravka H---90---90
57.Radek Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2010Minipřípravka H82------82
58.Filip Němec KuřimKuřim2006MlŽci82------82
59.Klára Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy2010Minipřípravka D82------82
60.Aleš Rádek Orel Brno 1Orel Brno 12009Přípravka H82------82
61.Pavla Krchová AK TišnovAK Tišnov2011Minipřípravka D---82---82
62.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov2012Školka D82------82
63.Eliška Fučíková AK KuřimAK Kuřim2006MlŽky---82---82
64.Jakub Rozkošný KB BlanskoKB Blansko2009Přípravka H-82-----82
65.Richard Sivý KuřimKuřim2012Školka H---82---82
66.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007MlŽky---76---76
67.Zuzana Vintrová KuřimKuřim2005StŽky-----76-76
68.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov2014Školka H76------76
69.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2010Minipřípravka H76------76
70.Adéla Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2012Školka D76------76
71.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov2006MlŽci76------76
72.Bruno Klimeš AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2008Přípravka H76------76
73.Robin Janíček KuřimKuřim2010Minipřípravka H---76---76
74.Dita Dvořáková KuřimKuřim2012Školka D---76---76
75.Rebecca Žáková AK Dvorská BlanskoAK Dvorská Blansko2010Minipřípravka D72------72
76.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004StŽci-----72-72
77.Dušan Lát AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2007MlŽci72------72
78.Matýsek Dobroucký KuřimKuřim2013Školka H---72---72
79.David Špička AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H---72---72
80.Jan Kaluosek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2013Školka H72------72
81.Andrea Žáková AK KuřimAK Kuřim2007MlŽky---72---72
82.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2009Přípravka H72------72
83.Vojtěch Lachman Dolní LoučkyDolní Loučky2009Přípravka H--72----72
84.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka D72------72
85.Martina Sedláčková Atletika Blansko DvorskáAtletika Blansko Dvorská2012Školka D72------72
86.Klárka Dobroucká KuřimKuřim2015Školka D---70---70
87.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2013Školka H70------70
88.Laura Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy2012Školka D70------70
89.Marek Mezník AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H70------70
90.Šárka Filková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2009Přípravka D70------70
91.Jakub Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007MlŽci------7070
92.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim2006MlŽci70------70
93.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D70------70
94.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004StŽky70------70
95.Václav Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2012Školka H---70---70
96.Martin Janíček KuřimKuřim2008Přípravka H---70---70
97.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Přípravka H-70-----70
98.Michal Svoboda AK KuřimAK Kuřim2006MlŽci-----69-69
99.Matěj Janošík Orel Brno 1Orel Brno 12013Školka H69------69
100.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2012Školka D69------69
101.Rozálie Šujanová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2009Přípravka D69------69
102.Lada Babíčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2011Minipřípravka D69------69
103.Martin Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2007MlŽci69------69
104.Adéla Kubinová Lite Sport BoskoviceLite Sport Boskovice2004StŽky69------69
105.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007MlŽci---69---69
106.Eliška Špičková AK KuřimAK Kuřim2016Školka D---69---69
107.Daniel Němec KuřimKuřim2009Přípravka H69------69
108.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014Školka H---69---69
109.Jiří Janošík Orel Brno 1Orel Brno 12010Minipřípravka H68------68
110.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov2004StŽky68------68
111.Jakub Ryba Orel ŽatčanyOrel Žatčany2009Přípravka H68------68
112.Richard Vacek KuřimKuřim2009Přípravka H---68---68
113.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2007MlŽky-68-----68
114.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2012Školka D68------68
115.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015Školka H---68---68
116.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D-----68-68
117.Rozálie Hájková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D-----68-68
118.Dan Lána KuřimKuřim2013Školka H68------68
119.Helena Janková BrnoBrno2016Školka D---68---68
120.Jonáš Jedlička AK KuřimAK Kuřim2007MlŽci---68---68
121.Tomáš Rohovský Orel SilůvkyOrel Silůvky2005StŽci67------67
122.Daniel Schwarz KuřimKuřim2011Minipřípravka H---67---67
123.Hynek Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2014Školka H---67---67
124.Simona Kacetlová TěchovTěchov2014Školka D67------67
125.Michal Rádek Orel Brno 1Orel Brno 12011Minipřípravka H67------67
126.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice2014Školka H67------67
127.Kryštof Pevný Orel VyškovOrel Vyškov2007MlŽci67------67
128.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H-----67-67
129.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D-----67-67
130.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016Školka D---67---67
131.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016Školka D---66---66
132.Martin Dostál SK KotlářkaSK Kotlářka2008Přípravka H--66----66
133.Daniel Holacký HolasiceHolasice2004StŽci-66-----66
134.Kateřina Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D-----66-66
135.Karolína Malá AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2009Přípravka D66------66
136.Samuel Schwarz KuřimKuřim2015Školka H---66---66
137.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2015Školka H66------66
138.Vilém Krch AK TišnovAK Tišnov2009Přípravka H---65---65
139.Vendula Vintrová KuřimKuřim2007MlŽky-----65-65
140.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Přípravka H-65-----65
141.Richard Kacetl AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H65------65
142.Tomáš Augustýn AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2007MlŽci65------65
143.Natálie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010Minipřípravka D65------65
144.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2014Školka D65------65
145.Václav Helán AK KuřimAK Kuřim2012Školka H-----65-65
146.Magdalena Halámková ČebínČebín2011Minipřípravka D64------64
147.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim2015Školka D64------64
148.Kateřina Rybová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006MlŽky64------64
149.Štěpán Chaloupka KuřimKuřim2009Přípravka H---64---64
150.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007MlŽky-----64-64
151.Anna Heczková Slávia LiberecSlávia Liberec2006MlŽky-64-----64
152.Štěpánka Severová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2006MlŽky63------63
153.Martin Hronek KuřimKuřim2009Přípravka H---63---63
154.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany2010Minipřípravka H63------63
155.Josef Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka H--63----63
156.Kateřina Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2014Školka D63------63
157.Veronika Alanová Orel VyškovOrel Vyškov2011Minipřípravka D63------63
158.Vít Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H62------62
159.Anežka Bialoboková AK KuřimAK Kuřim2010Minipřípravka D62------62
160.Elen Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2010Minipřípravka D61------61
161.Klára Rozkošná KB BlanskoKB Blansko2007MlŽky-59-----59
162.Jan Kreidl Orel Židenice - HolasiceOrel Židenice - Holasice2012Školka H-58-----58
163.Kateřina Vrbková LipůvkaLipůvka2011Minipřípravka D-----58-58
164.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Minipřípravka D-----57-57
165.Filip Horáček Česká TřebováČeská Třebová2013Školka H-----55-55
166.Klára Horáčková Česká TřebováČeská Třebová2013Školka D-----54-54
167.Jonáš Topinka AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia2013Školka H-----53-53
168.Kateřina Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2015Školka D-----52-52
169.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004StŽci------5252
170.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H------5050
171.Anežka Janáčková O106O1062013Školka D-48-----48
172.Kristýna Komárková ČeskáČeská2012Školka D-45-----45
173.Johana Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2016Školka D--43----43
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Anna Pudelková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2013--1008210082100464
2.Sabina Nedomová AK KuřimAK Kuřim2012100---11010090400
3.Dagmar Polášková KuřimKuřim201466--72-76-214
4.Magdalena Bravencová AK KuřimAK Kuřim2012---100-90-190
5.Leontýna Lusková Orel VyškovOrel Vyškov2012110------110
6.Anežka Janáčková O106O1062013-100-----100
7.Markéta Hanáková Orel VyškovOrel Vyškov201292------92
8.Kristýna Komárková ČeskáČeská2012-90-----90
9.Johana Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2016--90----90
10.Markéta Španělová KuřimKuřim2012---90---90
11.Adéla Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201276------76
12.Dita Dvořáková KuřimKuřim2012---76---76
13.Martina Sedláčková Atletika Blansko DvorskáAtletika Blansko Dvorská201272------72
14.Klára Horáčková Česká TřebováČeská Třebová2013-----72-72
15.Laura Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy201270------70
16.Klárka Dobroucká KuřimKuřim2015---70---70
17.Kateřina Topinková AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno2015-----70-70
18.Eliška Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201269------69
19.Eliška Špičková AK KuřimAK Kuřim2016---69---69
20.Gabriela Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201268------68
21.Helena Janková BrnoBrno2016---68---68
22.Simona Kacetlová TěchovTěchov201467------67
23.Eliška Pudelková ŽelešiceŽelešice2016---67---67
24.Gabriela Janíčková KuřimKuřim2016---66---66
25.Adéla Staňková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201465------65
26.Anežka Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim201564------64
27.Kateřina Matušková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201463------63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim201076100100901009090480
2.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2010677290-766972379
3.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim201168707272826876372
4.Aneta Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2010---100-110100310
5.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov20109090--90--270
6.Anežka Poučová VyškovVyškov2011-827676---234
7.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010--82--7082234
8.Hana Uhlířová Orel ŽideniceOrel Židenice20116676-----142
9.Nella Marešová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2011100------100
10.Klára Mucková ZŠ NehvizdyZŠ Nehvizdy201082------82
11.Pavla Krchová AK TišnovAK Tišnov2011---82---82
12.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010-----82-82
13.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010-----76-76
14.Rebecca Žáková AK Dvorská BlanskoAK Dvorská Blansko201072------72
15.Kateřina Strachoňová AK KuřimAK Kuřim2010-----72-72
16.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim201070------70
17.Lada Babíčková AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201169------69
18.Kateřina Vrbková LipůvkaLipůvka2011-----67-67
19.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010-----66-66
20.Natálie Sedláčková Orel ŽatčanyOrel Žatčany201065------65
21.Magdalena Halámková ČebínČebín201164------64
22.Veronika Alanová Orel VyškovOrel Vyškov201163------63
23.Anežka Bialoboková AK KuřimAK Kuřim201062------62
24.Elen Weinhoferová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201061------61
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim20097610010090100100100500
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno20081009090110--90480
3.Kateřina Rybová LipůvkaLipůvka200982-82-908282418
4.Eliška Poučová VyškovVyškov2009-827676---234
5.Klára Tuzová Orel Židenice - SKP KometaOrel Židenice - SKP Kometa200968--82--76226
6.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim200967--72-76-215
7.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2008-7672----148
8.Ema Králová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200890------90
9.Rozálie Hájková AK KuřimAK Kuřim2009-----90-90
10.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200872------72
11.Šárka Filková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200970------70
12.Rozálie Šujanová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200969------69
13.Karolína Malá AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200966------66
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007-76100-90-90356
2.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007---110-110110330
3.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov200790110--100--300
4.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006100------100
5.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2007-100-----100
6.Anna Heczková Slávia LiberecSlávia Liberec2006-92-----92
7.Vendula Vintrová KuřimKuřim2007-----90-90
8.Eliška Fučíková AK KuřimAK Kuřim2006---90---90
9.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007---82---82
10.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007-----82-82
11.Kateřina Rybová Orel ŽatčanyOrel Žatčany200682------82
12.Andrea Žáková AK KuřimAK Kuřim2007---76---76
13.Štěpánka Severová Orel ŽatčanyOrel Žatčany200676------76
14.Klára Rozkošná KB BlanskoKB Blansko2007-72-----72
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004100100100----300
2.Zuzana Vintrová KuřimKuřim2005-----100-100
3.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200490------90
4.Adéla Kubinová Lite Sport BoskoviceLite Sport Boskovice200482------82
5.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov200476------76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012100-110-110110-430
2.Petr Strakoš KuřimKuřim201292--76-90-258
3.Matěj Prokeš SKP KometaSKP Kometa2012--9090---180
4.Jan Kreidl Orel Židenice - HolasiceOrel Židenice - Holasice2012-110-----110
5.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013110------110
6.Ondřej Machovský AK TišnovAK Tišnov2012---100---100
7.Václav Helán AK KuřimAK Kuřim2012-----82-82
8.Richard Sivý KuřimKuřim2012---82---82
9.Jiří Luska Orel VyškovOrel Vyškov201476------76
10.Filip Horáček Česká TřebováČeská Třebová2013-----76-76
11.Jonáš Topinka AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia2013-----72-72
12.Jan Kaluosek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201372------72
13.Matýsek Dobroucký KuřimKuřim2013---72---72
14.Jakub Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201370------70
15.Václav Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2012---70---70
16.Matěj Janošík Orel Brno 1Orel Brno 1201369------69
17.Hynek Vermouzek KuřimKuřim2014---69---69
18.Dan Lána KuřimKuřim201368------68
19.Matěj Hrádek TišnovTišnov2015---68---68
20.Jakub Nedoma Moravské KníniceMoravské Knínice201467------67
21.Hynek Kučera SK ŽabovřeskySK Žabovřesky2014---67---67
22.Daniel Schwarzer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201566------66
23.Samuel Schwarz KuřimKuřim2015---66---66
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Rafael Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2010--827210090100444
2.Filip Ryba LipůvkaLipůvka201166-90-908282410
3.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010-10076-82-76334
4.Vítek Lána KuřimKuřim201072--82-100-254
5.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP KometaOrel Židenice / SKP Kometa201169--70--90229
6.Tomáš Hítra Kometa BrnoKometa Brno201170--69---139
7.Dominik Černý Orel VyškovOrel Vyškov201164--68---132
8.Filip Doležal AK KuřimAK Kuřim2010---110---110
9.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010110------110
10.Josef Gretz Orel VyškovOrel Vyškov2011--100----100
11.Filip Šeptun KuřimKuřim2010---90---90
12.Adam Šťastný VSK Uni BrnoVSK Uni Brno201090------90
13.Radek Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim201082------82
14.Robin Janíček KuřimKuřim2010---76---76
15.Jiří Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč201076------76
16.Jiří Janošík Orel Brno 1Orel Brno 1201068------68
17.Michal Rádek Orel Brno 1Orel Brno 1201167------67
18.Daniel Schwarz KuřimKuřim2011---67---67
19.Richard Kacetl AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201165------65
20.Václav Sedláček Orel ŽatčanyOrel Žatčany201063------63
21.Vít Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská201162------62
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009100110100100100100100510
2.Ondřej Slezák SlavkovSlavkov2008---110---110
3.Jakub Rozkošný KB BlanskoKB Blansko2009-100-----100
4.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009------9090
5.Vojtěch Lachman Dolní LoučkyDolní Loučky2009--90----90
6.Hynek Škvařil AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200890------90
7.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009-----90-90
8.Aleš Rádek Orel Brno 1Orel Brno 1200982------82
9.Martin Dostál SK KotlářkaSK Kotlářka2008--82----82
10.David Špička AK KuřimAK Kuřim2009---82---82
11.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2009-82-----82
12.Bruno Klimeš AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200876------76
13.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009-76-----76
14.Martin Janíček KuřimKuřim2008---76---76
15.Josef Kalousek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200972------72
16.Richard Vacek KuřimKuřim2009---72---72
17.Marek Mezník AK KuřimAK Kuřim200970------70
18.Vilém Krch AK TišnovAK Tišnov2009---70---70
19.Daniel Němec KuřimKuřim200969------69
20.Štěpán Chaloupka KuřimKuřim2009---69---69
21.Jakub Ryba Orel ŽatčanyOrel Žatčany200968------68
22.Martin Hronek KuřimKuřim2009---68---68
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Gabriel Provazník Orel VyškovOrel Vyškov2007689090901009082460
2.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov200670100100-908276448
3.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007---100--100200
4.Michal Svoboda AK KuřimAK Kuřim2006-----100-100
5.Filip Němec KuřimKuřim2006100------100
6.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov200690------90
7.Jakub Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007------9090
8.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007---82---82
9.Dušan Lát AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200782------82
10.Filip Šimonovský AK KuřimAK Kuřim200676------76
11.Jonáš Jedlička AK KuřimAK Kuřim2007---76---76
12.Martin Grunwald AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200772------72
13.Kryštof Pevný Orel VyškovOrel Vyškov200769------69
14.Tomáš Augustýn AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200767------67
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tadeáš Zouhar ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200576-1009010010090480
2.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004-82828290-82418
3.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno20058211090110---392
4.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004------110110
5.Adam Nečas AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004100------100
6.Kryštof Kroupa AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200590------90
7.Daniel Holacký HolasiceHolasice2004-90-----90
8.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004-----90-90
9.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004------7676
10.Tomáš Rohovský Orel SilůvkyOrel Silůvky200572------72