Výsledky poháru KBL 2019 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005StŽci8210090100372
2.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009Přípravka H100908290362
3.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D100676982318
4.Pavla Polášková AK Kuřim2009Přípravka D76727076294
5.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010Minipřípravka D76576090283
6.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko2005StŽci72-10090262
7.Gabriel Provazník Orel Vyškov2007MlŽci66615870255
8.Klára Drimlová Sokol Kuřim2011Minipřípravka D68464672232
9.Magda Kundrátová AK Tišnov2004StŽky766368-207
10.Matěj Tajovský AK Kuřim2004StŽci-606582207
11.Jakub Marek AK Tišnov2006MlŽci686967-204
12.Anežka Poučová Vyškov2011Minipřípravka D-545476184
13.Eliška Poučová Vyškov2009Přípravka D-555967181
14.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010Minipřípravka D675256-175
15.Dan Pohanka AK Kuřim2012Školka H90-76-166
16.Stela Tomanová Orel Vyškov2007MlŽky9076--166
17.Petr Strakoš Kuřim2012Školka H82--76158
18.Vítek Lána Kuřim2010Minipřípravka H72--82154
19.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Minipřípravka D9056--146
20.Kateřina Rybová Lipůvka2009Přípravka D82-61-143
21.Matěj Prokeš SKP Kometa2012Školka H--5190141
22.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP Kometa2011Minipřípravka H69--70139
23.Tomáš Hítra Kometa Brno2011Minipřípravka H70--69139
24.Dagmar Polášková Kuřim2014Školka D66--72138
25.Klára Tuzová Orel Židenice2009Přípravka D68--69137
26.Anna Pudelková AC Moravská Slavia2013Školka D--5382135
27.Anna Chaloupková AK Kuřim2009Přípravka D67--66133
28.Dominik Černý Orel Vyškov2011Minipřípravka H64--68132
29.Rafael Provazník Orel Vyškov2010Minipřípravka H--5772129
30.Filip Ryba Lipůvka2011Minipřípravka H66-62-128
31.Natálie Mazálková AK Tišnov2007MlŽky-6264-126
32.Hana Uhlířová Orel Židenice2011Minipřípravka D6653--119
33.Ondřej Slezák Slavkov2008Přípravka H---100100
34.David Šenkýř Orel Silůvky2013Školka H100---100
35.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011Minipřípravka D100---100
36.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004StŽci100---100
37.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Minipřípravka H100---100
38.Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko2007MlŽky---100100
39.Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko2010Minipřípravka D---100100
40.Ondřej Machovský AK Tišnov2012Školka H---100100
41.Sára Šťastná Orel Židenice2006MlŽky100---100
42.Magdalena Bravencová AK Kuřim2012Školka D---100100
43.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012Školka D100---100
44.Filip Doležal AK Kuřim2010Minipřípravka H---100100
45.Marek Mazálek AK Tišnov2010Minipřípravka H-5148-99
46.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008Přípravka D-4947-96
47.Filip Šeptun Kuřim2010Minipřípravka H---9090
48.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská2008Přípravka H90---90
49.Sabina Nedomová AK Kuřim2012Školka D90---90
50.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská2005StŽci90---90
51.Markéta Španělová Kuřim2012Školka D---9090
52.Šimon Tajovský AK Kuřim2007MlŽci---9090
53.Ema Králová AK Blansko Dvorská2008Přípravka D90---90
54.Adam Šťastný VSK Uni Brno2010Minipřípravka H90---90
55.Pavla Krchová AK Tišnov2011Minipřípravka D---8282
56.Markéta Hanáková Orel Vyškov2012Školka D82---82
57.Richard Sivý Kuřim2012Školka H---8282
58.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy2010Minipřípravka D82---82
59.Eliška Fučíková AK Kuřim2006MlŽky---8282
60.Filip Němec Kuřim2006MlŽci82---82
61.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim2010Minipřípravka H82---82
62.Jakub Rozkošný KB Blansko2009Přípravka H-82--82
63.Aleš Rádek Orel Brno 12009Přípravka H82---82
64.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč2010Minipřípravka H76---76
65.Dita Dvořáková Kuřim2012Školka D---7676
66.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská2012Školka D76---76
67.Jiří Luska Orel Vyškov2014Školka H76---76
68.Robin Janíček Kuřim2010Minipřípravka H---7676
69.Aneta Seberová AK Tišnov2007MlŽky---7676
70.Filip Křížek Orel Vyškov2006MlŽci76---76
71.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská2008Přípravka H76---76
72.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč2013Školka H72---72
73.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč2009Přípravka H72---72
74.Dušan Lát AK Blansko Dvorská2007MlŽci72---72
75.Matýsek Dobroucký Kuřim2013Školka H---7272
76.David Špička AK Kuřim2009Přípravka H---7272
77.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko2010Minipřípravka D72---72
78.Vojtěch Lachman Dolní Loučky2009Přípravka H--72-72
79.Monika Trojancová Orel Vyškov2008Přípravka D72---72
80.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská2012Školka D72---72
81.Andrea Žáková AK Kuřim2007MlŽky---7272
82.Klárka Dobroucká Kuřim2015Školka D---7070
83.Filip Šimonovský AK Kuřim2006MlŽci70---70
84.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy2012Školka D70---70
85.Marek Mezník AK Kuřim2009Přípravka H70---70
86.Šárka Filková Orel Žatčany2009Přípravka D70---70
87.Eliška Široká AK Blansko Dvorská2004StŽky70---70
88.Václav Kučera SK Žabovřesky2012Školka H---7070
89.Martin Janíček Kuřim2008Přípravka H---7070
90.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Přípravka H-70--70
91.Jakub Sedláček Orel Žatčany2013Školka H70---70
92.Tereza Šťastná AK Kuřim2010Minipřípravka D70---70
93.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská2009Přípravka D69---69
94.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka D69---69
95.Hynek Vermouzek Kuřim2014Školka H---6969
96.Matěj Janošík Orel Brno 12013Školka H69---69
97.Eliška Špičková AK Kuřim2016Školka D---6969
98.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská2007MlŽci69---69
99.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice2004StŽky69---69
100.Eliška Matušková Orel Žatčany2012Školka D69---69
101.Ondřej Hronek Kuřim2007MlŽci---6969
102.Daniel Němec Kuřim2009Přípravka H69---69
103.Tereza Havlíčková Orel Vyškov2004StŽky68---68
104.Helena Janková Brno2016Školka D---6868
105.Matěj Hrádek Tišnov2015Školka H---6868
106.Jonáš Jedlička AK Kuřim2007MlŽci---6868
107.Richard Vacek Kuřim2009Přípravka H---6868
108.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007MlŽky-68--68
109.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice2012Školka D68---68
110.Jakub Ryba Orel Žatčany2009Přípravka H68---68
111.Dan Lána Kuřim2013Školka H68---68
112.Jiří Janošík Orel Brno 12010Minipřípravka H68---68
113.Hynek Kučera SK Žabovřesky2014Školka H---6767
114.Simona Kacetlová Těchov2014Školka D67---67
115.Eliška Pudelková Želešice2016Školka D---6767
116.Daniel Schwarz Kuřim2011Minipřípravka H---6767
117.Kryštof Pevný Orel Vyškov2007MlŽci67---67
118.Tomáš Rohovský Orel Silůvky2005StŽci67---67
119.Jakub Nedoma Moravské Knínice2014Školka H67---67
120.Michal Rádek Orel Brno 12011Minipřípravka H67---67
121.Martin Dostál SK Kotlářka2008Přípravka H--66-66
122.Gabriela Janíčková Kuřim2016Školka D---6666
123.Karolína Malá AK Blansko Dvorská2009Přípravka D66---66
124.Daniel Holacký Holasice2004StŽci-66--66
125.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice2015Školka H66---66
126.Samuel Schwarz Kuřim2015Školka H---6666
127.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská2007MlŽci65---65
128.Adéla Staňková Orel Jiříkovice2014Školka D65---65
129.Natálie Sedláčková Orel Žatčany2010Minipřípravka D65---65
130.Vilém Krch AK Tišnov2009Přípravka H---6565
131.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H65---65
132.Lukáš Hollý Kuřim2009Přípravka H-65--65
133.Štěpán Chaloupka Kuřim2009Přípravka H---6464
134.Anežka Nováčková Orel Kuřim2015Školka D64---64
135.Kateřina Rybová Orel Žatčany2006MlŽky64---64
136.Magdalena Halámková Čebín2011Minipřípravka D64---64
137.Anna Heczková Slávia Liberec2006MlŽky-64--64
138.Martin Hronek Kuřim2009Přípravka H---6363
139.Štěpánka Severová Orel Žatčany2006MlŽky63---63
140.Veronika Alanová Orel Vyškov2011Minipřípravka D63---63
141.Kateřina Matušková Orel Žatčany2014Školka D63---63
142.Václav Sedláček Orel Žatčany2010Minipřípravka H63---63
143.Josef Gretz Orel Vyškov2011Minipřípravka H--63-63
144.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H62---62
145.Anežka Bialoboková AK Kuřim2010Minipřípravka D62---62
146.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská2010Minipřípravka D61---61
147.Klára Rozkošná KB Blansko2007MlŽky-59--59
148.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012Školka H-58--58
149.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010Minipřípravka D--55-55
150.Anežka Janáčková O1062013Školka D-48--48
151.Kristýna Komárková Česká2012Školka D-45--45
152.Johana Gretz Orel Vyškov2016Školka D--43-43
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Anna Pudelková AC Moravská Slavia2013--10082182
2.Dagmar Polášková Kuřim201466--72138
3.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012110---110
4.Sabina Nedomová AK Kuřim2012100---100
5.Magdalena Bravencová AK Kuřim2012---100100
6.Anežka Janáčková O1062013-100--100
7.Markéta Hanáková Orel Vyškov201292---92
8.Johana Gretz Orel Vyškov2016--90-90
9.Kristýna Komárková Česká2012-90--90
10.Markéta Španělová Kuřim2012---9090
11.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská201276---76
12.Dita Dvořáková Kuřim2012---7676
13.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská201272---72
14.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy201270---70
15.Klárka Dobroucká Kuřim2015---7070
16.Eliška Špičková AK Kuřim2016---6969
17.Eliška Matušková Orel Žatčany201269---69
18.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice201268---68
19.Helena Janková Brno2016---6868
20.Simona Kacetlová Těchov201467---67
21.Eliška Pudelková Želešice2016---6767
22.Gabriela Janíčková Kuřim2016---6666
23.Adéla Staňková Orel Jiříkovice201465---65
24.Anežka Nováčková Orel Kuřim201564---64
25.Kateřina Matušková Orel Žatčany201463---63
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim20107610010090366
2.Klára Drimlová Sokol Kuřim201168707272282
3.Anežka Poučová Vyškov2011-827676234
4.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010677290-229
5.Maja Tomanová Orel Vyškov20109090--180
6.Hana Uhlířová Orel Židenice20116676--142
7.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011100---100
8.Aneta Bradáčová ACT Lerak Blansko2010---100100
9.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010--82-82
10.Pavla Krchová AK Tišnov2011---8282
11.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy201082---82
12.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko201072---72
13.Tereza Šťastná AK Kuřim201070---70
14.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská201169---69
15.Natálie Sedláčková Orel Žatčany201065---65
16.Magdalena Halámková Čebín201164---64
17.Veronika Alanová Orel Vyškov201163---63
18.Anežka Bialoboková AK Kuřim201062---62
19.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská201061---61
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno20081009090110390
2.Pavla Polášková AK Kuřim20097610010090366
3.Eliška Poučová Vyškov2009-827676234
4.Kateřina Rybová Lipůvka200982-82-164
5.Klára Tuzová Orel Židenice200968--82150
6.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008-7672-148
7.Anna Chaloupková AK Kuřim200967--72139
8.Ema Králová AK Blansko Dvorská200890---90
9.Monika Trojancová Orel Vyškov200872---72
10.Šárka Filková Orel Žatčany200970---70
11.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská200969---69
12.Karolína Malá AK Blansko Dvorská200966---66
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Stela Tomanová Orel Vyškov200790110--200
2.Natálie Mazálková AK Tišnov2007-76100-176
3.Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko2007---110110
4.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007-100--100
5.Sára Šťastná Orel Židenice2006100---100
6.Anna Heczková Slávia Liberec2006-92--92
7.Eliška Fučíková AK Kuřim2006---9090
8.Aneta Seberová AK Tišnov2007---8282
9.Kateřina Rybová Orel Žatčany200682---82
10.Štěpánka Severová Orel Žatčany200676---76
11.Andrea Žáková AK Kuřim2007---7676
12.Klára Rozkošná KB Blansko2007-72--72
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Magda Kundrátová AK Tišnov2004100100100-300
2.Eliška Široká AK Blansko Dvorská200490---90
3.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice200482---82
4.Tereza Havlíčková Orel Vyškov200476---76
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Dan Pohanka AK Kuřim2012100-110-210
2.Matěj Prokeš SKP Kometa2012--9090180
3.Petr Strakoš Kuřim201292--76168
4.David Šenkýř Orel Silůvky2013110---110
5.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012-110--110
6.Ondřej Machovský AK Tišnov2012---100100
7.Richard Sivý Kuřim2012---8282
8.Jiří Luska Orel Vyškov201476---76
9.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč201372---72
10.Matýsek Dobroucký Kuřim2013---7272
11.Jakub Sedláček Orel Žatčany201370---70
12.Václav Kučera SK Žabovřesky2012---7070
13.Hynek Vermouzek Kuřim2014---6969
14.Matěj Janošík Orel Brno 1201369---69
15.Matěj Hrádek Tišnov2015---6868
16.Dan Lána Kuřim201368---68
17.Hynek Kučera SK Žabovřesky2014---6767
18.Jakub Nedoma Moravské Knínice201467---67
19.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice201566---66
20.Samuel Schwarz Kuřim2015---6666
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Marek Mazálek AK Tišnov2010-10076-176
2.Filip Ryba Lipůvka201166-90-156
3.Vítek Lána Kuřim201072--82154
4.Rafael Provazník Orel Vyškov2010--8272154
5.Tomáš Hítra Kometa Brno201170--69139
6.Vojtěch Tuza Orel Židenice / SKP Kometa201169--70139
7.Dominik Černý Orel Vyškov201164--68132
8.Filip Doležal AK Kuřim2010---110110
9.Hynek Halas Orel Šitbořice2010110---110
10.Josef Gretz Orel Vyškov2011--100-100
11.Adam Šťastný VSK Uni Brno201090---90
12.Filip Šeptun Kuřim2010---9090
13.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim201082---82
14.Robin Janíček Kuřim2010---7676
15.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč201076---76
16.Jiří Janošík Orel Brno 1201068---68
17.Daniel Schwarz Kuřim2011---6767
18.Michal Rádek Orel Brno 1201167---67
19.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská201165---65
20.Václav Sedláček Orel Žatčany201063---63
21.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská201162---62
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009100110100100410
2.Ondřej Slezák Slavkov2008---110110
3.Jakub Rozkošný KB Blansko2009-100--100
4.Vojtěch Lachman Dolní Loučky2009--90-90
5.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská200890---90
6.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009-82--82
7.David Špička AK Kuřim2009---8282
8.Martin Dostál SK Kotlářka2008--82-82
9.Aleš Rádek Orel Brno 1200982---82
10.Martin Janíček Kuřim2008---7676
11.Lukáš Hollý Kuřim2009-76--76
12.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská200876---76
13.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč200972---72
14.Richard Vacek Kuřim2009---7272
15.Marek Mezník AK Kuřim200970---70
16.Vilém Krch AK Tišnov2009---7070
17.Štěpán Chaloupka Kuřim2009---6969
18.Daniel Němec Kuřim200969---69
19.Martin Hronek Kuřim2009---6868
20.Jakub Ryba Orel Žatčany200968---68
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Gabriel Provazník Orel Vyškov200768909090338
2.Jakub Marek AK Tišnov200670100100-270
3.Šimon Tajovský AK Kuřim2007---100100
4.Filip Němec Kuřim2006100---100
5.Filip Křížek Orel Vyškov200690---90
6.Ondřej Hronek Kuřim2007---8282
7.Dušan Lát AK Blansko Dvorská200782---82
8.Filip Šimonovský AK Kuřim200676---76
9.Jonáš Jedlička AK Kuřim2007---7676
10.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská200772---72
11.Kryštof Pevný Orel Vyškov200769---69
12.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská200767---67
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234Body
1.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno20058211090110392
2.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko200576-10090266
3.Matěj Tajovský AK Kuřim2004-828282246
4.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004100---100
5.Daniel Holacký Holasice2004-90--90
6.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská200590---90
7.Tomáš Rohovský Orel Silůvky200572---72