Výsledky poháru KBL 2019 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1Body
1.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009Přípravka H100100
2.Sára Šťastná Orel Židenice2006MlŽky100100
3.David Šenkýř Orel Silůvky2013Školka H100100
4.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D100100
5.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012Školka D100100
6.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011Minipřípravka D100100
7.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Minipřípravka H100100
8.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004StŽci100100
9.Sabina Nedomová AK Kuřim2012Školka D9090
10.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská2005StŽci9090
11.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská2008Přípravka H9090
12.Ema Králová AK Blansko Dvorská2008Přípravka D9090
13.Adam Šťastný VSK Uni Brno2010Minipřípravka H9090
14.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Minipřípravka D9090
15.Stela Tomanová Orel Vyškov2007MlŽky9090
16.Dan Pohanka AK Kuřim2012Školka H9090
17.Markéta Hanáková Orel Vyškov2012Školka D8282
18.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy2010Minipřípravka D8282
19.Petr Strakoš Kuřim2012Školka H8282
20.Kateřina Rybová Lipůvka2009Přípravka D8282
21.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005StŽci8282
22.Filip Němec Kuřim2006MlŽci8282
23.Aleš Rádek Orel Brno 12009Přípravka H8282
24.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim2010Minipřípravka H8282
25.Magda Kundrátová AK Tišnov2004StŽky7676
26.Jiří Luska Orel Vyškov2014Školka H7676
27.Pavla Polášková AK Kuřim2009Přípravka D7676
28.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010Minipřípravka D7676
29.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská2012Školka D7676
30.Filip Křížek Orel Vyškov2006MlŽci7676
31.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská2008Přípravka H7676
32.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč2010Minipřípravka H7676
33.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč2009Přípravka H7272
34.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč2013Školka H7272
35.Dušan Lát AK Blansko Dvorská2007MlŽci7272
36.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko2010Minipřípravka D7272
37.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko2005StŽci7272
38.Monika Trojancová Orel Vyškov2008Přípravka D7272
39.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská2012Školka D7272
40.Vítek Lána Kuřim2010Minipřípravka H7272
41.Tomáš Hítra Kometa Brno2011Minipřípravka H7070
42.Filip Šimonovský AK Kuřim2006MlŽci7070
43.Jakub Sedláček Orel Žatčany2013Školka H7070
44.Tereza Šťastná AK Kuřim2010Minipřípravka D7070
45.Eliška Široká AK Blansko Dvorská2004StŽky7070
46.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy2012Školka D7070
47.Šárka Filková Orel Žatčany2009Přípravka D7070
48.Marek Mezník AK Kuřim2009Přípravka H7070
49.Eliška Matušková Orel Žatčany2012Školka D6969
50.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská2007MlŽci6969
51.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice2004StŽky6969
52.Matěj Janošík Orel Brno 12013Školka H6969
53.Daniel Němec Kuřim2009Přípravka H6969
54.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská2009Přípravka D6969
55.Vojtěch Tuza Orel Židenice2011Minipřípravka H6969
56.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka D6969
57.Jakub Marek AK Tišnov2006MlŽci6868
58.Klára Tuzová Orel Židenice2009Přípravka D6868
59.Tereza Havlíčková Orel Vyškov2004StŽky6868
60.Klára Drimlová Česká2011Minipřípravka D6868
61.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice2012Školka D6868
62.Dan Lána Kuřim2013Školka H6868
63.Jakub Ryba Orel Žatčany2009Přípravka H6868
64.Jiří Janošík Orel Brno 12010Minipřípravka H6868
65.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010Minipřípravka D6767
66.Jakub Nedoma Moravské Knínice2014Školka H6767
67.Tomáš Rohovský Orel Silůvky2005StŽci6767
68.Anna Chaloupková AK Kuřim2009Přípravka D6767
69.Kryštof Pevný Orel Vyškov2007MlŽci6767
70.Simona Kacetlová Těchov2014Školka D6767
71.Michal Rádek Orel Brno 12011Minipřípravka H6767
72.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice2015Školka H6666
73.Karolína Malá AK Blansko Dvorská2009Přípravka D6666
74.Dagmar Polášková Kuřim2014Školka D6666
75.Gabriel Provazník Orel Vyškov2007MlŽci6666
76.Hana Uhlířová Orel Židenice2011Minipřípravka D6666
77.Filip Ryba Lipůvka2011Minipřípravka H6666
78.Adéla Staňková Orel Jiříkovice2014Školka D6565
79.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská2007MlŽci6565
80.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H6565
81.Natálie Sedláčková Orel Žatčany2010Minipřípravka D6565
82.Dominik Černý Orel Vyškov2011Minipřípravka H6464
83.Kateřina Rybová Orel Žatčany2006MlŽky6464
84.Magdalena Halámková Čebín2011Minipřípravka D6464
85.Anežka Nováčková Orel Kuřim2015Školka D6464
86.Veronika Alanová Orel Vyškov2011Minipřípravka D6363
87.Václav Sedláček Orel Žatčany2010Minipřípravka H6363
88.Štěpánka Severová Orel Žatčany2006MlŽky6363
89.Kateřina Matušková Orel Žatčany2014Školka D6363
90.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská2011Minipřípravka H6262
91.Anežka Bialoboková AK Kuřim2010Minipřípravka D6262
92.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská2010Minipřípravka D6161
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Leontýna Lusková Orel Vyškov2012110110
2.Sabina Nedomová AK Kuřim2012100100
3.Markéta Hanáková Orel Vyškov20129292
4.Adéla Weinhoferová AK Blansko Dvorská20127676
5.Martina Sedláčková Atletika Blansko Dvorská20127272
6.Laura Mucková ZŠ Nehvizdy20127070
7.Eliška Matušková Orel Žatčany20126969
8.Gabriela Staňková Orel Jiříkovice20126868
9.Simona Kacetlová Těchov20146767
10.Dagmar Polášková Kuřim20146666
11.Adéla Staňková Orel Jiříkovice20146565
12.Anežka Nováčková Orel Kuřim20156464
13.Kateřina Matušková Orel Žatčany20146363
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Nella Marešová ŠAK Židlochovice2011100100
2.Maja Tomanová Orel Vyškov20109090
3.Klára Mucková ZŠ Nehvizdy20108282
4.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim20107676
5.Rebecca Žáková AK Dvorská Blansko20107272
6.Tereza Šťastná AK Kuřim20107070
7.Lada Babíčková AK Blansko Dvorská20116969
8.Klára Drimlová Česká20116868
9.Amálie Kundrátová AK Tišnov20106767
10.Hana Uhlířová Orel Židenice20116666
11.Natálie Sedláčková Orel Žatčany20106565
12.Magdalena Halámková Čebín20116464
13.Veronika Alanová Orel Vyškov20116363
14.Anežka Bialoboková AK Kuřim20106262
15.Elen Weinhoferová AK Blansko Dvorská20106161
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008100100
2.Ema Králová AK Blansko Dvorská20089090
3.Kateřina Rybová Lipůvka20098282
4.Pavla Polášková AK Kuřim20097676
5.Monika Trojancová Orel Vyškov20087272
6.Šárka Filková Orel Žatčany20097070
7.Rozálie Šujanová AK Blansko Dvorská20096969
8.Klára Tuzová Orel Židenice20096868
9.Anna Chaloupková AK Kuřim20096767
10.Karolína Malá AK Blansko Dvorská20096666
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Sára Šťastná Orel Židenice2006100100
2.Stela Tomanová Orel Vyškov20079090
3.Kateřina Rybová Orel Žatčany20068282
4.Štěpánka Severová Orel Žatčany20067676
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Magda Kundrátová AK Tišnov2004100100
2.Eliška Široká AK Blansko Dvorská20049090
3.Adéla Kubinová Lite Sport Boskovice20048282
4.Tereza Havlíčková Orel Vyškov20047676
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.David Šenkýř Orel Silůvky2013110110
2.Dan Pohanka AK Kuřim2012100100
3.Petr Strakoš Kuřim20129292
4.Jiří Luska Orel Vyškov20147676
5.Jan Kaluosek Orel Dolní Dobrouč20137272
6.Jakub Sedláček Orel Žatčany20137070
7.Matěj Janošík Orel Brno 120136969
8.Dan Lána Kuřim20136868
9.Jakub Nedoma Moravské Knínice20146767
10.Daniel Schwarzer Orel Jiříkovice20156666
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Hynek Halas Orel Šitbořice2010110110
2.Adam Šťastný VSK Uni Brno20109090
3.Radek Švaňhal Plavecký klub Kuřim20108282
4.Jiří Kalousek Orel Dolní Dobrouč20107676
5.Vítek Lána Kuřim20107272
6.Tomáš Hítra Kometa Brno20117070
7.Vojtěch Tuza Orel Židenice20116969
8.Jiří Janošík Orel Brno 120106868
9.Michal Rádek Orel Brno 120116767
10.Filip Ryba Lipůvka20116666
11.Richard Kacetl AK Blansko Dvorská20116565
12.Dominik Černý Orel Vyškov20116464
13.Václav Sedláček Orel Žatčany20106363
14.Vít Grunwald AK Blansko Dvorská20116262
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009100100
2.Hynek Škvařil AK Blansko Dvorská20089090
3.Aleš Rádek Orel Brno 120098282
4.Bruno Klimeš AK Blansko Dvorská20087676
5.Josef Kalousek Orel Dolní Dobrouč20097272
6.Marek Mezník AK Kuřim20097070
7.Daniel Němec Kuřim20096969
8.Jakub Ryba Orel Žatčany20096868
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Filip Němec Kuřim2006100100
2.Filip Křížek Orel Vyškov20069090
3.Dušan Lát AK Blansko Dvorská20078282
4.Filip Šimonovský AK Kuřim20067676
5.Martin Grunwald AK Blansko Dvorská20077272
6.Jakub Marek AK Tišnov20067070
7.Kryštof Pevný Orel Vyškov20076969
8.Gabriel Provazník Orel Vyškov20076868
9.Tomáš Augustýn AK Blansko Dvorská20076767
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1Body
1.Adam Nečas AK Blansko Dvorská2004100100
2.Kryštof Kroupa AK Blansko Dvorská20059090
3.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno20058282
4.Tadeáš Zouhar ACT Lerak Blansko20057676
5.Tomáš Rohovský Orel Silůvky20057272