Výsledky poháru KBL 2017 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Minipřípravka D6970691007010066544
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002StŽci---2571008290529
3.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004MlŽky69726868685965469
4.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H-907290765767452
5.Barbora Polášková KuřimKuřim2007Přípravka D66635969604960426
6.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003StŽci72-9082-7282398
7.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice2005MlŽci8276656772--362
8.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D-6867-665664321
9.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005MlŽci--767290-76314
10.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010Školka H-6461-656062312
11.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003StŽci--100100-90-290
12.Kateřina Rybová LipůvkaLipůvka2009Minipřípravka D--60905870-278
13.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003StŽky-67-69-6769272
14.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2010Školka D70---636261256
15.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002StŽky-100--8269-251
16.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010Školka D---906163-214
17.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2008Minipřípravka D72-66---68206
18.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim2002StŽky666970----205
19.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007Přípravka D-6664--54-184
20.Martin Janíček KuřimKuřim2008Minipřípravka H---90-82-172
21.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007Přípravka D90-----72162
22.Radek Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2010Školka H90----69-159
23.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007Přípravka D76--82---158
24.Jan Šandera KuřimKuřim2011Školka H72--82---154
25.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002StŽci--82--70-152
26.Šimon Bajer AK KuřimAK Kuřim2008Minipřípravka H6882-----150
27.Gabriel Svoboda AK KuřimAK Kuřim2008Minipřípravka H---72-76-148
28.Jakub Pokorný AK KuřimAK Kuřim2011Školka H70--76---146
29.Adam Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2007Přípravka H76----63-139
30.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka H----6968-137
31.Václav Šandera KuřimKuřim2009Minipřípravka H64--70---134
32.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009Minipřípravka D66----68-134
33.Miroslav Motúz AK TišnovAK Tišnov2009Minipřípravka H---6964--133
34.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009Minipřípravka H---68-59-127
35.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010Školka D--62--64-126
36.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Školka D----5965-124
37.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Školka D----5761-118
38.Jonáš Topinka AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia2013Školka H--58--53-111
39.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004MlŽci------100100
40.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006Přípravka D100------100
41.Dominik Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Minipřípravka H100------100
42.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H100------100
43.Matyáš Zejda Orel ObřanyOrel Obřany2011Školka H100------100
44.Filip Šeptun KuřimKuřim2010Školka H---100---100
45.Jan Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004MlŽci-----100-100
46.Matyáš Ammer SK Ante Žďár nad SázavouSK Ante Žďár nad Sázavou2002StŽci100------100
47.Ondřej Slezák SlavkovSlavkov2008Minipřípravka H---100---100
48.Ondřej Navrátil BedřichovBedřichov2007Přípravka H---100---100
49.Anna Fialová Sokol PřísnoticeSokol Přísnotice2010Školka D100------100
50.Kristýna Pichalová Orel DomanínOrel Domanín2008Minipřípravka D100------100
51.Laura Petrželková PodlesíPodlesí2010Školka D---100---100
52.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004MlŽky100------100
53.Tomáš Janáček SK Ante Žďár nad SázavouSK Ante Žďár nad Sázavou2004MlŽci100------100
54.Anna Ryšavá Drahanský sport teamDrahanský sport team2008Minipřípravka D90------90
55.Šimon Pertl SK Ante Žďár nad SázavouSK Ante Žďár nad Sázavou2004MlŽci90------90
56.Tereza Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2010Školka D90------90
57.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009Minipřípravka H-----90-90
58.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2009Minipřípravka H90------90
59.Vojtěch Ambroz Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H90------90
60.Vojtěch Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky2002StŽci90------90
61.Matyas Sebera TišnovTišnov2010Školka H---90---90
62.Adéla Sigmundová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2005MlŽky90------90
63.Radim Prášil Orel RozsochyOrel Rozsochy2002StŽci82------82
64.Kateřina Mašínská TišnovTišnov2009Minipřípravka D---82---82
65.Michaela Rothová KuřimKuřim2010Školka D---82---82
66.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009Minipřípravka H---82---82
67.Kateřina Zejdová Orel ObřanyOrel Obřany2008Minipřípravka D82------82
68.Martin Hála Orel ŽideniceOrel Židenice2007Přípravka H82------82
69.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka D82------82
70.Anna Macharáčková Orel ŽideniceOrel Židenice2005MlŽky82------82
71.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim2009Minipřípravka H82------82
72.Adam Šťastný VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2010Školka H82------82
73.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice2010Školka D82------82
74.Tereza Obořilová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002StŽky76------76
75.Štěpán Hanek ŠAK Židlochovice - Orel ŽideniceŠAK Židlochovice - Orel Židenice2005MlŽci---76---76
76.Josef Grec Orel VyškovOrel Vyškov2011Školka H76------76
77.Metoděj Kraisa Orel VyškovOrel Vyškov2009Minipřípravka H76------76
78.Tomáš Bořil Moravské KníniceMoravské Knínice2006Přípravka H---76---76
79.Sára Komosná VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2005MlŽky76------76
80.Tereza Jurásková ZŠ Komenského FulnekZŠ Komenského Fulnek2009Minipřípravka D76------76
81.Ella Čížková KuřimKuřim2008Minipřípravka D---76---76
82.Veronika Kudličková Orel VyškovOrel Vyškov2010Školka D76------76
83.Zdeněk Hrouzek Orel SilůvkyOrel Silůvky2004MlŽci76------76
84.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010Školka D---76---76
85.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006Přípravka H-----76-76
86.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Minipřípravka H---76---76
87.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014Školka D---72---72
88.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D72------72
89.Michal Fritz Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team2005MlŽci72------72
90.Kryštof Slezák SlavkovSlavkov2012Školka H---72---72
91.Tadeáš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice2008Minipřípravka H72------72
92.Vítek Sláma BrnoBrno2006Přípravka H---72---72
93.Robin Janíček KuřimKuřim2010Školka H-----72-72
94.Sára Kavalcová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2004MlŽky72------72
95.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2010Školka D72------72
96.Ondřej Ambroz Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H72------72
97.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008Minipřípravka D70------70
98.Šimon Kavalec ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007Přípravka H70------70
99.Eva Martínková BrnoBrno2013Školka D---70---70
100.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2005MlŽci70------70
101.Petr Čajka Orel DomanínOrel Domanín2009Minipřípravka H70------70
102.Aneta Třísková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D70------70
103.Hana Černá Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team2005MlŽky70------70
104.Jan Martínek BrnoBrno2011Školka H---70---70
105.Jakub Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007Přípravka H------7070
106.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002StŽky70------70
107.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002StŽky---70---70
108.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D---70---70
109.Nikol Frelichová Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D69------69
110.Iveta Holešinská ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2003StŽky69------69
111.Jan Sodomka AK TišnovAK Tišnov2011Školka H---69---69
112.Kryštof Pevný Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H69------69
113.Lukáš Polák Orel VyškovOrel Vyškov2010Školka H69------69
114.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Školka D69------69
115.Matouš Rajmic KuřimKuřim2008Minipřípravka H69------69
116.Zuzana Buchtová KuřimKuřim2012Školka D---69---69
117.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Školka H68------68
118.Barbora Janíčková Orel DomanínOrel Domanín2009Minipřípravka D68------68
119.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín2007Přípravka H68------68
120.Štěpán Kameník Drahanský sport teamDrahanský sport team2002StŽci68------68
121.Sára Navrátilová Orel ŽideniceOrel Židenice2007Přípravka D68------68
122.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Školka D68------68
123.David Burian BrnoBrno2013Školka H---68---68
124.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004MlŽky68------68
125.Alice Bořilová AK KuřimAK Kuřim2010Školka D---68---68
126.Michaela Dvořáčková Orel VyškovOrel Vyškov2009Minipřípravka D67------67
127.Veronika Bártková Orel VyškovOrel Vyškov2010Školka D67------67
128.Lukáš Hála Orel ŽideniceOrel Židenice2007Přípravka H67------67
129.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008Minipřípravka D-----67-67
130.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004MlŽky67------67
131.Nela Holešinská ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007Přípravka D67------67
132.Lubomír Sodomka AK TišnovAK Tišnov2013Školka H---67---67
133.Aneta Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice2002StŽky67------67
134.Vincent Pechan Orel VyškovOrel Vyškov2009Minipřípravka H67------67
135.David Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov2011Školka H67------67
136.Sára Luňáčková TišnovTišnov2003StŽky----67--67
137.Anna Smutná Drahanský sport teamDrahanský sport team2004MlŽky66------66
138.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015Školka H---66---66
139.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2011Školka H66------66
140.Kristýna Lesenská Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice2012Školka D66------66
141.Nikola Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2008Minipřípravka D-----66-66
142.Alena Štveráčková AK TišnovAK Tišnov2004MlŽky---66---66
143.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2007Přípravka H66------66
144.Matěj Pokorný AK KuřimAK Kuřim2009Minipřípravka H66------66
145.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003StŽky-----66-66
146.Václav Sláma BrnoBrno2004MlŽci---65---65
147.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005MlŽci-----65-65
148.Petra Drimlová AK KuřimAK Kuřim2004MlŽky-65-----65
149.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2003StŽci65------65
150.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov2009Minipřípravka D65------65
151.Julie Kotolánová Orel VyškovOrel Vyškov2012Školka D65------65
152.Veronika Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2006Přípravka D65------65
153.Matěj Holoch Orlík VyškovOrlík Vyškov2011Školka H65------65
154.Anna Náplavová Orel DomanínOrel Domanín2005MlŽky65------65
155.Matyáš Čapek Orel VyškovOrel Vyškov2009Minipřípravka H65------65
156.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim2011Školka D64------64
157.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005MlŽky-----64-64
158.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice2012Školka H64------64
159.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov2004MlŽky64------64
160.Julie Huvarová Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D64------64
161.Monika Gottwaldová Orel VyškovOrel Vyškov2009Minipřípravka D64------64
162.Anna Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice2002StŽky64------64
163.Šimon Ševčík Orel ŽideniceOrel Židenice2008Minipřípravka H63------63
164.Silvie Jehlaříková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D63------63
165.Martina Hamplová Orel ŽideniceOrel Židenice2005MlŽky63------63
166.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005MlŽci--63----63
167.Alžběta Krupová Orel KroměřížOrel Kroměříž2012Školka D63------63
168.Magdaléna Janíková PodlesíPodlesí2006Přípravka D------6363
169.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003StŽky63------63
170.Petr Strakoš KuřimKuřim2012Školka H63------63
171.Aneta Veselá Orel VyškovOrel Vyškov2003StŽky62------62
172.Kryštof Kučera SK Skol BrnoSK Skol Brno2007Přípravka H----62--62
173.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov2005MlŽci62------62
174.Radim Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov2008Minipřípravka H62------62
175.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka H-----62-62
176.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto2007Přípravka D62------62
177.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2013Školka H62------62
178.Ondřej Bořecký Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice2012Školka H61------61
179.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005MlŽky-----61-61
180.Kryštof Lesenský Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice2009Minipřípravka H61------61
181.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2003StŽky61------61
182.Sylva Makarová Orel ObřanyOrel Obřany2005MlŽky61------61
183.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004MlŽci-----60-60
184.Klára Bořecká Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice2014Školka D60------60
185.Tomáš Vydra Orel VyškovOrel Vyškov2008Minipřípravka H60------60
186.Daniel Bartek BohdaliceBohdalice2012Školka H60------60
187.Terezie Bořecká Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice2014Školka D59------59
188.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2009Minipřípravka H59------59
189.Šimon Bořecký Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice2010Školka H59------59
190.Miroslav Glier DoubravníkDoubravník2012Školka H------5959
191.Tobias Jurášek AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H-----58-58
192.Matouš Krupa Orel KroměřížOrel Kroměříž2009Minipřípravka H58------58
193.Václav Helán AK KuřimAK Kuřim2012Školka H-----58-58
194.Matouš Bořecký Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice2012Školka H58------58
195.Emma Jurošková PrahaPraha2013Školka D------5858
196.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Školka H57------57
197.Lucie Foltýnová KuřimKuřim2011Školka D-----57-57
198.Tadeáš Svoboda AK KuřimAK Kuřim2012Školka H-----56-56
199.Jan Grošek Sokol LulečSokol Luleč2015Školka H56------56
200.Jakub Raška KuřimKuřim2007Přípravka H-----55-55
201.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010Školka D-----55-55
202.Tobias Olszyna KuřimKuřim2010Školka H-----54-54
203.Elen Jurášková AK KuřimAK Kuřim2004MlŽky-----53-53
204.Ondřej Pokorný SK KuřimSK Kuřim2007Přípravka H-----52-52
205.Alexandra Pokorná Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005MlŽky-----51-51
206.Teo Berka SK KuřimSK Kuřim2006Přípravka H-----50-50
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov201070---10076100346
2.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010---909082-262
3.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010--100--90-190
4.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010----82100-182
5.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010----7672-148
6.Anna Fialová Sokol PřísnoticeSokol Přísnotice2010110------110
7.Tereza Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2010100------100
8.Laura Petrželková PodlesíPodlesí2010---100---100
9.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice201092------92
10.Emma Jurošková PrahaPraha2013------9090
11.Michaela Rothová KuřimKuřim2010---82---82
12.Veronika Kudličková Orel VyškovOrel Vyškov201076------76
13.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010---76---76
14.Dagmar Polášková KuřimKuřim2014---72---72
15.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov201072------72
16.Eva Martínková BrnoBrno2013---70---70
17.Lucie Foltýnová KuřimKuřim2011-----70-70
18.Zuzana Buchtová KuřimKuřim2012---69---69
19.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010-----69-69
20.Adéla Tomíšková KuřimKuřim201069------69
21.Alice Bořilová AK KuřimAK Kuřim2010---68---68
22.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201168------68
23.Veronika Bártková Orel VyškovOrel Vyškov201067------67
24.Kristýna Lesenská Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice201266------66
25.Julie Kotolánová Orel VyškovOrel Vyškov201265------65
26.Klára Drimlová Sokol KuřimSokol Kuřim201164------64
27.Alžběta Krupová Orel KroměřížOrel Kroměříž201263------63
28.Klára Bořecká Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice201462------62
29.Terezie Bořecká Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice201461------61
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim20096910011010011011090530
2.Kateřina Rybová LipůvkaLipůvka2009--82909090-352
3.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno200872-90---100262
4.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim200966----82-148
5.Kristýna Pichalová Orel DomanínOrel Domanín2008100------100
6.Anna Ryšavá Drahanský sport teamDrahanský sport team200890------90
7.Kateřina Mašínská TišnovTišnov2009---82---82
8.Kateřina Zejdová Orel ObřanyOrel Obřany200882------82
9.Tereza Jurásková ZŠ Komenského FulnekZŠ Komenského Fulnek200976------76
10.Ella Čížková KuřimKuřim2008---76---76
11.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008-----76-76
12.Nikola Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2008-----72-72
13.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200870------70
14.Barbora Janíčková Orel DomanínOrel Domanín200968------68
15.Michaela Dvořáčková Orel VyškovOrel Vyškov200967------67
16.Kristýna Dorazilová Orel VyškovOrel Vyškov200965------65
17.Monika Gottwaldová Orel VyškovOrel Vyškov200964------64
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007-100100-10010090490
2.Barbora Polášková KuřimKuřim200766828282908276418
3.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007-9090--90-270
4.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200790-----100190
5.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200776--100---176
6.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006100------100
7.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007---90---90
8.Magdaléna Janíková PodlesíPodlesí2006------8282
9.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov200782------82
10.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200672------72
11.Aneta Třísková Orel DomanínOrel Domanín200670------70
12.Nikol Frelichová Orel DomanínOrel Domanín200669------69
13.Sára Navrátilová Orel ŽideniceOrel Židenice200768------68
14.Nela Holešinská ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200767------67
15.Veronika Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200665------65
16.Julie Huvarová Orel DomanínOrel Domanín200664------64
17.Silvie Jehlaříková Orel DomanínOrel Domanín200663------63
18.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto200762------62
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov20046910010010010082100500
2.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004110------110
3.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005-----100-100
4.Sylva Makarová Orel ObřanyOrel Obřany2005100------100
5.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005-----90-90
6.Adéla Sigmundová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200590------90
7.Petra Drimlová AK KuřimAK Kuřim2004-90-----90
8.Alena Štveráčková AK TišnovAK Tišnov2004---90---90
9.Anna Macharáčková Orel ŽideniceOrel Židenice200582------82
10.Elen Jurášková AK KuřimAK Kuřim2004-----76-76
11.Sára Komosná VSK Uni BrnoVSK Uni Brno200576------76
12.Alexandra Pokorná Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005-----72-72
13.Sára Kavalcová ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200472------72
14.Hana Černá Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team200570------70
15.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská200468------68
16.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200467------67
17.Anna Smutná Drahanský sport teamDrahanský sport team200466------66
18.Anna Náplavová Orel DomanínOrel Domanín200565------65
19.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov200464------64
20.Martina Hamplová Orel ŽideniceOrel Židenice200563------63
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003-82-100-90100372
2.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002-110--100110-320
3.Helena Vacková AK KuřimAK Kuřim20027290100----262
4.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002---110---110
5.Tereza Obořilová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002100------100
6.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team200290------90
7.Sára Luňáčková TišnovTišnov2003----90--90
8.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003-----82-82
9.Iveta Holešinská ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200382------82
10.Aneta Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice200276------76
11.Anna Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice200270------70
12.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200369------69
13.Aneta Veselá Orel VyškovOrel Vyškov200368------68
14.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200367------67
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010-100100-11082100492
2.Radek Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim201090----100-190
3.Jonáš Topinka AC Mor. SlaviaAC Mor. Slavia2013--90--69-159
4.Jan Šandera KuřimKuřim201172--82---154
5.Jakub Pokorný AK KuřimAK Kuřim201170--76---146
6.Filip Šeptun KuřimKuřim2010---110---110
7.Robin Janíček KuřimKuřim2010-----110-110
8.Matyáš Zejda Orel ObřanyOrel Obřany2011100------100
9.Matyas Sebera TišnovTišnov2010---90---90
10.Miroslav Glier DoubravníkDoubravník2012------9090
11.Adam Šťastný VSK Uni BrnoVSK Uni Brno201082------82
12.Josef Grec Orel VyškovOrel Vyškov201176------76
13.Václav Helán AK KuřimAK Kuřim2012-----76-76
14.Tadeáš Svoboda AK KuřimAK Kuřim2012-----72-72
15.Kryštof Slezák SlavkovSlavkov2012---72---72
16.Tobias Olszyna KuřimKuřim2010-----70-70
17.Jan Martínek BrnoBrno2011---70---70
18.Lukáš Polák Orel VyškovOrel Vyškov201069------69
19.Jan Sodomka AK TišnovAK Tišnov2011---69---69
20.David Burian BrnoBrno2013---68---68
21.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201068------68
22.David Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov201167------67
23.Lubomír Sodomka AK TišnovAK Tišnov2013---67---67
24.Tadeáš Kazda KuřimKuřim2015---66---66
25.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany201166------66
26.Matěj Holoch Orlík VyškovOrlík Vyškov201165------65
27.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice201264------64
28.Petr Strakoš KuřimKuřim201263------63
29.David Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky201362------62
30.Ondřej Bořecký Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice201261------61
31.Daniel Bartek BohdaliceBohdalice201260------60
32.Šimon Bořecký Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice201059------59
33.Matouš Bořecký Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice201258------58
34.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201357------57
35.Jan Grošek Sokol LulečSokol Luleč201556------56
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Janíček KuřimKuřim2008---90-90-180
2.Šimon Bajer AK KuřimAK Kuřim200868110-----178
3.Miroslav Motúz AK TišnovAK Tišnov2009---69100--169
4.Gabriel Svoboda AK KuřimAK Kuřim2008---72-82-154
5.Otto Zwettler AK KuřimAK Kuřim2009---68-76-144
6.Václav Šandera KuřimKuřim200964--70---134
7.Dominik Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2008110------110
8.Ondřej Slezák SlavkovSlavkov2008---100---100
9.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009-----100-100
10.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany200990------90
11.Petr Štveráček AK TišnovAK Tišnov2009---82---82
12.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim200982------82
13.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009---76---76
14.Metoděj Kraisa Orel VyškovOrel Vyškov200976------76
15.Tadeáš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice200872------72
16.Petr Čajka Orel DomanínOrel Domanín200970------70
17.Matouš Rajmic KuřimKuřim200869------69
18.Vincent Pechan Orel VyškovOrel Vyškov200967------67
19.Matěj Pokorný AK KuřimAK Kuřim200966------66
20.Matyáš Čapek Orel VyškovOrel Vyškov200965------65
21.Šimon Ševčík Orel ŽideniceOrel Židenice200863------63
22.Radim Jabůrek Orel VyškovOrel Vyškov200862------62
23.Kryštof Lesenský Orel ŘečkoviceOrel Řečkovice200961------61
24.Tomáš Vydra Orel VyškovOrel Vyškov200860------60
25.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200959------59
26.Matouš Krupa Orel KroměřížOrel Kroměříž200958------58
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006-100100901007090480
2.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007----9090-180
3.Adam Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim200776----82-158
4.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006-----110-110
5.Ondřej Navrátil BedřichovBedřichov2007---100---100
6.Jakub Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007------100100
7.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov2006100------100
8.Vojtěch Ambroz Orel VyškovOrel Vyškov200690------90
9.Kryštof Kučera SK Skol BrnoSK Skol Brno2007----82--82
10.Martin Hála Orel ŽideniceOrel Židenice200782------82
11.Tomáš Bořil Moravské KníniceMoravské Knínice2006---82---82
12.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim2007-----76-76
13.Vítek Sláma BrnoBrno2006---76---76
14.Tobias Jurášek AK KuřimAK Kuřim2006-----72-72
15.Ondřej Ambroz Orel VyškovOrel Vyškov200672------72
16.Šimon Kavalec ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200770------70
17.Jakub Raška KuřimKuřim2007-----69-69
18.Kryštof Pevný Orel VyškovOrel Vyškov200769------69
19.Ondřej Pokorný SK KuřimSK Kuřim2007-----68-68
20.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín200768------68
21.Teo Berka SK KuřimSK Kuřim2006-----67-67
22.Lukáš Hála Orel ŽideniceOrel Židenice200767------67
23.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200766------66
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice200582100908290--444
2.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005--10090100-90380
3.Jan Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004-----110-110
4.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov2005100------100
5.Tomáš Komárek ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2004------100100
6.Tomáš Janáček SK Ante Žďár nad SázavouSK Ante Žďár nad Sázavou2004100------100
7.Štěpán Hanek ŠAK Židlochovice - Orel ŽideniceŠAK Židlochovice - Orel Židenice2005---100---100
8.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005-----90-90
9.Šimon Pertl SK Ante Žďár nad SázavouSK Ante Žďár nad Sázavou200490------90
10.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004-----82-82
11.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005--82----82
12.Zdeněk Hrouzek Orel SilůvkyOrel Silůvky200476------76
13.Václav Sláma BrnoBrno2004---76---76
14.Michal Fritz Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team200572------72
15.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200570------70
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška200376-9092-8290430
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002---100100100100400
3.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003--100110-110-320
4.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002--82--76-158
5.Matyáš Ammer SK Ante Žďár nad SázavouSK Ante Žďár nad Sázavou2002100------100
6.Vojtěch Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky200290------90
7.Radim Prášil Orel RozsochyOrel Rozsochy200282------82
8.Štěpán Kameník Drahanský sport teamDrahanský sport team200272------72
9.Jakub Dušek Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200370------70