Výsledky poháru KBL 2016 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004MlŽci707067209--201617
2.Richard Křivánek Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice2006Přípravka H90-7610010010090556
3.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003MlŽci90909090-8276518
4.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005Přípravka H76100729076-70484
5.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice2005Přípravka H68766372616158459
6.Daniela Kropáčková BrnoBrno2001StŽky70--2387276-456
7.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001StŽky--6568-23466433
8.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004MlŽky82696676-6663422
9.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002StŽky72-6970707269422
10.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007Minipřípravka D82-6482647254418
11.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002StŽci90--82909062414
12.Adam Klusoň LelekoviceLelekovice2007Minipřípravka H8282-100-100-364
13.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010Školka H68-6276575441358
14.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Školka D90--100-8257329
15.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci100-100100---300
16.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2008Minipřípravka D67--9065-59281
17.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002StŽky6867-7267--274
18.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007Minipřípravka D---76627051259
19.Barbora Polášková KuřimKuřim2007Minipřípravka D65--70-6340238
20.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003MlŽky---82-6968219
21.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007Minipřípravka D100--100---200
22.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H----686353184
23.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002StŽky--8290---172
24.Tereza Obořilová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002StŽky100-----72172
25.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002StŽci82-----82164
26.Václav Šandera KuřimKuřim2009Školka H72--90---162
27.Matyas Sebera TišnovTišnov2010Školka H----585645159
28.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007Minipřípravka H---76-76-152
29.Hana Černá Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team2005Přípravka D82-----61143
30.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009Školka D---82-59-141
31.Jan Klusoň X-sportsX-sports2005Přípravka H6672-----138
32.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2010Školka D76----62-138
33.Veronika Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2006Přípravka D67--69---136
34.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽky72-----56128
35.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2008Minipřípravka D63----60-123
36.Miroslav Motúz AK TišnovAK Tišnov2009Školka H-----6448112
37.Jan Martínek BrnoBrno2011Školka H--61---42103
38.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2009Školka H100------100
39.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2005Přípravka H100------100
40.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice2010Školka D100------100
41.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Školka H---100---100
42.Michal Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team2001StŽci------100100
43.Adam Horák BrnoBrno2007Minipřípravka H100------100
44.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004MlŽky100------100
45.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006Přípravka D100------100
46.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001StŽci---100---100
47.Ondřej Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2008Minipřípravka H---90---90
48.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Minipřípravka H90------90
49.Sabina Toužinová KuřimKuřim2009Školka D---90---90
50.Vilém Topor Orel VyškovOrel Vyškov2009Školka H90------90
51.Karolína Lužová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2005Přípravka D90------90
52.Šimon Bajer AK KuřimAK Kuřim2008Minipřípravka H-----90-90
53.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004MlŽky90------90
54.Adéla Bělobradičová TJ ZnojmoTJ Znojmo2008Minipřípravka D90------90
55.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2005Přípravka H82------82
56.Matyáš Zejda Orel ObřanyOrel Obřany2011Školka H82------82
57.Robin Janíček KuřimKuřim2010Školka H---82---82
58.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2010Školka D82------82
59.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H---82---82
60.Jan Kostruh Orel ŽideniceOrel Židenice2004MlŽci82------82
61.Jakub Kala Skol BrnoSkol Brno2002StŽci----82--82
62.Daniel Sattler KuřimKuřim2007Minipřípravka H---82---82
63.Lukáš Dvořák Náměšť nad OslavouNáměšť nad Oslavou2002StŽci76------76
64.Anežka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka D76------76
65.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2003MlŽky76------76
66.Adam Suchánek Orel ŽideniceOrel Židenice2007Minipřípravka H76------76
67.Erik Sattler KuřimKuřim2005Přípravka H---76---76
68.Tereza Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2010Školka D---76---76
69.Kristýna Pichalová Orel DomanínOrel Domanín2008Minipřípravka D76------76
70.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Školka H76------76
71.Šimon Dvořák Náměšť nad OslavouNáměšť nad Oslavou2004MlŽci76------76
72.Martin Janíček KuřimKuřim2008Minipřípravka H---72---72
73.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010Školka D---72---72
74.David Kučera KuřimKuřim2010Školka H---72---72
75.Martin Vychron Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽci72------72
76.Dominik Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Minipřípravka H72------72
77.Natálie Sajašová KuřimKuřim2010Školka D72------72
78.Nella Hortová KuřimKuřim2007Minipřípravka D---72---72
79.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D72------72
80.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2007Minipřípravka D72------72
81.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H72------72
82.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---70---70
83.Kateřina Zejdová Orel ObřanyOrel Obřany2008Minipřípravka D70------70
84.Jakub Nezdařil Orel VyškovOrel Vyškov2010Školka H70------70
85.Nikola Živčičová KuřimKuřim2003MlŽky---70---70
86.Vít Hověžák KuřimKuřim2012Školka H---70---70
87.Michaela Rothová KuřimKuřim2010Školka D---70---70
88.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H70------70
89.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov2007Minipřípravka H70------70
90.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009Školka H---70---70
91.Aneta Třísková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D70------70
92.Linda Ryšková VSK BrnoVSK Brno2010Školka D70------70
93.Daniel Šigut AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci-----70-70
94.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004MlŽky70------70
95.Šárka Kostruhová Orel ŽideniceOrel Židenice2007Minipřípravka D69------69
96.Matěj Blažek AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H69------69
97.Filip Vychron Orel VyškovOrel Vyškov2007Minipřípravka H69------69
98.Marek Šanca Veverská BitýškaVeverská Bitýška2002StŽci69------69
99.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka D69------69
100.Aneta Veselá Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽky69------69
101.Oliver Šrom Orel ŽideniceOrel Židenice2009Školka H69------69
102.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Školka D69------69
103.Jiří Rybníkář KuřimKuřim2001StŽci---69---69
104.Filip Kala Skol BrnoSkol Brno2004MlŽci----69--69
105.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008Minipřípravka D---69---69
106.Petr Hověžák KuřimKuřim2010Školka H---69---69
107.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Školka D---69---69
108.Tomáš Sasko AK KuřimAK Kuřim2008Minipřípravka H-----69-69
109.Simona Kučerová KuřimKuřim2006Přípravka D---68---68
110.Petra Řeháková LelekoviceLelekovice2001StŽky-----68-68
111.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny2013Školka D68------68
112.Anna Kašpaříková Orel BlažoviceOrel Blažovice2005Přípravka D--68----68
113.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007Minipřípravka D-----68-68
114.Pavlína Veselá Orel VyškovOrel Vyškov2004MlŽky68------68
115.Čeněk Topor Orel VyškovOrel Vyškov2007Minipřípravka H68------68
116.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010Školka D---68---68
117.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008Minipřípravka D68------68
118.Martin Čech MokráMokrá2006Přípravka H-68-----68
119.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2005Přípravka D68------68
120.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H-----67-67
121.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002StŽci---67---67
122.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2001StŽky67------67
123.Jan Šandera KuřimKuřim2011Školka H67------67
124.Gabriel Svoboda AK KuřimAK Kuřim2008Minipřípravka H-----67-67
125.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2007Minipřípravka D------6767
126.Ondřej Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2007Minipřípravka H67------67
127.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H67------67
128.Ema Doležalová LelekoviceLelekovice2004MlŽky67------67
129.Ema Nezdařilová Orel VyškovOrel Vyškov2007Minipřípravka D66------66
130.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2008Minipřípravka H66------66
131.Martin Kala Skol BrnoSkol Brno2007Minipřípravka H----66--66
132.Laura Majerčíková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D66------66
133.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Minipřípravka D-----66-66
134.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2001StŽci66------66
135.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2010Školka H66------66
136.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009Školka H-----65-65
137.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka H65------65
138.Nikola Rotnáglová Orel ŽideniceOrel Židenice2001StŽky65------65
139.Kateřina Celá Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka D65------65
140.Michal Svoboda AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H-----65-65
141.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín2007Minipřípravka H65------65
142.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Školka H------6565
143.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2011Školka H65------65
144.Julie Huvarová Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D64------64
145.Michal Fritz Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team2005Přípravka H------6464
146.David Buček Orel ObřanyOrel Obřany2012Školka H64------64
147.Vojtěch Smysl Orel ŽideniceOrel Židenice2008Minipřípravka H64------64
148.Eva Bohuslavová Orel VyškovOrel Vyškov2007Minipřípravka D64------64
149.Ondřej Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2001StŽci64------64
150.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín2001StŽky63------63
151.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008Minipřípravka H63------63
152.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice2012Školka H63------63
153.Adéla Kalusová LelekoviceLelekovice2005Přípravka D----63--63
154.Adéla Šanderová KuřimKuřim2007Minipřípravka D62------62
155.Anna Petrásková AK KuřimAK Kuřim2002StŽky-----62-62
156.Štěpán Náplava Orel DomanínOrel Domanín2010Školka H62------62
157.Jakub Šedrla Orel SilůvkyOrel Silůvky2007Minipřípravka H62------62
158.Michal Konečný KuřimKuřim2013Školka H61------61
159.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto2007Minipřípravka D61------61
160.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010Školka D-----61-61
161.Jan Kachlík Orel VyškovOrel Vyškov2008Minipřípravka H61------61
162.Radovan Olejník Orel VyškovOrel Vyškov2007Minipřípravka H60------60
163.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004MlŽci-----60-60
164.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004MlŽky------6060
165.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Školka H60------60
166.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004MlŽci----60--60
167.Lucie Kalusová LelekoviceLelekovice2008Minipřípravka D----59--59
168.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2007Minipřípravka H59------59
169.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Školka H59------59
170.Filip Musil MedlánkyMedlánky2005Přípravka H-----59-59
171.Tomáš Musil MedlánkyMedlánky2008Minipřípravka H-----58-58
172.Daniel Ryška VSK BrnoVSK Brno2007Minipřípravka H58------58
173.František Svoboda AK KuřimAK Kuřim2010Školka H-----58-58
174.Ondřej Huvar Orel DomanínOrel Domanín2007Minipřípravka H57------57
175.Karolína Januszová TišnovTišnov2008Minipřípravka D-----57-57
176.Šárka Kráčmanová AK KuřimAK Kuřim2004MlŽky-----57-57
177.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim2002StŽci-----56-56
178.Nikola Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2008Minipřípravka D-----55-55
179.Samuel Mariak BlanskoBlansko2009Školka H------5555
180.Tereza Kalusová LelekoviceLelekovice2003MlŽky-----55-55
181.Václav Helán AK KuřimAK Kuřim2012Školka H-----53-53
182.Tadeáš Svoboda AK KuřimAK Kuřim2012Školka H-----52-52
183.Lucie Krulová BrnoBrno2006Přípravka D------5252
184.Oksana Mariaková BlanskoBlansko2006Přípravka D------5050
185.Gabriela Novotná Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team2009Školka D------4949
186.Kristýna Kolářová AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka D------4747
187.Kateřina Modřická AK TišnovAK Tišnov2009Školka D------4646
188.Jan Kreidl Orel Židenice - HolasiceOrel Židenice - Holasice2012Školka H------4343
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim200990--100-100100390
2.Amálie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov201076----90-166
3.Anna Chaloupková AK KuřimAK Kuřim2009---82-76-158
4.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice2010100------100
5.Sabina Toužinová KuřimKuřim2009---90---90
6.Gabriela Novotná Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team2009------9090
7.Denisa Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2010-----82-82
8.Kateřina Modřická AK TišnovAK Tišnov2009------8282
9.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov201082------82
10.Tereza Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2010---76---76
11.Natálie Sajašová KuřimKuřim201072------72
12.Sofinka Zwettlerová AK KuřimAK Kuřim2010---72---72
13.Michaela Rothová KuřimKuřim2010---70---70
14.Linda Ryšková VSK BrnoVSK Brno201070------70
15.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201169------69
16.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010---69---69
17.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010---68---68
18.Anna Šolcová Ski ŽabinySki Žabiny201368------68
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov200782-100829010082454
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno200867--90100-100357
3.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007---76829076324
4.Barbora Polášková KuřimKuřim200765--70-7272279
5.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007100--100---200
6.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov200863----70-133
7.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2007------110110
8.Adéla Bělobradičová TJ ZnojmoTJ Znojmo200890------90
9.Barbora Topinková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2007-----82-82
10.Lucie Kalusová LelekoviceLelekovice2008----76--76
11.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007-----76-76
12.Kristýna Pichalová Orel DomanínOrel Domanín200876------76
13.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov200772------72
14.Nella Hortová KuřimKuřim2007---72---72
15.Kateřina Zejdová Orel ObřanyOrel Obřany200870------70
16.Karolína Januszová TišnovTišnov2008-----69-69
17.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008---69---69
18.Šárka Kostruhová Orel ŽideniceOrel Židenice200769------69
19.Nikola Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2008-----68-68
20.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200868------68
21.Ema Nezdařilová Orel VyškovOrel Vyškov200766------66
22.Eva Bohuslavová Orel VyškovOrel Vyškov200764------64
23.Adéla Šanderová KuřimKuřim200762------62
24.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto200761------61
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Hana Černá Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team200582-----100182
2.Veronika Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200667--100---167
3.Anna Kašpaříková Orel BlažoviceOrel Blažovice2005--100----100
4.Sára Šťastná Orel ŽideniceOrel Židenice2006100------100
5.Adéla Kalusová LelekoviceLelekovice2005----100--100
6.Karolína Lužová Orel ŽatčanyOrel Žatčany200590------90
7.Simona Kučerová KuřimKuřim2006---90---90
8.Lucie Krulová BrnoBrno2006------9090
9.Oksana Mariaková BlanskoBlansko2006------8282
10.Anežka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov200576------76
11.Kristýna Kolářová AK TišnovAK Tišnov2006------7676
12.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200672------72
13.Aneta Třísková Orel DomanínOrel Domanín200670------70
14.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany200669------69
15.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200568------68
16.Laura Majerčíková Orel DomanínOrel Domanín200666------66
17.Kateřina Celá Orel VyškovOrel Vyškov200565------65
18.Julie Huvarová Orel DomanínOrel Domanín200664------64
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov20048210010090-9090470
2.Veronika Jahodová Veverská BitýškaVeverská Bitýška2003---100-100100300
3.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200372-----76148
4.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004100------100
5.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno200490------90
6.Eliška Široká AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská2004------8282
7.Nikola Živčičová KuřimKuřim2003---82---82
8.Šárka Kráčmanová AK KuřimAK Kuřim2004-----82-82
9.Tereza Kalusová LelekoviceLelekovice2003-----76-76
10.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200376------76
11.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200470------70
12.Aneta Veselá Orel VyškovOrel Vyškov200369------69
13.Pavlína Veselá Orel VyškovOrel Vyškov200468------68
14.Ema Doležalová LelekoviceLelekovice200467------67
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí200290-1007610010090480
2.Daniela Kropáčková BrnoBrno200182--90110110-392
3.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200276100-8292--350
4.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001--8272-8682322
5.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002--110100---210
6.Tereza Obořilová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002100-----100200
7.Petra Řeháková LelekoviceLelekovice2001-----92-92
8.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200172------72
9.Anna Petrásková AK KuřimAK Kuřim2002-----72-72
10.Nikola Rotnáglová Orel ŽideniceOrel Židenice200170------70
11.Lucie Kuchařová Orel DomanínOrel Domanín200169------69
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov201068-10076907279417
2.Matyas Sebera TišnovTišnov2010----1007686262
3.Miroslav Motúz AK TišnovAK Tišnov2009-----9092182
4.Jan Martínek BrnoBrno2011--90---80170
5.Václav Šandera KuřimKuřim200972--90---162
6.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK ŽidlochoviceOrel Židenice - ŠAK Židlochovice2009------110110
7.Samuel Mariak BlanskoBlansko2009------100100
8.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009---100---100
9.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009---100---100
10.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2009100------100
11.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009-----100-100
12.Vilém Topor Orel VyškovOrel Vyškov200990------90
13.Matyáš Zejda Orel ObřanyOrel Obřany201182------82
14.František Svoboda AK KuřimAK Kuřim2010-----82-82
15.Jan Kreidl Orel Židenice - HolasiceOrel Židenice - Holasice2012------8282
16.Robin Janíček KuřimKuřim2010---82---82
17.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201076------76
18.David Kučera KuřimKuřim2010---72---72
19.Jakub Nezdařil Orel VyškovOrel Vyškov201070------70
20.Václav Helán AK KuřimAK Kuřim2012-----70-70
21.Vít Hověžák KuřimKuřim2012---70---70
22.Oliver Šrom Orel ŽideniceOrel Židenice200969------69
23.Tadeáš Svoboda AK KuřimAK Kuřim2012-----69-69
24.Petr Hověžák KuřimKuřim2010---69---69
25.Jan Šandera KuřimKuřim201167------67
26.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky201066------66
27.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany201165------65
28.David Buček Orel ObřanyOrel Obřany201264------64
29.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice201263------63
30.Štěpán Náplava Orel DomanínOrel Domanín201062------62
31.Michal Konečný KuřimKuřim201361------61
32.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim201360------60
33.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201359------59
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adam Klusoň LelekoviceLelekovice200782100-100-100-382
2.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007---76-82-158
3.Tomáš Musil MedlánkyMedlánky2008-----100-100
4.Adam Horák BrnoBrno2007100------100
5.Martin Kala Skol BrnoSkol Brno2007----100--100
6.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky200890------90
7.Ondřej Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2008---90---90
8.Šimon Bajer AK KuřimAK Kuřim2008-----90-90
9.Daniel Sattler KuřimKuřim2007---82---82
10.Adam Suchánek Orel ŽideniceOrel Židenice200776------76
11.Tomáš Sasko AK KuřimAK Kuřim2008-----76-76
12.Martin Janíček KuřimKuřim2008---72---72
13.Dominik Šenkýř Orel SilůvkyOrel Silůvky200872------72
14.Gabriel Svoboda AK KuřimAK Kuřim2008-----72-72
15.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov200770------70
16.Filip Vychron Orel VyškovOrel Vyškov200769------69
17.Čeněk Topor Orel VyškovOrel Vyškov200768------68
18.Ondřej Koutný AK DrnoviceAK Drnovice200767------67
19.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200866------66
20.Adam Kuchař Orel DomanínOrel Domanín200765------65
21.Vojtěch Smysl Orel ŽideniceOrel Židenice200864------64
22.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200863------63
23.Jakub Šedrla Orel SilůvkyOrel Silůvky200762------62
24.Jan Kachlík Orel VyškovOrel Vyškov200861------61
25.Radovan Olejník Orel VyškovOrel Vyškov200760------60
26.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200759------59
27.Daniel Ryška VSK BrnoVSK Brno200758------58
28.Ondřej Huvar Orel DomanínOrel Domanín200757------57
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Richard Křivánek Elite Sport BoskoviceElite Sport Boskovice200690-100110100110100520
2.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno200576110909090-90470
3.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice200568908272767276396
4.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006----827672230
5.Jan Klusoň X-sportsX-sports20056682-----148
6.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2005100------100
7.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005-----90-90
8.Michal Fritz Drahanský Sport TeamDrahanský Sport Team2005------8282
9.Michal Svoboda AK KuřimAK Kuřim2006-----82-82
10.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200582------82
11.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006---82---82
12.Erik Sattler KuřimKuřim2005---76---76
13.Martin Čech MokráMokrá2006-76-----76
14.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200672------72
15.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005---70---70
16.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice200570------70
17.Filip Musil MedlánkyMedlánky2005-----70-70
18.Matěj Blažek AK TišnovAK Tišnov200669------69
19.Filip Křížek Orel VyškovOrel Vyškov200667------67
20.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov200565------65
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Jahoda Veverská BitýškaVeverská Bitýška20039010010090-100100490
2.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim200470908282---324
3.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003100-110100---310
4.Filip Kala Skol BrnoSkol Brno2004----100--100
5.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004----90--90
6.Daniel Šigut AK KuřimAK Kuřim2003-----90-90
7.Matěj Tajovský AK KuřimAK Kuřim2004-----82-82
8.Jan Kostruh Orel ŽideniceOrel Židenice200482------82
9.Šimon Dvořák Náměšť nad OslavouNáměšť nad Oslavou200476------76
10.Martin Vychron Orel VyškovOrel Vyškov200372------72
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002100--9010010082472
2.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim200290-----90180
3.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001---100---100
4.Michal Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team2001------100100
5.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim2002-----90-90
6.Jakub Kala Skol BrnoSkol Brno2002----90--90
7.Jiří Rybníkář KuřimKuřim2001---82---82
8.Lukáš Dvořák Náměšť nad OslavouNáměšť nad Oslavou200282------82
9.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002---76---76
10.Marek Šanca Veverská BitýškaVeverská Bitýška200276------76
11.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200172------72
12.Ondřej Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200170------70