Výsledky poháru KBL 2016 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Šimon Kafka AK Kuřim2004MlŽci707067209--201617
2.Richard Křivánek Elite Sport Boskovice2006Přípravka H90-7610010010090556
3.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška2003MlŽci90909090-8276518
4.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005Přípravka H76100729076-70484
5.Patrik Navrátil Chudčice2005Přípravka H68766372616158459
6.Daniela Kropáčková Brno2001StŽky70--2387276-456
7.Martina Kuncová Orel Vyškov2001StŽky--6568-23466433
8.Magda Kundrátová AK Tišnov2004MlŽky82696676-6663422
9.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002StŽky72-6970707269422
10.Natálie Mazálková AK Tišnov2007Minipřípravka D82-6482647254418
11.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002StŽci90--82909062414
12.Adam Klusoň Lelekovice2007Minipřípravka H8282-100-100-364
13.Marek Mazálek AK Tišnov2010Školka H68-6276575441358
14.Pavla Polášková AK Kuřim2009Školka D90--100-8257329
15.Jan Dočkal AK Kuřim2003MlŽci100-100100---300
16.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008Minipřípravka D67--9065-59281
17.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002StŽky6867-7267--274
18.Aneta Seberová AK Tišnov2007Minipřípravka D---76627051259
19.Barbora Polášková Kuřim2007Minipřípravka D65--70-6340238
20.Veronika Jahodová Veverská Bitýška2003MlŽky---82-6968219
21.Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice2007Minipřípravka D100--100---200
22.Jakub Marek AK Tišnov2006Přípravka H----686353184
23.Aneta Fritzová Drahanský sport team2002StŽky--8290---172
24.Tereza Obořilová Drahanský sport team2002StŽky100-----72172
25.Kryštof Doležal AK Kuřim2002StŽci82-----82164
26.Václav Šandera Kuřim2009Školka H72--90---162
27.Matyas Sebera Tišnov2010Školka H----585645159
28.Šimon Tajovský AK Kuřim2007Minipřípravka H---76-76-152
29.Hana Černá Drahanský Sport Team2005Přípravka D82-----61143
30.Anna Chaloupková AK Kuřim2009Školka D---82-59-141
31.Jan Klusoň X-sports2005Přípravka H6672-----138
32.Amálie Kundrátová AK Tišnov2010Školka D76----62-138
33.Veronika Daněčková ŠAK Židlochovice2006Přípravka D67--69---136
34.Anna Halasová Orel Vyškov2003MlŽky72-----56128
35.Silvie Kundrátová AK Tišnov2008Minipřípravka D63----60-123
36.Miroslav Motúz AK Tišnov2009Školka H-----6448112
37.Jan Martínek Brno2011Školka H--61---42103
38.Vojtěch Duraja Orel Obřany2009Školka H100------100
39.Jan Koutný AK Drnovice2005Přípravka H100------100
40.Leontýna Hladká Orel Židenice2010Školka D100------100
41.Lukáš Hollý Kuřim2009Školka H---100---100
42.Michal Šmída Drahanský sport team2001StŽci------100100
43.Adam Horák Brno2007Minipřípravka H100------100
44.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno2004MlŽky100------100
45.Sára Šťastná Orel Židenice2006Přípravka D100------100
46.Tomáš Václavek Kuřim2001StŽci---100---100
47.Ondřej Štěpánek AK Kuřim2008Minipřípravka H---90---90
48.Tomáš Horák Orel Silůvky2008Minipřípravka H90------90
49.Sabina Toužinová Kuřim2009Školka D---90---90
50.Vilém Topor Orel Vyškov2009Školka H90------90
51.Karolína Lužová Orel Žatčany2005Přípravka D90------90
52.Šimon Bajer AK Kuřim2008Minipřípravka H-----90-90
53.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno2004MlŽky90------90
54.Adéla Bělobradičová TJ Znojmo2008Minipřípravka D90------90
55.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice2005Přípravka H82------82
56.Matyáš Zejda Orel Obřany2011Školka H82------82
57.Robin Janíček Kuřim2010Školka H---82---82
58.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Školka D82------82
59.Jan Štěpánek AK Kuřim2006Přípravka H---82---82
60.Jan Kostruh Orel Židenice2004MlŽci82------82
61.Jakub Kala Skol Brno2002StŽci----82--82
62.Daniel Sattler Kuřim2007Minipřípravka H---82---82
63.Lukáš Dvořák Náměšť nad Oslavou2002StŽci76------76
64.Anežka Kraisová Orel Vyškov2005Přípravka D76------76
65.Ludmila Halasová Orel Šitbořice2003MlŽky76------76
66.Adam Suchánek Orel Židenice2007Minipřípravka H76------76
67.Erik Sattler Kuřim2005Přípravka H---76---76
68.Tereza Fritzová Drahanský sport team2010Školka D---76---76
69.Kristýna Pichalová Orel Domanín2008Minipřípravka D76------76
70.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Školka H76------76
71.Šimon Dvořák Náměšť nad Oslavou2004MlŽci76------76
72.Martin Janíček Kuřim2008Minipřípravka H---72---72
73.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010Školka D---72---72
74.David Kučera Kuřim2010Školka H---72---72
75.Martin Vychron Orel Vyškov2003MlŽci72------72
76.Dominik Šenkýř Orel Silůvky2008Minipřípravka H72------72
77.Natálie Sajašová Kuřim2010Školka D72------72
78.Nella Hortová Kuřim2007Minipřípravka D---72---72
79.Michaela Kosíková Orel Domanín2006Přípravka D72------72
80.Stela Tomanová Orel Vyškov2007Minipřípravka D72------72
81.Šimon Indruch Orel Vyškov2006Přípravka H72------72
82.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---70---70
83.Kateřina Zejdová Orel Obřany2008Minipřípravka D70------70
84.Jakub Nezdařil Orel Vyškov2010Školka H70------70
85.Nikola Živčičová Kuřim2003MlŽky---70---70
86.Vít Hověžák Kuřim2012Školka H---70---70
87.Michaela Rothová Kuřim2010Školka D---70---70
88.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H70------70
89.Jakub Duda Orel Vyškov2007Minipřípravka H70------70
90.Samuel Masaryk Kuřim2009Školka H---70---70
91.Aneta Třísková Orel Domanín2006Přípravka D70------70
92.Linda Ryšková VSK Brno2010Školka D70------70
93.Daniel Šigut AK Kuřim2003MlŽci-----70-70
94.Markéta Kosíková Orel Domanín2004MlŽky70------70
95.Šárka Kostruhová Orel Židenice2007Minipřípravka D69------69
96.Matěj Blažek AK Tišnov2006Přípravka H69------69
97.Filip Vychron Orel Vyškov2007Minipřípravka H69------69
98.Marek Šanca Veverská Bitýška2002StŽci69------69
99.Julie Miková Orel Obřany2006Přípravka D69------69
100.Aneta Veselá Orel Vyškov2003MlŽky69------69
101.Oliver Šrom Orel Židenice2009Školka H69------69
102.Anežka Halasová Orel Vyškov2011Školka D69------69
103.Jiří Rybníkář Kuřim2001StŽci---69---69
104.Filip Kala Skol Brno2004MlŽci----69--69
105.Olga Boleslavová AK Kuřim2008Minipřípravka D---69---69
106.Petr Hověžák Kuřim2010Školka H---69---69
107.Adéla Tomíšková Kuřim2010Školka D---69---69
108.Tomáš Sasko AK Kuřim2008Minipřípravka H-----69-69
109.Simona Kučerová Kuřim2006Přípravka D---68---68
110.Petra Řeháková Lelekovice2001StŽky-----68-68
111.Anna Šolcová Ski Žabiny2013Školka D68------68
112.Anna Kašpaříková Orel Blažovice2005Přípravka D--68----68
113.Barbora Topinková AC Moravská Slavia2007Minipřípravka D-----68-68
114.Pavlína Veselá Orel Vyškov2004MlŽky68------68
115.Čeněk Topor Orel Vyškov2007Minipřípravka H68------68
116.Sofia Hedbávná Kuřim2010Školka D---68---68
117.Monika Trojancová Orel Vyškov2008Minipřípravka D68------68
118.Martin Čech Mokrá2006Přípravka H-68-----68
119.Jana Belánová Orel Jiříkovice2005Přípravka D68------68
120.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H-----67-67
121.Jáchym Badin AK Kuřim2002StŽci---67---67
122.Veronika Halasová Orel Šitbořice2001StŽky67------67
123.Jan Šandera Kuřim2011Školka H67------67
124.Gabriel Svoboda AK Kuřim2008Minipřípravka H-----67-67
125.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007Minipřípravka D------6767
126.Ondřej Koutný AK Drnovice2007Minipřípravka H67------67
127.Filip Křížek Orel Vyškov2006Přípravka H67------67
128.Ema Doležalová Lelekovice2004MlŽky67------67
129.Ema Nezdařilová Orel Vyškov2007Minipřípravka D66------66
130.Jan Indruch Orel Vyškov2008Minipřípravka H66------66
131.Martin Kala Skol Brno2007Minipřípravka H----66--66
132.Laura Majerčíková Orel Domanín2006Přípravka D66------66
133.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007Minipřípravka D-----66-66
134.Miroslav Tichý Orel Obřany2001StŽci66------66
135.David Horák Orel Silůvky2010Školka H66------66
136.Jiří Helán AK Kuřim2009Školka H-----65-65
137.Vojtěch Halas Orel Vyškov2005Přípravka H65------65
138.Nikola Rotnáglová Orel Židenice2001StŽky65------65
139.Kateřina Celá Orel Vyškov2005Přípravka D65------65
140.Michal Svoboda TJ Slovan Podlesí2006Přípravka H-----65-65
141.Adam Kuchař Orel Domanín2007Minipřípravka H65------65
142.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009Školka H------6565
143.Vít Duraja Orel Obřany2011Školka H65------65
144.Julie Huvarová Orel Domanín2006Přípravka D64------64
145.Michal Fritz Drahanský Sport Team2005Přípravka H------6464
146.David Buček Orel Obřany2012Školka H64------64
147.Vojtěch Smysl Orel Židenice2008Minipřípravka H64------64
148.Eva Bohuslavová Orel Vyškov2007Minipřípravka D64------64
149.Ondřej Fojt Orel Obřany2001StŽci64------64
150.Lucie Kuchařová Orel Domanín2001StŽky63------63
151.Jan Belán Orel Jiříkovice2008Minipřípravka H63------63
152.Mikuláš Hladký Orel Židenice2012Školka H63------63
153.Adéla Kalusová Lelekovice2005Přípravka D----63--63
154.Adéla Šanderová Kuřim2007Minipřípravka D62------62
155.Anna Petrásková AK Kuřim2002StŽky-----62-62
156.Štěpán Náplava Orel Domanín2010Školka H62------62
157.Jakub Šedrla Orel Silůvky2007Minipřípravka H62------62
158.Michal Konečný Kuřim2013Školka H61------61
159.Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto2007Minipřípravka D61------61
160.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010Školka D-----61-61
161.Jan Kachlík Orel Vyškov2008Minipřípravka H61------61
162.Radovan Olejník Orel Vyškov2007Minipřípravka H60------60
163.Matěj Tajovský Kuřim2004MlŽci-----60-60
164.Eliška Široká AK Blansko Dvorská2004MlŽky------6060
165.Kryštof Macek Orel Kuřim2013Školka H60------60
166.Štěpán Daněk Horizont Blansko2004MlŽci----60--60
167.Lucie Kalusová Lelekovice2008Minipřípravka D----59--59
168.Vojtěch Fojt Orel Obřany2007Minipřípravka H59------59
169.Matěj Halas Orel Vyškov2013Školka H59------59
170.Filip Musil Medlánky2005Přípravka H-----59-59
171.Tomáš Musil Medlánky2008Minipřípravka H-----58-58
172.Daniel Ryška VSK Brno2007Minipřípravka H58------58
173.František Svoboda AK Kuřim2010Školka H-----58-58
174.Ondřej Huvar Orel Domanín2007Minipřípravka H57------57
175.Karolína Januszová Tišnov2008Minipřípravka D-----57-57
176.Šárka Kráčmanová AK Kuřim2004MlŽky-----57-57
177.Michael Huvar AK Kuřim2002StŽci-----56-56
178.Nikola Jahodová Veverská Bitýška2008Minipřípravka D-----55-55
179.Samuel Mariak Blansko2009Školka H------5555
180.Tereza Kalusová Lelekovice2003MlŽky-----55-55
181.Václav Helán AK Kuřim2012Školka H-----53-53
182.Tadeáš Svoboda AK Kuřim2012Školka H-----52-52
183.Lucie Krulová Brno2006Přípravka D------5252
184.Oksana Mariaková Blansko2006Přípravka D------5050
185.Gabriela Novotná Drahanský Sport Team2009Školka D------4949
186.Kristýna Kolářová AK Tišnov2006Přípravka D------4747
187.Kateřina Modřická AK Tišnov2009Školka D------4646
188.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012Školka H------4343
Atletická školka dívky 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Pavla Polášková AK Kuřim200990--100-100100390
2.Amálie Kundrátová AK Tišnov201076----90-166
3.Anna Chaloupková AK Kuřim2009---82-76-158
4.Leontýna Hladká Orel Židenice2010100------100
5.Sabina Toužinová Kuřim2009---90---90
6.Gabriela Novotná Drahanský Sport Team2009------9090
7.Denisa Topinková AC Moravská Slavia2010-----82-82
8.Kateřina Modřická AK Tišnov2009------8282
9.Maja Tomanová Orel Vyškov201082------82
10.Tereza Fritzová Drahanský sport team2010---76---76
11.Natálie Sajašová Kuřim201072------72
12.Sofinka Zwettlerová AK Kuřim2010---72---72
13.Linda Ryšková VSK Brno201070------70
14.Michaela Rothová Kuřim2010---70---70
15.Anežka Halasová Orel Vyškov201169------69
16.Adéla Tomíšková Kuřim2010---69---69
17.Anna Šolcová Ski Žabiny201368------68
18.Sofia Hedbávná Kuřim2010---68---68
Minipřípravka dívky 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Mazálková AK Tišnov200782-100829010082454
2.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno200867--90100-100357
3.Aneta Seberová AK Tišnov2007---76829076324
4.Barbora Polášková Kuřim200765--70-7272279
5.Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice2007100--100---200
6.Silvie Kundrátová AK Tišnov200863----70-133
7.Veronika Kreidlová Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2007------110110
8.Adéla Bělobradičová TJ Znojmo200890------90
9.Barbora Topinková AC Moravská Slavia2007-----82-82
10.Kristýna Pichalová Orel Domanín200876------76
11.Lucie Kalusová Lelekovice2008----76--76
12.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007-----76-76
13.Nella Hortová Kuřim2007---72---72
14.Stela Tomanová Orel Vyškov200772------72
15.Kateřina Zejdová Orel Obřany200870------70
16.Šárka Kostruhová Orel Židenice200769------69
17.Karolína Januszová Tišnov2008-----69-69
18.Olga Boleslavová AK Kuřim2008---69---69
19.Nikola Jahodová Veverská Bitýška2008-----68-68
20.Monika Trojancová Orel Vyškov200868------68
21.Ema Nezdařilová Orel Vyškov200766------66
22.Eva Bohuslavová Orel Vyškov200764------64
23.Adéla Šanderová Kuřim200762------62
24.Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto200761------61
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Hana Černá Drahanský Sport Team200582-----100182
2.Veronika Daněčková ŠAK Židlochovice200667--100---167
3.Anna Kašpaříková Orel Blažovice2005--100----100
4.Sára Šťastná Orel Židenice2006100------100
5.Adéla Kalusová Lelekovice2005----100--100
6.Karolína Lužová Orel Žatčany200590------90
7.Simona Kučerová Kuřim2006---90---90
8.Lucie Krulová Brno2006------9090
9.Oksana Mariaková Blansko2006------8282
10.Anežka Kraisová Orel Vyškov200576------76
11.Kristýna Kolářová AK Tišnov2006------7676
12.Michaela Kosíková Orel Domanín200672------72
13.Aneta Třísková Orel Domanín200670------70
14.Julie Miková Orel Obřany200669------69
15.Jana Belánová Orel Jiříkovice200568------68
16.Laura Majerčíková Orel Domanín200666------66
17.Kateřina Celá Orel Vyškov200565------65
18.Julie Huvarová Orel Domanín200664------64
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Magda Kundrátová AK Tišnov20048210010090-9090470
2.Veronika Jahodová Veverská Bitýška2003---100-100100300
3.Anna Halasová Orel Vyškov200372-----76148
4.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno2004100------100
5.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno200490------90
6.Nikola Živčičová Kuřim2003---82---82
7.Šárka Kráčmanová AK Kuřim2004-----82-82
8.Eliška Široká AK Blansko Dvorská2004------8282
9.Tereza Kalusová Lelekovice2003-----76-76
10.Ludmila Halasová Orel Šitbořice200376------76
11.Markéta Kosíková Orel Domanín200470------70
12.Aneta Veselá Orel Vyškov200369------69
13.Pavlína Veselá Orel Vyškov200468------68
14.Ema Doležalová Lelekovice200467------67
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí200290-1007610010090480
2.Daniela Kropáčková Brno200182--90110110-392
3.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia200276100-8292--350
4.Martina Kuncová Orel Vyškov2001--8272-8682322
5.Aneta Fritzová Drahanský sport team2002--110100---210
6.Tereza Obořilová Drahanský sport team2002100-----100200
7.Petra Řeháková Lelekovice2001-----92-92
8.Veronika Halasová Orel Šitbořice200172------72
9.Anna Petrásková AK Kuřim2002-----72-72
10.Nikola Rotnáglová Orel Židenice200170------70
11.Lucie Kuchařová Orel Domanín200169------69
Atletická školka chlapci 0-7 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Marek Mazálek AK Tišnov201068-10076907279417
2.Matyas Sebera Tišnov2010----1007686262
3.Miroslav Motúz AK Tišnov2009-----9092182
4.Jan Martínek Brno2011--90---80170
5.Václav Šandera Kuřim200972--90---162
6.Václav Kreidl Orel Židenice - ŠAK Židlochovice2009------110110
7.Jiří Helán AK Kuřim2009-----100-100
8.Samuel Mariak Blansko2009------100100
9.Lukáš Hollý Kuřim2009---100---100
10.Samuel Masaryk Kuřim2009---100---100
11.Vojtěch Duraja Orel Obřany2009100------100
12.Vilém Topor Orel Vyškov200990------90
13.Matyáš Zejda Orel Obřany201182------82
14.František Svoboda AK Kuřim2010-----82-82
15.Jan Kreidl Orel Židenice - Holasice2012------8282
16.Robin Janíček Kuřim2010---82---82
17.Hynek Halas Orel Šitbořice201076------76
18.David Kučera Kuřim2010---72---72
19.Vít Hověžák Kuřim2012---70---70
20.Jakub Nezdařil Orel Vyškov201070------70
21.Václav Helán AK Kuřim2012-----70-70
22.Petr Hověžák Kuřim2010---69---69
23.Oliver Šrom Orel Židenice200969------69
24.Tadeáš Svoboda AK Kuřim2012-----69-69
25.Jan Šandera Kuřim201167------67
26.David Horák Orel Silůvky201066------66
27.Vít Duraja Orel Obřany201165------65
28.David Buček Orel Obřany201264------64
29.Mikuláš Hladký Orel Židenice201263------63
30.Štěpán Náplava Orel Domanín201062------62
31.Michal Konečný Kuřim201361------61
32.Kryštof Macek Orel Kuřim201360------60
33.Matěj Halas Orel Vyškov201359------59
Minipřípravka chlapci 8-9 let
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adam Klusoň Lelekovice200782100-100-100-382
2.Šimon Tajovský AK Kuřim2007---76-82-158
3.Adam Horák Brno2007100------100
4.Martin Kala Skol Brno2007----100--100
5.Tomáš Musil Medlánky2008-----100-100
6.Šimon Bajer AK Kuřim2008-----90-90
7.Tomáš Horák Orel Silůvky200890------90
8.Ondřej Štěpánek AK Kuřim2008---90---90
9.Daniel Sattler Kuřim2007---82---82
10.Tomáš Sasko AK Kuřim2008-----76-76
11.Adam Suchánek Orel Židenice200776------76
12.Gabriel Svoboda AK Kuřim2008-----72-72
13.Martin Janíček Kuřim2008---72---72
14.Dominik Šenkýř Orel Silůvky200872------72
15.Jakub Duda Orel Vyškov200770------70
16.Filip Vychron Orel Vyškov200769------69
17.Čeněk Topor Orel Vyškov200768------68
18.Ondřej Koutný AK Drnovice200767------67
19.Jan Indruch Orel Vyškov200866------66
20.Adam Kuchař Orel Domanín200765------65
21.Vojtěch Smysl Orel Židenice200864------64
22.Jan Belán Orel Jiříkovice200863------63
23.Jakub Šedrla Orel Silůvky200762------62
24.Jan Kachlík Orel Vyškov200861------61
25.Radovan Olejník Orel Vyškov200760------60
26.Vojtěch Fojt Orel Obřany200759------59
27.Daniel Ryška VSK Brno200758------58
28.Ondřej Huvar Orel Domanín200757------57
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Richard Křivánek Elite Sport Boskovice200690-100110100110100520
2.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno200576110909090-90470
3.Patrik Navrátil Chudčice200568908272767276396
4.Jakub Marek AK Tišnov2006----827672230
5.Jan Klusoň X-sports20056682-----148
6.Jan Koutný AK Drnovice2005100------100
7.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005-----90-90
8.Michal Fritz Drahanský Sport Team2005------8282
9.Michal Svoboda TJ Slovan Podlesí2006-----82-82
10.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice200582------82
11.Jan Štěpánek AK Kuřim2006---82---82
12.Martin Čech Mokrá2006-76-----76
13.Erik Sattler Kuřim2005---76---76
14.Šimon Indruch Orel Vyškov200672------72
15.Filip Musil Medlánky2005-----70-70
16.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005---70---70
17.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice200570------70
18.Matěj Blažek AK Tišnov200669------69
19.Filip Křížek Orel Vyškov200667------67
20.Vojtěch Halas Orel Vyškov200565------65
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Jahoda Veverská Bitýška20039010010090-100100490
2.Šimon Kafka AK Kuřim200470908282---324
3.Jan Dočkal AK Kuřim2003100-110100---310
4.Filip Kala Skol Brno2004----100--100
5.Štěpán Daněk Horizont Blansko2004----90--90
6.Daniel Šigut AK Kuřim2003-----90-90
7.Matěj Tajovský Kuřim2004-----82-82
8.Jan Kostruh Orel Židenice200482------82
9.Šimon Dvořák Náměšť nad Oslavou200476------76
10.Martin Vychron Orel Vyškov200372------72
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002100--9010010082472
2.Kryštof Doležal AK Kuřim200290-----90180
3.Tomáš Václavek Kuřim2001---100---100
4.Michal Šmída Drahanský sport team2001------100100
5.Michael Huvar AK Kuřim2002-----90-90
6.Jakub Kala Skol Brno2002----90--90
7.Jiří Rybníkář Kuřim2001---82---82
8.Lukáš Dvořák Náměšť nad Oslavou200282------82
9.Jáchym Badin AK Kuřim2002---76---76
10.Marek Šanca Veverská Bitýška200276------76
11.Miroslav Tichý Orel Obřany200172------72
12.Ondřej Fojt Orel Obřany200170------70