Výsledky poháru KBL 2015 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci-35402531-31162
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002MlŽci-312324253524162
3.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001StŽci-40-94---134
4.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice2005Přípravka H26281924-188123
5.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004Přípravka D3125182816--118
6.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno2002MlŽky25-2418-2521113
7.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2000StŽci35--3540--110
8.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2005Přípravka H40---35-35110
9.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005Přípravka H--263124-20101
10.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽky28--21-311494
11.Adam Klusoň LelekoviceLelekovice2007Přípravka H--28--402593
12.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D--12281726184
13.Martina Kuncová VyškovVyškov2001StŽky25-22-20-1683
14.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004Přípravka D40--40---80
15.Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAMKONRAD TOOLS TEAM2004Přípravka H--2026-221179
16.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D26--28-24-78
17.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka H24--22-31-77
18.Karolína Jančaříková Orel Židenice, VSK Uni BrnoOrel Židenice, VSK Uni Brno2008Přípravka D40--35--176
19.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci--25--282275
20.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H31-1528---74
21.Martin Stara BrnoBrno2005Přípravka H--31-23-1973
22.Jiří Stanovský AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2000StŽci-----68-68
23.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Přípravka D--16-19211268
24.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002MlŽky---20-261864
25.Jakub Sova AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka H---28-35-63
26.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Přípravka D--14-1323151
27.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H--131915-249
28.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko2007Přípravka D24-----2347
29.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Přípravka H40-----545
30.Jan Klusoň X-sportsX-sports2005Přípravka H--21--16643
31.Barbora Polášková KuřimKuřim2007Přípravka D22----20-42
32.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003MlŽky---3018-741
33.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---21-20-41
34.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2001StŽci------4040
35.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2002MlŽci40------40
36.Veronika Kleiblová ČibaČiba2006Přípravka D---40---40
37.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007Přípravka D40------40
38.Jan Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004Přípravka H---40---40
39.Kateřina Kleiblová AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008Přípravka D---40---40
40.Martin Janíček KuřimKuřim2008Přípravka H---40---40
41.Ondřej Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2001StŽci40------40
42.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001StŽci---40---40
43.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H40------40
44.Ondřej Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2007Přípravka H----22-1739
45.Tereza Charvátová Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2002MlŽky---23--1538
46.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D18--18---36
47.David Ježek VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003MlŽci--35----35
48.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H---35---35
49.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004Přípravka D---35---35
50.Anna Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice2002MlŽky35------35
51.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2005Přípravka H35------35
52.Klára Svobodová KuřimKuřim2006Přípravka D---35---35
53.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2006Přípravka D35------35
54.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004Přípravka H---35---35
55.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka H35------35
56.Tomáš Videnič Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka H35------35
57.Natálie Zouharová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2008Přípravka D35------35
58.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D35------35
59.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H---35---35
60.Kristýna Všianská BělečBěleč2000StŽky---15-19-34
61.Karolína Svobodová KuřimKuřim2008Přípravka D---31---31
62.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010Přípravka H---14-17-31
63.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H31------31
64.Martin Vichron Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽci31------31
65.Ema Doležalová LelekoviceLelekovice2004Přípravka D--17--14-31
66.Robin Štourač AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka H---31---31
67.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006Přípravka H---31---31
68.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka D---31---31
69.Filip Vichron Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H31------31
70.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka D31------31
71.Viktor Plekanec Dianetika BrnoDianetika Brno2004Přípravka H----1417-31
72.Monika Pikulová Orel SilůvkyOrel Silůvky2006Přípravka D31------31
73.Jakub Novák KuřimKuřim2001StŽci---31---31
74.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka D---31---31
75.Barbora Sirotková Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka D28------28
76.Anna Kašpaříková Orel BlažoviceOrel Blažovice2005Přípravka D28------28
77.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany2001StŽci28------28
78.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka D28------28
79.Tomáš Havel KuřimKuřim2008Přípravka H---28---28
80.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka H28------28
81.Petr Horáček AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2005Přípravka H28------28
82.Tomáš Masaryk KuřimKuřim2002MlŽci---28---28
83.Josef Racek BrnoBrno2004Přípravka H----28--28
84.Adam Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2007Přípravka H-----28-28
85.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002MlŽky------2828
86.Tadeáš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice2008Přípravka H28------28
87.Matyáš Charvát Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2005Přípravka H---18--927
88.Klára Hrazděrová KuřimKuřim2008Přípravka D---26---26
89.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka D---26---26
90.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka D26------26
91.Kristýna Němcová KuřimKuřim2007Přípravka D---26---26
92.Tereza Všianská AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003MlŽky-26-----26
93.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H---26---26
94.Jitka Matyášová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2001StŽky26------26
95.Ondřej Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2008Přípravka H---26---26
96.Vilém Topor Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka H26------26
97.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci26------26
98.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001StŽci---26---26
99.Jakub Kala Skol BrnoSkol Brno2002MlŽci----26--26
100.Tereza Mazlová AHA VyškovAHA Vyškov2002MlŽky------2626
101.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H26------26
102.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín2004Přípravka D26------26
103.Jakub Hůlka Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H25------25
104.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice2010Přípravka D25------25
105.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka H---25---25
106.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D---25---25
107.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D25------25
108.Martin Šír BrnoBrno2008Přípravka H-----25-25
109.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Přípravka H---25---25
110.Jan Petrů Plavecký Klub KuřimPlavecký Klub Kuřim2004Přípravka H---25---25
111.Marek Schnirch Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2004Přípravka H25------25
112.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka D25------25
113.Helena Štouračová AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D---25---25
114.David Sirotek Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka H25------25
115.Klára Kučerková KuřimKuřim2006Přípravka D---25---25
116.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka H24------24
117.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2003MlŽky24------24
118.David Procházka KuřimKuřim2007Přípravka H---24---24
119.Michal Prokeš KuřimKuřim2008Přípravka H---24---24
120.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006Přípravka D---24---24
121.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci-----24-24
122.Tereza Kovaříková KuřimKuřim2004Přípravka D---24---24
123.Barbora Podlucká KuřimKuřim2008Přípravka D---24---24
124.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008Přípravka H24------24
125.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2001StŽky24------24
126.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004Přípravka H-24-----24
127.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2005Přípravka D24------24
128.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2010Přípravka D24------24
129.Kateřina Schnirnová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2006Přípravka D23------23
130.Metoděj Krais Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka H23------23
131.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006Přípravka H---23---23
132.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2001StŽci23------23
133.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice2007Přípravka H23------23
134.Kateřina Perníková KuřimKuřim2004Přípravka D---23---23
135.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005Přípravka H---23---23
136.Anna Kocábová Sokol PršticeSokol Prštice2009Přípravka D23------23
137.Mojmír Peška KaniceKanice2003MlŽci23------23
138.Michal Buzáš KuřimKuřim2008Přípravka H---23---23
139.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004Přípravka D-----23-23
140.Tereza Račanská Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D23------23
141.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008Přípravka D---23---23
142.Bára Nečasová AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D---23---23
143.Veronika Střížová KuřimKuřim2004Přípravka D---22---22
144.Simona Kučerová KuřimKuřim2006Přípravka D---22---22
145.Jan Jaskulka KuřimKuřim2002MlŽci---22---22
146.Zuzana Svobodová KroměřížKroměříž2008Přípravka D-----22-22
147.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003MlŽci22------22
148.Nikola Rotnáglová Orel ŽideniceOrel Židenice2001StŽky22------22
149.Václav Just KuřimKuřim2004Přípravka H---22---22
150.Hana Němcová KuřimKuřim2010Přípravka D---22---22
151.Lukáš Pikula Orel SilůvkyOrel Silůvky2006Přípravka H22------22
152.Vojtěch Zdráhal KuřimKuřim2008Přípravka H---22---22
153.Anežka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka D22------22
154.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2009Přípravka D22------22
155.Jonáš Sperát Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H22------22
156.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice2010Přípravka D21------21
157.Barbora Štěpánková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2007Přípravka D21------21
158.Robin Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2007Přípravka H---21---21
159.David Procházka Orel ObřanyOrel Obřany2003MlŽci21------21
160.Patrik Franzl HolasiceHolasice2010Přípravka H21------21
161.Kateřina Nespěšná BrnoBrno2009Přípravka D---21---21
162.Václav Šandera KuřimKuřim2009Přípravka H---21---21
163.Kristýna Štofková Orel VyškovOrel Vyškov2001StŽky21------21
164.Klára Radkovská KuřimKuřim2007Přípravka D---21---21
165.Čeněk Topor Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H21------21
166.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H-----21-21
167.Filip Kala Skol BrnoSkol Brno2004Přípravka H----21--21
168.Oliver Kuldan KuřimKuřim2007Přípravka H---20---20
169.Karolína Novohradská **2009Přípravka D---20---20
170.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno2002MlŽky20------20
171.Viktorka Toufarová Orel VyškovOrel Vyškov2009Přípravka D20------20
172.Jakub Císař Orel KuřimOrel Kuřim2008Přípravka H---20---20
173.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Přípravka H20------20
174.Šimon Sperát Orel ObřanyOrel Obřany2007Přípravka H20------20
175.Jakub Toužín KuřimKuřim2006Přípravka H---20---20
176.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany2000StŽky20------20
177.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto2007Přípravka D20------20
178.Adam Petrů KuřimKuřim2002MlŽci---19---19
179.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim2003MlŽci19------19
180.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D-----19-19
181.Radek Štěpánek Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2010Přípravka H19------19
182.Veronika Vičarová KuřimKuřim2010Přípravka D---19---19
183.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D19------19
184.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009Přípravka H---19---19
185.Jakub Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice2007Přípravka H19------19
186.Romana Svobodová KroměřížKroměříž2010Přípravka D-----18-18
187.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany2011Přípravka H18------18
188.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007Přípravka H---18---18
189.Tomáš Podsedník **2009Přípravka H---18---18
190.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2003MlŽky18------18
191.Timur Toufar Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H18------18
192.Jakub Raška KuřimKuřim2007Přípravka H---17---17
193.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Přípravka D17------17
194.Jiří Paus Orel HraniceOrel Hranice2012Přípravka H17------17
195.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003MlŽci---17---17
196.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005Přípravka H---17---17
197.Anežka Halasová AK DrnoviceAK Drnovice2011Přípravka D---17---17
198.Martin Hronek KuřimKuřim2009Přípravka H---17---17
199.Kryštof Kovařík KuřimKuřim2007Přípravka H---16---16
200.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2010Přípravka H16------16
201.Nikola Karbanová LelekoviceLelekovice2011Přípravka D---16---16
202.David Veselý KuřimKuřim2009Přípravka H---16---16
203.Lukáš Vyleťal KuřimKuřim2005Přípravka H---16---16
204.Alex Filka KuřimKuřim2009Přípravka H---15---15
205.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D-----15-15
206.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010Přípravka D---15---15
207.Adam Dorazil KuřimKuřim2007Přípravka H---15---15
208.Marek Boček KuřimKuřim2005Přípravka H---15---15
209.Petr Strakoš KuřimKuřim2012Přípravka H15------15
210.David Buček Orel ObřanyOrel Obřany2012Přípravka H14------14
211.Lukáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka H---14---14
212.Dominik Veselý KuřimKuřim2006Přípravka H---14---14
213.Markéta Drápalová KuřimKuřim2002MlŽky---14---14
214.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov2013Přípravka H13------13
215.Alexandra Pokorná Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka D-----13-13
216.Tomáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003MlŽci---13---13
217.Robin Janíček KuřimKuřim2010Přípravka H---13---13
218.Michal Podsedník **2009Přípravka H---12---12
219.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim2013Přípravka H12------12
220.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008Přípravka H----12--12
221.Violeta Kunešová TišnovTišnov2010Přípravka D----11--11
222.Hana Vyvlečková KuřimKuřim2002MlŽky---11---11
223.Jan Martínek BrnoBrno2011Přípravka H---11---11
224.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice2012Přípravka H11------11
225.Kateřina Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002MlŽky------1010
226.Dominik Císař Orel KuřimOrel Kuřim2011Přípravka H---10---10
227.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci---10---10
228.Jan Šandera KuřimKuřim2011Přípravka H---9---9
229.Alexandra Havlová KuřimKuřim2002MlŽky---9---9
230.Vítek Radkovský KuřimKuřim2012Přípravka H---8---8
231.Petr Hověžák KuřimKuřim2010Přípravka H---7---7
232.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012Přípravka H---6---6
233.Kryštof Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2011Přípravka H---5---5
234.Daniela Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002MlŽky------44
235.Matouš Jahoda BrnoBrno2006Přípravka H------33
236.Ondřej Mazel VyškovVyškov2004Přípravka H------11
237.Martina Nováková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008Přípravka D------11
238.Ondřej Jahoda BrnoBrno2003MlŽci------11
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov20043125182816--118
2.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007--12281726184
3.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno200440--40---80
4.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim200926--28-24-78
5.Karolína Jančaříková Orel Židenice, VSK Uni BrnoOrel Židenice, VSK Uni Brno200840--35--176
6.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004--16-19211268
7.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007--14-1323151
8.Nikola Bradáčová ACT Lerak BlanskoACT Lerak Blansko200724-----2347
9.Barbora Polášková KuřimKuřim200722----20-42
10.Kateřina Kleiblová AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008---40---40
11.Veronika Kleiblová ČibaČiba2006---40---40
12.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200740------40
13.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim201018--18---36
14.Michaela Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200635------35
15.Tereza Havlíčková Orel VyškovOrel Vyškov200435------35
16.Natálie Zouharová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200835------35
17.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004---35---35
18.Klára Svobodová KuřimKuřim2006---35---35
19.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007---31---31
20.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005---31---31
21.Monika Pikulová Orel SilůvkyOrel Silůvky200631------31
22.Ema Doležalová LelekoviceLelekovice2004--17--14-31
23.Karolína Svobodová KuřimKuřim2008---31---31
24.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200831------31
25.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany200928------28
26.Anna Kašpaříková Orel BlažoviceOrel Blažovice200528------28
27.Barbora Sirotková Orel VyškovOrel Vyškov200628------28
28.Markéta Kosíková Orel DomanínOrel Domanín200426------26
29.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany200626------26
30.Klára Hrazděrová KuřimKuřim2008---26---26
31.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004---26---26
32.Kristýna Němcová KuřimKuřim2007---26---26
33.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim2005---25---25
34.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov200425------25
35.Leontýna Hladká Orel ŽideniceOrel Židenice201025------25
36.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov200725------25
37.Helena Štouračová AK TišnovAK Tišnov2008---25---25
38.Klára Kučerková KuřimKuřim2006---25---25
39.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200524------24
40.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov201024------24
41.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006---24---24
42.Tereza Kovaříková KuřimKuřim2004---24---24
43.Barbora Podlucká KuřimKuřim2008---24---24
44.Bára Nečasová AK TišnovAK Tišnov2007---23---23
45.Kateřina Schnirnová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200623------23
46.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004-----23-23
47.Anna Kocábová Sokol PršticeSokol Prštice200923------23
48.Tereza Račanská Orel VyškovOrel Vyškov200423------23
49.Kateřina Perníková KuřimKuřim2004---23---23
50.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008---23---23
51.Anežka Kraisová Orel VyškovOrel Vyškov200522------22
52.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice200922------22
53.Hana Němcová KuřimKuřim2010---22---22
54.Veronika Střížová KuřimKuřim2004---22---22
55.Simona Kučerová KuřimKuřim2006---22---22
56.Zuzana Svobodová KroměřížKroměříž2008-----22-22
57.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice201021------21
58.Barbora Štěpánková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200721------21
59.Kateřina Nespěšná BrnoBrno2009---21---21
60.Klára Radkovská KuřimKuřim2007---21---21
61.Viktorka Toufarová Orel VyškovOrel Vyškov200920------20
62.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto200720------20
63.Karolína Novohradská **2009---20---20
64.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201119------19
65.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008-----19-19
66.Veronika Vičarová KuřimKuřim2010---19---19
67.Romana Svobodová KroměřížKroměříž2010-----18-18
68.Anežka Halasová AK DrnoviceAK Drnovice2011---17---17
69.Adéla Tomíšková KuřimKuřim201017------17
70.Nikola Karbanová LelekoviceLelekovice2011---16---16
71.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010---15---15
72.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005-----15-15
73.Alexandra Pokorná Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005-----13-13
74.Violeta Kunešová TišnovTišnov2010----11--11
75.Martina Nováková AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2008------11
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Karolína Kleiblová AC Moravská Slávia BrnoAC Moravská Slávia Brno200225-2418-2521113
2.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200328--21-311494
3.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002---20-261864
4.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003---1618-741
5.Tereza Charvátová Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2002---23--1538
6.Anna Kolegarová Orel ŽideniceOrel Židenice200235------35
7.Aneta Fritzová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002------3333
8.Tereza Všianská AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003-26-----26
9.Tereza Mazlová AHA VyškovAHA Vyškov2002------2626
10.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov200324------24
11.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno200220------20
12.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200318------18
13.Markéta Drápalová KuřimKuřim2002---14---14
14.Hana Vyvlečková KuřimKuřim2002---11---11
15.Kateřina Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002------1010
16.Alexandra Havlová KuřimKuřim2002---9---9
17.Daniela Müllerová AK DrnoviceAK Drnovice2002------44
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martina Kuncová VyškovVyškov200125-27-25-2198
2.Kristýna Všianská BělečBěleč2000---15-19-34
3.Jitka Matyášová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200126------26
4.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200124------24
5.Nikola Rotnáglová Orel ŽideniceOrel Židenice200122------22
6.Kristýna Štofková Orel VyškovOrel Vyškov200121------21
7.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany200020------20
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Koutný AK DrnoviceAK Drnovice200540---40-40120
2.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice200526281924-188115
3.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni BrnoOrel Židenice - Uni Brno2005--263124-20101
4.Adam Klusoň LelekoviceLelekovice2007--28--452598
5.Šimon Kafka KONRAD TOOLS TEAMKONRAD TOOLS TEAM2004--2026-221179
6.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim200724--22-31-77
7.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice200531-1528---74
8.Martin Stara BrnoBrno2005--31-23-1973
9.Jakub Sova AK TišnovAK Tišnov2007---28-35-63
10.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005--131915-249
11.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky200840-----545
12.Jan Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004---45---45
13.Jan Klusoň X-sportsX-sports2005--21--16643
14.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005---21-20-41
15.Martin Janíček KuřimKuřim2008---40---40
16.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200640------40
17.Ondřej Koutný AK DrnoviceAK Drnovice2007----22-1739
18.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006---35---35
19.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004---35---35
20.Vojtěch Krňávek AK KuřimAK Kuřim2009---35---35
21.Tomáš Videnič Orel ObřanyOrel Obřany200635------35
22.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200535------35
23.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200835------35
24.Josef Racek BrnoBrno2004----33--33
25.Robin Štourač AK TišnovAK Tišnov2008---31---31
26.Viktor Plekanec Dianetika BrnoDianetika Brno2004----1417-31
27.Marek Mazálek AK TišnovAK Tišnov2010---14-17-31
28.Vojtěch Duraja Orel ObřanyOrel Obřany200931------31
29.Jakub Odehnal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2006---31---31
30.Filip Vichron Orel VyškovOrel Vyškov200731------31
31.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200628------28
32.Adam Švaňhal Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2007-----28-28
33.Tomáš Havel KuřimKuřim2008---28---28
34.Petr Horáček AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200528------28
35.Tadeáš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice200828------28
36.Matyáš Charvát Elite sport BoskoviceElite sport Boskovice2005---18--927
37.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006---26---26
38.Ondřej Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2008---26---26
39.Vilém Topor Orel VyškovOrel Vyškov200926------26
40.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov200726------26
41.Jan Petrů Plavecký Klub KuřimPlavecký Klub Kuřim2004---25---25
42.Šimon Tajovský AK KuřimAK Kuřim2007---25---25
43.Marek Schnirch Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200425------25
44.David Sirotek Orel VyškovOrel Vyškov200825------25
45.Jakub Hůlka Orel VyškovOrel Vyškov200725------25
46.Martin Šír BrnoBrno2008-----25-25
47.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009---25---25
48.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov200524------24
49.David Procházka KuřimKuřim2007---24---24
50.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200824------24
51.Michal Prokeš KuřimKuřim2008---24---24
52.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004-24-----24
53.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006---23---23
54.Michal Buzáš KuřimKuřim2008---23---23
55.Metoděj Krais Orel VyškovOrel Vyškov200923------23
56.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice200723------23
57.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005---23---23
58.Václav Just KuřimKuřim2004---22---22
59.Jonáš Sperát Orel ObřanyOrel Obřany200922------22
60.Lukáš Pikula Orel SilůvkyOrel Silůvky200622------22
61.Vojtěch Zdráhal KuřimKuřim2008---22---22
62.Filip Kala Skol BrnoSkol Brno2004----21--21
63.Jiří Helán AK KuřimAK Kuřim2009-----21-21
64.Robin Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2007---21---21
65.Václav Šandera KuřimKuřim2009---21---21
66.Čeněk Topor Orel VyškovOrel Vyškov200721------21
67.Patrik Franzl HolasiceHolasice201021------21
68.Oliver Kuldan KuřimKuřim2007---20---20
69.Jakub Toužín KuřimKuřim2006---20---20
70.Šimon Sperát Orel ObřanyOrel Obřany200720------20
71.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201020------20
72.Jakub Císař Orel KuřimOrel Kuřim2008---20---20
73.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009---19---19
74.Jakub Kašpařík Orel BlažoviceOrel Blažovice200719------19
75.Radek Štěpánek Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201019------19
76.Tomáš Podsedník **2009---18---18
77.Vít Duraja Orel ObřanyOrel Obřany201118------18
78.Timur Toufar Orel VyškovOrel Vyškov200718------18
79.Ondřej Hronek KuřimKuřim2007---18---18
80.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005---17---17
81.Jakub Raška KuřimKuřim2007---17---17
82.Martin Hronek KuřimKuřim2009---17---17
83.Jiří Paus Orel HraniceOrel Hranice201217------17
84.Lukáš Vyleťal KuřimKuřim2005---16---16
85.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky201016------16
86.David Veselý KuřimKuřim2009---16---16
87.Kryštof Kovařík KuřimKuřim2007---16---16
88.Adam Dorazil KuřimKuřim2007---15---15
89.Alex Filka KuřimKuřim2009---15---15
90.Marek Boček KuřimKuřim2005---15---15
91.Petr Strakoš KuřimKuřim201215------15
92.David Buček Orel ObřanyOrel Obřany201214------14
93.Lukáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005---14---14
94.Dominik Veselý KuřimKuřim2006---14---14
95.Robin Janíček KuřimKuřim2010---13---13
96.Matěj Halas Orel VyškovOrel Vyškov201313------13
97.Michal Podsedník **2009---12---12
98.Vincent Kuneš TišnovTišnov2008----12--12
99.Kryštof Macek Orel KuřimOrel Kuřim201312------12
100.Jan Martínek BrnoBrno2011---11---11
101.Mikuláš Hladký Orel ŽideniceOrel Židenice201211------11
102.Dominik Císař Orel KuřimOrel Kuřim2011---10---10
103.Jan Šandera KuřimKuřim2011---9---9
104.Vítek Radkovský KuřimKuřim2012---8---8
105.Petr Hověžák KuřimKuřim2010---7---7
106.Vít Hověžák FC KuřimFC Kuřim2012---6---6
107.Kryštof Pleskač Moravské KníniceMoravské Knínice2011---5---5
108.Matouš Jahoda BrnoBrno2006------33
109.Ondřej Mazel VyškovVyškov2004------11
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003-35452531-31167
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002-312324253524139
3.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002--25--282275
4.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200240------40
5.David Ježek VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003--35----35
6.Martin Vichron Orel VyškovOrel Vyškov200331------31
7.Tomáš Masaryk KuřimKuřim2002---28---28
8.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim200226------26
9.Jakub Kala Skol BrnoSkol Brno2002----26--26
10.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003-----24-24
11.Mojmír Peška KaniceKanice200323------23
12.Jan Jaskulka KuřimKuřim2002---22---22
13.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200322------22
14.David Procházka Orel ObřanyOrel Obřany200321------21
15.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim200319------19
16.Adam Petrů KuřimKuřim2002---19---19
17.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003---17---17
18.Tomáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003---13---13
19.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002---10---10
20.Ondřej Jahoda BrnoBrno2003------11
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200035--3540--110
2.Michal Šmída AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2001------4545
3.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001-45-----45
4.Ondřej Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200140------40
5.Jiří Stanovský AC Moravská SláviaAC Moravská Slávia2000-----40-40
6.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001---40---40
7.Jakub Novák KuřimKuřim2001---31---31
8.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany200128------28
9.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001---26---26
10.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200123------23