Výsledky poháru KBL 2015 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Jan Dočkal AK Kuřim2003MlŽci-35402531-31162
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002MlŽci-312324253524162
3.Jakub Stibal AK Kuřim2001StŽci-40-94---134
4.Patrik Navrátil Chudčice2005Přípravka H26281924-188123
5.Magda Kundrátová AK Tišnov2004Přípravka D3125182816--118
6.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002MlŽky25-2418-2521113
7.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000StŽci35--3540--110
8.Jan Koutný AK Drnovice2005Přípravka H40---35-35110
9.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005Přípravka H--263124-20101
10.Anna Halasová Orel Vyškov2003MlŽky28--21-311494
11.Adam Klusoň Lelekovice2007Přípravka H--28--402593
12.Natálie Mazálková AK Tišnov2007Přípravka D--12281726184
13.Martina Kuncová Orel Vyškov2001StŽky25-22-20-1683
14.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno2004Přípravka D40--40---80
15.Šimon Kafka AK Kuřim2004Přípravka H--2026-221179
16.Pavla Polášková AK Kuřim2009Přípravka D26--28-24-78
17.Jan Šťastný AK Kuřim2007Přípravka H24--22-31-77
18.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno2008Přípravka D40--35--176
19.Kryštof Doležal AK Kuřim2002MlŽci--25--282275
20.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H31-1528---74
21.Martin Stara Brno2005Přípravka H--31-23-1973
22.Jiří Stanovský AC Moravská Slávia2000StŽci-----68-68
23.Johana Kratochvílová Lelekovice2004Přípravka D--16-19211268
24.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002MlŽky---20-261864
25.Jakub Sova AK Tišnov2007Přípravka H---28-35-63
26.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007Přípravka D--14-1323151
27.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H--131915-249
28.Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko2007Přípravka D24-----2347
29.Tomáš Horák Orel Silůvky2008Přípravka H40-----545
30.Jan Klusoň X-sports2005Přípravka H--21--16643
31.Barbora Polášková Kuřim2007Přípravka D22----20-42
32.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---21-20-41
33.Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim2003MlŽky---3018-741
34.Ondřej Slavík Orel Šitbořice2001StŽci40------40
35.Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč2002MlŽci40------40
36.Michal Šmída Drahanský sport team2001StŽci------4040
37.Veronika Kleiblová Čiba2006Přípravka D---40---40
38.Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice2007Přípravka D40------40
39.Jan Odehnal Plavecký klub Kuřim2004Přípravka H---40---40
40.Tomáš Václavek Kuřim2001StŽci---40---40
41.Kateřina Kleiblová AC Moravská Slávia2008Přípravka D---40---40
42.Šimon Indruch Orel Vyškov2006Přípravka H40------40
43.Martin Janíček Kuřim2008Přípravka H---40---40
44.Ondřej Koutný AK Drnovice2007Přípravka H----22-1739
45.Tereza Charvátová Elite sport Boskovice2002MlŽky---23--1538
46.Tereza Šťastná AK Kuřim2010Přípravka D18--18---36
47.Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim2004Přípravka H---35---35
48.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno2004Přípravka D---35---35
49.Jan Indruch Orel Vyškov2008Přípravka H35------35
50.David Ježek VSK Uni Brno2003MlŽci--35----35
51.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice2005Přípravka H35------35
52.Jan Štěpánek AK Kuřim2006Přípravka H---35---35
53.Vojtěch Krňávek AK Kuřim2009Přípravka H---35---35
54.Klára Svobodová Kuřim2006Přípravka D---35---35
55.Natálie Zouharová Orel Šitbořice2008Přípravka D35------35
56.Tereza Havlíčková AHA Vyškov2004Přípravka D35------35
57.Michaela Kosíková Orel Domanín2006Přípravka D35------35
58.Anna Kolegarová Orel Židenice2002MlŽky35------35
59.Tomáš Videnič Orel Obřany2006Přípravka H35------35
60.Kristýna Všianská Běleč2000StŽky---15-19-34
61.Viktor Plekanec Dianetika Brno2004Přípravka H----1417-31
62.Karolína Svobodová Kuřim2008Přípravka D---31---31
63.Marek Mazálek AK Tišnov2010Přípravka H---14-17-31
64.Martin Vichron Orel Vyškov2003MlŽci31------31
65.Ema Doležalová Lelekovice2004Přípravka D--17--14-31
66.Jakub Odehnal Plavecký klub Kuřim2006Přípravka H---31---31
67.Monika Pikulová Orel Silůvky2006Přípravka D31------31
68.Jakub Novák Kuřim2001StŽci---31---31
69.Filip Vichron Orel Vyškov2007Přípravka H31------31
70.Vojtěch Duraja Orel Obřany2009Přípravka H31------31
71.Monika Trojancová Orel Vyškov2008Přípravka D31------31
72.Robin Štourač AK Tišnov2008Přípravka H---31---31
73.Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim2005Přípravka D---31---31
74.Pavlína Nečasová AK Kuřim2007Přípravka D---31---31
75.Tomáš Masaryk Kuřim2002MlŽci---28---28
76.Barbora Sirotková Orel Vyškov2006Přípravka D28------28
77.Tomáš Havel Kuřim2008Přípravka H---28---28
78.Zdislava Tichá Orel Obřany2009Přípravka D28------28
79.Petr Horáček AK Olymp Brno2005Přípravka H28------28
80.Adam Tichý Orel Obřany2006Přípravka H28------28
81.Anna Kašpaříková Orel Blažovice2005Přípravka D28------28
82.Adam Švaňhal Plavecký klub Kuřim2007Přípravka H-----28-28
83.Josef Racek Brno2004Přípravka H----28--28
84.Aneta Fritzová Drahanský sport team2002MlŽky------2828
85.Jan Limburský Orel Obřany2001StŽci28------28
86.Tadeáš Hladký Orel Židenice2008Přípravka H28------28
87.Matyáš Charvát Elite sport Boskovice2005Přípravka H---18--927
88.Tereza Všianská AC Moravská Slavia2003MlŽky-26-----26
89.Klára Hrazděrová Kuřim2008Přípravka D---26---26
90.Vilém Topor Orel Vyškov2009Přípravka H26------26
91.Jakub Kala Skol Brno2002MlŽci----26--26
92.Julie Miková Orel Obřany2006Přípravka D26------26
93.Markéta Kosíková Orel Domanín2004Přípravka D26------26
94.Kristýna Němcová Kuřim2007Přípravka D---26---26
95.Jitka Matyášová Orel Dolní Dobrouč2001StŽky26------26
96.Markéta Nečasová AK Kuřim2004Přípravka D---26---26
97.Ondřej Štěpánek AK Kuřim2008Přípravka H---26---26
98.Michael Huvar AK Kuřim2002MlŽci26------26
99.Tomáš Konečný HC Kometa2001StŽci---26---26
100.Tereza Mazlová AHA Vyškov2002MlŽky------2626
101.Jakub Marek AK Tišnov2006Přípravka H---26---26
102.Jakub Duda Orel Vyškov2007Přípravka H26------26
103.Klára Kučerková Kuřim2006Přípravka D---25---25
104.Šimon Tajovský AK Kuřim2007Přípravka H---25---25
105.Jakub Hůlka Orel Vyškov2007Přípravka H25------25
106.Leontýna Hladká Orel Židenice2010Přípravka D25------25
107.Jan Petrů Plavecký Klub Kuřim2004Přípravka H---25---25
108.Martin Šír Brno2008Přípravka H-----25-25
109.Michaela Škařoupková Orel Vyškov2004Přípravka D25------25
110.David Sirotek Orel Vyškov2008Přípravka H25------25
111.Lukáš Hollý Kuřim2009Přípravka H---25---25
112.Stela Tomanová Orel Vyškov2007Přípravka D25------25
113.Marek Schnirch Orel Šitbořice2004Přípravka H25------25
114.Helena Štouračová AK Tišnov2008Přípravka D---25---25
115.Kristýna Podlucká AK Kuřim2005Přípravka D---25---25
116.Jana Belánová Orel Jiříkovice2005Přípravka D24------24
117.Vojtěch Halas Orel Vyškov2005Přípravka H24------24
118.Barbora Podlucká Kuřim2008Přípravka D---24---24
119.David Procházka Kuřim2007Přípravka H---24---24
120.Maja Tomanová Orel Vyškov2010Přípravka D24------24
121.Iveta Trojancová Orel Vyškov2003MlŽky24------24
122.Štěpán Daněk Horizont Blansko2004Přípravka H-24-----24
123.Gabriela Hedbávná Kuřim2006Přípravka D---24---24
124.Tereza Kovaříková Kuřim2004Přípravka D---24---24
125.Jonáš Konečný AK Kuřim2003MlŽci-----24-24
126.Veronika Halasová Orel Šitbořice2001StŽky24------24
127.Jan Belán Orel Jiříkovice2008Přípravka H24------24
128.Michal Prokeš Kuřim2008Přípravka H---24---24
129.Kateřina Perníková Kuřim2004Přípravka D---23---23
130.Miroslav Tichý Orel Obřany2001StŽci23------23
131.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005Přípravka H---23---23
132.Metoděj Krais Orel Vyškov2009Přípravka H23------23
133.Barbora Alexová AC Moravská Slavia2004Přípravka D-----23-23
134.Marek Kratěna Orel Pozořice2007Přípravka H23------23
135.Anna Kocábová Sokol Prštice2009Přípravka D23------23
136.Ondřej Steinhauser Kuřim2006Přípravka H---23---23
137.Kateřina Schnirnová Orel Šitbořice2006Přípravka D23------23
138.Mojmír Peška Kanice2003MlŽci23------23
139.Michal Buzáš Kuřim2008Přípravka H---23---23
140.Bára Nečasová AK Tišnov2007Přípravka D---23---23
141.Tereza Račanská Orel Vyškov2004Přípravka D23------23
142.Olga Boleslavová AK Kuřim2008Přípravka D---23---23
143.Nikola Rotnáglová Orel Židenice2001StŽky22------22
144.Lukáš Pikula Orel Silůvky2006Přípravka H22------22
145.Vojtěch Zdráhal Kuřim2008Přípravka H---22---22
146.Veronika Střížová Kuřim2004Přípravka D---22---22
147.Václav Just Kuřim2004Přípravka H---22---22
148.Zuzana Kratěnová Orel Pozořice2009Přípravka D22------22
149.Zuzana Svobodová Kroměříž2008Přípravka D-----22-22
150.Simona Kučerová Kuřim2006Přípravka D---22---22
151.Hana Němcová Kuřim2010Přípravka D---22---22
152.Martin Filip Orel Pozořice2003MlŽci22------22
153.Anežka Kraisová Orel Vyškov2005Přípravka D22------22
154.Jan Jaskulka Kuřim2002MlŽci---22---22
155.Jonáš Sperát Orel Obřany2009Přípravka H22------22
156.Filip Kala Skol Brno2004Přípravka H----21--21
157.Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice2007Přípravka D21------21
158.Václav Šandera Kuřim2009Přípravka H---21---21
159.Klára Radkovská Kuřim2007Přípravka D---21---21
160.Robin Pleskač Moravské Knínice2007Přípravka H---21---21
161.Jiří Helán AK Kuřim2009Přípravka H-----21-21
162.Kristýna Štofková Orel Vyškov2001StŽky21------21
163.Kateřina Nespěšná Brno2009Přípravka D---21---21
164.David Procházka Orel Obřany2003MlŽci21------21
165.Patrik Franzl Holasice2010Přípravka H21------21
166.Čeněk Topor Orel Vyškov2007Přípravka H21------21
167.Tereza Pausová Orel Hranice2010Přípravka D21------21
168.Viktorka Toufarová Orel Vyškov2009Přípravka D20------20
169.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno2002MlŽky20------20
170.Jakub Císař Orel Kuřim2008Přípravka H---20---20
171.Hynek Halas Orel Šitbořice2010Přípravka H20------20
172.Karolína Novohradská *2009Přípravka D---20---20
173.Eliška Miková Orel Obřany2000StŽky20------20
174.Oliver Kuldan Kuřim2007Přípravka H---20---20
175.Šimon Sperát Orel Obřany2007Přípravka H20------20
176.Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto2007Přípravka D20------20
177.Jakub Toužín Kuřim2006Přípravka H---20---20
178.Radek Štěpánek Orel Jiříkovice2010Přípravka H19------19
179.Alexandra Mašková AK Tišnov2008Přípravka D-----19-19
180.Anežka Halasová Orel Vyškov2011Přípravka D19------19
181.Samuel Masaryk Kuřim2009Přípravka H---19---19
182.Veronika Vičarová Kuřim2010Přípravka D---19---19
183.Jakub Kašpařík Orel Blažovice2007Přípravka H19------19
184.Adam Packo AK Kuřim2003MlŽci19------19
185.Adam Petrů Kuřim2002MlŽci---19---19
186.Ondřej Hronek Kuřim2007Přípravka H---18---18
187.Timur Toufar Orel Vyškov2007Přípravka H18------18
188.Tomáš Podsedník *2009Přípravka H---18---18
189.Vít Duraja Orel Obřany2011Přípravka H18------18
190.Romana Svobodová Kroměříž2010Přípravka D-----18-18
191.Ludmila Halasová Orel Šitbořice2003MlŽky18------18
192.Adéla Tomíšková Kuřim2010Přípravka D17------17
193.Jakub Raška Kuřim2007Přípravka H---17---17
194.Lukáš Konečný Kuřim2005Přípravka H---17---17
195.Jakub Tomíček Kuřim2003MlŽci---17---17
196.Anežka Halasová AK Drnovice2011Přípravka D---17---17
197.Jiří Paus Orel Hranice2012Přípravka H17------17
198.Martin Hronek Kuřim2009Přípravka H---17---17
199.Nikola Karbanová Lelekovice2011Přípravka D---16---16
200.David Veselý Kuřim2009Přípravka H---16---16
201.Kryštof Kovařík Kuřim2007Přípravka H---16---16
202.David Horák Orel Silůvky2010Přípravka H16------16
203.Lukáš Vyleťal Kuřim2005Přípravka H---16---16
204.Petr Strakoš Kuřim2012Přípravka H15------15
205.Marek Boček Kuřim2005Přípravka H---15---15
206.Adam Dorazil Kuřim2007Přípravka H---15---15
207.Eliška Konečná AK Kuřim2005Přípravka D-----15-15
208.Sofia Hedbávná Kuřim2010Přípravka D---15---15
209.Alex Filka Kuřim2009Přípravka H---15---15
210.David Buček Orel Obřany2012Přípravka H14------14
211.Markéta Drápalová Kuřim2002MlŽky---14---14
212.Dominik Veselý Kuřim2006Přípravka H---14---14
213.Lukáš Čupr Plavecký klub Kuřim2005Přípravka H---14---14
214.Tomáš Čupr Plavecký klub Kuřim2003MlŽci---13---13
215.Robin Janíček Kuřim2010Přípravka H---13---13
216.Alexandra Pokorná Plavecký klub Kuřim2005Přípravka D-----13-13
217.Matěj Halas Orel Vyškov2013Přípravka H13------13
218.Kryštof Macek Orel Kuřim2013Přípravka H12------12
219.Michal Podsedník *2009Přípravka H---12---12
220.Vincent Kuneš Tišnov2008Přípravka H----12--12
221.Violeta Kunešová Tišnov2010Přípravka D----11--11
222.Mikuláš Hladký Orel Židenice2012Přípravka H11------11
223.Hana Vyvlečková Kuřim2002MlŽky---11---11
224.Jan Martínek Brno2011Přípravka H---11---11
225.Kateřina Müllerová AK Drnovice2002MlŽky------1010
226.Dominik Císař Orel Kuřim2011Přípravka H---10---10
227.Jáchym Badin AK Kuřim2002MlŽci---10---10
228.Jan Šandera Kuřim2011Přípravka H---9---9
229.Alexandra Havlová Kuřim2002MlŽky---9---9
230.Vítek Radkovský Kuřim2012Přípravka H---8---8
231.Petr Hověžák Kuřim2010Přípravka H---7---7
232.Vít Hověžák Kuřim2012Přípravka H---6---6
233.Kryštof Pleskač Moravské Knínice2011Přípravka H---5---5
234.Daniela Müllerová AK Drnovice2002MlŽky------44
235.Matouš Jahoda Brno2006Přípravka H------33
236.Ondřej Mazel Vyškov2004Přípravka H------11
237.Ondřej Jahoda Brno2003MlŽci------11
238.Martina Nováková AC Moravská Slávia2008Přípravka D------11
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Magda Kundrátová AK Tišnov20043125182816--118
2.Natálie Mazálková AK Tišnov2007--12281726184
3.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno200440--40---80
4.Pavla Polášková AK Kuřim200926--28-24-78
5.Karolína Jančaříková Orel Židenice - Uni Brno200840--35--176
6.Johana Kratochvílová Lelekovice2004--16-19211268
7.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007--14-1323151
8.Nikola Bradáčová ACT Lerak Blansko200724-----2347
9.Barbora Polášková Kuřim200722----20-42
10.Veronika Kleiblová Čiba2006---40---40
11.Lucie Daněčková ŠAK Židlochovice200740------40
12.Kateřina Kleiblová AC Moravská Slávia2008---40---40
13.Tereza Šťastná AK Kuřim201018--18---36
14.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK Brno2004---35---35
15.Klára Svobodová Kuřim2006---35---35
16.Michaela Kosíková Orel Domanín200635------35
17.Tereza Havlíčková AHA Vyškov200435------35
18.Natálie Zouharová Orel Šitbořice200835------35
19.Monika Pikulová Orel Silůvky200631------31
20.Ema Doležalová Lelekovice2004--17--14-31
21.Karolína Svobodová Kuřim2008---31---31
22.Monika Trojancová Orel Vyškov200831------31
23.Pavlína Nečasová AK Kuřim2007---31---31
24.Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim2005---31---31
25.Zdislava Tichá Orel Obřany200928------28
26.Anna Kašpaříková Orel Blažovice200528------28
27.Barbora Sirotková Orel Vyškov200628------28
28.Klára Hrazděrová Kuřim2008---26---26
29.Markéta Nečasová AK Kuřim2004---26---26
30.Kristýna Němcová Kuřim2007---26---26
31.Markéta Kosíková Orel Domanín200426------26
32.Julie Miková Orel Obřany200626------26
33.Michaela Škařoupková Orel Vyškov200425------25
34.Leontýna Hladká Orel Židenice201025------25
35.Stela Tomanová Orel Vyškov200725------25
36.Helena Štouračová AK Tišnov2008---25---25
37.Klára Kučerková Kuřim2006---25---25
38.Kristýna Podlucká AK Kuřim2005---25---25
39.Jana Belánová Orel Jiříkovice200524------24
40.Maja Tomanová Orel Vyškov201024------24
41.Gabriela Hedbávná Kuřim2006---24---24
42.Tereza Kovaříková Kuřim2004---24---24
43.Barbora Podlucká Kuřim2008---24---24
44.Barbora Alexová AC Moravská Slavia2004-----23-23
45.Anna Kocábová Sokol Prštice200923------23
46.Tereza Račanská Orel Vyškov200423------23
47.Kateřina Perníková Kuřim2004---23---23
48.Olga Boleslavová AK Kuřim2008---23---23
49.Bára Nečasová AK Tišnov2007---23---23
50.Kateřina Schnirnová Orel Šitbořice200623------23
51.Zuzana Kratěnová Orel Pozořice200922------22
52.Hana Němcová Kuřim2010---22---22
53.Veronika Střížová Kuřim2004---22---22
54.Simona Kučerová Kuřim2006---22---22
55.Zuzana Svobodová Kroměříž2008-----22-22
56.Anežka Kraisová Orel Vyškov200522------22
57.Kateřina Nespěšná Brno2009---21---21
58.Barbora Štěpánková Orel Jiříkovice200721------21
59.Klára Radkovská Kuřim2007---21---21
60.Tereza Pausová Orel Hranice201021------21
61.Marie Zachařová Orel Vysoké Mýto200720------20
62.Karolína Novohradská *2009---20---20
63.Viktorka Toufarová Orel Vyškov200920------20
64.Veronika Vičarová Kuřim2010---19---19
65.Anežka Halasová Orel Vyškov201119------19
66.Alexandra Mašková AK Tišnov2008-----19-19
67.Romana Svobodová Kroměříž2010-----18-18
68.Anežka Halasová AK Drnovice2011---17---17
69.Adéla Tomíšková Kuřim201017------17
70.Nikola Karbanová Lelekovice2011---16---16
71.Sofia Hedbávná Kuřim2010---15---15
72.Eliška Konečná AK Kuřim2005-----15-15
73.Alexandra Pokorná Plavecký klub Kuřim2005-----13-13
74.Violeta Kunešová Tišnov2010----11--11
75.Martina Nováková AC Moravská Slávia2008------11
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí200225-2418-2521113
2.Anna Halasová Orel Vyškov200328--21-311494
3.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002---20-261864
4.Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim2003---1618-741
5.Tereza Charvátová Elite sport Boskovice2002---23--1538
6.Anna Kolegarová Orel Židenice200235------35
7.Aneta Fritzová Drahanský sport team2002------3333
8.Tereza Všianská AC Moravská Slavia2003-26-----26
9.Tereza Mazlová AHA Vyškov2002------2626
10.Iveta Trojancová Orel Vyškov200324------24
11.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno200220------20
12.Ludmila Halasová Orel Šitbořice200318------18
13.Markéta Drápalová Kuřim2002---14---14
14.Hana Vyvlečková Kuřim2002---11---11
15.Kateřina Müllerová AK Drnovice2002------1010
16.Alexandra Havlová Kuřim2002---9---9
17.Daniela Müllerová AK Drnovice2002------44
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martina Kuncová Orel Vyškov200125-27-25-2198
2.Kristýna Všianská Běleč2000---15-19-34
3.Jitka Matyášová Orel Dolní Dobrouč200126------26
4.Veronika Halasová Orel Šitbořice200124------24
5.Nikola Rotnáglová Orel Židenice200122------22
6.Kristýna Štofková Orel Vyškov200121------21
7.Eliška Miková Orel Obřany200020------20
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Koutný AK Drnovice200540---40-40120
2.Patrik Navrátil Chudčice200526281924-188115
3.Tomáš Jančařík Orel Židenice - Uni Brno2005--263124-20101
4.Adam Klusoň Lelekovice2007--28--452598
5.Šimon Kafka AK Kuřim2004--2026-221179
6.Jan Šťastný AK Kuřim200724--22-31-77
7.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice200531-1528---74
8.Martin Stara Brno2005--31-23-1973
9.Jakub Sova AK Tišnov2007---28-35-63
10.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005--131915-249
11.Tomáš Horák Orel Silůvky200840-----545
12.Jan Odehnal Plavecký klub Kuřim2004---45---45
13.Jan Klusoň X-sports2005--21--16643
14.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005---21-20-41
15.Martin Janíček Kuřim2008---40---40
16.Šimon Indruch Orel Vyškov200640------40
17.Ondřej Koutný AK Drnovice2007----22-1739
18.Jan Štěpánek AK Kuřim2006---35---35
19.Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim2004---35---35
20.Vojtěch Krňávek AK Kuřim2009---35---35
21.Tomáš Videnič Orel Obřany200635------35
22.Václav Hamšík ŠAK Židlochovice200535------35
23.Jan Indruch Orel Vyškov200835------35
24.Josef Racek Brno2004----33--33
25.Robin Štourač AK Tišnov2008---31---31
26.Viktor Plekanec Dianetika Brno2004----1417-31
27.Marek Mazálek AK Tišnov2010---14-17-31
28.Vojtěch Duraja Orel Obřany200931------31
29.Jakub Odehnal Plavecký klub Kuřim2006---31---31
30.Filip Vichron Orel Vyškov200731------31
31.Adam Tichý Orel Obřany200628------28
32.Adam Švaňhal Plavecký klub Kuřim2007-----28-28
33.Tomáš Havel Kuřim2008---28---28
34.Petr Horáček AK Olymp Brno200528------28
35.Tadeáš Hladký Orel Židenice200828------28
36.Matyáš Charvát Elite sport Boskovice2005---18--927
37.Jakub Marek AK Tišnov2006---26---26
38.Ondřej Štěpánek AK Kuřim2008---26---26
39.Vilém Topor Orel Vyškov200926------26
40.Jakub Duda Orel Vyškov200726------26
41.Martin Šír Brno2008-----25-25
42.Lukáš Hollý Kuřim2009---25---25
43.Jan Petrů Plavecký Klub Kuřim2004---25---25
44.Šimon Tajovský AK Kuřim2007---25---25
45.Marek Schnirch Orel Šitbořice200425------25
46.David Sirotek Orel Vyškov200825------25
47.Jakub Hůlka Orel Vyškov200725------25
48.Štěpán Daněk Horizont Blansko2004-24-----24
49.Vojtěch Halas Orel Vyškov200524------24
50.David Procházka Kuřim2007---24---24
51.Jan Belán Orel Jiříkovice200824------24
52.Michal Prokeš Kuřim2008---24---24
53.Ondřej Steinhauser Kuřim2006---23---23
54.Michal Buzáš Kuřim2008---23---23
55.Metoděj Krais Orel Vyškov200923------23
56.Marek Kratěna Orel Pozořice200723------23
57.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005---23---23
58.Václav Just Kuřim2004---22---22
59.Jonáš Sperát Orel Obřany200922------22
60.Lukáš Pikula Orel Silůvky200622------22
61.Vojtěch Zdráhal Kuřim2008---22---22
62.Patrik Franzl Holasice201021------21
63.Filip Kala Skol Brno2004----21--21
64.Robin Pleskač Moravské Knínice2007---21---21
65.Jiří Helán AK Kuřim2009-----21-21
66.Václav Šandera Kuřim2009---21---21
67.Čeněk Topor Orel Vyškov200721------21
68.Oliver Kuldan Kuřim2007---20---20
69.Jakub Toužín Kuřim2006---20---20
70.Šimon Sperát Orel Obřany200720------20
71.Hynek Halas Orel Šitbořice201020------20
72.Jakub Císař Orel Kuřim2008---20---20
73.Samuel Masaryk Kuřim2009---19---19
74.Jakub Kašpařík Orel Blažovice200719------19
75.Radek Štěpánek Orel Jiříkovice201019------19
76.Tomáš Podsedník *2009---18---18
77.Vít Duraja Orel Obřany201118------18
78.Timur Toufar Orel Vyškov200718------18
79.Ondřej Hronek Kuřim2007---18---18
80.Jiří Paus Orel Hranice201217------17
81.Lukáš Konečný Kuřim2005---17---17
82.Jakub Raška Kuřim2007---17---17
83.Martin Hronek Kuřim2009---17---17
84.Lukáš Vyleťal Kuřim2005---16---16
85.David Horák Orel Silůvky201016------16
86.David Veselý Kuřim2009---16---16
87.Kryštof Kovařík Kuřim2007---16---16
88.Petr Strakoš Kuřim201215------15
89.Adam Dorazil Kuřim2007---15---15
90.Marek Boček Kuřim2005---15---15
91.Alex Filka Kuřim2009---15---15
92.David Buček Orel Obřany201214------14
93.Lukáš Čupr Plavecký klub Kuřim2005---14---14
94.Dominik Veselý Kuřim2006---14---14
95.Robin Janíček Kuřim2010---13---13
96.Matěj Halas Orel Vyškov201313------13
97.Michal Podsedník *2009---12---12
98.Kryštof Macek Orel Kuřim201312------12
99.Vincent Kuneš Tišnov2008----12--12
100.Jan Martínek Brno2011---11---11
101.Mikuláš Hladký Orel Židenice201211------11
102.Dominik Císař Orel Kuřim2011---10---10
103.Jan Šandera Kuřim2011---9---9
104.Vítek Radkovský Kuřim2012---8---8
105.Petr Hověžák Kuřim2010---7---7
106.Vít Hověžák Kuřim2012---6---6
107.Kryštof Pleskač Moravské Knínice2011---5---5
108.Matouš Jahoda Brno2006------33
109.Ondřej Mazel Vyškov2004------11
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jan Dočkal AK Kuřim2003-35453031-31172
2.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002-312329253524144
3.Kryštof Doležal AK Kuřim2002--25--282275
4.Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč200240------40
5.David Ježek VSK Uni Brno2003--35----35
6.Tomáš Masaryk Kuřim2002---33---33
7.Martin Vichron Orel Vyškov200331------31
8.Jan Jaskulka Kuřim2002---27---27
9.Jakub Kala Skol Brno2002----26--26
10.Michael Huvar AK Kuřim200226------26
11.Jonáš Konečný AK Kuřim2003-----24-24
12.Mojmír Peška Kanice200323------23
13.Martin Filip Orel Pozořice200322------22
14.David Procházka Orel Obřany200321------21
15.Adam Petrů Kuřim2002---19---19
16.Adam Packo AK Kuřim200319------19
17.Jakub Tomíček Kuřim2003---17---17
18.Tomáš Čupr Plavecký klub Kuřim2003---13---13
19.Jáchym Badin AK Kuřim2002---10---10
20.Ondřej Jahoda Brno2003------11
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adam Hladký AC Moravská Slavia200035--3540--110
2.Jakub Stibal AK Kuřim2001-45-----45
3.Michal Šmída Drahanský sport team2001------4545
4.Tomáš Václavek Kuřim2001---40---40
5.Ondřej Slavík Orel Šitbořice200140------40
6.Jiří Stanovský AC Moravská Slávia2000-----40-40
7.Jakub Novák Kuřim2001---31---31
8.Jan Limburský Orel Obřany200128------28
9.Tomáš Konečný HC Kometa2001---26---26
10.Miroslav Tichý Orel Obřany200123------23