Výsledky poháru KBL 2014 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002MlŽky31-2835242326167
2.Milan Chaloupka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno2002MlŽci2831-3535-35164
3.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999StŽci---40404040160
4.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H35--40234021159
5.Daniela Kropáčková BrnoBrno2001MlŽky35-2440-2222143
6.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice2005Přípravka H2825-21193118142
7.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka H--2240-2025107
8.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim2000StŽci-28---75-103
9.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H40-26-25--91
10.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D---2815281182
11.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno1999StŽci4040-----80
12.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004Přípravka D---2517191576
13.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2007Přípravka D40--35---75
14.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001MlŽci31-40----71
15.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka D---4018-1270
16.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004Přípravka D28--40---68
17.Zbyněk Chaloupka BrnoBrno2004Přípravka H2024--22--66
18.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2000StŽci-----352863
19.Jakub Raška KuřimKuřim2007Přípravka H---1216251063
20.Filip Zeman AHA VyškovAHA Vyškov1999StŽci-----313162
21.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002MlŽky---31-25662
22.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004Přípravka D26--35---61
23.Petr Pavlíček AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H---24-35-59
24.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2005Přípravka H31--28---59
25.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003Přípravka D---2620-1359
26.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004Přípravka D31----26-57
27.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H-23--14-1653
28.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D28--23---51
29.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka D---26-22-48
30.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D---22-23-45
31.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim1999StŽky23-21----44
32.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001MlŽky--23---2043
33.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka H---15-26-41
34.Oliver Vincenec Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H40------40
35.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D40------40
36.Kryštof Vintera AHA VyškovAHA Vyškov2005Přípravka H40------40
37.Tereza Obořilová Drahanský sport teamDrahanský sport team2002MlŽky40------40
38.Hana Marciánová VSK BrnoVSK Brno2003Přípravka D40------40
39.David Nehyba BrnoBrno2008Přípravka H---40---40
40.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka D---40---40
41.Veronika Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice2006Přípravka D20--20---40
42.Ondřej Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2001MlŽci40------40
43.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001MlŽci---40---40
44.Michal Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team2001MlŽci35------35
45.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim1999StŽci-35-----35
46.Tomáš Müller BlanskoBlansko2001MlŽci--35----35
47.Jáchym Šťastný **2008Přípravka H---35---35
48.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008Přípravka D---35---35
49.Hana Rohovská Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Přípravka D35------35
50.Marek Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2007Přípravka H35------35
51.Dušan Pavelka AK TišnovAK Tišnov1999StŽci---35---35
52.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004Přípravka H---35---35
53.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice1999StŽci35------35
54.Karolína Lužová Orel ŽatčanyOrel Žatčany2005Přípravka D35------35
55.David Kovařík **2005Přípravka H---35---35
56.Radim Hriczo Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2003Přípravka H35------35
57.Pavla Štoudková ZŠ DoubraviceZŠ Doubravice2003Přípravka D35------35
58.Kateřina Novotná AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2008Přípravka D21---13--34
59.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Přípravka D-----161733
60.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Přípravka D-----24933
61.Lukáš Kučera BlanskoBlansko2002MlŽci--31----31
62.Markéta Havlátová AK TišnovAK Tišnov2000StŽky---31---31
63.Ondřej Málek BrnoBrno2001MlŽci----31--31
64.Iva Tauberová Orel KřenoviceOrel Křenovice2005Přípravka D31------31
65.Barbora Podlucká KuřimKuřim2008Přípravka D---31---31
66.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H---31---31
67.Adéla Vymazalová **2003Přípravka D---31---31
68.Barbora Polášková KuřimKuřim2007Přípravka D31------31
69.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005Přípravka H---31---31
70.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Přípravka H31------31
71.Lucie Heřmanová **2007Přípravka D---31---31
72.Zdeněk Hrouzek Orel SilůvkyOrel Silůvky2004Přípravka H31------31
73.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009Přípravka H---31---31
74.Jan Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team1999StŽci31------31
75.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001MlŽci---31---31
76.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno2002MlŽky28------28
77.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001MlŽky----28--28
78.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2003Přípravka D---28---28
79.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka D28------28
80.Marek Nehyba BrnoBrno2004Přípravka H---28---28
81.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2003Přípravka H28------28
82.David Šťastný **2008Přípravka H---28---28
83.Justína Ryzí **2008Přípravka D---28---28
84.Jaromír Morávek AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003Přípravka H-----28-28
85.Vojtěch Buchta Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2007Přípravka H28------28
86.Antonín Pekr Orel TroubeliceOrel Troubelice2000StŽci28------28
87.Tomáš Masaryk KuřimKuřim2002MlŽci---28---28
88.Monika Skoumalová AK KuřimAK Kuřim2000StŽky---28---28
89.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno2000StŽky26------26
90.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka H26------26
91.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H26------26
92.Jan Borák Speed BrnoSpeed Brno2001MlŽci26------26
93.Stanislav Buchta Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2004Přípravka H26------26
94.Jakub Toužín KuřimKuřim2006Přípravka H---26---26
95.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2001MlŽky26------26
96.Veronika Kleibová **2006Přípravka D---26---26
97.Nikola Horáková Sokol PršticeSokol Prštice2006Přípravka D26------26
98.Milan Habán AK TišnovAK Tišnov1999StŽci---26---26
99.Petr Ossowský **2008Přípravka H---26---26
100.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2009Přípravka D26------26
101.Kryštof Fučík KOB Moira BrnoKOB Moira Brno2001MlŽci----26--26
102.Markéta Midášová Křup BrnoKřup Brno2004Přípravka D-26-----26
103.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci---26---26
104.Roman Hudai AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H---25---25
105.Kristýna Němcová KuřimKuřim2007Přípravka D---25---25
106.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice2007Přípravka H25------25
107.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany2001MlŽci25------25
108.Klára Šinclová Orel TroubeliceOrel Troubelice2007Přípravka D25------25
109.Tomáš Rohovský Orel SilůvkyOrel Silůvky2005Přípravka H25------25
110.Jiří Rybníkář KuřimKuřim2001MlŽci---25---25
111.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka D25------25
112.Denisa Kadlecová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2001MlŽky25------25
113.Barbora Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2000StŽky25------25
114.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Přípravka D25------25
115.Šimon Jelínek KuřimKuřim2004Přípravka H25------25
116.Filip Šeptun KuřimKuřim2010Přípravka H---25---25
117.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002MlŽci--25----25
118.Sabina Doležalová **2010Přípravka D---25---25
119.Diana Horváthová AK TišnovAK Tišnov1999StŽky---25---25
120.Vojtěch Kratochvíl **2001MlŽci---24---24
121.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2005Přípravka D24------24
122.Jeroným Škvařil Orel LomniceOrel Lomnice2005Přípravka H24------24
123.Tereza Všianská AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003Přípravka D-----24-24
124.Jana Hedbávná KuřimKuřim2003Přípravka D---24---24
125.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2003Přípravka D24------24
126.Sára Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003Přípravka D------2424
127.Jan Hřebíček **2010Přípravka H---24---24
128.Zdislava Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2000StŽky24------24
129.Barbora Doležalová **2008Přípravka D---24---24
130.Kryštof Nováček KuřimKuřim2001MlŽci24------24
131.Natálka Šlezingerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2007Přípravka D24------24
132.Lucie Šinclová Orel TroubeliceOrel Troubelice2002MlŽky24------24
133.Nikodém Škvařil Orel LomniceOrel Lomnice2007Přípravka H24------24
134.Lukáš Náplava Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka H24------24
135.Klára Kurečková **2006Přípravka D---24---24
136.Martin Kubálek **2002MlŽci---23---23
137.Karolína Novohradská **2009Přípravka D---23---23
138.Tomáš Podsedník **2009Přípravka H---23---23
139.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2007Přípravka D23------23
140.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H---23---23
141.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov2008Přípravka H23------23
142.Sabina Gregušová Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka D23------23
143.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002MlŽci------2323
144.Vojtěch Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky2002MlŽci23------23
145.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka H23------23
146.Karolína Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2002MlŽky23------23
147.Matouš Nováček Orel KuřimOrel Kuřim2004Přípravka H23------23
148.Veronika Krejčí KuřimKuřim2003Přípravka D---23---23
149.Anna Škrabalová Orel VyškovOrel Vyškov2003Přípravka D23------23
150.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008Přípravka H22------22
151.Kateřina Tichá Orel ObřanyOrel Obřany1999StŽky22------22
152.František Flora Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka H22------22
153.Adrian Horváth AK TišnovAK Tišnov2001MlŽci---22---22
154.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2001MlŽci22------22
155.Jana Buchtová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2002MlŽky22------22
156.Klaudie Podsedníková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2003Přípravka D22------22
157.Michaela Tománková Orel KřenoviceOrel Křenovice2006Přípravka D22------22
158.David Procházka KuřimKuřim2007Přípravka H---22---22
159.Tomáš Formánek Orel VyškovOrel Vyškov2006Přípravka H22------22
160.Jan Zdráhal **2008Přípravka H---22---22
161.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko2009Přípravka D22------22
162.Hana Němcová **2008Přípravka D---22---22
163.Anna Midášová Křup BrnoKřup Brno2003Přípravka D-22-----22
164.Lenka Božková **2003Přípravka D---22---22
165.Terezie Nováčková KuřimKuřim1999StŽky21------21
166.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D---21---21
167.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka D---21---21
168.Lydie Kratochvílová Orel KřenoviceOrel Křenovice2002MlŽky21------21
169.Jakub Sikora Brno LíšeňBrno Líšeň2006Přípravka H-21-----21
170.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2002MlŽci21------21
171.Josef Zedník KuřimKuřim2000StŽci----21--21
172.Magdalena Vojancová Orel ČebínOrel Čebín2004Přípravka D21------21
173.Bára Nečasová AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D-----21-21
174.Lukáš Kratochvíl Orel KřenoviceOrel Křenovice2006Přípravka H21------21
175.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko2004Přípravka H21------21
176.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka D---21---21
177.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2007Přípravka H21------21
178.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009Přípravka H---21---21
179.Markéta Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2005Přípravka D21------21
180.Jana Soldánová Orel VyškovOrel Vyškov1999StŽky-----21-21
181.Markéta Prosecká TišnovTišnov2007Přípravka D-----20-20
182.Vítek Midáš Křup BrnoKřup Brno2008Přípravka H-20-----20
183.Julie Ossowská **2008Přípravka D---20---20
184.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H---20---20
185.Eliška Limburská Orel ObřanyOrel Obřany1999StŽky20------20
186.Jenda Škrob AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka H--20----20
187.Matyas Sebera TišnovTišnov2010Přípravka H---20---20
188.Sára Horváthová AK TišnovAK Tišnov2003Přípravka D---20---20
189.Karel Nováček Orel KuřimOrel Kuřim2008Přípravka H20------20
190.Maria Bulgurovská KuřimKuřim2001MlŽky20------20
191.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice2009Přípravka D20------20
192.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D20------20
193.Vítek Šlezinger Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2006Přípravka H20------20
194.Ondřej Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2001MlŽci20------20
195.Jan Klusoň X-sportsX-sports2005Přípravka H------1919
196.Martinka Doležalová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2005Přípravka D19------19
197.Daniela Krejčí KuřimKuřim2007Přípravka D---19---19
198.Stella Fričová **2009Přípravka D---19---19
199.Lukáš Vyleťal KuřimKuřim2005Přípravka H---19---19
200.Vojtěch Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2003Přípravka H19------19
201.Tereza Račanská Orel VyškovOrel Vyškov2004Přípravka D19------19
202.Jana Boháčová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2002MlŽky19------19
203.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka H19------19
204.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka H19------19
205.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D-----19-19
206.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H---19---19
207.Monika Kučerová BlanskoBlansko2005Přípravka D--19----19
208.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto2007Přípravka D19------19
209.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany2000StŽky19------19
210.Michal Podsedník **2009Přípravka H---18---18
211.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006Přípravka H---18---18
212.Jakub Císař Orel KuřimOrel Kuřim2008Přípravka H18------18
213.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H-----18-18
214.Julinka Rosendorfová Orel KuřimOrel Kuřim2009Přípravka D18------18
215.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010Přípravka D---18---18
216.Barbora Havránková Orel VyškovOrel Vyškov2003Přípravka D18------18
217.Michal Kučera Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2003Přípravka H18------18
218.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D-----18-18
219.Tomáš Grácer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2003Přípravka H17------17
220.Nikola Šlezingerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2004Přípravka D17------17
221.Roman Prosecký TišnovTišnov2009Přípravka H-----17-17
222.Erik Sattler KuřimKuřim2005Přípravka H---17---17
223.Sandra Jarolímová AK TišnovAK Tišnov2003Přípravka D-----17-17
224.Štěpán Hrabálek Orel KřenoviceOrel Křenovice2009Přípravka H17------17
225.Veronika Vičarová KuřimKuřim2010Přípravka D---17---17
226.Barbora Štěpánková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2007Přípravka D17------17
227.Alex Filka KuřimKuřim2009Přípravka H---17---17
228.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---16---16
229.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010Přípravka D---16---16
230.Martin Šír BrnoBrno2008Přípravka H-----16-16
231.Erika Kratochvílová Orel KřenoviceOrel Křenovice2009Přípravka D16------16
232.Radek Štěpánek Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2010Přípravka H16------16
233.Sabinka Gállová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2004Přípravka D16------16
234.Dominik Cesar **2009Přípravka H---16---16
235.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice2010Přípravka D15------15
236.Jiří Doležal **2010Přípravka H---15---15
237.Anežka Dacerová --2010Přípravka D-----15-15
238.Lucie Krejčí **2010Přípravka D---15---15
239.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice2010Přípravka H15------15
240.Jakub Žák AK PernáAK Perná2004Přípravka H------1414
241.Viktor Vintera Sokol VyškovSokol Vyškov2010Přípravka H14------14
242.Lucie Tománková Orel KřenoviceOrel Křenovice2010Přípravka D14------14
243.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005Přípravka H---14---14
244.Šimon Pokorný **2011Přípravka H---14---14
245.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D---14---14
246.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010Přípravka D---13---13
247.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012Přípravka H---13---13
248.David Osička **2007Přípravka H---13---13
249.Natálie Tománková Orel KřenoviceOrel Křenovice2008Přípravka D13------13
250.Jan Kratochvíl Orel KřenoviceOrel Křenovice2011Přípravka H13------13
251.Dominik Císař Orel KuřimOrel Kuřim2011Přípravka H12------12
252.Adéla Fialková **2009Přípravka D---12---12
253.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D12------12
254.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov2010Přípravka D11------11
255.Jiří Paus Orel HraniceOrel Hranice2012Přípravka H11------11
256.Alexandra Parnicová **2013Přípravka D---11---11
257.Daniel Sattler KuřimKuřim2007Přípravka H---11---11
258.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2010Přípravka H10------10
259.Jakub Hřebíček **2007Přípravka H---10---10
260.Veronika Šorfová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice2008Přípravka D10------10
261.Klára Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim2011Přípravka D9------9
262.Jan Vachtrle **2007Přípravka H---9---9
263.Bruno Pacher **2007Přípravka H---8---8
264.Nikol Hálová AK TišnovAK Tišnov2002MlŽky------88
265.Johana Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003Přípravka D------77
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007---2815281182
2.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno200433--45---78
3.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004---2517191576
4.Lucie Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200740--35---75
5.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005---4018-1270
6.Tereza Pijáková Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno200431--35---66
7.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200436----26-62
8.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003---2620-1359
9.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim200533--23---56
10.Pavla Polášková AK KuřimAK Kuřim2009---26-22-48
11.Hana Marciánová VSK BrnoVSK Brno200345------45
12.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim200545------45
13.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007---22-23-45
14.Karolína Lužová Orel ŽatčanyOrel Žatčany200540------40
15.Veronika Daněčková ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200620--20---40
16.Monika Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2008---40---40
17.Pavla Štoudková ZŠ DoubraviceZŠ Doubravice200340------40
18.Iva Tauberová Orel KřenoviceOrel Křenovice200536------36
19.Hana Rohovská Orel SilůvkyOrel Silůvky200835------35
20.Olga Boleslavová AK KuřimAK Kuřim2008---35---35
21.Kateřina Novotná AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200821---13--34
22.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004-----161733
23.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007-----24933
24.Nikola Horáková Sokol PršticeSokol Prštice200631------31
25.Barbora Podlucká KuřimKuřim2008---31---31
26.Lucie Heřmanová **2007---31---31
27.Adéla Vymazalová **2003---31---31
28.Barbora Polášková KuřimKuřim200731------31
29.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany200630------30
30.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200330------30
31.Jana Belánová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200529------29
32.Ludmila Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200329------29
33.Sabina Gregušová Orel VyškovOrel Vyškov200528------28
34.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany200928------28
35.Iveta Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov2003---28---28
36.Anna Škrabalová Orel VyškovOrel Vyškov200328------28
37.Justína Ryzí **2008---28---28
38.Klaudie Podsedníková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200327------27
39.Michaela Tománková Orel KřenoviceOrel Křenovice200627------27
40.Magdalena Vojancová Orel ČebínOrel Čebín200426------26
41.Markéta Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200526------26
42.Veronika Kleibová **2006---26---26
43.Vendula Gracerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200926------26
44.Markéta Midášová Křup BrnoKřup Brno2004-26-----26
45.Kristýna Němcová KuřimKuřim2007---25---25
46.Klára Šinclová Orel TroubeliceOrel Troubelice200725------25
47.Sabina Doležalová **2010---25---25
48.Michaela Škařoupková Orel VyškovOrel Vyškov200425------25
49.Tereza Všianská AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003-----24-24
50.Barbora Doležalová **2008---24---24
51.Klára Kurečková **2006---24---24
52.Sára Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003------2424
53.Natálka Šlezingerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200724------24
54.Jana Hedbávná KuřimKuřim2003---24---24
55.Tereza Račanská Orel VyškovOrel Vyškov200424------24
56.Karolína Novohradská **2009---23---23
57.Stela Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov200723------23
58.Veronika Krejčí KuřimKuřim2003---23---23
59.Barbora Havránková Orel VyškovOrel Vyškov200323------23
60.Nikola Šlezingerová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200422------22
61.Hana Němcová **2008---22---22
62.Lenka Božková **2003---22---22
63.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko200922------22
64.Anna Midášová Křup BrnoKřup Brno2003-22-----22
65.Tereza Šťastná AK KuřimAK Kuřim2010---21---21
66.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004---21---21
67.Sabinka Gállová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200421------21
68.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007---21---21
69.Bára Nečasová AK TišnovAK Tišnov2007-----21-21
70.Julie Ossowská **2008---20---20
71.Sára Horváthová AK TišnovAK Tišnov2003---20---20
72.Zuzana Kratěnová Orel PozořiceOrel Pozořice200920------20
73.Markéta Prosecká TišnovTišnov2007-----20-20
74.Martinka Doležalová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200519------19
75.Stella Fričová **2009---19---19
76.Daniela Krejčí KuřimKuřim2007---19---19
77.Marie Zachařová Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto200719------19
78.Silvie Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2008-----19-19
79.Monika Kučerová BlanskoBlansko2005--19----19
80.Sofia Hedbávná KuřimKuřim2010---18---18
81.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008-----18-18
82.Julinka Rosendorfová Orel KuřimOrel Kuřim200918------18
83.Sandra Jarolímová AK TišnovAK Tišnov2003-----17-17
84.Veronika Vičarová KuřimKuřim2010---17---17
85.Barbora Štěpánková Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200717------17
86.Adéla Tomíšková KuřimKuřim2010---16---16
87.Erika Kratochvílová Orel KřenoviceOrel Křenovice200916------16
88.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice201015------15
89.Lucie Krejčí **2010---15---15
90.Anežka Dacerová --2010-----15-15
91.Běta Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010---14---14
92.Lucie Tománková Orel KřenoviceOrel Křenovice201014------14
93.Ema Kubátová AK KuřimAK Kuřim2010---13---13
94.Natálie Tománková Orel KřenoviceOrel Křenovice200813------13
95.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201112------12
96.Adéla Fialková **2009---12---12
97.Alexandra Parnicová **2013---11---11
98.Maja Tomanová Orel VyškovOrel Vyškov201011------11
99.Veronika Šorfová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200810------10
100.Klára Nováčková Orel KuřimOrel Kuřim20119------9
101.Johana Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003------77
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí200236-2835242326149
2.Daniela Kropáčková BrnoBrno200140-2440-2222148
3.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002---31-25662
4.Tereza Obořilová Drahanský sport teamDrahanský sport team200245------45
5.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001--23---2043
6.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno200233------33
7.Veronika Halasová Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200131------31
8.Denisa Kadlecová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200130------30
9.Lucie Šinclová Orel TroubeliceOrel Troubelice200229------29
10.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001----28--28
11.Karolína Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200228------28
12.Jana Buchtová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200222------22
13.Lydie Kratochvílová Orel KřenoviceOrel Křenovice200221------21
14.Maria Bulgurovská KuřimKuřim200120------20
15.Jana Boháčová Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200219------19
16.Nikol Hálová AK TišnovAK Tišnov2002------88
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim199928-21----49
2.Lucie Filipová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200031------31
3.Markéta Havlátová AK TišnovAK Tišnov2000---31---31
4.Barbora Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200030------30
5.Zdislava Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200029------29
6.Monika Skoumalová AK KuřimAK Kuřim2000---28---28
7.Kateřina Tichá Orel ObřanyOrel Obřany199927------27
8.Terezie Nováčková KuřimKuřim199926------26
9.Jana Soldánová Orel VyškovOrel Vyškov1999-----26-26
10.Diana Horváthová AK TišnovAK Tišnov1999---25---25
11.Eliška Limburská Orel ObřanyOrel Obřany199925------25
12.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany200019------19
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice200540--40234021164
2.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice20053325-21193118129
3.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004--2240-2025107
4.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim200345-26-25--96
5.Zbyněk Chaloupka BrnoBrno20042524--22--71
6.Václav Hamšík ŠAK ŽidlochoviceŠAK Židlochovice200536--28---64
7.Jakub Raška KuřimKuřim2007---1216251063
8.Petr Pavlíček AK TišnovAK Tišnov2006---24-35-59
9.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005-23--14-1653
10.Oliver Vincenec Orel VyškovOrel Vyškov200745------45
11.Kryštof Vintera AHA VyškovAHA Vyškov200545------45
12.Jan Šťastný AK KuřimAK Kuřim2007---15-26-41
13.Radim Hriczo Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200340------40
14.Marek Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200740------40
15.David Nehyba BrnoBrno2008---40---40
16.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky200836------36
17.Zdeněk Hrouzek Orel SilůvkyOrel Silůvky200436------36
18.David Kovařík **2005---35---35
19.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004---35---35
20.Jáchym Šťastný **2008---35---35
21.Martin Filip AK Olymp BrnoAK Olymp Brno200333------33
22.Vojtěch Buchta Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200733------33
23.Lukáš Hollý KuřimKuřim2009---31---31
24.Jakub Duda Orel VyškovOrel Vyškov200731------31
25.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005---31---31
26.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim2003---31---31
27.Stanislav Buchta Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200431------31
28.Šimon Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200631------31
29.Marek Kratěna Orel PozořiceOrel Pozořice200730------30
30.Šimon Jelínek KuřimKuřim200430------30
31.Tomáš Rohovský Orel SilůvkyOrel Silůvky200530------30
32.Lukáš Náplava Orel VyškovOrel Vyškov200429------29
33.Jeroným Škvařil Orel LomniceOrel Lomnice200529------29
34.Marek Nehyba BrnoBrno2004---28---28
35.David Šťastný **2008---28---28
36.Jaromír Morávek AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003-----28-28
37.Matouš Nováček Orel KuřimOrel Kuřim200428------28
38.František Flora Orel VyškovOrel Vyškov200427------27
39.Petr Ossowský **2008---26---26
40.Štěpán Daněk Horizont BlanskoHorizont Blansko200426------26
41.Jakub Toužín KuřimKuřim2006---26---26
42.Filip Šeptun KuřimKuřim2010---25---25
43.Roman Hudai AK TišnovAK Tišnov2006---25---25
44.Jan Hřebíček **2010---24---24
45.Nikodém Škvařil Orel LomniceOrel Lomnice200724------24
46.Vojtěch Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200324------24
47.Tomáš Podsedník **2009---23---23
48.Jakub Marek AK TišnovAK Tišnov2006---23---23
49.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200623------23
50.Jan Indruch Orel VyškovOrel Vyškov200823------23
51.David Procházka KuřimKuřim2007---22---22
52.Jan Zdráhal **2008---22---22
53.Tomáš Formánek Orel VyškovOrel Vyškov200622------22
54.Jan Belán Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200822------22
55.Samuel Masaryk KuřimKuřim2009---21---21
56.Vojtěch Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200721------21
57.Lukáš Kratochvíl Orel KřenoviceOrel Křenovice200621------21
58.Jakub Sikora Brno LíšeňBrno Líšeň2006-21-----21
59.Karel Nováček Orel KuřimOrel Kuřim200820------20
60.Matyas Sebera TišnovTišnov2010---20---20
61.Jenda Škrob AK KuřimAK Kuřim2004--20----20
62.Jan Štěpánek AK KuřimAK Kuřim2006---20---20
63.Vítek Šlezinger Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200620------20
64.Vítek Midáš Křup BrnoKřup Brno2008-20-----20
65.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009---19---19
66.Lukáš Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200919------19
67.Lukáš Vyleťal KuřimKuřim2005---19---19
68.Jan Klusoň X-sportsX-sports2005------1919
69.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov200519------19
70.Jakub Císař Orel KuřimOrel Kuřim200818------18
71.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003-----18-18
72.Michal Podsedník **2009---18---18
73.Michal Kučera Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200318------18
74.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006---18---18
75.Alex Filka KuřimKuřim2009---17---17
76.Tomáš Grácer Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice200317------17
77.Erik Sattler KuřimKuřim2005---17---17
78.Roman Prosecký TišnovTišnov2009-----17-17
79.Štěpán Hrabálek Orel KřenoviceOrel Křenovice200917------17
80.Martin Šír BrnoBrno2008-----16-16
81.Dominik Cesar **2009---16---16
82.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005---16---16
83.Radek Štěpánek Orel JiříkoviceOrel Jiříkovice201016------16
84.Jiří Doležal **2010---15---15
85.Hynek Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice201015------15
86.Viktor Vintera Sokol VyškovSokol Vyškov201014------14
87.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005---14---14
88.Šimon Pokorný **2011---14---14
89.Jakub Žák AK PernáAK Perná2004------1414
90.Jan Kratochvíl Orel KřenoviceOrel Křenovice201113------13
91.Dan Pohanka AK KuřimAK Kuřim2012---13---13
92.David Osička **2007---13---13
93.Dominik Císař Orel KuřimOrel Kuřim201112------12
94.Jiří Paus Orel HraniceOrel Hranice201211------11
95.Daniel Sattler KuřimKuřim2007---11---11
96.Jakub Hřebíček **2007---10---10
97.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky201010------10
98.Jan Vachtrle **2007---9---9
99.Bruno Pacher **2007---8---8
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Milan Chaloupka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno20023336-3535-40179
2.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim200136-40----76
3.Ondřej Slavík Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice200145------45
4.Michal Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team200140------40
5.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001---40---40
6.Tomáš Müller BlanskoBlansko2001--35----35
7.Jan Borák Speed BrnoSpeed Brno200131------31
8.Lukáš Kučera BlanskoBlansko2002--31----31
9.Ondřej Málek BrnoBrno2001----31--31
10.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001---31---31
11.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany200130------30
12.Kryštof Nováček KuřimKuřim200129------29
13.Tomáš Masaryk KuřimKuřim2002---28---28
14.Vojtěch Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky200228------28
15.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200127------27
16.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200226------26
17.Kryštof Fučík KOB Moira BrnoKOB Moira Brno2001----26--26
18.Michael Huvar AK KuřimAK Kuřim2002---26---26
19.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002--25----25
20.Jiří Rybníkář KuřimKuřim2001---25---25
21.Vojtěch Kratochvíl **2001---24---24
22.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002------2323
23.Martin Kubálek **2002---23---23
24.Adrian Horváth AK TišnovAK Tišnov2001---22---22
25.Ondřej Fojt Orel ObřanyOrel Obřany200120------20
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Jaroslav Říha Orel KuřimOrel Kuřim1999---45404540170
2.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno19994540-----85
3.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2000-----402868
4.Filip Zeman AHA VyškovAHA Vyškov1999-----363167
5.Pavel Halas Orel ŠitbořiceOrel Šitbořice199940------40
6.Jan Šmída Drahanský sport teamDrahanský sport team199936------36
7.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim1999-35-----35
8.Dušan Pavelka AK TišnovAK Tišnov1999---35---35
9.Antonín Pekr Orel TroubeliceOrel Troubelice200033------33
10.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim2000-28-----28
11.Milan Habán AK TišnovAK Tišnov1999---26---26
12.Josef Zedník KuřimKuřim2000----21--21