Výsledky poháru KBL 2013 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno2002Přípravka H4031354035-24205
2.Martin Votýpka AK Kuřim2000MlŽci243540-283125183
3.Jan Dočkal AK Kuřim2003Přípravka H26222435262622181
4.Adéla Koláčková AK Kuřim2001MlŽky-28-5731-35151
5.Michal Zamazal BYAC Brno1999StŽci35----4040115
6.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H-17201921194100
7.Daniela Kropáčková Brno2001MlŽky2224-28-22-96
8.Ondřej Novotný Brno2006Přípravka H31--282311194
9.Michaela Skoumalová AK Kuřim2003Přípravka D---56-282391
10.Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim2005Přípravka D---2622221383
11.Kateřina Novotná AC Moravská Slavia2008Přípravka D31--21188179
12.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002Přípravka D---35-232078
13.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000MlŽci28----35-63
14.Monika Skoumalová AK Kuřim2000MlŽky---42-20762
15.Magda Kundrátová AK Tišnov2004Přípravka D---35-26-61
16.Elen Jurášková AK Kuřim2004Přípravka D---44-28-59
17.Šimon Kafka AK Kuřim2004Přípravka H---40--1858
18.Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim2004Přípravka H--2135---56
19.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005Přípravka H---3125--56
20.Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim2003Přípravka D---43-181155
21.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002Přípravka D---31-24-55
22.Eva Fojtíková AK Kuřim2002Přípravka D31--23---54
23.Daniela Horáková TJ Oslavany2001MlŽky-2528----53
24.Patrik Navrátil Chudčice2005Přípravka H-----351752
25.Tomáš Horák Orel Silůvky2008Přípravka H28--22---50
26.Ondřej Pazourek Kuřim2005Přípravka H26--23---49
27.Ludmila Horáková TJ Oslavany2004Přípravka D-2326----49
28.Radka Mašková AK Tišnov2006Přípravka D---35-12-47
29.Johana Kratochvílová Lelekovice2004Přípravka D-----311445
30.Natálie Mazálková AK Tišnov2007Přípravka D---31-14-45
31.Barbora Alexová AC Moravská Slavia2004Přípravka D-----40-40
32.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno2004Přípravka D---40---40
33.Gabriela Hedbávná Kuřim2006Přípravka D---40---40
34.Jan Mužík Atletika Polička1998StŽci-40-----40
35.Marek Mlynář Orel Dolní Dobrouč2007Přípravka H40------40
36.Petr Vokoun Sokol Velké Meziříčí2003Přípravka H----40--40
37.Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč1998StŽci40------40
38.Zdeněk Hrouzek Orel Silůvky2004Přípravka H40------40
39.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---20-20-40
40.Tobias Jurášek AK Kuřim2006Přípravka H---40---40
41.Tomáš Václavek Kuřim2001MlŽci---40---40
42.Julie Miková Orel Obřany2006Přípravka D40------40
43.Zuzana Pazourková AK Kuřim2003Přípravka D40------40
44.Martina Kuncová Orel Vyškov2001MlŽky-----211940
45.Kristýna Podlucká AK Kuřim2005Přípravka D---23-15-38
46.Aneta Seberová AK Tišnov2007Přípravka D---28-10-38
47.Nikola Horáková Sokol Prštice2006Přípravka D35------35
48.Adam Tichý Orel Obřany2006Přípravka H35------35
49.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno2002Přípravka D35------35
50.Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč2002Přípravka H35------35
51.Roman Budaj AK Tišnov2006Přípravka H---35---35
52.Dušan Pavelka AK Tišnov1999StŽci---35---35
53.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H35------35
54.Jakub Raška Kuřim2007Přípravka H----1913133
55.Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim1998StŽky---41--233
56.Ondřej Sukač Kuřim2003Přípravka H---31---31
57.Tomáš Konečný HC Kometa2001MlŽci---31---31
58.Filip Zeman AHA Vyškov1999StŽci31------31
59.Matouš Klusák Orel Židenice2002Přípravka H31------31
60.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002Přípravka H--25---631
61.David Procházka Kuřim2007Přípravka H---31---31
62.Tomáš Jurásek Orel Židenice2004Přípravka H31------31
63.Adam Prudek AK Kuřim1999StŽci------3131
64.Karel Neugebauer TJ Oslavany2000MlŽci--31----31
65.David Procházka Orel Obřany2003Přípravka H28------28
66.Zdislava Tichá Orel Obřany2009Přípravka D28------28
67.Jakub Stibal AK Kuřim2001MlŽci------2828
68.Hana Špalková AC Moravská Slavia2004Přípravka D28------28
69.Linda Němcová AK Tišnov2005Přípravka D---28---28
70.Anna Halasová Orel Vyškov2003Přípravka D28------28
71.Marek Nehyba Brno2004Přípravka H---28---28
72.Ondřej Němec Tišnov2001MlŽci---28---28
73.Aneta Jakubcová Kuřim2003Přípravka D---28---28
74.Štěpánka Machotová Plavecký klub Kuřim1999StŽky---25--328
75.Jakub Tomíček Kuřim2003Přípravka H---28---28
76.Viktor Čaloud Kuřim2003Přípravka H---26---26
77.Eliška Zamazalová Blansko2009Přípravka D26------26
78.Tereza Sukačová Kuřim2000MlŽky---26---26
79.David Ježek VSK Uni Brno2003Přípravka H------2626
80.Šimon Smolák Orel Vysoké Mýto2008Přípravka H26------26
81.František Vlček Kuřim2004Přípravka H---26---26
82.Alexandra Smoláková Orel Vysoké Mýto1998StŽky26------26
83.Veronika Hutárková TJ Oslavany2004Přípravka D-26-----26
84.Karolína Sarah Baxová Kuřim2006Přípravka D---26---26
85.Ondřej Steinhauser Kuřim2006Přípravka H---26---26
86.Adrian Horváth AK Tišnov2001MlŽci---26---26
87.Karolína Jurečková Orel Žatčany2002Přípravka D26------26
88.Klára Jurásková Orel Židenice2004Přípravka D25------25
89.Kateřina Benešová AC Moravská Slavia2000MlŽky25------25
90.Vojtěch Konečný Orel Silůvky2002Přípravka H25------25
91.Michaela Hrouzková Orel Silůvky2002Přípravka D25------25
92.Jaromír Morávek AC Moravská Slavia2003Přípravka H-----25-25
93.Patrik Zvonek Kuřim2005Přípravka H---25---25
94.Tomáš Pink Kuřim2003Přípravka H---25---25
95.Jiří Rybníkář Kuřim2001MlŽci---25---25
96.Markéta Nečasová AK Kuřim2004Přípravka D---25---25
97.Pavlína Nováková Plavecký klub Kuřim2001MlŽky----24-125
98.Martin Jakubec Kuřim2006Přípravka H---25---25
99.Sára Bartončíková Kuřim2006Přípravka D---25---25
100.Veronika Krejčí Kuřim2003Přípravka D---25---25
101.Tereza Pausová Orel Hranice2010Přípravka D25------25
102.Aneta Podrazilová AK Kuřim2004Přípravka D-----25-25
103.David Horák Orel Silůvky2010Přípravka H25------25
104.Anežka Halasová Orel Vyškov2011Přípravka D24------24
105.Lukáš Konečný Kuřim2005Přípravka H---24---24
106.Daniel Sattler Kuřim2007Přípravka H---24---24
107.Jakub Matula AK Kuřim2004Přípravka H-----24-24
108.Markéta Jurečková Orel Žatčany2005Přípravka D24------24
109.Klára Pinková Kuřim2007Přípravka D---24---24
110.Julie Horváthová Orel Nové Město na Moravě2003Přípravka D24------24
111.Tomáš Halas Orel Obřany2002Přípravka H24------24
112.Štefan Kotlár Kuřim2001MlŽci---24---24
113.Zuzana Vintrová Kuřim2005Přípravka D---24---24
114.Jana Hedbávná Kuřim2003Přípravka D---24---24
115.Adam Packo AK Kuřim2003Přípravka H---24---24
116.Martina Konečná AK Kuřim2002Přípravka D--23----23
117.Vendula Vintrová Kuřim2007Přípravka D---23---23
118.Petr Pavlíček AK Tišnov2006Přípravka H-----18523
119.Vojtěch Halas Orel Vyškov2005Přípravka H23------23
120.Jan Kollár Lažany2007Přípravka H---23---23
121.Roman Hudai AK Tišnov2006Přípravka H-----23-23
122.Vojtěch Tichý Orel Obřany2003Přípravka H23------23
123.Tomáš Pokorný Kuřim2001MlŽci---23---23
124.Martin Kinc Orel Obřany1999StŽci23------23
125.Filip Nosek TJ Slovan Podlesí2003Přípravka H---23---23
126.Liliana Pavlíčková Kuřim2004Přípravka D---22---22
127.Erik Sattler Kuřim2005Přípravka H---22---22
128.Sabina Kolářová Kuřim2007Přípravka D---22---22
129.Tomáš Čupr Plavecký klub Kuřim2003Přípravka H--22----22
130.Alexandr Havlík Kuřim2003Přípravka H---22---22
131.Lucie Montágová Kuřim2002Přípravka D---22---22
132.Zdislava Jurečková Orel Žatčany2000MlŽky21------21
133.Eliška Konečná AK Kuřim2005Přípravka D-----21-21
134.Patrik Mec Kuřim2003Přípravka H---21---21
135.Sára Gladišová VSK Uni Brno2003Přípravka D------2121
136.Kryštof Doležal AK Kuřim2002Přípravka H-21-----21
137.Markéta Drápalová Kuřim2002Přípravka D---21---21
138.Tomáš Munzar Kuřim2004Přípravka H---21---21
139.Ondřej Zdráhal Kuřim2007Přípravka H---21---21
140.Richard Čaloud Kuřim2007Přípravka H---20---20
141.Jáchym Badin AK Kuřim2002Přípravka H---20---20
142.Veronika Imrichová Kuřim2003Přípravka D---20---20
143.Klára Cacková Caca Tým Tišnov2007Přípravka D----20--20
144.Pavlína Nečasová AK Kuřim2007Přípravka D---20---20
145.Dominika Smoláková Orel Vysoké Mýto2000MlŽky20------20
146.Barbora Novotná TJ Oslavany2005Přípravka D-20-----20
147.Klára Kubová Kuřim2007Přípravka D---19---19
148.Michaela Blažková AK Kuřim2002Přípravka D-19-----19
149.Kateřina Tichá Orel Obřany1999StŽky19------19
150.Jonáš Konečný AK Kuřim2003Přípravka H-----19-19
151.Lukáš Čupr Plavecký klub Kuřim2005Přípravka H--19----19
152.Sára Horváthová AK Tišnov2003Přípravka D---19---19
153.David Nehyba Brno2008Přípravka H---19---19
154.Daniela Krejčí Kuřim2007Přípravka D---18---18
155.Adéla Jakubcová Orel Dolní Dobrouč1998StŽky18------18
156.Ondřej Hirš Kuřim2005Přípravka H---18---18
157.Zbyněk Chaloupka Brno2004Přípravka H-18-----18
158.Vojtěch Frank Kuřim2006Přípravka H---18---18
159.Michaela Vintrová AK Kuřim2002Přípravka D---18---18
160.Monika Obůrková Kuřim2003Přípravka D---17---17
161.Sabina Tesaříková AK Tišnov2005Přípravka D-----17-17
162.Dominika Mecová Kuřim2007Přípravka D---17---17
163.Jan Limburský Orel Obřany2001MlŽci17------17
164.Vladimír Kočvara AK Tišnov2003Přípravka H-----17-17
165.Michal Buzáš Kuřim2008Přípravka H---17---17
166.Michal Svoboda AK Kuřim2006Přípravka H-----16-16
167.Libuše Marková Kuřim2002Přípravka D---16---16
168.Václav Frank Kuřim2008Přípravka H---16---16
169.Eliška Limburská Orel Obřany1999StŽky16------16
170.Kateřina Horová Kuřim2009Přípravka D---16---16
171.Adam Komárek Lelekovice2006Přípravka H------1616
172.Miroslav Tichý Orel Obřany2001MlŽci15------15
173.Kristýna Čermáková Kuřim2002Přípravka D---15---15
174.Alexandra Mašková AK Tišnov2008Přípravka D---15---15
175.Klára Krejčiříková Svatá Kateřina2002Přípravka D------1515
176.Adam Dorazil Kuřim2007Přípravka H---15---15
177.Eva Vlčková Kuřim2010Přípravka D---14---14
178.Dominik Veselý Kuřim2006Přípravka H---14---14
179.Matouš Horváth Orel Nové Město na Moravě2001MlŽci14------14
180.Tomáš Procházka Orel Obřany1999StŽci13------13
181.David Veselý Kuřim2009Přípravka H---13---13
182.Alex Filka Kuřim2009Přípravka H---12---12
183.Štěpán Zajíc Blansko2002Přípravka H------1212
184.Klára Bojanovská Orel Obřany1999StŽky12------12
185.Eliška Miková Orel Obřany2000MlŽky11------11
186.Michael Badin Kuřim2007Přípravka H---11---11
187.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007Přípravka D-----9110
188.Vendula Komárková Lelekovice2003Přípravka D------1010
189.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009Přípravka H---10---10
190.Johana Gladišová VSK Uni Brno2003Přípravka D------99
191.Tomáš Vlček Kuřim2010Přípravka H---9---9
192.Lucie Zajícová Blansko2000MlŽky------88
193.David Talanda AK Tišnov2006Přípravka H-----7-7
194.Anna Justová Plavecký klub Kuřim2002Přípravka D------11
195.Valerie Vojtíšková SC Testudo2007Přípravka D------11
196.Filip Vojtíšek SC Testudo2004Přípravka H------11
197.Tereza Stibalová AK Kuřim1999StŽky------11
198.Martin Doušek TJ Slovan Podlesí2002Přípravka H------11
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michaela Skoumalová AK Kuřim2003---40-282391
2.Tereza Rašková Plavecký klub Kuřim2005---2622221383
3.Kateřina Novotná AC Moravská Slavia200831--21188179
4.Karolína Kleiblová TJ Slovan Podlesí2002---35-232078
5.Magda Kundrátová AK Tišnov2004---35-26-61
6.Elen Jurášková AK Kuřim2004---31-28-59
7.Anežka Machotová Plavecký klub Kuřim2003---26-181155
8.Anna Ryšavá AC Moravská Slavia2002---31-24-55
9.Eva Fojtíková AK Kuřim200231--23---54
10.Radka Mašková AK Tišnov2006---40-12-52
11.Natálie Mazálková AK Tišnov2007---36-14-50
12.Ludmila Horáková TJ Oslavany2004-2326----49
13.Gabriela Hedbávná Kuřim2006---45---45
14.Johana Kratochvílová Lelekovice2004-----311445
15.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK Brno2004---45---45
16.Barbora Alexová AC Moravská Slavia2004-----45-45
17.Aneta Seberová AK Tišnov2007---33-10-43
18.Zuzana Pazourková AK Kuřim200340------40
19.Julie Miková Orel Obřany200640------40
20.Kristýna Podlucká AK Kuřim2005---23-15-38
21.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno200235------35
22.Nikola Horáková Sokol Prštice200635------35
23.Anna Halasová Orel Vyškov200328------28
24.Zdislava Tichá Orel Obřany200928------28
25.Linda Němcová AK Tišnov2005---28---28
26.Hana Špalková AC Moravská Slavia200428------28
27.Aneta Jakubcová Kuřim2003---28---28
28.Karolína Sarah Baxová Kuřim2006---26---26
29.Veronika Hutárková TJ Oslavany2004-26-----26
30.Eliška Zamazalová Blansko200926------26
31.Karolína Jurečková Orel Žatčany200226------26
32.Aneta Podrazilová AK Kuřim2004-----25-25
33.Markéta Nečasová AK Kuřim2004---25---25
34.Sára Bartončíková Kuřim2006---25---25
35.Tereza Pausová Orel Hranice201025------25
36.Klára Jurásková Orel Židenice200425------25
37.Veronika Krejčí Kuřim2003---25---25
38.Michaela Hrouzková Orel Silůvky200225------25
39.Julie Horváthová Orel Nové Město na Moravě200324------24
40.Anežka Halasová Orel Vyškov201124------24
41.Zuzana Vintrová Kuřim2005---24---24
42.Klára Pinková Kuřim2007---24---24
43.Markéta Jurečková Orel Žatčany200524------24
44.Jana Hedbávná Kuřim2003---24---24
45.Martina Konečná AK Kuřim2002--23----23
46.Vendula Vintrová Kuřim2007---23---23
47.Lucie Montágová Kuřim2002---22---22
48.Sabina Kolářová Kuřim2007---22---22
49.Liliana Pavlíčková Kuřim2004---22---22
50.Sára Gladišová VSK Uni Brno2003------2121
51.Markéta Drápalová Kuřim2002---21---21
52.Eliška Konečná AK Kuřim2005-----21-21
53.Barbora Novotná TJ Oslavany2005-20-----20
54.Klára Cacková Caca Tým Tišnov2007----20--20
55.Pavlína Nečasová AK Kuřim2007---20---20
56.Veronika Imrichová Kuřim2003---20---20
57.Klára Kubová Kuřim2007---19---19
58.Sára Horváthová AK Tišnov2003---19---19
59.Michaela Blažková AK Kuřim2002-19-----19
60.Michaela Vintrová AK Kuřim2002---18---18
61.Daniela Krejčí Kuřim2007---18---18
62.Dominika Mecová Kuřim2007---17---17
63.Sabina Tesaříková AK Tišnov2005-----17-17
64.Monika Obůrková Kuřim2003---17---17
65.Kateřina Horová Kuřim2009---16---16
66.Libuše Marková Kuřim2002---16---16
67.Klára Krejčiříková Svatá Kateřina2002------1515
68.Alexandra Mašková AK Tišnov2008---15---15
69.Kristýna Čermáková Kuřim2002---15---15
70.Eva Vlčková Kuřim2010---14---14
71.Vendula Komárková Lelekovice2003------1010
72.Vendula Kratochvílová Lelekovice2007-----9110
73.Johana Gladišová VSK Uni Brno2003------99
74.Valerie Vojtíšková SC Testudo2007------11
75.Anna Justová Plavecký klub Kuřim2002------11
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adéla Koláčková AK Kuřim2001-28-4031-40139
2.Daniela Kropáčková Brno20012224-28-22-96
3.Monika Skoumalová AK Kuřim2000---35-20762
4.Daniela Horáková TJ Oslavany2001-2528----53
5.Martina Kuncová Orel Vyškov2001-----211940
6.Tereza Sukačová Kuřim2000---26---26
7.Kateřina Benešová AC Moravská Slavia200025------25
8.Pavlína Nováková Plavecký klub Kuřim2001----24-125
9.Zdislava Jurečková Orel Žatčany200021------21
10.Dominika Smoláková Orel Vysoké Mýto200020------20
11.Eliška Miková Orel Obřany200011------11
12.Lucie Zajícová Blansko2000------88
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Kovaříková Plavecký klub Kuřim1998---31--233
2.Štěpánka Machotová Plavecký klub Kuřim1999---25--328
3.Alexandra Smoláková Orel Vysoké Mýto199826------26
4.Kateřina Tichá Orel Obřany199919------19
5.Adéla Jakubcová Orel Dolní Dobrouč199818------18
6.Eliška Limburská Orel Obřany199916------16
7.Klára Bojanovská Orel Obřany199912------12
8.Tereza Stibalová AK Kuřim1999------11
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Milan Chaloupka VSK Univerzita Brno20024031354035-24181
2.Jan Dočkal AK Kuřim200326222435262622137
3.Ondřej Novotný Brno200631--332311199
4.Dalibor Dočkal TJ Slovan Podlesí2005-1720192119496
5.Šimon Kafka AK Kuřim2004---40--1858
6.Jakub Myslivec Plavecký klub Kuřim2004--2135---56
7.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005---3125--56
8.Patrik Navrátil Chudčice2005-----351752
9.Tomáš Horák Orel Silůvky200828--22---50
10.Ondřej Pazourek Kuřim200526--23---49
11.Tobias Jurášek AK Kuřim2006---45---45
12.Matěj Kleibl TJ Slovan Podlesí2005---20-20-40
13.Roman Budaj AK Tišnov2006---40---40
14.Marek Mlynář Orel Dolní Dobrouč200740------40
15.Zdeněk Hrouzek Orel Silůvky200440------40
16.Petr Vokoun Sokol Velké Meziříčí2003----40--40
17.David Procházka Kuřim2007---36---36
18.Adam Tichý Orel Obřany200635------35
19.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK Židlochovice200535------35
20.Filip Jakubec Orel Dolní Dobrouč200235------35
21.Jakub Raška Kuřim2007----1913133
22.Tomáš Jurásek Orel Židenice200431------31
23.Matouš Klusák Orel Židenice200231------31
24.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel Židenice2002--25---631
25.Ondřej Sukač Kuřim2003---31---31
26.Marek Nehyba Brno2004---28---28
27.David Procházka Orel Obřany200328------28
28.Jakub Tomíček Kuřim2003---28---28
29.David Ježek VSK Uni Brno2003------2626
30.Ondřej Steinhauser Kuřim2006---26---26
31.Šimon Smolák Orel Vysoké Mýto200826------26
32.Viktor Čaloud Kuřim2003---26---26
33.František Vlček Kuřim2004---26---26
34.Martin Jakubec Kuřim2006---25---25
35.David Horák Orel Silůvky201025------25
36.Tomáš Pink Kuřim2003---25---25
37.Vojtěch Konečný Orel Silůvky200225------25
38.Patrik Zvonek Kuřim2005---25---25
39.Jaromír Morávek AC Moravská Slavia2003-----25-25
40.Daniel Sattler Kuřim2007---24---24
41.Adam Packo AK Kuřim2003---24---24
42.Lukáš Konečný Kuřim2005---24---24
43.Tomáš Halas Orel Obřany200224------24
44.Jakub Matula AK Kuřim2004-----24-24
45.Jan Kollár Lažany2007---23---23
46.Vojtěch Halas Orel Vyškov200523------23
47.Filip Nosek TJ Slovan Podlesí2003---23---23
48.Vojtěch Tichý Orel Obřany200323------23
49.Roman Hudai AK Tišnov2006-----23-23
50.Petr Pavlíček AK Tišnov2006-----18523
51.Erik Sattler Kuřim2005---22---22
52.Alexandr Havlík Kuřim2003---22---22
53.Tomáš Čupr Plavecký klub Kuřim2003--22----22
54.Kryštof Doležal AK Kuřim2002-21-----21
55.Ondřej Zdráhal Kuřim2007---21---21
56.Tomáš Munzar Kuřim2004---21---21
57.Patrik Mec Kuřim2003---21---21
58.Richard Čaloud Kuřim2007---20---20
59.Jáchym Badin AK Kuřim2002---20---20
60.David Nehyba Brno2008---19---19
61.Jonáš Konečný AK Kuřim2003-----19-19
62.Lukáš Čupr Plavecký klub Kuřim2005--19----19
63.Vojtěch Frank Kuřim2006---18---18
64.Zbyněk Chaloupka Brno2004-18-----18
65.Ondřej Hirš Kuřim2005---18---18
66.Michal Buzáš Kuřim2008---17---17
67.Vladimír Kočvara AK Tišnov2003-----17-17
68.Michal Svoboda AK Kuřim2006-----16-16
69.Adam Komárek Lelekovice2006------1616
70.Václav Frank Kuřim2008---16---16
71.Adam Dorazil Kuřim2007---15---15
72.Dominik Veselý Kuřim2006---14---14
73.David Veselý Kuřim2009---13---13
74.Štěpán Zajíc Blansko2002------1212
75.Alex Filka Kuřim2009---12---12
76.Michael Badin Kuřim2007---11---11
77.Tomáš Pohanka AK Kuřim2009---10---10
78.Tomáš Vlček Kuřim2010---9---9
79.David Talanda AK Tišnov2006-----7-7
80.Martin Doušek TJ Slovan Podlesí2002------11
81.Filip Vojtíšek SC Testudo2004------11
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Votýpka AK Kuřim2000243540-283125159
2.Adam Hladký AC Moravská Slavia200028----40-68
3.Tomáš Václavek Kuřim2001---40---40
4.Tomáš Konečný HC Kometa2001---31---31
5.Karel Neugebauer TJ Oslavany2000--31----31
6.Jakub Stibal AK Kuřim2001------2828
7.Ondřej Němec Tišnov2001---28---28
8.Adrian Horváth AK Tišnov2001---26---26
9.Jiří Rybníkář Kuřim2001---25---25
10.Štefan Kotlár Kuřim2001---24---24
11.Tomáš Pokorný Kuřim2001---23---23
12.Jan Limburský Orel Obřany200117------17
13.Miroslav Tichý Orel Obřany200115------15
14.Matouš Horváth Orel Nové Město na Moravě200114------14
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michal Zamazal BYAC Brno199935----4540120
2.Vojtěch Mlynář Orel Dolní Dobrouč199840------40
3.Jan Mužík Atletika Polička1998-40-----40
4.Dušan Pavelka AK Tišnov1999---35---35
5.Adam Prudek AK Kuřim1999------3131
6.Filip Zeman AHA Vyškov199931------31
7.Martin Kinc Orel Obřany199923------23
8.Tomáš Procházka Orel Obřany199913------13