Výsledky poháru KBL 2013 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Milan Chaloupka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno2002Přípravka H4031354035-24205
2.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim2000MlŽci243540-283125183
3.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H26222435262622181
4.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001MlŽky-28-5731-35151
5.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno1999StŽci35----4040115
6.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H-17201921194100
7.Daniela Kropáčková BrnoBrno2001MlŽky2224-28-22-96
8.Ondřej Novotný BrnoBrno2006Přípravka H31--282311194
9.Michaela Skoumalová AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka D---56-282391
10.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka D---2622221383
11.Kateřina Novotná AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2008Přípravka D31--21188179
12.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002Přípravka D---35-232078
13.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2000MlŽci28----35-63
14.Monika Skoumalová AK KuřimAK Kuřim2000MlŽky---42-20762
15.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004Přípravka D---35-26-61
16.Elen Jurášková AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka D---44-28-59
17.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka H---40--1858
18.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004Přípravka H--2135---56
19.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005Přípravka H---3125--56
20.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003Přípravka D---43-181155
21.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002Přípravka D---31-24-55
22.Eva Fojtíková AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka D31--23---54
23.Daniela Horáková TJ OslavanyTJ Oslavany2001MlŽky-2528----53
24.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice2005Přípravka H-----351752
25.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2008Přípravka H28--22---50
26.Ondřej Pazourek KuřimKuřim2005Přípravka H26--23---49
27.Ludmila Horáková TJ OslavanyTJ Oslavany2004Přípravka D-2326----49
28.Radka Mašková AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka D---35-12-47
29.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004Přípravka D-----311445
30.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D---31-14-45
31.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004Přípravka D-----40-40
32.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004Přípravka D---40---40
33.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006Přípravka D---40---40
34.Jan Mužík Atletika PoličkaAtletika Polička1998StŽci-40-----40
35.Marek Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2007Přípravka H40------40
36.Petr Vokoun Sokol Velké MeziříčíSokol Velké Meziříčí2003Přípravka H----40--40
37.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998StŽci40------40
38.Zdeněk Hrouzek Orel SilůvkyOrel Silůvky2004Přípravka H40------40
39.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005Přípravka H---20-20-40
40.Tobias Jurášek AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H---40---40
41.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001MlŽci---40---40
42.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka D40------40
43.Zuzana Pazourková AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka D40------40
44.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001MlŽky-----211940
45.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D---23-15-38
46.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007Přípravka D---28-10-38
47.Nikola Horáková Sokol PršticeSokol Prštice2006Přípravka D35------35
48.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2006Přípravka H35------35
49.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno2002Přípravka D35------35
50.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč2002Přípravka H35------35
51.Roman Budaj AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H---35---35
52.Dušan Pavelka AK TišnovAK Tišnov1999StŽci---35---35
53.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice2005Přípravka H35------35
54.Jakub Raška KuřimKuřim2007Přípravka H----1913133
55.Natálie Kovaříková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1998StŽky---41--233
56.Ondřej Sukač KuřimKuřim2003Přípravka H---31---31
57.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001MlŽci---31---31
58.Filip Zeman AHA VyškovAHA Vyškov1999StŽci31------31
59.Matouš Klusák Orel ŽideniceOrel Židenice2002Přípravka H31------31
60.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002Přípravka H--25---631
61.David Procházka KuřimKuřim2007Přípravka H---31---31
62.Tomáš Jurásek Orel ŽideniceOrel Židenice2004Přípravka H31------31
63.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim1999StŽci------3131
64.Karel Neugebauer TJ OslavanyTJ Oslavany2000MlŽci--31----31
65.David Procházka Orel ObřanyOrel Obřany2003Přípravka H28------28
66.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany2009Přípravka D28------28
67.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001MlŽci------2828
68.Hana Špalková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004Přípravka D28------28
69.Linda Němcová AK TišnovAK Tišnov2005Přípravka D---28---28
70.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2003Přípravka D28------28
71.Marek Nehyba BrnoBrno2004Přípravka H---28---28
72.Ondřej Němec TišnovTišnov2001MlŽci---28---28
73.Aneta Jakubcová KuřimKuřim2003Přípravka D---28---28
74.Štěpánka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1999StŽky---25--328
75.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003Přípravka H---28---28
76.Viktor Čaloud KuřimKuřim2003Přípravka H---26---26
77.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko2009Přípravka D26------26
78.Tereza Sukačová KuřimKuřim2000MlŽky---26---26
79.David Ježek VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003Přípravka H------2626
80.Šimon Smolák Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto2008Přípravka H26------26
81.František Vlček KuřimKuřim2004Přípravka H---26---26
82.Alexandra Smoláková Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto1998StŽky26------26
83.Veronika Hutárková TJ OslavanyTJ Oslavany2004Přípravka D-26-----26
84.Karolína Sarah Baxová KuřimKuřim2006Přípravka D---26---26
85.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006Přípravka H---26---26
86.Adrian Horváth AK TišnovAK Tišnov2001MlŽci---26---26
87.Karolína Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2002Přípravka D26------26
88.Klára Jurásková Orel ŽideniceOrel Židenice2004Přípravka D25------25
89.Kateřina Benešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2000MlŽky25------25
90.Vojtěch Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky2002Přípravka H25------25
91.Michaela Hrouzková Orel SilůvkyOrel Silůvky2002Přípravka D25------25
92.Jaromír Morávek AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003Přípravka H-----25-25
93.Patrik Zvonek KuřimKuřim2005Přípravka H---25---25
94.Tomáš Pink KuřimKuřim2003Přípravka H---25---25
95.Jiří Rybníkář KuřimKuřim2001MlŽci---25---25
96.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka D---25---25
97.Pavlína Nováková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2001MlŽky----24-125
98.Martin Jakubec KuřimKuřim2006Přípravka H---25---25
99.Sára Bartončíková KuřimKuřim2006Přípravka D---25---25
100.Veronika Krejčí KuřimKuřim2003Přípravka D---25---25
101.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice2010Přípravka D25------25
102.Aneta Podrazilová AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka D-----25-25
103.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky2010Přípravka H25------25
104.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov2011Přípravka D24------24
105.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005Přípravka H---24---24
106.Daniel Sattler KuřimKuřim2007Přípravka H---24---24
107.Jakub Matula AK KuřimAK Kuřim2004Přípravka H-----24-24
108.Markéta Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2005Přípravka D24------24
109.Klára Pinková KuřimKuřim2007Přípravka D---24---24
110.Julie Horváthová Orel Nové Město na MoravěOrel Nové Město na Moravě2003Přípravka D24------24
111.Tomáš Halas Orel ObřanyOrel Obřany2002Přípravka H24------24
112.Štefan Kotlár KuřimKuřim2001MlŽci---24---24
113.Zuzana Vintrová KuřimKuřim2005Přípravka D---24---24
114.Jana Hedbávná KuřimKuřim2003Přípravka D---24---24
115.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H---24---24
116.Martina Konečná AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka D--23----23
117.Vendula Vintrová KuřimKuřim2007Přípravka D---23---23
118.Petr Pavlíček AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H-----18523
119.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov2005Přípravka H23------23
120.Jan Kollár LažanyLažany2007Přípravka H---23---23
121.Roman Hudai AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H-----23-23
122.Vojtěch Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2003Přípravka H23------23
123.Tomáš Pokorný KuřimKuřim2001MlŽci---23---23
124.Martin Kinc Orel ObřanyOrel Obřany1999StŽci23------23
125.Filip Nosek TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2003Přípravka H---23---23
126.Liliana Pavlíčková KuřimKuřim2004Přípravka D---22---22
127.Erik Sattler KuřimKuřim2005Přípravka H---22---22
128.Sabina Kolářová KuřimKuřim2007Přípravka D---22---22
129.Tomáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003Přípravka H--22----22
130.Alexandr Havlík KuřimKuřim2003Přípravka H---22---22
131.Lucie Montágová KuřimKuřim2002Přípravka D---22---22
132.Zdislava Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany2000MlŽky21------21
133.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D-----21-21
134.Patrik Mec KuřimKuřim2003Přípravka H---21---21
135.Sára Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003Přípravka D------2121
136.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka H-21-----21
137.Markéta Drápalová KuřimKuřim2002Přípravka D---21---21
138.Tomáš Munzar KuřimKuřim2004Přípravka H---21---21
139.Ondřej Zdráhal KuřimKuřim2007Přípravka H---21---21
140.Richard Čaloud KuřimKuřim2007Přípravka H---20---20
141.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka H---20---20
142.Veronika Imrichová KuřimKuřim2003Přípravka D---20---20
143.Klára Cacková Caca Tým TišnovCaca Tým Tišnov2007Přípravka D----20--20
144.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007Přípravka D---20---20
145.Dominika Smoláková Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto2000MlŽky20------20
146.Barbora Novotná TJ OslavanyTJ Oslavany2005Přípravka D-20-----20
147.Klára Kubová KuřimKuřim2007Přípravka D---19---19
148.Michaela Blažková AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka D-19-----19
149.Kateřina Tichá Orel ObřanyOrel Obřany1999StŽky19------19
150.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H-----19-19
151.Lukáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005Přípravka H--19----19
152.Sára Horváthová AK TišnovAK Tišnov2003Přípravka D---19---19
153.David Nehyba BrnoBrno2008Přípravka H---19---19
154.Daniela Krejčí KuřimKuřim2007Přípravka D---18---18
155.Adéla Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč1998StŽky18------18
156.Ondřej Hirš KuřimKuřim2005Přípravka H---18---18
157.Zbyněk Chaloupka BrnoBrno2004Přípravka H-18-----18
158.Vojtěch Frank KuřimKuřim2006Přípravka H---18---18
159.Michaela Vintrová AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka D---18---18
160.Monika Obůrková KuřimKuřim2003Přípravka D---17---17
161.Sabina Tesaříková AK TišnovAK Tišnov2005Přípravka D-----17-17
162.Dominika Mecová KuřimKuřim2007Přípravka D---17---17
163.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany2001MlŽci17------17
164.Vladimír Kočvara AK TišnovAK Tišnov2003Přípravka H-----17-17
165.Michal Buzáš KuřimKuřim2008Přípravka H---17---17
166.Michal Svoboda AK KuřimAK Kuřim2006Přípravka H-----16-16
167.Libuše Marková KuřimKuřim2002Přípravka D---16---16
168.Václav Frank KuřimKuřim2008Přípravka H---16---16
169.Eliška Limburská Orel ObřanyOrel Obřany1999StŽky16------16
170.Kateřina Horová KuřimKuřim2009Přípravka D---16---16
171.Adam Komárek LelekoviceLelekovice2006Přípravka H------1616
172.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany2001MlŽci15------15
173.Kristýna Čermáková KuřimKuřim2002Přípravka D---15---15
174.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008Přípravka D---15---15
175.Klára Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina2002Přípravka D------1515
176.Adam Dorazil KuřimKuřim2007Přípravka H---15---15
177.Eva Vlčková KuřimKuřim2010Přípravka D---14---14
178.Dominik Veselý KuřimKuřim2006Přípravka H---14---14
179.Matouš Horváth Orel Nové Město na MoravěOrel Nové Město na Moravě2001MlŽci14------14
180.Tomáš Procházka Orel ObřanyOrel Obřany1999StŽci13------13
181.David Veselý KuřimKuřim2009Přípravka H---13---13
182.Alex Filka KuřimKuřim2009Přípravka H---12---12
183.Štěpán Zajíc BlanskoBlansko2002Přípravka H------1212
184.Klára Bojanovská Orel ObřanyOrel Obřany1999StŽky12------12
185.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany2000MlŽky11------11
186.Michael Badin KuřimKuřim2007Přípravka H---11---11
187.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007Přípravka D-----9110
188.Vendula Komárková LelekoviceLelekovice2003Přípravka D------1010
189.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009Přípravka H---10---10
190.Johana Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003Přípravka D------99
191.Tomáš Vlček KuřimKuřim2010Přípravka H---9---9
192.Lucie Zajícová BlanskoBlansko2000MlŽky------88
193.David Talanda AK TišnovAK Tišnov2006Přípravka H-----7-7
194.Anna Justová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2002Přípravka D------11
195.Valerie Vojtíšková SC TestudoSC Testudo2007Přípravka D------11
196.Filip Vojtíšek SC TestudoSC Testudo2004Přípravka H------11
197.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim1999StŽky------11
198.Martin Doušek TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002Přípravka H------11
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michaela Skoumalová AK KuřimAK Kuřim2003---40-282391
2.Tereza Rašková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005---2622221383
3.Kateřina Novotná AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200831--21188179
4.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002---35-232078
5.Magda Kundrátová AK TišnovAK Tišnov2004---35-26-61
6.Elen Jurášková AK KuřimAK Kuřim2004---31-28-59
7.Anežka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003---26-181155
8.Anna Ryšavá AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2002---31-24-55
9.Eva Fojtíková AK KuřimAK Kuřim200231--23---54
10.Radka Mašková AK TišnovAK Tišnov2006---40-12-52
11.Natálie Mazálková AK TišnovAK Tišnov2007---36-14-50
12.Ludmila Horáková TJ OslavanyTJ Oslavany2004-2326----49
13.Johana Kratochvílová LelekoviceLelekovice2004-----311445
14.Barbora Svobodová Orel Obřany VSK BrnoOrel Obřany VSK Brno2004---45---45
15.Barbora Alexová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2004-----45-45
16.Gabriela Hedbávná KuřimKuřim2006---45---45
17.Aneta Seberová AK TišnovAK Tišnov2007---33-10-43
18.Zuzana Pazourková AK KuřimAK Kuřim200340------40
19.Julie Miková Orel ObřanyOrel Obřany200640------40
20.Kristýna Podlucká AK KuřimAK Kuřim2005---23-15-38
21.Dominika Miková Orel Obřany / JAC BrnoOrel Obřany / JAC Brno200235------35
22.Nikola Horáková Sokol PršticeSokol Prštice200635------35
23.Anna Halasová Orel VyškovOrel Vyškov200328------28
24.Zdislava Tichá Orel ObřanyOrel Obřany200928------28
25.Linda Němcová AK TišnovAK Tišnov2005---28---28
26.Hana Špalková AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200428------28
27.Aneta Jakubcová KuřimKuřim2003---28---28
28.Veronika Hutárková TJ OslavanyTJ Oslavany2004-26-----26
29.Eliška Zamazalová BlanskoBlansko200926------26
30.Karolína Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200226------26
31.Karolína Sarah Baxová KuřimKuřim2006---26---26
32.Markéta Nečasová AK KuřimAK Kuřim2004---25---25
33.Sára Bartončíková KuřimKuřim2006---25---25
34.Tereza Pausová Orel HraniceOrel Hranice201025------25
35.Klára Jurásková Orel ŽideniceOrel Židenice200425------25
36.Veronika Krejčí KuřimKuřim2003---25---25
37.Michaela Hrouzková Orel SilůvkyOrel Silůvky200225------25
38.Aneta Podrazilová AK KuřimAK Kuřim2004-----25-25
39.Zuzana Vintrová KuřimKuřim2005---24---24
40.Klára Pinková KuřimKuřim2007---24---24
41.Markéta Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200524------24
42.Jana Hedbávná KuřimKuřim2003---24---24
43.Julie Horváthová Orel Nové Město na MoravěOrel Nové Město na Moravě200324------24
44.Anežka Halasová Orel VyškovOrel Vyškov201124------24
45.Martina Konečná AK KuřimAK Kuřim2002--23----23
46.Vendula Vintrová KuřimKuřim2007---23---23
47.Lucie Montágová KuřimKuřim2002---22---22
48.Sabina Kolářová KuřimKuřim2007---22---22
49.Liliana Pavlíčková KuřimKuřim2004---22---22
50.Markéta Drápalová KuřimKuřim2002---21---21
51.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005-----21-21
52.Sára Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003------2121
53.Barbora Novotná TJ OslavanyTJ Oslavany2005-20-----20
54.Klára Cacková Caca Tým TišnovCaca Tým Tišnov2007----20--20
55.Pavlína Nečasová AK KuřimAK Kuřim2007---20---20
56.Veronika Imrichová KuřimKuřim2003---20---20
57.Klára Kubová KuřimKuřim2007---19---19
58.Sára Horváthová AK TišnovAK Tišnov2003---19---19
59.Michaela Blažková AK KuřimAK Kuřim2002-19-----19
60.Michaela Vintrová AK KuřimAK Kuřim2002---18---18
61.Daniela Krejčí KuřimKuřim2007---18---18
62.Dominika Mecová KuřimKuřim2007---17---17
63.Sabina Tesaříková AK TišnovAK Tišnov2005-----17-17
64.Monika Obůrková KuřimKuřim2003---17---17
65.Kateřina Horová KuřimKuřim2009---16---16
66.Libuše Marková KuřimKuřim2002---16---16
67.Klára Krejčiříková Svatá KateřinaSvatá Kateřina2002------1515
68.Alexandra Mašková AK TišnovAK Tišnov2008---15---15
69.Kristýna Čermáková KuřimKuřim2002---15---15
70.Eva Vlčková KuřimKuřim2010---14---14
71.Vendula Komárková LelekoviceLelekovice2003------1010
72.Vendula Kratochvílová LelekoviceLelekovice2007-----9110
73.Johana Gladišová VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003------99
74.Valerie Vojtíšková SC TestudoSC Testudo2007------11
75.Anna Justová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2002------11
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Adéla Koláčková AK KuřimAK Kuřim2001-28-4031-40139
2.Daniela Kropáčková BrnoBrno20012224-28-22-96
3.Monika Skoumalová AK KuřimAK Kuřim2000---35-20762
4.Daniela Horáková TJ OslavanyTJ Oslavany2001-2528----53
5.Martina Kuncová Orel VyškovOrel Vyškov2001-----211940
6.Tereza Sukačová KuřimKuřim2000---26---26
7.Kateřina Benešová AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200025------25
8.Pavlína Nováková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2001----24-125
9.Zdislava Jurečková Orel ŽatčanyOrel Žatčany200021------21
10.Dominika Smoláková Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto200020------20
11.Eliška Miková Orel ObřanyOrel Obřany200011------11
12.Lucie Zajícová BlanskoBlansko2000------88
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Natálie Kovaříková Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1998---31--233
2.Štěpánka Machotová Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim1999---25--328
3.Alexandra Smoláková Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto199826------26
4.Kateřina Tichá Orel ObřanyOrel Obřany199919------19
5.Adéla Jakubcová Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč199818------18
6.Eliška Limburská Orel ObřanyOrel Obřany199916------16
7.Klára Bojanovská Orel ObřanyOrel Obřany199912------12
8.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim1999------11
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Milan Chaloupka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno20024031354035-24181
2.Jan Dočkal AK KuřimAK Kuřim200326222435262622137
3.Ondřej Novotný BrnoBrno200631--332311199
4.Dalibor Dočkal TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005-1720192119496
5.Šimon Kafka AK KuřimAK Kuřim2004---40--1858
6.Jakub Myslivec Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2004--2135---56
7.Ondřej Cacek Caca tým TišnovCaca tým Tišnov2005---3125--56
8.Patrik Navrátil ChudčiceChudčice2005-----351752
9.Tomáš Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky200828--22---50
10.Ondřej Pazourek KuřimKuřim200526--23---49
11.Tobias Jurášek AK KuřimAK Kuřim2006---45---45
12.Petr Vokoun Sokol Velké MeziříčíSokol Velké Meziříčí2003----40--40
13.Matěj Kleibl TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2005---20-20-40
14.Roman Budaj AK TišnovAK Tišnov2006---40---40
15.Marek Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200740------40
16.Zdeněk Hrouzek Orel SilůvkyOrel Silůvky200440------40
17.David Procházka KuřimKuřim2007---36---36
18.Filip Jakubec Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč200235------35
19.Adam Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200635------35
20.Petr Koudelka Orel Žatčany ŠAK ŽidlochoviceOrel Žatčany ŠAK Židlochovice200535------35
21.Jakub Raška KuřimKuřim2007----1913133
22.Matouš Klusák Orel ŽideniceOrel Židenice200231------31
23.Martin Pohanka AC Mor. Slavia - Orel ŽideniceAC Mor. Slavia - Orel Židenice2002--25---631
24.Ondřej Sukač KuřimKuřim2003---31---31
25.Tomáš Jurásek Orel ŽideniceOrel Židenice200431------31
26.Jakub Tomíček KuřimKuřim2003---28---28
27.David Procházka Orel ObřanyOrel Obřany200328------28
28.Marek Nehyba BrnoBrno2004---28---28
29.Viktor Čaloud KuřimKuřim2003---26---26
30.František Vlček KuřimKuřim2004---26---26
31.David Ježek VSK Uni BrnoVSK Uni Brno2003------2626
32.Ondřej Steinhauser KuřimKuřim2006---26---26
33.Šimon Smolák Orel Vysoké MýtoOrel Vysoké Mýto200826------26
34.Tomáš Pink KuřimKuřim2003---25---25
35.Vojtěch Konečný Orel SilůvkyOrel Silůvky200225------25
36.Patrik Zvonek KuřimKuřim2005---25---25
37.Jaromír Morávek AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia2003-----25-25
38.Martin Jakubec KuřimKuřim2006---25---25
39.David Horák Orel SilůvkyOrel Silůvky201025------25
40.Tomáš Halas Orel ObřanyOrel Obřany200224------24
41.Jakub Matula AK KuřimAK Kuřim2004-----24-24
42.Daniel Sattler KuřimKuřim2007---24---24
43.Adam Packo AK KuřimAK Kuřim2003---24---24
44.Lukáš Konečný KuřimKuřim2005---24---24
45.Vojtěch Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200323------23
46.Roman Hudai AK TišnovAK Tišnov2006-----23-23
47.Petr Pavlíček AK TišnovAK Tišnov2006-----18523
48.Jan Kollár LažanyLažany2007---23---23
49.Vojtěch Halas Orel VyškovOrel Vyškov200523------23
50.Filip Nosek TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2003---23---23
51.Tomáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2003--22----22
52.Erik Sattler KuřimKuřim2005---22---22
53.Alexandr Havlík KuřimKuřim2003---22---22
54.Kryštof Doležal AK KuřimAK Kuřim2002-21-----21
55.Ondřej Zdráhal KuřimKuřim2007---21---21
56.Tomáš Munzar KuřimKuřim2004---21---21
57.Patrik Mec KuřimKuřim2003---21---21
58.Richard Čaloud KuřimKuřim2007---20---20
59.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002---20---20
60.Lukáš Čupr Plavecký klub KuřimPlavecký klub Kuřim2005--19----19
61.David Nehyba BrnoBrno2008---19---19
62.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003-----19-19
63.Vojtěch Frank KuřimKuřim2006---18---18
64.Zbyněk Chaloupka BrnoBrno2004-18-----18
65.Ondřej Hirš KuřimKuřim2005---18---18
66.Vladimír Kočvara AK TišnovAK Tišnov2003-----17-17
67.Michal Buzáš KuřimKuřim2008---17---17
68.Michal Svoboda AK KuřimAK Kuřim2006-----16-16
69.Adam Komárek LelekoviceLelekovice2006------1616
70.Václav Frank KuřimKuřim2008---16---16
71.Adam Dorazil KuřimKuřim2007---15---15
72.Dominik Veselý KuřimKuřim2006---14---14
73.David Veselý KuřimKuřim2009---13---13
74.Štěpán Zajíc BlanskoBlansko2002------1212
75.Alex Filka KuřimKuřim2009---12---12
76.Michael Badin KuřimKuřim2007---11---11
77.Tomáš Pohanka AK KuřimAK Kuřim2009---10---10
78.Tomáš Vlček KuřimKuřim2010---9---9
79.David Talanda AK TišnovAK Tišnov2006-----7-7
80.Filip Vojtíšek SC TestudoSC Testudo2004------11
81.Martin Doušek TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002------11
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim2000243540-283125159
2.Adam Hladký AC Moravská SlaviaAC Moravská Slavia200028----40-68
3.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001---40---40
4.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001---31---31
5.Karel Neugebauer TJ OslavanyTJ Oslavany2000--31----31
6.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001------2828
7.Ondřej Němec TišnovTišnov2001---28---28
8.Adrian Horváth AK TišnovAK Tišnov2001---26---26
9.Jiří Rybníkář KuřimKuřim2001---25---25
10.Štefan Kotlár KuřimKuřim2001---24---24
11.Tomáš Pokorný KuřimKuřim2001---23---23
12.Jan Limburský Orel ObřanyOrel Obřany200117------17
13.Miroslav Tichý Orel ObřanyOrel Obřany200115------15
14.Matouš Horváth Orel Nové Město na MoravěOrel Nové Město na Moravě200114------14
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno199935----4540120
2.Vojtěch Mlynář Orel Dolní DobroučOrel Dolní Dobrouč199840------40
3.Jan Mužík Atletika PoličkaAtletika Polička1998-40-----40
4.Dušan Pavelka AK TišnovAK Tišnov1999---35---35
5.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim1999------3131
6.Filip Zeman AHA VyškovAHA Vyškov199931------31
7.Martin Kinc Orel ObřanyOrel Obřany199923------23
8.Tomáš Procházka Orel ObřanyOrel Obřany199913------13