Výsledky poháru KBL 2011 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Ročník Kateg.1234567Body
1.Tomáš Votýpka AK Kuřim1998MlŽci-284035352835201
2.Michal Pešek AK Kuřim1996StŽci-40-4040-40160
3.Martin Votýpka AK Kuřim2000Přípravka H31263128-2122159
4.Lukáš Slabák AK Olymp Brno1997StŽci--353128-28122
5.Martina Kuncová Orel Vyškov2001Přípravka D252426-25-18118
6.Petra Pikulová AK Kuřim1999MlŽky4025-40---105
7.Michal Zamazal BYAC Brno1999MlŽci-35-40--25100
8.Adam Prudek AK Kuřim1999MlŽci---2826231996
9.Monika Kuncová Orel Vyškov1999MlŽky-2325-23-1586
10.Kateřina Fialová AK Blansko Dvorská1997StŽky-31-40---71
11.Adam Odcházel Brno2001Přípravka H----3126-57
12.Daniela Kropáčková Brno2001Přípravka D---31-20-51
13.Šimon Jelínek Kuřim2004Přípravka H23----25-48
14.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005Přípravka H----2223-45
15.Martina Konečná AK Kuřim2002Přípravka D-21--24--45
16.Michaela Vintrová AK Kuřim2002Přípravka D-19-24---43
17.Gabriela Fialová Eurostroj Blansko2000Přípravka D---40---40
18.Dominik Hýsek Kuřim2000Přípravka H---40---40
19.Kryštof Šípek VSK Uni Brno2002Přípravka H-----40-40
20.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000Přípravka H-----40-40
21.Štěpánka Badinová AK Kuřim1999MlŽky---35---35
22.Jindřich Střihavka AC Choceň2000Přípravka H35------35
23.Martin Hubel AC Moravská Slavia2003Přípravka H-----221335
24.Jakub Stibal AK Kuřim2001Přípravka H-----35-35
25.Šárka Půstová VSK Uni Brno2002Přípravka D-----35-35
26.Tomáš Václavek Kuřim2001Přípravka H---35---35
27.Martin Konečný AK Tišnov1997StŽci---35---35
28.Petr Havlát AK Tišnov2000Přípravka H-----31-31
29.Štěpán Stloukal ACT leraK Blansko2000Přípravka H------3131
30.Miroslav Marek AC Moravská Slavia2002Přípravka H-----31-31
31.Hana Burešová AK Tišnov2002Přípravka D-----28-28
32.Petr Horký UBM - TJ Průkopník Brno2001Přípravka H--28----28
33.Jan Badin AK Kuřim1997StŽci---28---28
34.Kristýna Bednářová Jamné1996StŽky28------28
35.Richard Stloukal ACT leraK Blansko2002Přípravka H------2626
36.Zuzana Pazourková AK Kuřim2003Přípravka D-----26-26
37.Eliška Střihavková AC Choceň2002Přípravka D26------26
38.Natálie Hirtová 2000Přípravka D---25---25
39.Markéta Havlátová AK Tišnov2000Přípravka D-----25-25
40.Jakub Šťastný AK Kuřim2000Přípravka H---24---24
41.Petr Vokoun Sokol Velké Meziříčí2003Přípravka H------2424
42.Tereza Bělušová AK Kuřim1999MlŽky-----24-24
43.Jonáš Konečný AK Kuřim2003Přípravka H-----24-24
44.Lenka Suchá ml.ASK Blansko2000Přípravka D------2323
45.Sami Al-Dury Kuřim2001Přípravka H---23---23
46.Ondřej Chudáček AC Moravská Slavia1999MlŽci-----22-22
47.Eliška Konečná AK Kuřim2005Přípravka D-----21-21
48.Dominik Prudek Moravec Benešov1998MlŽci------2121
49.Michal Moravec AK Kuřim2001Přípravka H------2020
50.Zuzana Vintrová Kuřim2005Přípravka D-20-----20
51.Adéla Bělušová AK Kuřim2002Přípravka D-----20-20
52.Johana Bělušová Kuřim2005Přípravka D-----19-19
53.Přemek Krištof Přibyslav2001Přípravka H-----19-19
54.Zdeňka Parasková AK Kuřim2000Přípravka D-----18-18
55.Ondřej Černý AK Tišnov2005Přípravka H-----18-18
56.Pavlína Venulová Kopník Brno2005Přípravka D-18-----18
57.Markéta Půstová Brno2006Přípravka D-----17-17
58.Jiří Venula Kopník Brno2003Přípravka H-17-----17
59.Libor Suchý ml.ASK Blansko2003Přípravka H------1717
60.Matěj Venula Kopník Brno2007Přípravka H-16-----16
61.Martin Šír Brno2008Přípravka H-----16-16
62.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno2002Přípravka D------1616
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martina Kuncová Orel Vyškov2001252426-25-18118
2.Daniela Kropáčková Brno2001---31-20-51
3.Gabriela Fialová Eurostroj Blansko2000---45---45
4.Martina Konečná AK Kuřim2002-21--24--45
5.Michaela Vintrová AK Kuřim2002-19-24---43
6.Šárka Půstová VSK Uni Brno2002-----40-40
7.Hana Burešová AK Tišnov2002-----28-28
8.Eliška Střihavková AC Choceň200226------26
9.Zuzana Pazourková AK Kuřim2003-----26-26
10.Markéta Havlátová AK Tišnov2000-----25-25
11.Natálie Hirtová 2000---25---25
12.Lenka Suchá ml.ASK Blansko2000------2323
13.Eliška Konečná AK Kuřim2005-----21-21
14.Adéla Bělušová AK Kuřim2002-----20-20
15.Zuzana Vintrová Kuřim2005-20-----20
16.Johana Bělušová Kuřim2005-----19-19
17.Pavlína Venulová Kopník Brno2005-18-----18
18.Zdeňka Parasková AK Kuřim2000-----18-18
19.Markéta Půstová Brno2006-----17-17
20.Dominika Miková Orel Obřany / JAC Brno2002------1616
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Petra Pikulová AK Kuřim19994530-40---115
2.Monika Kuncová Orel Vyškov1999-2325-23-1586
3.Štěpánka Badinová AK Kuřim1999---35---35
4.Tereza Bělušová AK Kuřim1999-----24-24
Starší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Kateřina Fialová AK Blansko Dvorská1997-36-40---76
2.Kristýna Bednářová Jamné199628------28
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Martin Votýpka AK Kuřim200031263128-2122138
2.Adam Odcházel Brno2001----3126-57
3.Šimon Jelínek Kuřim200423----25-48
4.Adam Hladký AC Moravská Slavia2000-----45-45
5.Kryštof Šípek VSK Uni Brno2002-----45-45
6.Ondřej Cacek Caca tým Tišnov2005----2223-45
7.Dominik Hýsek Kuřim2000---40---40
8.Jakub Stibal AK Kuřim2001-----40-40
9.Jindřich Střihavka AC Choceň200040------40
10.Tomáš Václavek Kuřim2001---35---35
11.Martin Hubel AC Moravská Slavia2003-----221335
12.Petr Havlát AK Tišnov2000-----31-31
13.Štěpán Stloukal ACT leraK Blansko2000------3131
14.Miroslav Marek AC Moravská Slavia2002-----31-31
15.Petr Horký UBM - TJ Průkopník Brno2001--28----28
16.Richard Stloukal ACT leraK Blansko2002------2626
17.Jakub Šťastný AK Kuřim2000---24---24
18.Petr Vokoun Sokol Velké Meziříčí2003------2424
19.Jonáš Konečný AK Kuřim2003-----24-24
20.Sami Al-Dury Kuřim2001---23---23
21.Michal Moravec AK Kuřim2001------2020
22.Přemek Krištof Přibyslav2001-----19-19
23.Ondřej Černý AK Tišnov2005-----18-18
24.Libor Suchý ml.ASK Blansko2003------1717
25.Jiří Venula Kopník Brno2003-17-----17
26.Matěj Venula Kopník Brno2007-16-----16
27.Martin Šír Brno2008-----16-16
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Votýpka AK Kuřim1998-284035352835173
2.Michal Zamazal BYAC Brno1999-35-40--25100
3.Adam Prudek AK Kuřim1999---2826231996
4.Ondřej Chudáček AC Moravská Slavia1999-----22-22
5.Dominik Prudek Moravec Benešov1998------2121
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michal Pešek AK Kuřim1996-40-4040-40160
2.Lukáš Slabák AK Olymp Brno1997--353128-28122
3.Martin Konečný AK Tišnov1997---35---35
4.Jan Badin AK Kuřim1997---28---28