Výsledky poháru KBL 2008 - Lidové běhy

Celkové pořadí (není vyhlašováno)
Poř. Závodník Klub/Město Roč. Kateg.1234567Body
1.Michal Pešek AK KuřimAK Kuřim1996MlŽci35403135354040256
2.Tomáš Votýpka AK KuřimAK Kuřim1998Přípravka H28352640283535227
3.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka H25282340264026208
4.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim2000Přípravka H23262228223523179
5.Ondřej Jelínek Uni BrnoUni Brno1994StŽci40-404040--160
6.Tomáš Bajtek KuřimKuřim1995MlŽci26312131--25134
7.Vít Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1995MlŽci24-2528-2624127
8.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno1999Přípravka H31-28-25-31115
9.Melissa Schlagerová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko1998Přípravka D2222192821--112
10.Kateřina Fialová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1997Přípravka D--35-24-2887
11.Gabriela Fialová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko2000Přípravka D---3120-2172
12.Kateřina Kočí TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2001Přípravka D---35-25-60
13.Petra Brabcová PodlesíPodlesí2002Přípravka D---40-20-60
14.Petra Pikulová AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D-24---31-55
15.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003Přípravka H---3519--54
16.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005Přípravka D---2518--43
17.Katka Syslová AK KuřimAK Kuřim1998Přípravka D---22-20-42
18.Jakub Vacula 2002Přípravka H---40---40
19.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D---40---40
20.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002Přípravka D---35---35
21.Filip Šroller KuřimKuřim1997Přípravka H---35---35
22.Klára Kočí TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2004Přípravka D---31---31
23.Tomáš Barták KuřimKuřim2002Přípravka H---31---31
24.Robin Kotouček 2000Přípravka H---31---31
25.Jan Zwiener AK TišnovAK Tišnov1997Přípravka H-----31-31
26.Simona Couralová BATT Nové Město na MoravěBATT Nové Město na Moravě1996MlŽci----31--31
27.Vladimíra Martináková KuřimKuřim1996MlŽky---31---31
28.David Klíčník KuřimKuřim1994StŽci-----28-28
29.Ondřej Sukač KuřimKuřim2003Přípravka H---28---28
30.Tereza Bělušová AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D-----28-28
31.Tereza Sukačová KuřimKuřim2000Přípravka D---28---28
32.Michaela Martináková KuřimKuřim2000Přípravka D---26---26
33.Tereza Polášková KuřimKuřim1996MlŽky---26---26
34.Vojtěch Dušek AK TišnovAK Tišnov2000Přípravka H-----26-26
35.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001Přípravka H---26---26
36.Jan Badin AK KuřimAK Kuřim1997Přípravka H---25---25
37.Dominik Hýsek KuřimKuřim2000Přípravka H---25---25
38.Jakub Smetana AK TišnovAK Tišnov1997Přípravka H-----25-25
39.Alexandr Havlík KuřimKuřim2003Přípravka H---25---25
40.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001Přípravka H-25-----25
41.Tomáš Vyplašil KuřimKuřim1994StŽci-----24-24
42.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002Přípravka H---24---24
43.Kristýna Vítková AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D-----24-24
44.Ondřej Peřina KuřimKuřim2001Přípravka H---24---24
45.Lucie Petrželová Blansko, ZŠ DvorskáBlansko, ZŠ Dvorská1996MlŽky--24----24
46.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001Přípravka H---23---23
47.Jitka Zwienerová AK TišnovAK Tišnov1995MlŽky-----23-23
48.Eva Přichystalová KuřimKuřim2001Přípravka D-----23-23
49.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim1999Přípravka D-23-----23
50.Kateřina Nečasová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1999Přípravka D----23--23
51.Sabri Al-Dury KuřimKuřim2004Přípravka H---23---23
52.Zbyněk Vedral KuřimKuřim1995MlŽci-----22-22
53.Jana Soldánová Orel VyškovOrel Vyškov1999Přípravka D-----22-22
54.Kamila Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1997Přípravka D------2222
55.Zdeněk Kuldan KuřimKuřim1996MlŽci-----21-21
56.David Válek BrnoBrno2001Přípravka H-----21-21
57.Kristýna Zábojníková KuřimKuřim1996MlŽky-21-----21
58.Šimon Vašíček KuřimKuřim2001Přípravka H---21---21
59.Sami Al-Dury KuřimKuřim2001Přípravka H---20---20
60.Jana Petrželová Blansko, ZŠ DvorskáBlansko, ZŠ Dvorská1997Přípravka D--20----20
61.David Kumprecht TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1999Přípravka H------2020
62.Lenka Sikorová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1996MlŽky------1919
63.Klára Sikorová Sokol KuřimSokol Kuřim2005Přípravka D--18----18
Přípravka dívky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Melissa Schlagerová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko19982722192821--117
2.Kateřina Fialová AK Blansko DvorskáAK Blansko Dvorská1997--40-24-2892
3.Gabriela Fialová Eurostroj BlanskoEurostroj Blansko2000---3120-2172
4.Petra Pikulová AK KuřimAK Kuřim1999-29---36-65
5.Petra Brabcová PodlesíPodlesí2002---45-20-65
6.Kateřina Kočí TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2001---35-25-60
7.Eliška Konečná AK KuřimAK Kuřim2005---2518--43
8.Katka Syslová AK KuřimAK Kuřim1998---22-20-42
9.Štěpánka Badinová AK KuřimAK Kuřim1999---40---40
10.Karolína Kleiblová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2002---40---40
11.Klára Kočí TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí2004---31---31
12.Tereza Stibalová AK KuřimAK Kuřim1999-28-----28
13.Tereza Bělušová AK KuřimAK Kuřim1999-----28-28
14.Tereza Sukačová KuřimKuřim2000---28---28
15.Michaela Martináková KuřimKuřim2000---26---26
16.Kristýna Vítková AK KuřimAK Kuřim1999-----24-24
17.Eva Přichystalová KuřimKuřim2001-----23-23
18.Kateřina Nečasová Nové Město na MoravěNové Město na Moravě1999----23--23
19.Jana Soldánová Orel VyškovOrel Vyškov1999-----22-22
20.Kamila Kumprechtová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1997------2222
21.Jana Petrželová Blansko, ZŠ DvorskáBlansko, ZŠ Dvorská1997--20----20
22.Klára Sikorová Sokol KuřimSokol Kuřim2005--18----18
Mladší žačky
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Vladimíra Martináková KuřimKuřim1996---36---36
2.Lucie Petrželová Blansko, ZŠ DvorskáBlansko, ZŠ Dvorská1996--29----29
3.Tereza Polášková KuřimKuřim1996---26---26
4.Jitka Zwienerová AK TišnovAK Tišnov1995-----23-23
5.Kristýna Zábojníková KuřimKuřim1996-21-----21
6.Lenka Sikorová TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1996------1919
Přípravka chlapci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Tomáš Votýpka AK KuřimAK Kuřim199828402640333535183
2.Adam Prudek AK KuřimAK Kuřim199925282340264026160
3.Martin Votýpka AK KuřimAK Kuřim200023262228223523135
4.Michal Zamazal BYAC BrnoBYAC Brno199931-33-25-31120
5.Jonáš Konečný AK KuřimAK Kuřim2003---3519--54
6.Jakub Vacula 2002---45---45
7.Filip Šroller KuřimKuřim1997---35---35
8.Robin Kotouček 2000---31---31
9.Tomáš Barták KuřimKuřim2002---31---31
10.Jan Zwiener AK TišnovAK Tišnov1997-----31-31
11.Ondřej Sukač KuřimKuřim2003---28---28
12.Tomáš Václavek KuřimKuřim2001---26---26
13.Vojtěch Dušek AK TišnovAK Tišnov2000-----26-26
14.Alexandr Havlík KuřimKuřim2003---25---25
15.Dominik Hýsek KuřimKuřim2000---25---25
16.Jakub Stibal AK KuřimAK Kuřim2001-25-----25
17.Jan Badin AK KuřimAK Kuřim1997---25---25
18.Jakub Smetana AK TišnovAK Tišnov1997-----25-25
19.Ondřej Peřina KuřimKuřim2001---24---24
20.Jáchym Badin AK KuřimAK Kuřim2002---24---24
21.Tomáš Konečný HC KometaHC Kometa2001---23---23
22.Sabri Al-Dury KuřimKuřim2004---23---23
23.Šimon Vašíček KuřimKuřim2001---21---21
24.David Válek BrnoBrno2001-----21-21
25.David Kumprecht TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí1999------2020
26.Sami Al-Dury KuřimKuřim2001---20---20
Mladší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Michal Pešek AK KuřimAK Kuřim199640403135354040195
2.Tomáš Bajtek KuřimKuřim199526312131--25134
3.Vít Sikora TJ Slovan PodlesíTJ Slovan Podlesí199524-2528-2624127
4.Simona Couralová BATT Nové Město na MoravěBATT Nové Město na Moravě1996----31--31
5.Zbyněk Vedral KuřimKuřim1995-----22-22
6.Zdeněk Kuldan KuřimKuřim1996-----21-21
Starší žáci
Poř. Závodník Klub/Město Ročník1234567Body
1.Ondřej Jelínek Uni BrnoUni Brno199440-454540--170
2.David Klíčník KuřimKuřim1994-----28-28
3.Tomáš Vyplašil KuřimKuřim1994-----24-24